opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Jelcz

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 642 ocen
Opinie(2109)
Dodaj opinię

Opinie(2109)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Oferta
  • .
  • Sieć serwisowa
  • .
  • Certyfikaty
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

O firmie

Oferta

Sieć serwisowa

Certyfikaty

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Kalisz
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Ostrów Wielkopolski
  • Kłodzko
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Jelcz-Laskowice
  • Miłoszyce
  • Ratowice
  • Siedlce
  • Stanków
  • Zakrzów
  • Chwałowice
  • Dziuplina
  • Stary Otok
  • Czernica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Jelcz-Laskowice
  4. /
  5. Opinie o Jelcz Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Jelcz Jelcz-Laskowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Jelcz Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.09.2022 17:42

    Pracownik

    W obecnej sytuacji gigantycznych cen energii i perspektywy dalszego radykalnego ich wzrostu należałoby się bardzo poważnie zastanowić czy nadal organizować drugie zmiany w firmie.
    ReviewUserIcon
    Gość

    04.10.2022 11:46

    Pracownik

    Complexbudowa kosztuje.
    ReviewUserIcon
    Marian

    05.10.2022 09:18

    Pracownik

    Bardzo przepraszam, ale co mają wspólnego place i parkingi z tym o czym pisze pracownik, a mianowicie z celowością organizowania drugich zmian w zakładzie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.09.2022 11:23

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tyle

    17.09.2022 07:52

    Pracownik

    Niekompetentni są najlepsi bo nie mają swojego zdania wiedzy i można łatwo nimi sterować. Takie "BMW" w zakładzie to norma dlatego zakład się nie rozwija.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.08.2022 00:22

    Pracownik

    Co z podwyżkami wynagrodzeń drodzy związkowcy i zarządzie spółki ? Dostaniemy je od września ewentualnie od października ?
    ReviewUserIcon
    Andru

    21.08.2022 20:36

    Pracownik

    ,,Socjalna rewolucja" planuje podniesienie progu przestępstwa przy kradzieży z 500 zł do 800 zł. Czy taka decyzja rządów ,,socjalnej rewolucji" nie spowoduje wzrostu liczby kradzieży także i w zakładach przemysłowych? A jak sytuacja wygląda w Jelczu?
    ReviewUserIcon
    Nikt

    30.08.2022 22:50

    Pracownik

    Na ten zakład wpływ mają związki i obcas. Cześć z nich chce tylko jednego, upadku Spółki.
    ReviewUserIcon
    Ktosik

    10.07.2022 19:45

    Pracownik

    A ja się zastanawiam jak długo jeszcze będzie akceptowalny mobbing, niekompetencja, kolesiostwo i zastraszanie ludzi? Dlaczego jest na to przyzwolenie władzy? Dlaczego niektórzy to święte krowy, którzy w normalnej firmie dawno by wylecieli dyscyplinarnie i pewnie ze sprawą w sądzie cywilnym, a tu nadal są na swoich, często wysokich i odpowiedzialnych, stanowiskach?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.07.2022 12:13

    Pracownik

    A gdzie pan loczek ?
    ReviewUserIcon
    Dobry pracownik

    11.08.2022 20:57

    Pracownik

    Widać, że komentarze na temat głównych osób z techlonogii są komuś bardzo nie na rękę. Pewnie od sam to usuwa xD I tak dalej cienizna.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    07.07.2022 08:27

    Pracownik

    Czy już rozstrzygnięto konkurs na prezesa i wiceprezesa/członka zarządu? Kto nim/nimi został?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.10.2021 07:18

    Pracownik

    Na montażu kabin nie ma problemu nagminnych L4. Dzięki wydajnej pracy, której wymaga mistrz oraz bardzo dobrej organizacji miejsca, pracownicy spokojnie wyrabiają się w przeciągu jednej zmiany i mogą cieszyć się wolnymi popołudniami. W związku z powyższym nie ma tam przerostu zatrudnienia.
    ReviewUserIcon
    Ann

