opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Jupiter

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 635 ocen
Opinie(1718)
Dodaj opinię
Wywiady(2)

Opinie(1718)

Dodaj opinię
Wywiady(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Profil działalności
  • .
  • Podstawowe wartości
  • .
  • Pracownicy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Szkolenie
  • .
  • Kontakt

O firmie

Profil działalności

Podstawowe wartości

Pracownicy

Zakwaterowanie

Transport

Szkolenie

Kontakt

opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Eindhoven - Jupiter Uitzendbureau B.V.
Kielce - JUPITER
Wrocław - Jupiter

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Venlo
  4. /
  5. Opinie o Jupiter

Opinie

Opinie o Jupiter Venlo

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 28

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Jupiter!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    kamik

    01.02.2021 16:40

    Kandydat

    Witam ktoś może powiedzieć coś o pracy w venlo na wózkach mam od nich propozycje na jakiś magazyn ale nie wiem co i jak z góry dzięki
    ReviewUserIcon
    Cuba Libre

    12.02.2021 11:14

    Były pracownik

    Poczytaj opinie. Pisałem ich wiele. Nie będę się powtarzał
    ReviewUserIcon
    szalski

    11.02.2021 00:50

    Były pracownik

    pracowałem pod Jupi w 2009.. jak dotąd na większe (usunięte przez administratora) nie udało się trafić a z perspektywy czasu patrząc w nie jedno się wdepnęło :D pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Ja

    06.02.2021 13:09

    Były pracownik

    Byłam w tej Agencji pracy i te wszystkie opinie na temat Jupitera to prawda mnie i mojego narzeczonego wyrzucił koordynator (usunięte przez administratora)ówiąc że mamy 2godziny na opuszczenie domku ich ochroniarz chodził z naszym zdjęciem pytając się czy ktoś nas widział na ich posesji bo jak jesteś wyrzucony to nie możesz tam przebywać mało tego sprowadzają ludzi z Polski do pracy po czym ludzie się dowiadują że nie ma dla nich pracy licencjackiej ludzi wyrzucają z dnia na dzień co nie którzy śpią w swoich samochodach nie wiedząc co że sobą zrobić bez mieszkania i kasy
    ReviewUserIcon
    Wariacik

    07.02.2021 22:07

    Były pracownik

    Potwierdzam miałem taką samą sytuacje kilka dni temu tylko szanowny PAN koordynator Marcin stał i czekał aż się spakuje. Nie polecam tej agencji jedna z Najgorszych w NL
    ReviewUserIcon
    Panker

    08.02.2021 17:42

    Były pracownik

    Dokładnie jest tak jak mówisz ... ludzie omijajcie ta agencje
    ReviewUserIcon
    Wariacik z Maasbree

    07.02.2021 21:45

    Były pracownik

    Nowy koordynator z Parku PAN Marcin wyrzuca ludzi z lokacji jak mu się tylko podoba nie patrząc na to czy jest ciepło czy zimno na zewnątrz kiedy normalnie pytasz się tego człowieka gdzie masz się podziać i czy możesz zostać do następnego dnia żeby ogarnąć sobie jakiś nocleg czy transport np.do innej agencji bezczelnie z uśmiechem na twarzy odpowiada że nic nie może zrobić.Nie pozdrawiam ????. Chłopak o imieniu Kamil z Białegostoku (Vida XL) bardzo lubi z nim rozmawiać i się spowiadać panu Marcinowi za czasów koordynatora Dawida nie było lepiej ???????(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Fest

    22.01.2021 08:12

    Pracownik

    Nigdy nie podejmujcie po chopnej decyzji. To co Jupiter wyprawia z ludźmi, nie dajcie się zawieść obietnicą, poszukajcie lepiej innej agencji pracy ,nie radzę wam przyjmować się do jupitera(usunięte przez administratora)to biuro nie powinno istnieć, kłamią(usunięte przez administratora)werbuja ludzi tylko po to żeby na nich robić,
    ReviewUserIcon
    Cuba Libre

