counter
1 17 9 5 1
Mateusz Nowy wpis

@iwona wychodzi na to ze macie duża konkurencje ?

Robcar

Powyższe negatywne opinie Pana Marcina pracownika Taurusa to odzwierciedlenie tego jak działali pod szyldem InerPacku A teraz TAURUSA

Iwona Nowy wpis
@Robcar

Witam Panie Darku. W odpowiedzi chciałam poinformować, że żaden Pan Marcin nie był nigdy pracownikiem Firmy Taurus w Szczecinie. Prosiłabym również o zaprzestanie rozpowszechniania wszelkich kłamliwych opinii na nasz temat w sieci. My Pańską firmę szanujemy i prosimy o wzajemność. Pozdrawiam.

Iwona Nowy wpis
@Robcar

Zapomniałam. Pozdrawiamy szanowną konkurencję! Pozdrawiamy.

Kasia Nowy wpis

To nazwa się zmieniła?

Marcin

Zdecydowanie nie polecam. Przyjechał do tego sklepi swoim samochodem, żeby sprzedawca zobaczył jaki bagażnik ma zamówić i mi sprzedać. Kiedy bagażnik był już na miejscu przyjechałem na montaż i okazał się, że sprzedawca zamówił zły bagażnik a mi wmawiano, że na to nasza wina, bo na przymiarkę przyjechał inny samochód - absurd. Nie polecam.

Robcar
@Marcin

A to bardzo dziwne bo sklep został zlikwidowany z dniem 30.10.2019 Proszę nie kłamać

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Mariusz

Obsługa "do bani" nie polecam

Witam! Ma ktoś z Was nowe wieści o firmie Robcar Dariusz Pieniążek w miejscowości Szczecin? Napiszcie czy teraz w firmie można dostać dobrą ofertę.

Zostaw merytoryczną opinię o Robcar Dariusz Pieniążek - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Robcar Dariusz Pieniążek
1/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Księcia Racibora 61