prestige sa

Koszalin

Opinie o prestige sa

lobuz

Ja uwazam ze jak sie komus nie chce pracowac i ma slabe kwalifikacje zawodowe to w kazdej firmie bedzie mu zle i bedzie nazekal

poconick

Podzielam poprzednie wypowiedzi. Poszukaj roboty gdzie bardziej potrafią uszanować godność pracownika, bo nie tylko o kasę chodzi w życiu.

witam, firma nie ogłosiła upadłości, więc nie wiem skąd takie informacje się biorą. jestem zadowolony z pracy w Prestige S.A. prawdą jest ze rotacja ludzi jest dosyc duza ale to dlatego, że do pracy trzeba się przyłożyć za to sie bierze pieniądze.

jam

No i ZAMYKAJĄ, ogłosili zamknięcie produkcji, nic już nie można kupić, ale nigdzie nie piszą o upadłości ?

Zyzio - 2010-07-29 11:23:07 Totalny sajgon, jak tego nie zamkna do konca roku to bedzie dobrze, zlodziejstwo i wykozystywanie na kazdym kroku cała prawda

Zyzio

ladne gadanie na poczatku, duzo obiecuja a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robia, kasa lipna, totalne wykozystywanie pracownikow, walczac o swoje trzeba sie nizle nabiegac za kierownikiem ktory zbywa osobe pracujaca jak tylko moze, jedyny + to dobry kontakt z zaloga aczkolwiek rotacja pracownikow jest spora

Marek Rzeszów
@Pracownik 27.07.2010 13:05

Pracowałem w Prestige S. A. Na warunkach umowy handlowej (działalność ), pieniądze zarabiałem jak na tamte czasy uważam za niezłe, mowa o latach 2001- 2005, wszystko zależało od mojego podejścia do tego biznesu, Pracę w Rattan Prestige wspominam z wielką sympatią.

mierny pracownik

Wyzysk, nepotyzm, kiepska kasa, mobbing i to chyba wystarczy. Nie liczna wiele ze strony "zarządu"

Zostaw opinię o prestige sa - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie prestige sa