opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Jupiter

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 635 ocen
Opinie(1718)
Dodaj opinię
Wywiady(2)

Opinie(1718)

Dodaj opinię
Wywiady(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Profil działalności
  • .
  • Podstawowe wartości
  • .
  • Pracownicy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Szkolenie
  • .
  • Kontakt

O firmie

Profil działalności

Podstawowe wartości

Pracownicy

Zakwaterowanie

Transport

Szkolenie

Kontakt

opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Eindhoven - Jupiter Uitzendbureau B.V.
Kielce - JUPITER
Wrocław - Jupiter

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Venlo
  4. /
  5. Opinie o Jupiter

Opinie

Opinie o Jupiter Venlo

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 24
    • 25
    • 26
    • 27
    • 28

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Jupiter!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    sevenum

    25.04.2013 16:30

    Inne

    ludzie jeżeli macie szanse uciekajcie z tego biura oszustwo porażka brak godzin potrącają za śmieszne rzeczy np świadectwo o niekaralności 20 euro tak zwany czip 50 euro za mieszkanie 70 tygodniowo 70 euro za busa którym nie wracacie potrącą z wypłaty ogólny syf ludzie chodzą po domkach proszą o chleb nie maja z czego zyc pani patrycjia mila pani do czasu kiedy upomnisz sie o swoje juz nie jest mila nie odbiera telefonow firma przewozowa z ktora wspulpracuje jupiter to dopiero porazka ciagaja za busem lawety bladza po niemczech firma piotrek z woj opolskiego w wekend ucieklo z tego biura 30 osob do polski nie daja pracy robisz na domek i jak starczy na cos do jedzenia podaje ich do sadu zawiadomilem juz zwiazki zawodowe w Holandii pisalem tez do polskiej policji w opolu aby przyjzeli sie temy przewoznikowi jezeli chcecie jechac to odradzam jupiter to tureckie biuro syf totalny
    ReviewUserIcon
    iwa

    16.04.2013 18:00

    Inne

    chcialabym tam jechac i sprubowac tam pracy napiszcie jak sie tam dostac na majla [usunięte przez moderatora] pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Gabii

    13.04.2013 21:42

    Inne

    Zgadzam się z Tobą jest tam też ktoś ode mnie i to potwierdza. Jupiter to firma, która nie gwarantuje pracy i siedzi się bez pracy. Bez zaliczek. Firma beznadziejna. Wielkie dno.
    ReviewUserIcon
    Odradzam prace przez jupitera

    13.04.2013 21:32

    Inne

    Odradzam ta firme...jak dzwonilam do faceta ktory zalatwia niby prace to mowil co innego jak spytalam jaka to firma to powiedzial ze europaselect, ze bedemieszkala w centrum Venlo a jak sie okazalo to mieszkalam w jakims lesie na kempingu gdzie warunki nie byly katastrofalne ale co?1pralka na jakies150osb na zetony za ktore sie placi 5euro?paranoja to malo powiedziane!? do tego od poniedz do soboty trzeba siedziec na domku bo niby moze byc lapanka czyli nagle potrzebuja osob i mozna pojechac na godz czy 2godz do pracy?? o tym ze bede pracowala przez jupitera dowiedzialam sie jak dojechalam na mijsce. daja umowe najpierw po nl zeby podpisac dopiero daja pl ale bez zadnych pieczatek i podpisow znajomej szef holender powiedzial nam ze w kilku punktach zlamane jest prawo ale chcialby zobaczyc ta nl umowe ale nie moglysmy sie jej doprosic ucieklysmy z tamtad z pomoca znajomych bo inaczej nie ma jak bo pieniedzy nie ma za3tyg pracy niecale 30godz?? masakra jakas z ta firma!!ODRADZAM!!!!A kary to chyba za wszystko i to po 250euro tylko nie wiem z czego sciagna? jechac trzeba ich busem i wracac tez? ale jest tam duzo osob ktore chca stamtad uciec ale nie maja za co?? Trzymajcie sie zdaleka od tej firmy i tego ich przewoznika [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    kolezanka