    24.01.2021 15:00

    Były pracownik

    Wszystko prawda
    ReviewUserIcon
    Biedronka

    24.01.2021 03:16

    Były pracownik

    Na kilku domkach macie takich co graja muzyki idzie spac niewyloczy I gra cala noc a drugi niemoze sie wyspac
    ReviewUserIcon
    KRULICZKI

    24.01.2021 01:38

    Były pracownik

    Zacznij cie panowac nad tym PARKIEM a nie pozwalacie kordynatorom na boksowanie niewinnych chlopakow ,I niektorzy normalnie nadaja na drugich przy stolikach w pracy
    ReviewUserIcon
    Rozczarowana

    30.07.2020 14:12

    Były pracownik

    Szczerze nie polecam tej agencji pracy. Byłam pracownikiem w 2017 roku wraz z chłopakiem. Jupiter bardzo często dla par stosuje strategie taką że jedno ma stałą prace a drugie jest skoczkiem. O tyle o ile mój chłopak miał prace za 350 euro tygodniowo, ja na wiekówce po przepracowaniu całego tygodnia dostawałam 80-100 euro. Na protesty panie w biurze bądź Majka, koordynatorka z Masbree odpowiadały że one zarabiają dokładnie tyle samo co reszta pracowników, w dodatku mój chłopak ma prace super wiec powinnam się cieszyć i nie zgłaszać żadnych roszczeń co do pracy za pół darmo. Za wszelkie zgłaszanie problemów nie ma cię na planie przez kilka dni. Zdarzyło mi się również ze skończyłam prace o godzinie 12 w nocy, po czym zostałam wysłana na następny dzień na 8 rano. Nie byłoby to jakaś wielka tragedia gdyby nie to że, wracając jupiterowym transportem z pracy w domu byłam dopiero około godziny 2 w nocy. Gdy powiedziałam o tym w biurze pani pokazała mi lewy plan na którym miałam normalne zmiany i zapytała dlaczego tak kłamie. Warunki w domkach są straszne. Brud, brak cieplej wody oraz wszechobecna patologia. Twarde narkotyki i alkohol na porządku dziennym. Na Barloo jeden żeton na pranie tygodniowo NA PARE. Nawet jeżeli mieszkasz z kimś obcym. Reasumując, nie polecam normalnym ludziom, brak szacunku ze strony przełożonych, traktowanie ludzi jak robaków oraz zakwaterowanie w warunkach gorszych niż dla zwierząt. W dodatku głodowe pensje w wielu przypadkach.
    ReviewUserIcon
    Maluch

    20.11.2020 19:15

    Pracownik

    5 euro na godzinę to nie jest normalne,istnieje coś takiego jak prawo pracy,które łamiecie
    ReviewUserIcon
    Fest

    21.01.2021 21:16

    Pracownik

    Dalszego się tak,bronicie czym że się dziś w ciepłym i masz w skupie ważne że ludzie robią na Ciebie życzę wam ze jeszcze przyjdzie taki moment ze same będziecie (usunięte przez administratora) i te wasze skurwiale dipy się szczupla, wogule ludzi traktujecie jak (usunięte przez administratora) waszym zdaniem ,jak komuś nie pasuje to woń. Pozdrowienia dla tych suk grubych bo tylko trasy takie lubią
    ReviewUserIcon
    Fest

    21.01.2021 21:05

    Pracownik

    Chcę dodac ze te ,grube (usunięte przez administratora) kture siedza za biurkiem ,nic ci nie pomogą bo szefowa ,co szefowa ,nawet nie dopuszczą nasze wielkie półki żeby porozmawiać, dlaczego nas tak planujecie planują pracę i gdy ktoś jest, nachalny to popracuje morze 4 dni w tygodniu, żeby zarobić na spanie i jedzenie i to wszystko ,na początku obiecują, a po tem się zaczyna ,jeden kolega chciał, iść do lekarza, po to aby mu przepisał leki to (usunięte przez administratora) go zwolniły , następny człowiek 2 dni pracował po 10 godz ,nie mógł ruszać rękoma od buku zwolniono go miał 2 godz na opakowanie i wyjazd tylko gdzie,jeśli ludzie to przeczytacie, nie dajcie się zwieść pozorom, nie idziecie tam gdzie rządzi Turczynka a nasze polskie kobiety które, były dymane przez Turków w latach 90tych teraz plączą i żałują, bo jak szuka dała dipy turasowi to mogła legalnie być rok w Holandii i pracować, wogule takich szmat mi nie jest wogule zal
    ReviewUserIcon
    Ewa