    09.01.2022 17:15

    Pracownik

    True
    ReviewUserIcon
    Edek

    10.06.2022 17:18

    Pracownik

    Panie tadek niezła z Pana samochwala
    ReviewUserIcon
    Kajtek

    05.06.2022 10:03

    Pracownik

    Kolejna sobota i znów z kilkadziesiąt samochodów pod firmą. Czemu to ma służyć?
    ReviewUserIcon
    Tyle

    06.06.2022 12:28

    Pracownik

    To jest pokazanie jak niektóre wydziały " ciężko pracują " nawet w soboty i po godzinach muszą nadganiać wyznaczone zadania. Tak naprawdę to jest nieudolność kierowników tych wydziałów którzy nie potrafią zorganizować pracy albo tolerują nieróbstwo. Dominuje tu Lakiernia oraz Spawalnia , technologia także nie pomaga ale ta nieudolność poraża. Jedynym wydziałem który przypomina namiastkę firm zachodnich to montaż kabin ale przez to że Mistrz pilnuje porządku dobrej i wydajnej pracy jest ciągle szkalowany przez " nierobotnych" i ich związkowych patronów także dopóki będzie takie tolerowanie nieróbstwa to będą soboty nadgodziny a nawet niedziela i święta a to odbija się na zysku zakładu ale czy kogoś to obchodzi ?
    ReviewUserIcon
    Jelczanin

    20.05.2022 10:23

    Pracownik

    Z okazji 70-lecia tego zakładu, życzę mu szczerze i z całego serca żeby jak najszybciej został sprywatyzowany.
    ReviewUserIcon
    Tyle

    21.05.2022 07:27

    Pracownik

    Od 1994 r trwa rozkład zakładu. Teraz pozostała manufaktura składająca pojazdy dla wojska bo o rynku cywilnym z taką jakością technologią ceną nie ma co marzyć. Na razie politycznie i dla "korytka dla swoich" jest to utrzymywane choć konkurencja jest tańsza i lepsza nawet właściciel żeby zaistnieć na innych rynkach jak polski nawiązał współpracę z Tatrą. Dołączam się do twoich życzeń ale jeszcze przed prywatyzacją życzę żeby w zakładzie delegalizować związki zawodowe zredukować załogę o 50 % głównie z nierobów i chorujących na grypę ale to może zrobić tylko człowiek który ma pojęcie o prezesowaniu a nie budowlaniec politolog kasjerka z banku choć ten budowlaniec próbował ale jednak nie dość skutecznie widać emeryci powinni bawić wnuki a nie pracować. Rozumiem że biby jak na 65 lecie nie będzie jednak Politolog i Budowlaniec mieli gest nie za swoje.
    ReviewUserIcon
    Romek

    21.05.2022 13:53

    Pracownik

    Argumentacja na poziomie panów spod budki z piwem i totalne bzdury.
    ReviewUserIcon
    gość

    20.05.2022 17:24

    Pracownik

    Ale wtedy nie będzie miejsca dla leni i złodzieji związkowych.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.05.2022 09:22

    Pracownik

    Kiedy wreszcie ograniczy się ten gigantyczny przerost zatrudnienia? W biurach i na produkcji. Dlaczego nie wykorzystuje się sytuacji kiedy jakaś osoba odchodzi z firmy na bezbolesne ograniczenie liczby pracowników? Teraz jest tak, że bez zastanowienia, niemalże z automatu od razu szuka się kolejnej osoby. Zresztą widać to w ogłoszeniach z ofertami pracy. Dlaczego przedłuża się emerytom umowy, nawet dożywotnio? Kiedy wreszcie zacznie się równomiernie rozdzielać robotę w ciągu roku i przestanie wysyłać pracowników na drugie i trzecie zmiany (nawet wtedy gdy roboty mają co najwyżej na pół godziny, bo i takie przypadki się zdarzały albo rzuca się ich po innych stanowiskach) tylko po to aby zamaskować przerost zatrudnienia? Jak długo jeszcze mamy to znosić?!!! Zamiast stworzyć sobie małą liczbę pracowników, ale oddanych i solidnych na których można polegać i na nich bazować to przyjmuje się często osoby przypadkowe, które potem lecą w kulki typu ciągłe L4, co rusz zaskakujące nieprzychodzeniem do pracy, urywające się szybciej z pracy i tak dalej i tak dalej, nie wspominając ile takich osób pracuje już od dłuższego czasu. To już staje się powoli nie do zniesienia.
    ReviewUserIcon
    DJ

