Opinie o Przedsiębiorstwo Prywatne Azet-Bis Azet-Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Wąsik w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Prywatne Azet-Bis Azet-Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Wąsik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Prywatne Azet-Bis Azet-Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Wąsik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Prywatne Azet-Bis Azet-Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Wąsik w Szczecin

Czy Przedsiębiorstwo Prywatne Azet-Bis Azet-Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Wąsik zatrudnia studentów?

Czy w Przedsiębiorstwo Prywatne Azet-Bis Azet-Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Wąsik zatrudniani są obcokrajowcy?

oooooo Nowy wpis

tak jak ktoś da się złapać

Marek Nowy wpis
@oooooo

Co, aż takie złe warunki tu są? Opowiesz mi coś więcej o twoich doświadczeniach z firmą? :)

Damn son Nowy wpis
@Marek

Ciężko jest niestety

Skorpionikus

Proszę Sąsiadkę o branie mniej tego czegoś może szkodzić zdrowiu wypowiedź Pana R. Jest uzasadnoiona mam dowody partactwa tej ekipy

@Skorpionikus

Nie bronię ekipy remontującej ale uważam że to na czym pracowali i co zostawili po sobie to efekt rzetelności.Mieli problemy z ludzmi bo często z nimi rozmawiałam ale robili swoje.Pewnie że niektóre rzeczy były poprawiane ale sączyć jad.Bez sensu.Mamy gwarancje.Jak coś sie stanie.To zrobią na własny koszt.Zdjęcia trzeba bylo odrazu pokazywać inspektorowi lub kierownikowi a nie teraz po skoñczonej pracy.Powiem jeszcze jedno.Mieszkajcie i cieszcie się życiem bo życie to nie tylko ciągłe biadolenie.Zabierzcie żony na dobrą kolacje lub do teatru.Kto by tu nie wykonywał remontu u Was zawsze byłby na przegranej pozycji.Remont skonczony i korzystajcie z życia Panowie.Dla Was balkony to i tak przystań do chlania piwa i palenia papierosów.

Skorpionikus

Chetnie sie przyłącze do dyskusji i prześle zdjecia z wykonanych prac to jakaś kpina ta firma to poraszka i nic dodać jeśli szef lub prezez takowej firmy sie odezwie chętnie wyśle zdjecia z wykonanej pracy czekam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Prywatne Azet-Bis Azet-Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Wąsik. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Rysz

Potwierdzam opinię Pani Świerczczewo w 100 % co do wykonywania termoizolacji bloku wykonywanej przez firmę AZET BIS 1-3 w porywach do 5 pracowników sporadycznie na blok 40 mieszkań to stanowczo za mało co parę dni nowi pracownicy. Moja opinia dotyczy termoizolacji bloku przy ulicy Fieldorfa 1-7 w Szczecinie żeby nie byłlo wątpliwości. TRAGEDIA. Rusztowania rozstawione 09.05.2019r ok. Prace termoizolacyjne rozpoczęte w dniu 15.05.2019r. do disiaj tj.21.11.2019r. Nie zakączono prac pod blokiem stoi kontener na odpady bubowlane. Po stwierdzeniu pęknięć już po wykonanej termoizolacji i położeniu struktury na zewnątrz balbonu oraz między balkonami w dniu 18.09.2019r. i zgłoszeniu o usterkach do dziś brak odzewu. Na balkonie pęknięcia usunięto podczac nie obecności w mieszkaniu( nie wiem jak czy silikon,akryl). Pęknięcia między balkonami nadal istnieją.Potwierdzam opinię Pani Świerszczewo jeśli chodzi o budynek przy ul. Fieldorfa 1-3. Ps.Ciekawe dlaczego firma AZET BIS nie informuje na elewacji wykonanej przez nią kto wykonał termoizolację tak jak inne firmy. Drodzy Sąsiedzi za 20 lat jak spłacimy ten kredyt za termoizolację czeka nas nowy drugi termoizolację.

@Rysz

Witam.Panie Ryszardzie. Odnośnie tego co Pan pisze(chyba za bardzo się Pan opił piwa),stwierdzam że czasami za dużo Pan się angażuje w sprawy które nie podlegają Pana ocenie). Jestem Pana sąsiadką i powiem tak.Czas przestać pić.

@Sąsiadka

I jeszcze jedno. Po co napis firmy która robiła termoizolacje skoro Pan tak zrzędzi na nich. Może za rok ich nie bedzie.Za nim Pan wymyśli kolejny problem proszę przeanalizować za i przeciw.Pozdrawiam.

Świerczewo

Firma-tragedia. Obecnie wykonuje termomodernizację na moim osiedlu. Od trzech miesięcy mam rusztowania pod oknami, a końca nie widać, bo zazwyczaj przychodzi po 3-4 pracowników. Od układania płytek na balkonach (w bloku z 40 mieszkaniami) jest 1 człowiek! Firma zdecydowanie nie ma ludzi do wykonania tak dużej inwestycji (ocieplenie 4 bloków) i obecnie wszystkie bloki są rozgrzebane, przy każdym krząta się po kilka osób, przez co prace idą w żółwim tempie. Mieszkańcy są już wściekli na sposób i tempo prowadzenia prac. Zdecydowanie nie polecam i mam nadzieję, że SM będzie od tego pana egzekwować kary za niewykonanie prac w terminie.

