Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Witam. Czy ktoś z Was może się wypowiedzieć o dziale zakupów, czy warto aplikować? Któryś już raz z kolei pojawia się oferta pracy w zakupach i poważnie się zastanawiam nad aplikacją. Dziękuję.

Olek

Hej a ja mam pytane zwiazane z zateudnieniem. Mam 6 kwietnia rozmowe i jak przejdzie dobrze to bo ilu mniej wiecej dniach moge zaczac pracowac? Ponieważ nie chcial bym odrazu tylko 25 np. I ciekawi mnie po ilu po rozmowie jiz chca do pracy dac??

Pysia

Witam ja mam pytanie zwiazane z zatrudnieniem. Od rozmowy kwalifikacyjnej jak osoba zostaje zatrudniona to mniej wiecej po ilu zaczyna sie prace?

Zadowolony

Robota jest więcej niż ok. Wynagrodzenie przyzwoite. Atmosfera spoko. To jednak dotyczy raczej stanowisk inżynierskich. Produkcja to inna bajka, o czym należy pamiętać podejmując pracę w tej firmie. Zanim aplikowałem też sprawdziłem opinie na tym portalu i byłem sceptycznie nastawiony, lecz teraz widzę, że większość głosów dotyczy fabryki, gdzie panują zupełnie inne zasady.

zapytanie
@Zadowolony

Cześć, A czy mógłbyś opowiedziec więcej o pracy na stanowiskach inżynierskich? Jakie wynagrodzneie oferują? (8 lat stażu w obszarze jakości). Czy pracuje się w wielkich open spacesach? Czy mniejszych biurach? Budynek wygląda raczej na stary, więc może zachowaly się mniejsze pomieszczenia biurowe? jak jest ze stołówką? Podobno są też b dobre benefity dla pracowników.

SPALILBYM ICH!!!
@Zadowolony

Na tą spelune powinni spuśćić bombę!!! Mistrz zmiany ciągle naćpany, ty ciągle zmęczony, a kasa? Lepszą zarobie jako zamiatacz chodnika pod Urzędem Miasta. Gdy na "fajnalu" przemieli się pierwsze 5 tysięcy amorów to ręcę radzę wsadzić kobiecie w majtki i nie ruszać aż ostygną. Po prośbie przeniesienia na inna maszynę brygadzista mówi, że ta praca niestety tak wygląda??? haha a SZ.Grono Brygadzistów smaży sobie pupkę przed kompem na fejsie. haha Za te pieniądze nie wyżyjesz a oni i tak ci upierdolą za głupotę. Po tym jak zauważyłem iż o trzeciej rano muszę wstawać i o 16 jestem w domu za co nie mam płacone w 4 dniu powiedziałem, że mogą mi obc....nąć drucika iż MURZYNÓW mogą szukać w Afryce. Chociaż uważam, że nawet murzynki mają lepsze warunki pracy podmywając komuś jaja. A WIĘC DOBRZE POMYŚL ZANIM ZJEBIESZ SOBIE ŻYCIE I BĘDZIESZ TAM ROBIŁ. TYLE SAMO ZAROBISZ W "TESCO" LUB GDZIEKOLWIEK NAWET W FIRMIE SPRZĄTAJĄCEJ "ALBA" PO 3-ECH MIESIĄCACH DOSTANIESZ WIĘCEJ NA KONTO. POZDRAWIAM I RADZE NIE APLIKOWAĆ

Alba
@SPALILBYM ICH!!!

Totalny kretyn te głupoty pisze. Niech idzie pod urząd zamiatać baran

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
zniesmaczony

witam, potwierdzam wcześniejsze negatywne opinie - szkoda czasu na tak beznadzieją firmę!!!! wykorzystują na maxa, śmieciowe umowy i bez podania przyczyny kończą współpracę - uważam, że każdemu należą się słowa wyjaśnienia!!!!

misumisiu

Proszę was omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Ma najgorszą opinię wśród zakładów w Gliwicach i to nie jest plotka,bajka czy historie wyssane z palca. Nie polecam, trzymajcie się od tej pracy z daleka. Są lesze zakłady. Są lepsze oferty. Pozdrawiam wam ciepło.

adamek

Zarobki

BOB

Ta firma to jedno nieporozumienie mało płacą zastraszają pracowników to jeszcze wypłaty nie w terminie a o wulgaryźmie co nie których liderów nie wspomnę

art_l
@BOB

Szczególnie Jarek P. z sali G+ (Base 2), do spółki z kierownikiem zmiany. Ci ludzie nie są normalni, co drugie słowo u nich zaczyna się na "k". To co oni wyprawiają podchodzi pod mobbing. Zalecam im wizytę u lekarza.

