P.P.Azet-bis Krzysztof Wąsik

Szczecin

Opinie o P.P.Azet-bis Krzysztof Wąsik

karolo
użytkownik zarejestrowany

wiadomo, że słowo pisane i mówione czasem ma trochę prawdy trochę nie :) z tego co wiem to na tę chwilę skład w firmie jest stały, aczkolwiek można próbować bezpośrednio w siedzibie zostawić swoje cv, to wtedy w razie wakatu może się odezwą :) to jest też ok

kazan

nie polecam, nie uczciwy, kłamliwy synalek szanownego Pana K.

Stara szkoła \\\"ISPO\\\"...... [usunięte przez moderatora] wszystkich wykorzystując komusze układy ze spółdzielniami mieszkaniowymi, bez kolegów ze stołków nie zrobiłby niczego. Przestrzegam przed współpracą

Oszukany

Przedsiębiorstwo Azet -Bis Krzysztof Wąsik to LIDER wśród szczecińskich[usunięte przez moderatora].Bawi się w pośrednika między deweloperem a podwykonawcą i dzięki temu łatwiej mu [usunięte przez moderatora]pracownika, któremu i tak nie daje umowy o pracę.Obiecuje złote góry a jak przychodzi do rozliczenia to odsyła do synka a synek do tatusia.Szału idzie dostać.[usunięte przez moderatora]

AZET
@Oszukany 17.08.2011, 09:35

Niech Panu Żabcia wytłumaczy, że najpierw trzeba wykonać pracę rzetelnie i zgodnie ze sztuką budowlaną następnie uzyskać protokół odbioru a dopiero żądać zapłaty. Wszystkie firmy podwykonawcze związane są z nami umowami.

AZET
@AZET 31.10.2014, 15:53

Takie zarzuty może kierować każdy proszę o konkrety, albo przyjdź i wyjaśnimy sobie wszystko

Zostaw opinię o P.P.Azet-bis Krzysztof Wąsik - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.Azet-bis Krzysztof Wąsik