    16.05.2022 14:28

    Pracownik

    Jakie nierentowne firmy masz na myśli?
    ReviewUserIcon
    Loko

    18.05.2022 15:56

    Pracownik

    Wszyscy za to płacimy. Inflacja, drożyzna, raty... Trzeba swoim zapewnić stanowiska. Wybory niedługo....
    ReviewUserIcon
    gość

    26.04.2022 23:46

    Pracownik

    Ile zarabia spawacz ? Jak związkowiec to 5600 i 3 godz. dziennie pracy a jak nie związkowiec to 3580 i 8 godz. pracy.
    ReviewUserIcon
    Marek

    02.05.2022 23:58

    Pracownik

    Niestety ale prawda... Związkowcy z góry pogrzebią ten zakład... mamią ludzi a grabią jak mało kto.. Nagrody jubileuszowe dla nielicznych (najstarszych). Brak podwyżek, awanse dla swoich, przywileje dla swoich, emerytowany związkowiec dorabia i ma się dobrze, a czy ktoś go widzi przy maszynie ... a ty za 1/2 tego co oni mają (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Siwy

    03.05.2022 09:32

    Pracownik

    Prawda!!!!
    ReviewUserIcon
    Stachu

    25.04.2022 19:30

    Inne

    Ile zarabia spawacz?
    ReviewUserIcon
    Szymon

    24.04.2022 17:35

    Pracownik

    Niestety, wojna na Ukrainie (nawet po jej ewentualnym zakończeniu) spowoduje, że na długie lata ucichnie temat prywatyzacji firmy. Nie łudźmy się, że nawet ewentualne nowe władze i rząd po wyborach parlamentarnych w przyszłym roku podejmą tą kwestię. To tragedia, ale na to się zapowiada nad czym trzeba ubolewać, bo prywatyzacja to jedyny ratunek dla firmy, a jej odwlekanie tylko coraz bardziej szkodzi.
    ReviewUserIcon
    GH

    15.03.2021 17:54

    Pracownik

    Jakie są realne szanse na prywatyzację tego zakładu?
    ReviewUserIcon
    Oko

    24.04.2022 13:13

    Pracownik

    Realistyczne podejście.
    ReviewUserIcon
    Oko

    24.04.2022 13:17

    Pracownik

    Dokładnie tak
    ReviewUserIcon
    Kuba

    09.04.2022 07:28

    Pracownik

    Hmm... Może już czas na zmianę na stanowisku mistrza tłoczni?
    ReviewUserIcon
    Tyle

    11.04.2022 09:04

    Pracownik

    Kolego czas wymienić prawie wszystkich. Ich niekompetencja i brak wiedzy prowadzi do rozrostu zatrudnienia i słabej wydajności pracy nie pomaga tu oczywiście technologia. Panowie obrośli w "piórka " i udają że w kantorkach ciężko pracują a na naradach wręcz robią z siebie zbawców Jelcza. Otóż w prywatnej firmie większość by nie zagrzała miejsca gdyby mieli choćby trochę pojęcia o pracy zakład te 400 pojazdów robiłby na jednej zmianie z 30% mniejszą załogą patrz montaż kabin a tak mamy (usunięte przez administratora) ludzi 2,3 zmiany nadgodziny soboty patrz lakiernia spawalnia itp.
    ReviewUserIcon
    Maniek

    15.04.2022 12:49

    Pracownik

    To chyba jedyna osoba na odpowiednim miejscu, ludzkie podejście do ludzi ma jako jeden z nielicznych, narzekajcie dalej na tych na których nie powinniście to dopiero będziecie mieli :) co do innych nie wiem bo z nimi nie współpracuje i nie mam takiej styczności.
    ReviewUserIcon
    Jaca

