Opinie o Jupiter

nefi

dziecko co ty za bzdury piszesz.. ja po 8tyg przywiozłam 5tys zł??? przecież to smieszne... czekałam codziennie na prace i nie zachlałam sie ani nie cpałam, potrzebowałam kasy,a jupiter to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wykorzystywał [usunięte przez moderatora] zawsze maja prace... i tyle o jupiterze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xxxxxxxx

a po drugie ciekawa jestem czy Majce też żeście mówiły to wprost co teraz piszecie na forum bo watpie że byłyście takie odważne.Pewnie same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e żeście jej lizały a teraz jesteście takie cwaniary bo jesteście daleko...Wiec nie piszcie takich głupot

xxxxxxx

słuchaj kolezanko nie pisz głupot na temat Jupitera poniewaz wcale nie jest zle ja tu pracuje rok i mi sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podoba chodze do pracy 6 dni w tyg mam przelewy co tydzien a co do odtrąceń za mieszkanie i za dojazd do pracy to chyba normalne że za darmo mieszkac nie bedziesz i nie bedą Ci [usunięte przez moderatora] wozić do pracy. Widocznie tak chciałaś pracowac bo jak byś chciała to byś chodziła... Trzeba bylo siedzieć w domu jak potrzebowali do pracy w dzień jak miałaś wolne a nie szlajać sie po Barloo albo zamykać się w domu żeby tylko po Ciebie nie przyszli. A co do Majki to wcale jej nie znasz wiec nie pierdol bo nie jest tak jaj piszesz jakos ja tez potrafie sie z nią dogadać i przede wszystkim nie wyskakuje do niej z ryjem tylko na spokojnie załatwiam swoje sprawy u niej. To co uważasz że każdy jej dupe liże? a Ty taka biedna byłaś i Majka się na Ciebie uwzieła co? Nie pisz takich głupot i nie zniechęcaj ludzi do Jupitera bo każdy jak bedzie chciał sie przekonać jak tu jest to i tak przyjedzie i tak, bo jakos ja tu siedze i zarabiam pieniądze i nie narzekam. Widocznie nie nadawałaś się do pracy że takie bzdury wypisujesz.

aaanonim

Co do Waszych opin to sie nie zgadzam tez tam pracowalam i mieszkalam na barloo.Do pracy chodzilam codziennie przelewy mialam co tydzien a ci co narzekaja to nie chcialo im sie robic. Wiekszosc z was przyjechalo tam tylko po to zebyc cpac chlac i sie zabawic. jezeli kazdy podporzadkowal by sie regulaminowi to kar by nie bylo. wiekszosc zawsze trzeba bylo budzic do pracy bo ksiezniczkom nie chcialo sie wstawac. a co do Patrycji to ona rozmawia tylko z normalnymi ludzmi bo z cholota to nie ma o czym.a Majka nie jest zla jak ktos umie do niej podejsc smiac mi sie z was chce ze Majka kazala do siebie mowic majster sztyk bo kazdy do niej mowi po imieniu. Ja mialam duze problemy i Majka zawsze mi pomogala cieszcie sie ze to ona tam jest bo jak byl Diter to nic nie robil tylko chlal i polowa ludzi wogole go na oczy nie widziala bo wyslugiwal sie chlopakiem ktory z nim mieszkal. Jak wam sie nie podoba na barloo to idzcie mieszkac na teboze tam jest [usunięte przez moderatora] ktora tam rzadzi jest wredna falszywa i wiecznie drze morde mieszkalam tam dwa tygodnie masakra!!!!! za miesiac wracam do nl i mam nadzieje ze wroce na barloo. pozdrawiam serdecznie Majke i Patrycje