    13.04.2013 17:29

    Inne

    NIE PCHAJCIE SIE DO JUPITERA!!!!!!Ja wlasnie dzisiaj stamtad ucieklam po 3 tygodniach.Praca moze nie byla by zla gdyby w ogole byla.przez 3 tyg.miałam tylko 27 godz. pracy z czego przez ostatni tydzien tylko 2 godz.Za wszystko odciagaja: 20e za buty,15e za fartuch,20e zaswiadczenie o niekaralnosci,50e chip,7e tyg za powietrze,1,5e netto z kazdej godziny pracy za domek i 1,4e z godz.pracy netto za transport.Poza tym umowe daja tylko w jezyku polskim bo to co sie podpisuje po holendersku odbiega od polskiej chociaz i w polskiej umowie jest w wielu punktach zlamane prawo,do tego cala strona o karach-wiekszosc po 250e-to jest paranoja,ci ktorzy pracowali na pakistanie mieli [usunięte przez moderatora] ale mieli godziny,na freshu byl ponoc lighcik i godziny tez byly ale kto byl na asf nie mial godzin,nie dosc ze sie wymarzlo tam na tej chlodni to jeszcze trzeba bylo czekac na autobus kolejna godzine na dworzu-np.wyjazd do pracy o 8.50 a powrót o 17ej a tylko 2 godz.pracy!!!!no i to co nikt nie potrafil zrozumiec-zakaz wychodzenia z domku do godz.17ej-moim zdaniem dlatego zeby nie moc isc do miasta i poszukac nowej pracy.a ten caly turas mial czelnosc przyjechac na baarlo i powiedziec ze jak nie bedziemy posluszni to przyjedzie z kolegami i nas wszystkich [usunięte przez moderatora].najlepsze jest to ze dzwoniac do biura to wymyslili nazwe firmy europaselect a o jupiterze dowiedzielismy sie dopiero jak zawiezli nas pod biuro i mieszkac mielismy w centrum venlo a nie w srodku lasu.dzis dzieki pomocy znajomych z niemiec udalo mi sie uciec.bo na bilet nie zarobilabym tam chyba do konca zycia.nie jedzcie tam
    ReviewUserIcon
    muza

    17.03.2013 21:42

    Inne

    ludzie niepakujcie sie w to (usunięte przez administratora) bo to chora firma..za wszystko odciagaja!za dojazd do roboty przy 38 godzinach tygodniowo wynosi ponad 50 euro..to chore jest....!a w dodatku im wiecej sie ma godzin tym nizsza stawka..niby jest 5,50 na czystko a to nic nieprawda...przy 38 godzinach stawka wyniosla mi 4 euro a dodatkowo jak ktos chce miec ubezpieczenie to musi dodatkowo za nie placic 20 euro na tydzien...czyli wtedy stawko wynosi ponizej 4 euro...!firma jest straszna...niejedzcie tam...!
    ReviewUserIcon
    musiał

    14.03.2013 14:58

    Inne

    budrzyckid - 2013-01-28 11:46:28 zona tam teraz pojechala zadzwon jak tam jest [usunięte przez moderatora]Durson znów będzie miał darmowe ruchanie wiem co mówię
    ReviewUserIcon
    robi

    07.03.2013 22:54

    Inne

    kill napisz co robic zeby wrócila z jupitera mail [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    robi

    07.03.2013 21:46

    Inne

    zarobiła raz 130 170 100 ostatnio 30 euro nie moze kupic czsem chleba ostatnio fajek i wierzy ze bedzie wiecej godzin i liczy ile dostanie zasiłku i rozłakowego miała wrocic na urlop ale nie ma busów i ma przyjechac za tydzien innym przewoznikiem nie mozna parodia rozpacz i głupota
    ReviewUserIcon
    jarosz

