PRESTIGE S.C.

Będzin

Opinie o PRESTIGE S.C.

ki

wiesz, myjnie to taka branża gdzie zawsze rotacje będzie, nie każdy wytrzyma w takiej robocie długo lekko nie jest, i może dlatego teraz poszukiwany jest nowy Pracownik Myjni

Ganja

Nie polecam tego miejsca. Pojechałam z głupią wymianą oleju. Wiadomo, trzeba wymienić filtr oleju i powietrza. Zapłaciłam śmieszną aczkolwiek wysoką cenę. I się okazało, że przy wlaniu oleju - wlali mi ponad max przez to cały silnik się zalał. Teraz mam auto u innego mechanika i dość słono się wykosztuje. Niby głupia wymiana oleju a tu proszę. są niesłowni i na dodatek chłopak, który tam pracuje kłamał mi w żywe oczy że nie miał do mnie numeru telefonu by zadzwonić a w dniu w którym zostawiłam u nich auto zapisywał przy mnie telefon. Dziwne, bo nawet nie biorą dowodu rejestracyjnego w razie kontroli policji. Naprawdę nie polecam tego mechanika. bo dość słono będziecie ich błędy płacić a w dodatku czasu i mnóstwo nerwów. a szkoda na nich zdrowia.

bunia

ja tez tam pracowalam kasa marna a do tego nie na czas bo zawsze mieli jakas wymowke a nie wspomne o robieniu klientow w h..a to u nich standard a do tego wciagali pracownikow.

bas

ja mialem umowiona wizyte w myjni, podstawilem auto na 15:30, Pani powiedziala ze ok 17 bedzie gotowy, wracam po odbior a tu auto nie umyte, pytam dlaczego ? otrzymalem odpowiedz ze bylo inne auto przed moim, smiech k..., rece mi opadly, na pewno tam juz nie wroce

bolek

myjnia to jakas totalna porazka auto niedomyte a cena kosmos !!!!!

?

Pracowałem u nich na myjni kilka lat temu i nie bylem zbytnio zadowolony, małe zarobki bo prowizja od umytych aut no i brak jakiej kowiek umowy. Moze po pół roku dostałbym umowe o dzielo ale wczesniej odeszlem i znalazlem sobie normalna prace na umowe o prace itd. Nie wiem jak jest teraz byc moze to sie zmienilo.

nok

a ja jestem zadowolony :)

Zostaw opinię o PRESTIGE S.C. - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRESTIGE S.C.