zawidziona

Holandia wszyscy twierdzą że tam zarobisz może i tak ale na pewno nie jak zatrudnia cię firma jupiter jedno wielkie dziadostwo ,jak ktokolwiek tam jedzie niech się zastanowi ja właśnie wróciłam.Jeden przekręt i oszustwo [usunięte przez moderatora] pięknie oczkami mruga i obiecuje złote góry a potem nawet z ludzmi rozmawiać nie chcę [usunięte przez moderatora].Praca jak praca ,ale płaca za nią prawie żadna a bywa i tak że niechodzisz do roboty nawet przez trzy tygodnie i mają to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie.Byli ludzie którzy nie mieli co jeśc robiliśmy zrzutę każdy dawał comógł chociaż nikomu się nie przelewało ,drugą dziwką jest Majka na Baarlo wredna i fałszywa jak kazała na siebie mówić majster sztyk.Straszą tylko karami i odciągnięciami nie którzy mieli więcej odciągnięć niż zarobili pisać by było można dużo ale to tak w skrócie ja tylko ostrzegam

zla

zgadzam sie z wami. Jestem tu 4 tydzien z czego juz 2tygodnie przesiedzialam w domu z powodu braku pracy i nie zapowiada sie aby bylo lepiej. Firma jupiter to oszusci i zlodzieje!!!!!!!!!!!!!! wystrzegajcie sie tej firmy

jupiterka M.K

(usunięte przez administratora) jupiter holandiia wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] zadnej tygodniowki mi nie wypłacili firma okropna by lam tam trz tygodnie i zaluje traktuja ludzi jak psy jakies w pracy sa jeszcze gorzej wyzywaja, wyrzucic nas chcieli z domku o 23 kordynatorka jeszcze gorsza nie radze tam jechac tam jest strasznie nie wypłacalni a w biurze patrysia ktora robi piekne tylko oczka a tak to jest nie lepsza od pozostałych

zawiedziona

Właśnie wróciłam po 2 tygodniach tam pracy. W ciągu tego czasu przepracowałam niecałe 30 godzin. Za wszystko były odciągane pieniądze. Na dzień dobry odciągnięte zostało za buty i fartuch. Ubezpieczenie miał zapewnić pracodawca a na miejscu okazało się że ubezpieczenie trzeba opłacać samemu po 18 euro na tydzień. C odzień łapanka i czekanie na listę kto w końcu pójdzie do pracy. Niektórzy czekali za pracą po tydzień czasu. Szef podczas rozmowy nie był w stanie zapewnić nam minimum tych godzin co obiecał pośrednik przed wyjazdem czyli 40 godzin tygodniowo. Przelew który miał być wysłany po tygodniu nawet nie dotarł w rzeczywistości po 2 tygodniach. Nie ma zaliczek a tym samym nie ma za co żyć. Nikt z nami nie chciał rozmawiać na ten temat. Pomogła nam tylko ambasada Polski w Holandii. Podpisując umowę podpisujecie na siebie wyrok. Same kary za każde przewinienie. Za zjazd przed upływem umowy kara 250 euro a jak tam siedzieć jak nie ma za co żyć ani nie ma godzin pracy. Przewoźniki którzy działają na zlecenie firmy jupiter też są bardzo niemili i wulgarni. W moim przypadku przewoźnik zatrzymał się na granicy polsko niemieckiej i kazał nam zapłacić po 290 zł za przejazd albo mamy wysiadać z busa. Na miejscu okazało się że firma jupiter ma podpisaną umowę z tym przewoźnikiem i odciąga za przejazd 70 euro. Czyli przewoźnik nas oszukał i okradł a za przejazd w jedną stronę zapłaciliśmy podwójnie. Praca nawet dobra ale co z tego jak nie ma godzin a za wszystko tylko kary i opłaty. Nawet za pościel trzeba zapłacić. Cały czas przewoźnicy przywożą nowych pracowników a nie tak naprawdę nie ma pracy dla obecnych już tu pracowników. Serdecznie nie polecam.

nefretete

nie kumam tego. pisze się nie jedźcie a oni jada , potem będą wypisywać jak to źle w jupiterze ,bo to prawda,ale po jakiego [usunięte przez moderatora] sie tam pchacie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobicie i do dom wrócicie

iwoncia i elishabet

mamy jechac teraz wniedziele z kumpela tj 18 marca jak ktos jedzie to niech da znac [usunięte przez moderatora] jedziemy z wrocka pozdrawiamy