    03.04.2022 14:00

    Pracownik

    Aco tam się dzieje u konstruktorów i Technologów? Przetasowania widze?
    ReviewUserIcon
    Praco

    04.04.2022 10:04

    Pracownik

    Zawsze możesz podejść i się zapytać, co się dzieje u konstruktorów i technologow :) jeśli jesteś niedoinformowany
    ReviewUserIcon
    Parkingowy

    02.04.2022 22:05

    Pracownik

    Ktoś wie czy cudowny program, tabelki Pana dyrektora i inne wizualizacje odnoszą jakiś skutek. Bo tak śmiesznie to w tej firmie z 20 lat nie było, tradycją się staje kto głębiej wejdzie - ten wyżej zajdzie
    ReviewUserIcon
    KKK

    02.04.2022 22:07

    Pracownik

    Jest progres
    ReviewUserIcon
    Siwy

    03.04.2022 09:11

    Pracownik

    No tak, tym z wchodzeniem to prawda. Ale podobno kilku wchodzących odpadło i zniknęli z Jelcza?!
    ReviewUserIcon
    Pracownk

    23.03.2022 19:43

    Pracownik

    Czy organizacjie związkowe rozpoczęły rozmowy z zarządem na temat podwyżek płac. Inflacja 10%
    ReviewUserIcon
    pracownik xyzzzz

    30.03.2022 19:42

    Pracownik

    tak rozpoczęły jest tylko jeden problem dwóch panów załatwiło sobie nagrody jubileuszowe kosztem naszych podwyżek więc odpowiedź chyba jest prosta że podwyżki dostaną na pewno oni jak stuknie im 50lecie - my możemy pomarzyć
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.03.2022 10:10

    Pracownik

    Zawsze tak było.
    ReviewUserIcon
    Maciek

    26.03.2022 19:48

    Kandydat

    Dzień dobry. W związku z urodzinami dziecka wróciłem z Niemiec i szukam pracy, dlatego prześwietlam oceny firm. Przypuszczam, że dowiem się więcej o firmach z Jelcza-Laskowic. Mam prośbę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Jelcz Sp. z o.o.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy w firmie można zamówić obiad, w którego koszcie partycypuje pracodawca? Maciek
    ReviewUserIcon
    Laura

    29.03.2022 13:53

    Były pracownik

    Dzień dobry Maćku. Jest dobrze, choć czasami wypłata mogłaby osiągać wysoki poziom stresu. W temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to sugeruję firmę Atlas z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od chłopaka, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są dość smaczne a ich cena na każdą kieszeń. Pozdrawiam serdecznie. Laura.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Jelcz?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Jelcz Sp. z o.o.

    ul. Inżynierska 3 55-221 Jelcz-Laskowice

    https://jelcz.com.pl/
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.03.2022 19:10

    Pracownik

    Czy możemy liczyć na premie za wykonanie planu 2021 roku?
    ReviewUserIcon
    Załamany pracownik

    07.03.2022 17:43

    Inne

    Dziękuje za odpowiedz, jestem już załamany pracą w tym zakładzie, panuje chaos nie opłaca się rzetelnie pracować, bo dostaje się tylko podwyżkę pracy… Zaczynam niechętnie przychodzić do pracy przez nierobów i (usunięte przez administratora) mam nadzieje ze to w końcu upadnie i prawdziwy rynek pracy was zweryfikuje….
    ReviewUserIcon
    Robol

    08.03.2022 12:41

    Pracownik

    Nie załamuj sie praca będzie ponieważ firma podpisuje nowe projekty. Jeszcze kilka ładnych lat będzie można popracować a jak to zależy od nastawienia indywidualnego. Może uda sie nawet dotrwać do jubileuszówki. (hehe) Najważniejsze to nie zapisuj sie do zdanych związkowych leni tylko pracuj a Będzie Ci dane.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    14.02.2022 09:13

    Inne

    Czy firma Jelcz Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.02.2022 09:29

    Pracownik

    Te ładne zawsze mają lepiej . Wiadomo dlaczego.. filozofa nie trzeba żeby się domyślać.
    ReviewUserIcon
    Pixi i Dixi