Menedżer

Tenneco to amerykański obóz pracy w Polsce.Powinni o tym pisać w gazetach, a tym czasem piszą sobie bez pojęcia "polskie obozy". Szkoda się robi bo USA taki niby nasz wyzwoliciel i sojusznik, a tutaj u japońca z byłego Państwa Osi lepiej się pracuje . Ehh czy my kiedyś będziemy mieli swoje własne Polskie koncernyi i fabryki??? bo jak na razie to rządzą ci co rozpętali IIWŚ czyli Niemcy, Włosi, Japońce i amerykany.

xyz

zapomnialem dodac o dodatkach... Tenneco 20% premii ktore latwo stracic nawet nie z wlasnej winy. Dodatki wczasy i bony swiateczne ? smiech na sali... 350 / 175zł bruttto jak zarabiasz 2k ponad... NGK - brak l4 350zl 2x na rok ocena brygadzisty od 270 zł w zwyz 2x na rok; bony swiateczne ? 1250 zl ok; wczasy ok 850zl.... no i stala premia 15% chyba ze cos naprawde zle zrobisz stracisz 3 %

xyz

Po 10 latach pracy w Tenneco operator trener brygadzista.... obecnie zatrudniony w NGK zaluje ze tam nie rozpoczalem swojej przygody z praca. Praca na luzie.... targety bez problemu... zarobki na dziendobry o wiele lepsze a w porownaniu ze stazem 5letni pracownik ngk zarabia tyle co brygadzista w tenneco na czysto... mniej wiecej :-). W Tenneco czesto traci sie premie za swoje i innych bledy z brygady, dodatkwo zapierdalasz bez tchu odpoczynku, duzo wiedzy do zapamietania na starcie... Proces rekrutacji - chyba kazdego cepa przyjma z rekami i nogami :-) spore rotacje ludzi ( nie dziwie sie) wiec czesto jest tak ze robisz kilka tygodni / miesiecy na jednym - 2 -3 stanowiskach. Sporo pisac... Tenneco jak wojsko - robi z Ciebie pracownika ktorego po dluzszym stazu wszedzie przyjma a jak juz sie zatrudnisz to odczuwasz ulge i spokoj bo to jednak hard level jesli chodzi o wysilek fizyczny i psychiczny na slasku :D

roki
@xyz

Kamil przestań się już ośmieszać.Nie oskarżaj innych,jak nie dawałeś rady.Uciekłeś bo byłeś za słaby,a premie traciliśmy tylko przez ciebie bo jako brygadzista nie potrafiłeś nic zorganizować i zrzucałeś winę na nas.Na operatora NGK może wystarczysz więc życzymy powodzenia,wiec oszczędź sobie i nam tych komentarzy.Miej choć minimum honoru i nie rób z siebie pajaca.

ARTUROKW83

JA PRACUJE W TENNECO OD 3 MIESIECY I NIE NAZEKAM NARAZIE PRACUJE POD AGENCJA I BEZ NADGODZIN I SOBOT WYSZEDLEM OSTATNIO 2000ZL A JAK KTOS MA 2 LEWE RECE DO ROBOTY TO ZAWSZE MU BEDZIE CIEZKO PRACA JEST OK

Petrus
@ARTUROKW83

Witaj. Pracujesz / pracowałeś na produkcji czy na magazynie (wózki widłowe)? Czy jesteś operatorem maszyny?

toczek

Czy ktoś może się wypowiedzieć a propos zarobków ? Np. operator. magazynier itp ?