    11.01.2021 18:52

    Kandydat

    Jak to czytam to mnie skręca, jak bym tak miała po każdym sprzątać to nigdy nie nauczycie ludzi porządku, każdy będzie zostawiał brud i smród, ludzie przyjeżdżają z różnych srodowisk ,po prostu trzeba ich tego nauczyć jak nie wynieśli tego z domu. Potem ludzie się dziwią ,że są szczury i myszy itd.. Biuro powinno karać surowo za zostawianie syfu w pokojach to by się szybciutko nauczyli. Dziwie się ludziom ,ze w takim (usunięte przez administratora) lubią mieszkać. takich to powinni od razu za drzwi.
    ReviewUserIcon
    Panker

    02.01.2021 18:11

    Były pracownik

    Tragedia .. najgorsza agencja w NL
    ReviewUserIcon
    Ola

    09.12.2020 20:06

    Pracownik

    Chcialabym sie dowiedziec o pracy w venlo na pakowaniu owocow i warzyw.jak tam jest bo pisza ze bardzo szybko trzeba pakowac i jakie sa warunki mieszkaniowe na hotelu w venlo
    ReviewUserIcon
    Ona

    11.12.2020 14:06

    Pracownik

    Nie jedz tam dziewczyno będziesz żałować uwierz!!!
    ReviewUserIcon
    aru

    01.01.2021 22:08

    Były pracownik

    wybierz inną agencje ostrzegam przed tym zakładem i ich zakwaterowaniem itp
    ReviewUserIcon
    Miśka

    27.12.2020 19:33

    Kandydat

    Cieszę się byłam tam tylko 15min, ludzie nie pakujcie się w to (usunięte przez administratora) Jest mnóstwo agencji ale omijajcie ich szerokim łukiem.
    ReviewUserIcon
    Becia

    15.12.2020 09:48

    Pracownik

    Pracuję już 4 miechy i chwałę sobię mieszkam na hotelu i jest super takie negatywne opinie piszą ludzie co nie chcą robić , może im się przydażyło coś nie miłego ale mi jest fajnie praca super
    ReviewUserIcon
    Cuba Libre

    23.12.2020 19:11

    Były pracownik

    Najgorsze biuro dla jakiego pracowałem w ciągu mojej 20 letniej kariery zawodowej. Nigdzie indziej nie czułem się tak bardzo nieludzko traktowany. Jestem bardzo pracowitym człowiekiem, ale nie pozwolę sobą gardzić i nie dam się okradać, a to wszystko mnie spotkało pracują dla biura jupiter.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    01.12.2020 07:29

    Inne

    Czy jest chociaż jedna osoba zadowolona z firmy jupiter?
    ReviewUserIcon
    Konrad Kubik

    27.11.2020 16:05

    Były pracownik

    Witam Chciałbym poinformować ze zostałem (usunięte przez administratora) i dalej po dzień dzisiejszy nie zostało to wyjaśnione ze strony agencja. Przyjechałem do venlo pracowałem tydzień gdzie zrezygnowałem z pracy ponieważ praca warunki i atmosfera w pracy jest naprawdę na niskim poziomie agencja nie chce mi wypłacić moich pieniędzy przekładają wypłaty z tygodnia na tydzień ponieważ nie maja jakiś moich dokumentów gdy udowodniłem ze takie zostały wysłane i napewno niczego nie brakuje nie ma reakcji ze strony pani Dari kobieta nie jest wstanie nic zrobić kłamie jest opryskliwa w rozmowie gdzie mam to nagrane i napewno udostępnię ta rozmowę na (usunięte przez administratora) by osoby miały realnie przedstawiona rozmowę z ta pani gdzie sama w pewnym momencie się rozłącza bo nie jest wstanie odpowiedzieć na pytania jedynie potrafi zarzucać mi kłamstwo ale historia połączeń i mailow nie kłamie i bardzo mi przykro ze takie osoby pracuje dalej w Agencjach pośrednictwa pracy nie polecam nie zarobicie państwo i tygodniami będziecie walczyć o swoje pieniądze
    ReviewUserIcon
    Cuba libra