@Świerczewo

Szanowna Pani najprawdopodobniej pomyliła Pani firmy wykonujące prace. W żadnej spółdzielni nie wykonujemy prac na 4 budynkach jednocześnie. Prosimy o usunięcie oskarzającego naszą firmę wpisu w ciągu 24 godzin w przeciwnym przypadku sprawa zostanie zgłoszona na Policę .

@Azet bis

Nie napisałam, że na 4 blokach jednocześnie, tylko że całość prac obejmuje 4 bloki (obecnie podobno jeden znajdujący się nieco dalej jest skończony, a 3 stojące obok siebie są rozrzebane). Proszę czytać ze zrozumieniem. Komentarza nie usunę, bo nie zawiera żadnych nieprawdziwych treści.

@Azet bis

Żeby nie było żadnych wątpliwości: na moim osiedlu Świerczewo obok siebie są trzy bloki i wszystkie są obstawione rusztowaniami (mój i jeden obok już od ok. 3 miesięcy, trzeci od kilku tygodni). Całość prac o ile mi wiadomo obejmuje 4 budynki, w tym jeden znajdujący się ponad kilometr od osiedla, więc oczywiste jest, że o tym czwartym się nie wypowiadam, bo nawet nie wiem, który to dokładnie budynek. Moja wypowiedź dotyczy tylko i wyłącznie mojego osiedla, bo to widzę na co dzień. I akurat to, czy prace trwają przy 3 czy 4 budynkach na raz było w całym komentarzu najmniej istotne - ważne jest to, że w ciągu 3 mięsiecy nie skończono nawet stosunkowo niewielkiego, 4-klatkowego bloku, przy którym pracuje zaledwie po kilku ludzi, ani pierwszych klatek w drugim, dłuższym bloku, gdzie na początku prace szły całkiem intensywnie, a od kilku tygodni też wszystko spowolniło. A bezpodstawne straszenie mnie Policją (radzę sobie poczytać, czym jest groźba bezprawna) już najlepiej świadczy o wykonawcy, który najwyraźniej wobec swoich działań jest absolutnie bezkrytyczny. A może należałoby przeprosić mieszkańców i zabrać się porządnie do roboty?

@Świerczewo

Szanowna Pani , bardzo proszę udać się do Spółdzielni i zapoznać ze szczegółami realizacji prac na Osiedlu Świerczewo. Na Pani osiedlu wykonujemy prace tylko na 1 budynku. Reszta wykonywana jest przez inne firmy. Proszę również zapoznać się z technologią wykonywania prac tego typu i warunków w jakich mogą być realizowane. Jednocześnie informuję, iż jesteśmy w terminie.

@Świerczewo

Wzywamy ostatecznie do odwołania nieprawdziwych informacji na temat naszej firmy. Podkreślamy ponownie, że wykonujemy prace na jednym budynku i wynika to jasno z dokumentacji. Nie mamy żadnych opóźnień, prace wykonywane są zgodnie z umową. Sama przyznała Pani, że jej pierwsza wypowiedź była nieprecyzyjna, stąd po raz ostatni wnosimy polubownie o sprostowanie swej wypowiedzi, gsyż aktualna jej treść narusza dobra osobiste naszej firmy - art. 24 k.c.

Robert

@Świerczewo To jest forum pracownicze więc lepiej trzeba sprawdzać gdzie wysyłamy uwagi.

@Robert

To, że firma nie jest w stanie pozyskać wystarczającej liczby ludzi do wykonania prac też jest pewną wskazówką dla potencjalnych pracowników, więc uwagi jak najbardziej na miejscu.

karolo

wiadomo, że słowo pisane i mówione czasem ma trochę prawdy trochę nie :) z tego co wiem to na tę chwilę skład w firmie jest stały, aczkolwiek można próbować bezpośrednio w siedzibie zostawić swoje cv, to wtedy w razie wakatu może się odezwą :) to jest też ok

kazan

nie polecam, nie uczciwy, kłamliwy synalek szanownego Pana K.

Stara szkoła \\\"ISPO\\\"...... [usunięte przez moderatora] wszystkich wykorzystując komusze układy ze spółdzielniami mieszkaniowymi, bez kolegów ze stołków nie zrobiłby niczego. Przestrzegam przed współpracą

Oszukany

Przedsiębiorstwo Azet -Bis Krzysztof Wąsik to LIDER wśród szczecińskich[usunięte przez moderatora].Bawi się w pośrednika między deweloperem a podwykonawcą i dzięki temu łatwiej mu [usunięte przez moderatora]pracownika, któremu i tak nie daje umowy o pracę.Obiecuje złote góry a jak przychodzi do rozliczenia to odsyła do synka a synek do tatusia.Szału idzie dostać.[usunięte przez moderatora]

AZET
@Oszukany

Niech Panu Żabcia wytłumaczy, że najpierw trzeba wykonać pracę rzetelnie i zgodnie ze sztuką budowlaną następnie uzyskać protokół odbioru a dopiero żądać zapłaty. Wszystkie firmy podwykonawcze związane są z nami umowami.

AZET
@AZET

Takie zarzuty może kierować każdy proszę o konkrety, albo przyjdź i wyjaśnimy sobie wszystko

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Prywatne Azet-Bis Azet-Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Wąsik - Szczecin

3.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Hrubieszowska 55 lok. 7
    71-047 Szczecin