ToTylkoJa

Dobry pracuje w tenneco gliwice w sumie trzy tygodnie z tego juz jestem tydzien na l4 bo robota jest dla robota a nie dla czlowieka 4000 sztuk na zmiane chwila przerwy w pracy na male siku i brak mozliwosci napicia sie wody Pracowalem wczesniej w oplu i porownac pracy nie mozna opel jest o wiele lepszy Teraz przyjmuje aie do NGK i tam juz raczej zostane Szczerze nie polecam Tenneco

bigos93

Zaskoczę was jest inna firma na strefie, która płaci lepiej, robota jest lżejsza, są darmowe busy, premia 15% praktycznie stała, multisport za 20 zł, premie co pół roku za oceny i kolejne za brak l4 w dodatku premia świąteczna no i co roczne podwyżki. Jest to NGK Ceramics, pracowałem wcześniej w tenneco 3 miesiące i to były najgorsze 3 miesiące w życiu. W NGK robię 1,5 roku szybko mi to zleciało i przyjemnie. A do Tenneco nigdy nie wrócę. Dość powiedzieć, że w NGK na czysto bez sobót mam większą wypłatę niż w tenneco ze wszystkimi sobotami.

bonia
@bigos93

Witam, proszę o więcej informacji na temat NGK Ceramics.

gosiaczek
@bigos93

również polecam tą firmę NGK mąż pracuje lecz niestety kobiet nie przyjmują a szkoda

wayne
@bigos93

Podobno do NGK jest bezpłatny dojazd z Knurowa. Wiesz coś więcej na ten temat? Skąd odjeżdża?

Ulek
@bigos93

Tylko w ngk trzeba miec doswiadczenie prawda?

art_l

Praca nawet nie jest zła, tylko jest problem z brygadzistami i kierownikiem zmiany. Pracowałem na sali G+ i ci ludzie mają niski poziom kultury osobistej. Szczególnie kierownik zmiany (Krzysztof chyba, nazwiska nie znam) nadużywa wulgaryzmów i zwraca się do pracowników bez szacunku. Podobnie brygadziści- przychodzi ktoś nowy i nie wytłumaczą mu o co chodzi tylko od razu wymagają cudów. Pozdrawiam Jarka P.-podobna sprawa jak z Krzyśkiem. Pracowałem tam miesiąc, robiłem co kazali, za każdym razem byłem w pracy, a wczoraj dowiedziałem się że "dziękują mi za współpracę". Co do kierownika zmiany z tej hali to nie wiem jak taki człowiek może zajmować taką funkcję. Ma wiedzę, ale jest nieprzystosowany do życia w społeczeństwie.

ha ha

1800 jako supervisior śmieszne to w GMMP (Opel Gliwice) adeccowiec ma więcej jako nowy przyjęty pracownik na na produkcję a Praca w tenneco to porażka zero zasad liczy się ilość komponentów a ty jesteś nie ważny jestes jak robot

adik
@ha ha

A w Oplu co jest ? Ktoś sięz Toba liczy ? Do tego umowa pod adecco i nawet nie mozesz być pewien keidy Ciebie wywala. Brak perspektyw. Jestem pracownikiem Adecco w Oplu i powaznie się zastanawiam na przejsciem do tenneco moze dlatego że zaproponowali mi wyższe stanowisko niz produkcyjne

murzyn

dzisiaj rano godzinę przed końcem zmiany dostaliśmy kartki z informacją czy zgadzamy się przyjść na godz 18 do 6 rana na nadgodziny z własnym dojazdem ( taksówki tylko odwożą po nadgodzinach )przy odmowie mieliśmy wpisać odmawiam , po 10 min przyszedł brygadzista który dostał nakaz od mistrza o poinformowaniu ze jak nie znajdzie kilka osób to wszyscy co odmówili mają zabrane premie za cały miesiąc taka jest hala G+

kris
@murzyn

czytam i nie wierze. ja myslałem ze w syfie robie i chciałem tam złozyc papiery. juz wiem czemu dzwonia do ludzi i umawiaja na rozmowe o prace .--rozdupiła mnie 11 . usa--to syf. a my to (usunięte przez administratora) murzyny. zrobia mistrza z cepa albo brygadziste i odpierdala. ale to nie ludzie --to (usunięte przez administratora)

Sistema

Zatrudnimy operatorów wózków widłowych do pracy na terenie Gliwic Oferujemy: • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bez pośredników • stawkę godzinową 15,50 pln brutto/h • miłą atmosferę pracy • możliwość zdobycia doświadczenia • osobom z potencjałem - możliwość rozwoju Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: rekrutacje@sistema.com.pl

eljot
@Sistema

ja bym ci otworzył drzwi na do widzenia ale zasadziłbym kopiora w dupiora aż się by się zadymiło kretynko z boguszowic pewnie... paniusiu o przerośniętym ego..z takimi ambicjami najbliżej ci do A4- powinnaś wiedzieć po co