    16.02.2022 17:26

    Pracownik

    Tak samo jak u Glapińskiego w NBP
    ReviewUserIcon
    pracownik

    06.01.2022 19:43

    Pracownik

    firma spada (usunięte przez administratora) coż ryba psuje się od głowy i to widać w każdym jej zakątku
    ReviewUserIcon
    Jasiu

    26.01.2022 13:02

    Pracownik

    Z działu technologicznego to 'bije' głupota, szczególnie od jednej osoby, nadmierna pewność siebie niczym nie poparta.
    ReviewUserIcon
    Kszyrztof Jażyna ze Szciecina

    29.01.2022 18:20

    Pracownik

    Oraz problem z ortografią.
    ReviewUserIcon
    Janusz ze Szczecina

    09.12.2021 17:58

    Pracownik

    ZZ - czy obecne zawirowanie nie dowodzi za czyimi interesami związki biegają? Panowie ja już wiem czemu tak psy wieszaliście na Leona. Bo on was rozgryzł i przejrzał dawno temu.
    ReviewUserIcon
    Gość

    16.12.2021 18:32

    Pracownik

    Za rok 70 lat Jelcz i 70 urodziny Lisa mam nadzieję że dostanie zaproszenie na imprezę gdzie otrzyma złoty kask głównego budowniczego Jelcza a to że na kostce są kałuże to nie szkodzi widocznie kanaliza nie odprowadza.
    ReviewUserIcon
    Marian

    23.01.2022 18:51

    Pracownik

    Taaa. Zle się dzieje w państwie duńskim,a zz ani nie pomogą z paskamii pit2,nowy lad, ani zarządzać. Trochę o kamerach,trochę o l4 i nic poza tym. Przerost zatrudnienia,roboty mało.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.01.2022 14:01

    Pracownik

    Firma pada. Za nic mają nas pracowników produkcyjnych. Tylko biuro i kierownictwo się niczego nie boi. Wazelina sam napisał..ciekawe komu tak wazelinuje.
    ReviewUserIcon
    xxxxy

    08.01.2022 18:55

    Pracownik

    nawet nie dostaliśmy info o zasadach co rząd wprowadził brak pomocy dla pracowników skąd mamy wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi jak się rozliczać teraz i dlaczego mieliśmy składać oświadczenia ??????? a o tych karach też słyszałem majster mówił ze kadra zarządzająca oberwie bo na Wigilię byli zwolnieni ludzie godzinę szybciej czy jakoś tak azawsze tak puszczali
    ReviewUserIcon
    nowy

    12.01.2022 18:11

    Pracownik

    nie zgadzam się z Tobą bo za to ludzie dostają pieniądze żeby pomagać i tłumaczyć jeśli taka praca i trzeba tyran skoro tak uważasz to może urzędów też nie powinno być skoro jest internet i można się wszystkiego dowiedzieć
    ReviewUserIcon
    zapracoooowany

    12.01.2022 18:47

    Pracownik

    teraz już nikt nie będzie się starać i (usunięte przez administratora) po godzinach bo nie ma szacunku do nas i podziękowania a za to karanie tych co pomagali oni nas prosili zeby pomoc plan wyrobic bo inaczej beda kary a teraz tak traktowac kiera i majstra xxxxxxxxxxxxxxx!!!!!!! co za poziom to prawda że tu jest brak poszanowania od samej góry
    ReviewUserIcon
    Ala

    07.01.2022 22:39

    Kandydat

    Czy mogę prosić o opinięna temat pracy w biurze, kontrenie w działek kadr?
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.01.2022 11:56

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.01.2022 19:25

    Pracownik

    W jaki sposób ukarać ???
    ReviewUserIcon
    zaniepokojony

    30.12.2021 18:16

    Pracownik

    ludzie sprawdźcie swoje paski z wypłatami - wiem już od kilku innych też że są źle policzone a po telefonie z prośbą o wyjaśnienie jeszcze paniusie nawtykały zamiast przeprosić
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.12.2021 09:28