    07.03.2013 13:01

    Inne

    Jego kierowca wysadził ludzi na stacji paliw w Niemczech bo chciał kasę choć jupiter pobrał za przejazd z dniówek , zostawili też ludzi na stacji na 1,5 godziny pojechali z laweta po rozbite auto to było w nocy o 2 a powiedzieli że 15 minut tankowania i dalej w trasę mimo że wszyscy do nich dzwonili nie raczyli odebrać telefonu i co jak by cie to spotkał dalej był byś wniebowzięta i zachwycona
    ReviewUserIcon
    robi

    25.02.2013 21:26

    Inne

    moja zona [usunięte przez moderatora] jest omamiona a widze ze niedługo nie bedzie miała za co wrócic a jej kolezanki i ona sa namawiane do pracy przez piec lat niesz szlag trafi ta debilke co ja namówila na wyjazd a 5 letnia cora czeka na darmo w polsce głupota kobiet nie zna granic maz z sosnowca [usunięte przez moderatora] jest juz tak wykonczona ze ledwie mowi jak bede miał na benzyne to juz dzisiaj jechałbym po nia moze zorganizujemy akcje i swoim busem pojedziemy po swoje kobiety niewolnice jupitera i turasów nawet nie moge juz do niej dzwonic bo nie moga kupic layki mobile w tym zadupiu
    ReviewUserIcon
    siilll

    14.02.2013 22:25

    Inne

    UWAGA [usunięte przez moderatora]!!!!!!! WERBUJA LUDZI TYLKO PO TO BY CHYBA ZAROBIĆ NA PRZEWOZIE LUDZI.JEDZIESZ TAM I SIEDZISZ SOBIE I CZEKASZ JAK POJDZIESZ RAZ NA DWA TYGODNIE NA 3,5 H.NAPRAWDE ODRADZAM SZKODA CZASU ,KASY I STRACONYCH NERW.A KOLESIA KTORY BAJKI OPOWIADA JAK SPOTKAM.
    ReviewUserIcon
    budrzyckid

    28.01.2013 11:46

    Inne

    zona tam teraz pojechala zadzwon jak tam jest [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    villemo78

    05.01.2013 18:14

    Inne

    hej! przepraszam ale pilnie potrzebuje pracy dla pary znasz jakies godne zaufania firmy proszę o pomoc moje gg [usunięte przez moderatora].Szukam juz od wielu tygodni dzwonie składam sv na ogół ludzie piszą ,że maja już dobra prace i tak dalej ,ale nikt nie chce pomóc szkoda bo brakuje pomocy dla potrzebujących w końcu nie chce pieniędzy za darmo tylko info na temat pracy dzięki za wyrozumiałość
    ReviewUserIcon
    neftetete

    14.12.2012 09:50

    Inne

    hmm nie zgodze się z Tobą pracowałam owszem dostawałam godną wypłatealepo 2010roku sie zepsuło i nie szło się z nikim dogadać. Zrezygnowałam pracuję w Austrii i mam godne pieniądze lepsze. Więc od czego to zalezy?hmmm
    ReviewUserIcon
    nowy

    30.10.2012 09:56

    Inne

    najgorszy syf jaki moze byc !!! zle warunki na kempingu, popsute domki, obsluga biura jest do [usunięte przez moderatora] nie mozna sie dogadac z nikim ! HOUSE MAJSTER czyli pani [usunięte przez moderatora] jestes totalnie pusta !!! jak mozna na takie stanowisko stawiac takie osoby !! przeciez nie pracuje w NASA boze smiech na sali.... malo tego to co bylo rozmawiane przez telefon o warunkach bedacych w tej firmie sa totalnie calkiem inne ! jakies [usunięte przez moderatora] kary, lapanki i tym podobne, wiec jezeli ktos ma mocne nerwy i chce sie sprawdzic w takim warunkach to polecam ta Firme Jupiter...
    ReviewUserIcon
    Fakirro