Madziaa

mogłabyś coś wiecej podać o tej firmie..chciałabym z koleżanka jechać ale opinie sa takie rózne...pozdrawiam i z góry dziekuje

ruda

Witam moze ktos z was mi pomoze uzyskac kontakt do firmy Jupiter nr telefonu lub meila. Z gory dziekuje

honnej

Ja tam 2 lata jezdziłam i nie narzekam:D Kto chce ten ma pracę ćpuny i brynole jak nie wyrabiają trudno!!! Pracowałam i na truskawkach( lajtowo) i Na Vanhorren ( pakowanie warzyw i owoców) Cięzej ale trzeba robić jak sie chce euro!!! Były różne sytuacje że np. ktoś wylkeciał ale za pijaństwo i zawalanie roboty!!! Ja tam legalnie miałas super i wogóle!!! Teraz mam synka rocznego i między czasie sobie chorowałam więc nie jeżdzę!!! Powodzonka:D

znajoma

NIE CZARUJMY SIE HOLANDIA JEST DLA CPUNOW ;[usunięte przez moderatora] I CO TYLKO... NIE ZNAJDZIE TAKA (I) PRACY W POLSCE WEZMA ICH ZA 4EURO I SIE CIESZY GLUPI ZE POSZPANUJE TROCHE, ZENADA A POTEM SIE DZIWIC GDZIE SIE NIE POJDZIE, TO POLKE MAJA ZA [usunięte przez moderatora] I TYLKO NORMY BO POLAKOWI DAJ 20CENTOW WIECEJ A WYPLUJE PLUCA NO I O [usunięte przez moderatora] POLAKOW NIE WSPOMNE

(usunięte przez administratora) śmieszą mie pozytywne wypowiedzi. No cóż pozwólcie dalej się poniżać turasy załatwiją sprawy innaczej[usunięte przez moderatora]

ludzie wystrzegajcie sie tej firmy warunki ktastrofa nie ma pracy ja siedzialam 10 dni z czego bylam w pracy 2 dni.Za wszystko trzeba placic ludzi maja za smieci szkoda waszego zdrowia i pieniedzy! WySTRZEGAJCIE SIE POSREDNIKA WALDKA Z OPOLA JEST TO ZWYKLY [usunięte przez moderatora] WERBUJE LUDZI DO PRACY OBIECUJE ZLOTE GORY A JEST SIATKA DRUT KOLCZASTY I BRAK PRACY!!!!!

JAK MOZESZ TO PODAJ NE TEL ALBO NAMIARY NA OSOBE KTORA REKRUTUJE OSOBY DO PRACY BO CHCE TAM JECHAC DO PRACY [usunięte przez moderatora]

(usunięte przez administratora) no w weekend to tam bylo dobrze w arcen buraki wraz z tym dursonem (usunięte przez adminis (usunięte przez administratora) tratora) sie nafurali zawsze i grali cala noc w ping ponga hahaha. stawka 5.5 euro dla kazdego zenua.

zziuta

stanowczo odradzam.. pracowałam między świętami a sylwestrem 2010.. przy rozliczeniach nie zapłacili dwóm osobom za pracę bez podania żadnej przyczyny..

bl BLDSIA

jak dla mnie to bylo zajebiście... bylam w Arcen i jakis czas temu zjechalam do polski ale po nowym roku wybieram sie tam spowrotem:) praca mi sie podobala... mieszkanie tez ale syf to robia ludzie, bo gdyby kazdy po sobie sprzatal to byloby czysto... takze pzdr dla wszystkich z Arcen i do zobaczenia

major2485

każda wasza opinia to [usunięte przez moderatora] prawda najwidoczniej się nie sprawdzaliście się w pracy tam po prostu trzeba [usunięte przez moderatora] a co do szefostwa też sie mylicie pracowałem tam rok i było super a diter jest naprawde w porządku i może dużo załatwić tylko wystarczy poprosić

Zostaw opinię o Jupiter - Venlo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jupiter