    Pracownik

    No właśnie coś jest nie tak . Paniusie nic nie wiedzą i są bardzo opryskliwe. Obrażone że im się zawraca głowę.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.11.2021 07:41

    Pracownik

    W tej firmie od początku 2020 roku trwa systematyczny zjazd w dół i to na wielu poziomach. Dziwnym trafem zaczął się on wraz z odejściem Leona. Coraz gorzej pracuje się tutaj rzetelnym pracownikom.
    ReviewUserIcon
    Gość

    19.11.2021 18:23

    Pracownik

    Tylko 20% pracowników Jelcz dało by radę u prywaciarza. Wigrowcy 3 i L4 nieroby musiała by skończyć w pośredniaku.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    20.12.2021 09:56

    Pracownik

    Zgadzam się. Prywatyzacja to jedyny ratunek.
    ReviewUserIcon
    związkowy leń

    17.12.2021 22:58

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) i nieroby związkowe z 40 letnim stażem , najpóźniej za dwa lata rozliczymy się ,za magazyn wysokiego składowania ,za dom przy Hanki Sawickiej , za lewe faktury, tysiące wirtualnych kalendarzy ,krówki , setki kilogramów, lewe faktury - OSTRÓDA łysy i jego leń oficer kierownik upadły sługus (usunięte przez administratora) ,degeredanta który zostawił dwie małoletnie córki aby śię móc szlajać .
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.12.2021 19:55

    Pracownik

    Informacje które wyciekły z maila min. Dworczyka w dniu dzisiejszym w pewnej części dotyczą SPÓŁKI Jelcz. Pensja 6000 zł, majątek kilka domów i mieszkań. Czyżby funkcyjny związkowiec ?.
    ReviewUserIcon
    Robcio

    30.10.2021 22:54

    Pracownik

    Na przyszły rok zapowiada się wyraźnie mniejsza produkcja pojazdów dla wojska i to nie tylko na tle tłustych lat 2017-2019 ale nawet na tle obecnego roku. Usług jakichś większych na horyzoncie też nie widać. Już teraz mamy zdecydowanie za dużo ludzi i tak jak piszecie jest przerost zatrudnienia. A co będzie w przyszłym roku? Ten aktualny okres z dużymi zleceniami jest chwilowy i skończy się już za chwilę szybciej niż się zaczął. Tymczasem kończy się miesiąc październik w którym było bardzo dużo nadgodzin i mnóstwo ludzi w przeciągu kilku ostatnich sobót. Dokąd to wszystko zaprowadzi jeśli nadal przyjmuje się nowych pracowników nie tylko do biur ale i na produkcję. Ale co ciekawe mamy przykłady stanowisk gdzie mimo niepełnej obsady w wyniku L4 i słabej wydajności u niektórych wystarczyła wydajna praca połowy obsady stanowiska żeby spokojnie zdążyć z wyrobieniem roboty i to bez nadgodzin czy sobót. Jak widać nawet przy niepełnej obsadzie ale przy rzetelnej pracy można sobie poradzić z okresem zwiększonej roboty i to bez nadgodzin czy sobót. Ale i tak żeby było ciekawie na te stanowiska potrafi się przyjmować nowe kolejne osoby. Do tego dziwna jakby niekonsekwentna polityka wobec pracy emerytów co po niektórym przedłużane są umowy w zastanawiających nazwijmy to okolicznościach może wskutek zabiegów przewodniczących związkowych czy jakichś innych uwarunkowań no nie wiem. Tak czy inaczej pracowników jest co najmniej tyle samo co w tłustych latach a roboty globalnie coraz mniej. I jeszcze przyjmuje się kolejnych ludzi. W którą to stronę zmierza? Czy w przyszłym roku będzie się jeszcze bardziej bezcelowo kierować pracowników na drugie a nawet trzecie zmiany żeby zatuszować przeludnienie? Na to wygląda. Wszystko to nie idzie w dobrą stronę.
    ReviewUserIcon
    123

    01.12.2021 15:31

    Inne

    A co? Fotele skórzane mają wstawić? Podgrzewane i z masażem? ????
    ReviewUserIcon
    Gość

    02.12.2021 21:44

    Pracownik

    950 tys netto za pojazd z ławkami na pace bez zabezpieczenia balistycznego ? czyli zwykłe 4x4 pomalowane na zielono to lepiej autokar kupić na 50 osób będzie taniej komfortowo + barek i wc.
    ReviewUserIcon
    gdzie łopaciarz ??

    25.11.2021 16:09

    Pracownik

    Zakład nie płaci dostawcom. Czy koniec już blisko ??
    ReviewUserIcon
    Gość

    25.11.2021 16:14

    Pracownik

    Tak. Zwlekają z zaplata juz kilkanaście dni
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.11.2021 20:01

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Julek

    25.11.2021 08:17

    Pracownik

    To znaczy? O kogo chodzi i dlaczego odchodzą?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.11.2021 09:58

    Pracownik

    Kto odchodzi !!!???
    ReviewUserIcon
    gosc

    21.11.2021 21:31

    Pracownik

    Polityka,polityka nie chcą drażnić świętoszków że ściany wschodniej podobnie jak w Jelczu obiboków związkowych i tych od L4.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    18.11.2021 21:04

    Pracownik

    Jak w zakładzie wygląda ochrona przed rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 zwłaszcza w kontekście rozpędzającej się 4 fali?
    ReviewUserIcon
    Bernard

    21.11.2021 13:26

    Pracownik

    Oby nie tak jak w Polsce gdzie jak widzimy wszystko puszczono na żywioł i brak nowych obostrzeń co zadziwiające już nie tylko na tle państw Zachodu ale nawet krajów w naszym regionie Europy. Brak nawet skutecznego egzekwowania noszenia masek wśród klientów sklepów. Tylko szkoda tych ciężko pracujących pielęgniarek i innego personelu medycznego w zatłoczonych szpitalach zdominowanych przez nieodpowiedzialnych ludzi. No i szkoda chorych na inne choroby którym przesuwa się operacje i przekształca oddziały żeby zrobić miejsce dla lekceważących zagrożenie. Dziwna strategia ale z czego ona wynika to nie mam pojęcia.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.11.2021 14:21

    Pracownik

    Tak jak wszędzie czyli pomiar temperatury przy wejściu na teren zakładu, obowiązek noszenia maseczek, ogólnodostępne pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk itd.
    ReviewUserIcon
    Zygzak

    03.11.2021 11:46

    Pracownik

    Czy ktoś mi może wyjaśnić jak to jest z firmą. Mogę mieć firmę i pracować w Jelczu czy nie ? Bo znam takich co mają firmę i pracują na pełnym etacie też w Jelczu !
    ReviewUserIcon
    Kkk

    08.11.2021 08:55

    Pracownik

    Można
    ReviewUserIcon
    Bartek

    27.09.2021 07:01

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)L4 jest już na tyle bezczelna, że potrafi podczas przebywania na zwolnieniu lekarskim jeździć sobie na wycieczki, wyjazdy, integracje itp., nawet się z tym nie kryjąc. Nikt nie mówi, że mają siedzieć zamknięci na cztery spusty w domu, ale takie bezwstydne podróżowanie pokazuje jak naprawdę są ,,chorowici" i jak ,,potrzebne i zasadne" są ich L4.
    ReviewUserIcon
    Gość

    28.09.2021 12:23

    Pracownik

    Zobacz do jakich związków należą dominuje Wigry 3 leniwe ramie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jelczan

    07.11.2021 21:37

    Pracownik

    Te zachowania tolerują nawet brygadziści, wrzucając zdjęcia do Internetu czy na Facebooka z wycieczek z ,,chorowitymi". Widzą te zdjęcia także mistrzowie. I jak myślicie, czy coś w związku z tym robią? Odpowiem: NIC !!!
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    06.11.2021 16:17

    Pracownik

    Na stronie internetowej widze ze szukaja kandydatow na stanowisko operator urzadzen obrobki plastycznej metali na zimno . Powiedzcie czy warto aplikowac i pracowac w tej firmie ????

    Zostaw merytoryczną opinię o Jelcz Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.