    08.09.2012 15:27

    Inne

    Poznaj swoje prawa ! Holendrzy zawsze pomogą ! Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia sprawuje nadzór nad przestrzeganiem przepisów : -wynikających z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę, -dodatku urlopowym, -ustawy o czasie pracy, -BHP. Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia nie kontroluje posiadania pisemnej umowy o prace lub przestrzegania jej warunków. Spory o przestrzeganie indywidualnych lub zbiorowych umów o prace - o co strony kontraktowe musza same zadbac - naleza w Królestwie Niderlandów do dziedziny prawa cywilnego. Nadzór nad prawidlowa realizacja zobowiazan kontraktowych przypada stronom umowy o prace. Czlonkowie zwiazków zawodowych moga zwracac sie o pomoc do swojego zwiazku zawodowego w Królestwie Niderlandów lub w kraju swojego pochodzenia. Pracownicy zatrudniani przez biura posrednictwa pracy moga zwracac sie do SNCU (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników delegowanych), patrz [usunięte przez moderatora] Kierowcy zatrudnieni w sektorze miedzynarodowego przewozu towarów moga zwracac sie do stowarzyszenia VNB (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników sektora przewozu towarów w transporcie drogowym), patrz [usunięte przez moderatora] A pracownicy sektora budowlanego moga zwracac sie do Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy w sektorze budowlanym bouwcao, patrz [usunięte przez moderatora] Skargi dotyczace jakosci miejsca zakwaterowania najlepiej zglaszac w Urzedzie Miasta lub Gminy badz w jednostce Strazy Pozarnej w miejscu zamieszkania.
    ReviewUserIcon
    Marlec

    31.08.2012 19:02

    Inne

    Czytałem opinie na temat Jupitera,a w szczególności o polakach którzy gnębią innych polaków w pracy.Cóż...po pierwsze,te polaczki w polsce nie cwaniakowali by tak za 1100zł lub 1500,bo są pokorni.W holandi tacy pokazują swoją wyższość nad innymi,a przede wszystkim chcą zaimponować holendrom swoim cwaniactwem i podlizywaniem się.Po drugie-jest mi wstyd za takich polaków którzy mieszkają w tym hotelu i tych liniowych.Wielkie gratulacje w błyszczeniu swoją zacofaną inteligencją.Tacy psują opinie innym polakom.Byłem w Holandii i też pracowałem.Pewien holender zapytał się mnie czy ja jako polak lubię pić,odpowiedziałem że NIE PIJE.A on mi na to...TO JAK NIE PIJESZ TO NIE JESTEŚ POLAKIEM.Cóż taki mają stereotyp myślenia o polakach.Uważam że ci polacy skoro tak się zachowują to zapominają że są na obczyźnie,są obcy na tej ziemi,więc muszą się dostosować do holenderskich zasadów.Gratuluje zachowania tym polakom w hotelu i w pracy,zabłysnęli wszystkim,brawo.
    ReviewUserIcon
    thuger

    01.08.2012 20:19

    Inne

    A jak ktos sie wypowiada i nawet jezyka polskiego nie zna dobrze to swiadczy o nim a nie o firmie w ktorej pracowal. [usunięte przez moderatora] ktorzy na wszystko [usunięte przez moderatora]. Bo mieszkanie za male bo praca [usunięte przez moderatora], bo ludzie wredni bo najlepiej w polsce (usunięte przez administratora) e grzac u mamusi . Maminsynki [usunięte przez moderatora].. SORRY ale musialem sie wypowiedziec..
    ReviewUserIcon
    thuger

    01.08.2012 20:14

    Inne

    (usunięte przez administratora) nie czytalem wszystkich postow bo nie ma sensu. Ja bylem i dostawalem 270 euro za tydzien pracy chociaz pracy nie bylo. zawsze obojetnie ile nie mialem godzin to bylo 270e na koncie. nikomu [usunięte przez moderatora] nie lizalem. pop prostu pracowalem bo po to przyjechalem, zeby zarobic forse. pracowalem tez w znienawidzonym OTTO, w eupeople, w nljobs, covebo. wszedzie jest dobrze jezeli generujesz kase dla nich. jezeli twoj supervisor powie ze jestes ok to kazda firma ci zplaci bo im bedzie zalezalo zebys na nich zarabial; schemat jest prosty. teraz jestem sam koordynatorem i wiem jak to dziala. Ci ktorzy tu przyjezdzaja i chca czy nie chca nie daja rady to niestety odpadaja i pozniej maja pretensje ze bylo tak czy siak. ja przeszedlem przez najgorsze (usunięte przez administratora) , od barakow, obozow, hoteli, [usunięte przez moderatora] sie z idiotami, klotni z szefami. trzeba tez znac troche jezyk bo jak nie znasz to cie beda wszyscy do okola dymac.. DOBRA RADA DLA NOWYCH:Uczcie sie jezyka, pracujcie( nikt nie mowi ze na 120% po prostu robicie co do was nalezy) nie trzeba jarac baki bo kolega w pokoju jara, nie trzeba pic bo kolega w pokoju pije, po prostu olac system i pracowac bo to sie tylko liczy. odizolowac sie w miare mozliwosci i ZOBACZYCIE ZE PIENIADZE I SAT\\\"YSFAKCJA PRZYJDZIE Z CZASEM.. A jesli ktos zna sie na robocie to polecam nivo uitzebureau.nl.. Pozdro dla wszystkich ktorzy chca sie wygrzebac z polskiego gowna (jestem czystym polakiem ale nie jestem patriotom za co przepraszam) .
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Jupiter?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Jupiter

    Willem Barentszweg 30 5928LM Venlo

    http://www.jupiterpraca.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    nefi

    11.07.2012 06:48

    Inne

    Wiesz to, że sie nie podpisują to nic złego, po co moje dane w necie!!!!!! Jasne praca jest supe,r firma jest super, ty jestes super, tylko wszyscy co stamtąd spier (usunięte przez administratora) to są źli WALNIJ sie w łeb dziewczyno. Wszyscy wiedzą że polki to [usunięte przez moderatora] z tymi obleśnymi pustymi turasami! zachowują się jakby miały co najmniej licencjat. a może zawodówka . Szkoda słów! Holandia ma dosyc takich [usunięte przez moderatora]! KOBIETY gdzie się podział wasz HONOR! A wiecie co to jest? WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Ewa galas

    10.07.2012 21:07

    Inne

    Cześć! ja nie używam żadnych ksyw,ani nicków,zawsze się podpisuje pod tym co pisze,a więc ja na firmę jupiter,ani na szefostwo,ani na nikogo nie mogę narzekać są w porządku,jeżeli ty jesteś w porządku,jedziemy tam do pracy,a nie po to by balangować,warunki są różne,ale nie oszukujmy się jak wszędzie,ja byłam 6 tygodni na Tebozie i nie narzekam,do wszystkiego można się przyzwyczaić,szefostwo na tebozie super,jak jesteś normalny to i oni normalnie cię traktują,a co prawda to prawda najgorszy syf,robimy sami,a zwalamy na kogoś innego,najlepiej jelenia znależć,i zwalić na kogoś.Wypisujecie głupoty na [usunięte przez moderatora],itd,czemu nie napiszecie co Wy wyrabiacie,jacy wszyscy święci jesteście,a co kogoś obchodzi,życie jednej czy drugiej,ja nie mogę złego słowa o nich powiedzieć.Najpierw popatrzmy na siebie a potem na kogoś,to moje zdanie
    ReviewUserIcon
    nefi

    26.06.2012 09:42

    Inne

    problem że nie dawałam napierdalam się z tych co dawały.... (usunięte przez administratora) y za pracę biedactwa do szkoły [usunięte przez moderatora] uczyc sie języka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    sobolewski dorota