Anitka

Odwiedzając zakład w związku z poszukiwanie nowych możliwości rozwoju, opowiem o swoich pierwszych wrażeniach. Bardzo mili ochroniarze którzy wytłumaczyli mi na wejściu, gdzie mam się udać. Wchodząc na drugie piętro do działu HR sądziłam, że to nowoczesny budynek w końcu firma Amerykańska, a tu brudny moloch z lat 80, jedno krzesło dla kandydata, zero wody by się napić i długa tabela poszukiwanych osób. Widać zakład ma problemy z zatrudnieniem lub po prostu nie dba o swoich pracowników w należyty sposób. Przejdźmy do zarobków jakaś podstawa + 20 % i niby to można nie łatwo stracić :). Na rekrutację należało zabrać swoje ceryfikaty i świadectwa pracy, czyżby firma myślała i porównywała się z kimś gorszym od Siebie hmm - powiedzmy że to standard Amerykański pokaż nam w czym jesteś lepszy od Nas :) Ogólnie Panią z HR proszę by się lepiej przygotowała do rozmowy i informowała kandydatów o czasie oczekiwania na odpowiedź i podziękowała im za wizytę, żegnając się z nimi podając rękę - czyżby tego Amerykanie nie nauczyli ? Po rozmowie może was też czekać kolejna rozmowa np. z kierownikiem działu. Ja natrafiłam na Panią z działu Logistyki. I tu kolejna moja ocena: Pani Kierownik myśli o sobie, że jest najlepsza, sądząc że pracownik będzie ją całował po nogach, że tam przyszedł i ma przyjemność z nią w ogóle rozmawiać. Najlepsze pytanie kim będziesz za 5 lat - Proszę Panią niech Pani sobie wbije do głowy, że w dzisiejszych czasach jeśli pracuje Pani w firmie Automotive 5 lat, a szczególnie w dziale Logistyki to jest Pani tzw słabym ogniwem, naprawdę polecam Pani zmienić firmę i poznać realia dzisiejszych międzynarodowych stosunków międzyludzkich, a nóż nowa wiedza Panią oświeci. Pani "kierownik" poinformowała mnie po kilku zadanych pytaniach czy mam jeszcze inne - po jej minie widać było że ma już dość pytań i chce jak najszybciej wyjść, niezbyt miłe podejście do nowego członka zespołu, a ma ich jak to mówiła 4, dział to tzw duży pokój ze wszystkimi z działu logistyki i zaopatrzenia i wszyscy mówią na raz. No to się nazywa nowoczesna firma :). Na zakończenie rozmowy Pani sapnęła do mnie do widzenia stanowczym głosem. Cóż za zachęta na dalszą część a chyba ostatnią część rekrutacji :) miło by było usłyszeć dziękujemy za wizytę w firmie lub było nam miło że Pani do nas przyjechała i wypuścić np. kandydata otwierając mu drzwi. Widać tego tej Pani nie nauczono i tu nasuwa się pytanie gdzie ten wysoki standard Pani obsługi który to ciągle słychać było w Pani ustach na rozmowie kompleksowa kompleksowa obsługa klienta :). W chwili obecnej firma bardzo się rozbudowuje niby nowa hala G czy G+ i cóż z tego jak nikt tam nie chce pracować :) Na koniec mogę stwierdzić, że to nie Firma dla specjalistów lub ludzi z własnym szerokim myśleniem i ambicjami. Wszystkim którzy rekrutują radziłabym się zastanowić czy to nie kolejna ParaFirma która jak jej nie będzie się u nas opłacała, zabierze wszystkie maszyny i urządzenia, przenosząc się w inne miejsce. Na koniec Pozdrowienia dla wszystkich nowych pracowników i dla ludzi którzy nie wahali się wyrazić opinii.

juhass
@Anitka

Choć też tylko byłem na rozmowie... Odczucia mam dokładnie takie same jak Ty. Idiotyczne, wyuczone pytania nic nie wnoszące, późniejsza rozmowa z ludźmi z działu (pytają na początku o to samo o co pytała kobieta z HR- nie mogli być na spotkaniu od początku?). Generalnie dziwnie tak- ale to wnioski wyciągnięte tylko na podstawie rozmowy.

@Anitka

Logistyka nie ma "Panią Kierownik" tylko Pana kierownika :)

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 11 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe