Opinie o Transtech Usługi Sprzętowe i Transportowe Sp. z o.o. w Police

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Transtech Usługi Sprzętowe i Transportowe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Transtech Usługi Sprzętowe i Transportowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transtech Usługi Sprzętowe i Transportowe Sp. z o.o. w Police

Lump Nowy wpis

Ogólnie dajcie spokój z tym syfem. Zatrzymali się przynajmniej w 2005 roku o dalej klepia ten stan...

Czy dyżury międzyświąteczne w Transtech Usługi Sprzętowe i Transportowe Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Oz

Jakie dyżury masz grafik i do niego się stosujesz, chyba że chodzi ci o spedycję to "łikend" masz wolny ale nie mam czegoś takiego jak dyżur, jak nigdy nie jeździłeś to sobie firmę odpuść bo nie dasz rady, firma wykonuje usługi dla zch Police jeździsz po magazynach nie raz zrobisz po 30- 50 kursów po magazynach, a mistrzowie zch wymagają że będziesz znał zakład.

Młody szofer
@Oz

Co Ty człowieku za (usunięte przez administratora) wypisujesz. Jak sobie nie da rady nie gorsze (usunięte przez administratora) jest na międzynarodówce i jakoś ludzie dają radę, tu dostanie mapkę na zakładzie i jedzie jak ma język to sobie poradzi

klj
@Młody szofer

Mapkę, nie rozśmieszaj mnie, a kto mu ją da, zewnętrzni co przyjeżdżają się ładować dostają mapkę a i tak się gubią na zakładzie, tam pracujesz jako kierowca, czyli jeździsz B,C, C+E, a nawet ciągnikiem rolniczym jak będzie trzeba, dyspozytor daje ci robotę według swojego widzi mi się, większość rezygnuje wraz z zakończeniem umowy próbnej.

Zbych
@Młody szofer

Widocznie nie wiesz o czym mówisz, mapka nie rozśmieszaj mnie takie rzeczy to zewnętrznym dają żeby wiedzieli gdzie mają jechać na załadunek a i tak błądzą jak ćmy, ja ci mogę pokazać mapę zakładu, to tą co dają zewnętrznym kierowcą to mapka uproszczona dla głupich, kierowcy i operatorzy Transtechu wykonują różnego rodzaju prace i przewozy na terenie Z.ch Police nie jeździsz jednym sprzętem wszystko zależy od uprawnień, zdarza się że pracy jest tyle że sprzętu brakuje (często się psuje) a zarobki nie są atrakcyjne na tle firm prywatnych, w firmie mamy pierwszą zmianę, zmianówkę i spedycje, pierwsza pracuje od pon. do pt. 7-15, zmianówka pracuje według własnego grafika ranka 6-14,popołudniu 14-22, nocki 22-6, ogólnie dyspozytor może zmienić ci godziny pracy wydłużyć lub skrócić za zgodą pracownika, spedycja weekend wolny lub jak się dogadasz ze spedytorem.

Lump Nowy wpis

Niekoniecznie, tam wszyscy lecą z tematem, zależy jak równoważny czas pracy będzie litosciwy.

Lump

Do tego dochodzi donoszenie dosłownie przez każdego, nie wiesz przy kim możesz swobodnie rozmawiać. Praca dla młodego bez rodziny i własnego życia,domatora. Nie znajdzie czasu na imprezy lub głupiego grilla. Każdy weekend w robocie, święta. Marne pieniądze, no chyba ,że będziesz siedział non stop w robocie.Wydzwanianie na wolnym przez przełożonego na prywatny numer. Nie odbierasz,robią Ci później po złości z urlopem itd.Duzo by opowiadać...

Paulina
@Lump

A ten prywatny numer to trzeba im podawać tak właściwie?

@Paulina

To jedna z pierwszych rzeczy ,które musisz podać. Jesteś pod niepisaną dyspozycją za którą nie masz dodatkowych pieniędzy. System równoważny. Dymasz cztery nocki i masz dwa dni wolnego, czasami jeden ,jak przyjdziesz w nadgodzinach.

Aleksander Nowy wpis

Bardzo prymitywny personel , dyspozytor (usunięte przez administratora) do pługa się nadaje a nie na kierownicze stanowisko

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Transtech Usługi Sprzętowe i Transportowe Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Transtech Usługi Sprzętowe i Transportowe Sp. z o.o.?

Mirek

Zależy jakie masz plecy w G.A Transtech lub G.A zch Police, mam nadzieje że rozumiesz co mam na myśli

Zostaw merytoryczną opinię o Transtech Usługi Sprzętowe i Transportowe Sp. z o.o. - Police

• Jak się pracuje w Transtech Usługi Sprzętowe i Transportowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transtech Usługi Sprzętowe i Transportowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transtech Usługi Sprzętowe i Transportowe Sp. z o.o.?

Transtech Usługi Sprzętowe i Transportowe Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Kuźnicka 1
    72-010 Police

Transtech Usługi Sprzętowe i Transportowe Sp. z o.o.