    02.06.2012 16:15

    Inne

    wes kobito daj na luz JUPITER to [usunięte przez moderatora] a nie dobra praca i tyle
    ReviewUserIcon
    j4

    21.05.2012 21:28

    Inne

    ten kto napisal ten komentarz musial byc pracownikiem z biura ta firma to jeden wielki [usunięte przez moderatora] lepiej zdaleka od tego [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    nefi

    15.05.2012 06:32

    Inne

    a to ci współczuje...w niezłe (usunięte przez administratora) sie wpakowałaś.. no ale cóż życie.. dowód na to że nie daje sie [usunięte przez moderatora] za pracę.!!! nie mnie oceniać, ale HOLANDIA w końcu, czego tu sie spodziewać
    ReviewUserIcon
    nefi

    14.05.2012 10:48

    Inne

    dziecko co ty za bzdury piszesz.. ja po 8tyg przywiozłam 5tys zł??? przecież to smieszne... czekałam codziennie na prace i nie zachlałam sie ani nie cpałam, potrzebowałam kasy,a jupiter to (usunięte przez administratora) wykorzystywał [usunięte przez moderatora] zawsze maja prace... i tyle o jupiterze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    xxxxxxxx

    12.05.2012 23:21

    Inne

    a po drugie ciekawa jestem czy Majce też żeście mówiły to wprost co teraz piszecie na forum bo watpie że byłyście takie odważne.Pewnie same (usunięte przez administratora) e żeście jej lizały a teraz jesteście takie cwaniary bo jesteście daleko...Wiec nie piszcie takich głupot
    ReviewUserIcon
    xxxxxxx

    12.05.2012 23:01

    Inne

    słuchaj kolezanko nie pisz głupot na temat Jupitera poniewaz wcale nie jest zle ja tu pracuje rok i mi sie (usunięte przez administratora) podoba chodze do pracy 6 dni w tyg mam przelewy co tydzien a co do odtrąceń za mieszkanie i za dojazd do pracy to chyba normalne że za darmo mieszkac nie bedziesz i nie bedą Ci [usunięte przez moderatora] wozić do pracy. Widocznie tak chciałaś pracowac bo jak byś chciała to byś chodziła... Trzeba bylo siedzieć w domu jak potrzebowali do pracy w dzień jak miałaś wolne a nie szlajać sie po Barloo albo zamykać się w domu żeby tylko po Ciebie nie przyszli. A co do Majki to wcale jej nie znasz wiec nie pierdol bo nie jest tak jaj piszesz jakos ja tez potrafie sie z nią dogadać i przede wszystkim nie wyskakuje do niej z ryjem tylko na spokojnie załatwiam swoje sprawy u niej. To co uważasz że każdy jej dupe liże? a Ty taka biedna byłaś i Majka się na Ciebie uwzieła co? Nie pisz takich głupot i nie zniechęcaj ludzi do Jupitera bo każdy jak bedzie chciał sie przekonać jak tu jest to i tak przyjedzie i tak, bo jakos ja tu siedze i zarabiam pieniądze i nie narzekam. Widocznie nie nadawałaś się do pracy że takie bzdury wypisujesz.
    ReviewUserIcon
    aaanonim

    11.05.2012 21:55

    Inne

    Co do Waszych opin to sie nie zgadzam tez tam pracowalam i mieszkalam na barloo.Do pracy chodzilam codziennie przelewy mialam co tydzien a ci co narzekaja to nie chcialo im sie robic. Wiekszosc z was przyjechalo tam tylko po to zebyc cpac chlac i sie zabawic. jezeli kazdy podporzadkowal by sie regulaminowi to kar by nie bylo. wiekszosc zawsze trzeba bylo budzic do pracy bo ksiezniczkom nie chcialo sie wstawac. a co do Patrycji to ona rozmawia tylko z normalnymi ludzmi bo z cholota to nie ma o czym.a Majka nie jest zla jak ktos umie do niej podejsc smiac mi sie z was chce ze Majka kazala do siebie mowic majster sztyk bo kazdy do niej mowi po imieniu. Ja mialam duze problemy i Majka zawsze mi pomogala cieszcie sie ze to ona tam jest bo jak byl Diter to nic nie robil tylko chlal i polowa ludzi wogole go na oczy nie widziala bo wyslugiwal sie chlopakiem ktory z nim mieszkal. Jak wam sie nie podoba na barloo to idzcie mieszkac na teboze tam jest [usunięte przez moderatora] ktora tam rzadzi jest wredna falszywa i wiecznie drze morde mieszkalam tam dwa tygodnie masakra!!!!! za miesiac wracam do nl i mam nadzieje ze wroce na barloo. pozdrawiam serdecznie Majke i Patrycje
    ReviewUserIcon
    zawidziona

    11.05.2012 10:26

    Inne

    Holandia wszyscy twierdzą że tam zarobisz może i tak ale na pewno nie jak zatrudnia cię firma jupiter jedno wielkie dziadostwo ,jak ktokolwiek tam jedzie niech się zastanowi ja właśnie wróciłam.Jeden przekręt i oszustwo [usunięte przez moderatora] pięknie oczkami mruga i obiecuje złote góry a potem nawet z ludzmi rozmawiać nie chcę [usunięte przez moderatora].Praca jak praca ,ale płaca za nią prawie żadna a bywa i tak że niechodzisz do roboty nawet przez trzy tygodnie i mają to w (usunięte przez administratora) ie.Byli ludzie którzy nie mieli co jeśc robiliśmy zrzutę każdy dawał comógł chociaż nikomu się nie przelewało ,drugą dziwką jest Majka na Baarlo wredna i fałszywa jak kazała na siebie mówić majster sztyk.Straszą tylko karami i odciągnięciami nie którzy mieli więcej odciągnięć niż zarobili pisać by było można dużo ale to tak w skrócie ja tylko ostrzegam
    ReviewUserIcon
    zla

    23.04.2012 18:23

    Inne

    zgadzam sie z wami. Jestem tu 4 tydzien z czego juz 2tygodnie przesiedzialam w domu z powodu braku pracy i nie zapowiada sie aby bylo lepiej. Firma jupiter to oszusci i zlodzieje!!!!!!!!!!!!!! wystrzegajcie sie tej firmy
    ReviewUserIcon
    jupiterka M.K

    17.04.2012 19:04

    Inne

    (usunięte przez administratora) jupiter holandiia wielkie (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora] zadnej tygodniowki mi nie wypłacili firma okropna by lam tam trz tygodnie i zaluje traktuja ludzi jak psy jakies w pracy sa jeszcze gorzej wyzywaja, wyrzucic nas chcieli z domku o 23 kordynatorka jeszcze gorsza nie radze tam jechac tam jest strasznie nie wypłacalni a w biurze patrysia ktora robi piekne tylko oczka a tak to jest nie lepsza od pozostałych
    ReviewUserIcon
    zawiedziona

    15.04.2012 14:15

    Inne

    Właśnie wróciłam po 2 tygodniach tam pracy. W ciągu tego czasu przepracowałam niecałe 30 godzin. Za wszystko były odciągane pieniądze. Na dzień dobry odciągnięte zostało za buty i fartuch. Ubezpieczenie miał zapewnić pracodawca a na miejscu okazało się że ubezpieczenie trzeba opłacać samemu po 18 euro na tydzień. C odzień łapanka i czekanie na listę kto w końcu pójdzie do pracy. Niektórzy czekali za pracą po tydzień czasu. Szef podczas rozmowy nie był w stanie zapewnić nam minimum tych godzin co obiecał pośrednik przed wyjazdem czyli 40 godzin tygodniowo. Przelew który miał być wysłany po tygodniu nawet nie dotarł w rzeczywistości po 2 tygodniach. Nie ma zaliczek a tym samym nie ma za co żyć. Nikt z nami nie chciał rozmawiać na ten temat. Pomogła nam tylko ambasada Polski w Holandii. Podpisując umowę podpisujecie na siebie wyrok. Same kary za każde przewinienie. Za zjazd przed upływem umowy kara 250 euro a jak tam siedzieć jak nie ma za co żyć ani nie ma godzin pracy. Przewoźniki którzy działają na zlecenie firmy jupiter też są bardzo niemili i wulgarni. W moim przypadku przewoźnik zatrzymał się na granicy polsko niemieckiej i kazał nam zapłacić po 290 zł za przejazd albo mamy wysiadać z busa. Na miejscu okazało się że firma jupiter ma podpisaną umowę z tym przewoźnikiem i odciąga za przejazd 70 euro. Czyli przewoźnik nas oszukał i okradł a za przejazd w jedną stronę zapłaciliśmy podwójnie. Praca nawet dobra ale co z tego jak nie ma godzin a za wszystko tylko kary i opłaty. Nawet za pościel trzeba zapłacić. Cały czas przewoźnicy przywożą nowych pracowników a nie tak naprawdę nie ma pracy dla obecnych już tu pracowników. Serdecznie nie polecam.
    ReviewUserIcon
    nefretete

    03.04.2012 22:03

    Inne

    nie kumam tego. pisze się nie jedźcie a oni jada , potem będą wypisywać jak to źle w jupiterze ,bo to prawda,ale po jakiego [usunięte przez moderatora] sie tam pchacie (usunięte przez administratora) zarobicie i do dom wrócicie
    ReviewUserIcon
    iwoncia i elishabet

    13.03.2012 03:47

    Inne

    mamy jechac teraz wniedziele z kumpela tj 18 marca jak ktos jedzie to niech da znac [usunięte przez moderatora] jedziemy z wrocka pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Madziaa

    06.02.2012 11:51

    Inne

    mogłabyś coś wiecej podać o tej firmie..chciałabym z koleżanka jechać ale opinie sa takie rózne...pozdrawiam i z góry dziekuje
    ReviewUserIcon
    ruda

    31.01.2012 12:19

    Inne

    Witam moze ktos z was mi pomoze uzyskac kontakt do firmy Jupiter nr telefonu lub meila. Z gory dziekuje
    ReviewUserIcon
    honnej

    18.01.2012 17:28

    Inne

    Ja tam 2 lata jezdziłam i nie narzekam:D Kto chce ten ma pracę ćpuny i brynole jak nie wyrabiają trudno!!! Pracowałam i na truskawkach( lajtowo) i Na Vanhorren ( pakowanie warzyw i owoców) Cięzej ale trzeba robić jak sie chce euro!!! Były różne sytuacje że np. ktoś wylkeciał ale za pijaństwo i zawalanie roboty!!! Ja tam legalnie miałas super i wogóle!!! Teraz mam synka rocznego i między czasie sobie chorowałam więc nie jeżdzę!!! Powodzonka:D
    ReviewUserIcon
    znajoma

    02.12.2011 21:32

    Inne

    NIE CZARUJMY SIE HOLANDIA JEST DLA CPUNOW ;[usunięte przez moderatora] I CO TYLKO... NIE ZNAJDZIE TAKA (I) PRACY W POLSCE WEZMA ICH ZA 4EURO I SIE CIESZY GLUPI ZE POSZPANUJE TROCHE, ZENADA A POTEM SIE DZIWIC GDZIE SIE NIE POJDZIE, TO POLKE MAJA ZA [usunięte przez moderatora] I TYLKO NORMY BO POLAKOWI DAJ 20CENTOW WIECEJ A WYPLUJE PLUCA NO I O [usunięte przez moderatora] POLAKOW NIE WSPOMNE

    Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.