    28.11.2020 16:47

    Były pracownik

    Oczywiście administrator cenzuruje wpisy, które zawierają prawdę i nie łamią regulaminu. Pewnie jupiter słono płaci administerowi gowork.
    ReviewUserIcon
    Abcd

    27.11.2020 21:26

    Były pracownik

    Cóż moja "przygoda" z jupiterem zaczela się od rozmowy z panem W. Oczywiście przez telefon wszystko wygladało pieknie zostałem zapewniony o darmowym ubezpieczeniu darmowym zakwaterowaniu i możliwości pracy w nadgodzinach. Po dojechaniu na miejsce o godzinie 2 w nocy nikt na nas nie czekał nikt nie dzownił nikt nie raczył nawet wyjść i przydzielić nam miejaca do spania. Po kilku telefonach okazało się że noc będziemy musieli spedzic w hotelowej recepcji na podłodze. Po kilku godzinach leżenia na podłodze o godzinie 6.30 przyszła pani koordynator poinformowała nas że nikt nie widział że przyjeżdżamy pomimo tego że bylismy zapewnieni że wszystko będzie gotowe. Ale na szczęscie pozwoliła nam po całej nocy skorzystać z toalety u siebie w domku. O godzinie 9 po nocy na podłodze zostaliśmy odrazu przewiwzieni do biura gdzie oczywiście okazalo sie że darmowe mieszkanie i ubezpieczenie to bzdura wymyślona przez pana W. Ponadto musimy odbyc 10 dniową kwarantannę pomimo telefonicznych zapewnień że takowej nie będzie. Ze wzgledu na obecną cene transportu postanowiłem zostać i zapracować na przysłowiowy bilet. Za noc na recepcji oraz braku mozliwosci skorzystania toalety nie usłyszałem nawet słowa przepraszam. Warunki mieszkalne były dosyć przyzwoite ale udało mi się akurat dobrze trafić. Przez cały wyjazd odnosiłem wrażenie że agancja ma cię totalnie gdzieś i liczy się dla nich tylko zarobek kosztem ludzi którzy przyjadą okłamani przez telefeon. 0 jakiegokolwiek zaiteresowania 0 ludziego podejscia traktowanie ludzi nie jako współpracowników tylko jako kolejną cyferke w bilansie zyskow i strat. Na zakładzie w ktorym pracowałem spotkałem się zupełnie z innym podejściem. Ludzie okazywali wiele zainteresowania oraz podejscia z jakim człowiek powinien traktowac drugiego ale myślę że to dlatego że zaklad nie ma nic wspólnego z jupiterem. Pomimo dobrej atmosfery i przyjemnej pracy po odliczeniu mieszkania i ubezpiecznia dłuższy pobyt okazywał sie nieopłacalny(oczywiście możliwość pracy w nadgodzinach to kolejna bajka). Gdyby zostały podane mi przez telefon prawdziwe informacje a nie kłamstwa myśle że nie stracilbym pieniedzy ani czasu. Cóż podsumowujac uważam że jupiter nie traktuje ludzi z którymi chcą współpracować poważnie. Jeżeli jesteście osobami które szanują swój czas oczekują szczerości a nie oszukiwania i przekretów byle zbic na was kasę to na prawdę nie warto strata czasu nerwów i pieniedzy. W mojej opini polegają na kłamstwach opowiadanych przez telefon i nastepnie liczą że ktoś zostanie bo stwierdzi że nie opłaca mu się wracać. Odradzam stanowczo.
    ReviewUserIcon
    Pracownik biurowy

    17.11.2020 11:11

    Były pracownik

    Ostrzeżenie kolejna osoba na stanowisku pracownik biurowy została (usunięte przez administratora)przez szefowa
    ReviewUserIcon
    Karma

    17.11.2020 11:08

    Były pracownik

    Ostrzegam wszystkich którzy wyjeżdżają przez to biuro.Sciagneli mnie na stanowisko biurowe na miejscu umowa śmieciowa na pracownika produkcji za minimalna stawke ,inne warunki niz ustalone.To zwykle (usunięte przez administratora) Kłamanie ludzi jawnie w oczy obiecywane zlote gory , narażanie na koszty i nie wyplacanie wynagrodzenia to sposób dzialania tej firmy. Inspekcja poinformowana zachęcam innych oszukanych do robienia tego samego!
    ReviewUserIcon
    Pracownik biurowy

    17.11.2020 11:02

    Były pracownik

    Ostrzegam szefowa (usunięte przez administratora) obiecuje złote góry a na miejscu wychodzi co innego. Nie płaci!!!!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Jupiter?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Jupiter

    Willem Barentszweg 30 5928LM Venlo

    http://www.jupiterpraca.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    radcaprawny

    14.11.2020 14:58

    Były pracownik

    Witam ponownie , jeśli Pani zdaniem uprawnienia to sumienność , uczciwość i pracowitość to nie mamy o czym rozmawiać . Zatrudniacie operatora wózka widłowego wysokiego składowania pierwszej kategorii z ponad trzyletnim doświadczeniem a wysyłacie go do farmera na pole do zbierania sadzonek truskawek i nie ważne że pada deszcz i jest zimno bo warunków pracy wogóle nie znacie . A jeśli do tej pory nie wie Pani o czym mówię to proszę odpisać chętnie się przedstawię i wyślę Pani grafik mojej pracy na polu . Tylko dlatego się rozstaliśmy bo miałem obiecane od pierwszego dnia pracować w magazynie wiemy Nunner jako wózkowy a nie na polu u farmera . Pozdrawiam choć wspomnienia mam niemiłe .
    ReviewUserIcon
    radcaprawny

    12.11.2020 04:56

    Były pracownik

    Nawet największemu wrogowi nie poleciłbym tej psełdoagencji !!! Arogancja już pierwszego dnia w biurze , albo pracujesz na polu choć masz różne uprawnienia, albo siedzisz tydzień w hotelu bo nie mają innej oferty dla Ciebie . A jak coś Ci się nie podoba to do widzenia bo przecież kasę już za Ciebie dostali . (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Jupiter

    13.11.2020 20:10

    Pracodawca

    Dzień dobry trudno nam się odnieść do Pana pytania, skoro podpisał się Pan - Maluch i nie wiemy, z kim rozmawiamy.. Prosimy o kontakt z biurem: Biuro w Holandii: Willem Barentszweg 30 5928 LM Venlo Tel.: +31 (0)77 324 04 57 Fax: +31 (0)77 321 16 70 E-mail: [email protected] ps. Nasze koleżanki z biura bardzo się ucieszyły, że wyglądają tak młodo! Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Cuba Libre

    14.11.2020 11:21

    Były pracownik

    Ja nie muszę się zastanawiać. Ja doświadczyłem tego na własnej skórze. Pracowalem dla was i wy tak mnie potraktowaliście.
    ReviewUserIcon
    Bum

    29.10.2020 13:37

    Pracownik

    Brygadzisci niepotrafia wytlumaczyc rumunce poile sztuk towaru do szalki trzeba pakowaac a do kogo innego maja pretesje ze ktos jest nerwowy jak sie robi bandą idiotkow
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    25.10.2020 18:08

    Pracownik

    Ostrzegam wszystkich przed nimi jeżeli szukacie stałej i stabilnej pracy w Holandii to nie Jupiter
    ReviewUserIcon
    Maro

    20.10.2020 11:23

    Pracownik

    Uwaga na tą turecką agencje na wszystkim (usunięte przez administratora),nie mają pracy a zakwaterowania to zagrzybiałe mieliny.A (usunięte przez administratora) z biura puszczają się z (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    On

    12.10.2020 21:16

    Kandydat

    @jupiter czy Państwo należą do układu zbiorowego któregoś ? Mam wyjechać ale jak czytam opinie to się zastanawiam. W DE aby agencja mogła działać jest wymagane pozwolenie które ciężko zdobyć i co roku się o nie ubiegać jeden wałek i po pozwoleniu. Tutaj widzę że na zgłoszenie prawo już poznałem całe co jak za ile. Ale jak rozmawiałem z kimś z agencji i mi mówi że kilka tyg i kontrakt z pracodawcą i nawet 16 euro zarabiają to od razu mi sciemą zajechalo. Napiszcie coś ludzie mi powiedzieli że pokój jedno osobowy co do noclegów to też są wymogi określone prawem a cena dla mnie trochę duża ale nie wiem akurat w Holandii nigdy nie mieszkałem
    ReviewUserIcon
    Cuba Libre

    14.10.2020 20:43

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)praca od rana do nocy 6/7 dni caly czss pod telefonem. Kierowca daja samych do pokoji za 95 euro. Inni tez tyle placa i do tego sa we dwoje w pkokju 2x2
    ReviewUserIcon
    Xxjx

    15.10.2020 10:08

    Były pracownik

    Z pracą też ciężko nie raz. Siedzisz po tydzień w domu bo roboty nie ma A ściągają nowych ludzi.. :))
    ReviewUserIcon
    Jaja

    12.10.2020 20:49

    Kandydat

    Napiszcie mi jak tu nie chcecie opinie [email protected] mam ofertę wyjechać na jakieś magazyny Lidla niby na wózek do Venlo?? Jak z mieszkaniem mi powiedzieli że są pokoje 1 osobowe
    ReviewUserIcon
    Ona

    14.10.2020 08:14

    Były pracownik

    Jedna wielka ściema pokoj 1 osobowy dostaniesz jak zasluzysz na Maasbree. A na początku dwójka z łóżkiem piętrowym ludzie nie słuchajcie tych bzdur bo to tylko jedna wielka ściema a agencja kradnie na każdym kroku
    ReviewUserIcon
    Dawid

    02.10.2020 12:03

    Kandydat

    Hej,mam pytanko do was czy pracował ktos jako kierowca autobusu przez ta agencje albo zna kogos kto tam pracuje,poniewaz planuje wyjechac do NL na kierowce .Jezli wiecie jak ta praca mniej wiecej wyglada to napisze na mojego emaila bede [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mietko

    13.10.2020 19:29

    Były pracownik

    Nie polecam chyba że lubisz jeździć dzień w dzień od 4 do 23 XD
    ReviewUserIcon
    Krulewna

    07.10.2020 09:10

    Były pracownik

    Niektorzy w robocie japy dra jak my na prochach byli a w autobusie vichy jak mysz pod miotlom
    ReviewUserIcon
    Logistik

    22.09.2020 22:35

    Pracownik

    Witam każdy potrafi tylko narzekać a do roboty nie ma komu hehe! Powiem krótko zwięzle i na temat , poczytałem trochę tych opini na temat Jupitera i dochodzę do wniosku ze ci ludzie pisząc takie głupoty Tak naprawdę to nic nie wiedza jak jest naprawdę pracuje już ponad 2 lata przez Jupitera trochę na Pakistanie trochę na harisie Trochę w hortiblu mieszkałem na 2 parkach w barlo i massbre Oraz klasztorze Wiadomo na 5 gwiazdek to te lokacje nie wyglądają ale da się normalnie w nich mieszkać obecnie mieszkam na prywatnym Mieszkaniu Które wynajmuje centrum Venlo co tydzień mam przepracowane nie mniej niż 37 godzin i na co tu narzekać ,narzekają Tylko ci którym się nie chce pracować hehe pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ja

    29.09.2020 15:23

    Były pracownik

    Dokładnie, dobrze napisane.
    ReviewUserIcon
    Honka

    05.10.2020 10:35

    Były pracownik

    Czyli tragedi nie ma? Za tydzień mam jechać. W byłam 4 miesiące czy 3 lata temu... Ale ale czytając te opinie które są prawie same negatywne to aż się boję jak tam teraz jest....
    ReviewUserIcon
    Honka

    29.09.2020 13:53

    Były pracownik

    Pracowalam przez Jupitera jakies 4 lata temu na Marchewkach Hariess i bylam bardzo zadowolona. Pieniadze na czas. Jak byl przestoj to szukali pracy zastępczej. Fakt domki Barloo nie ciekawe... Ale da sie wytrzymac ???? masbre jak najbradziej okej. Pozniej venlo. Troche slabiej bo pokoj 4 czy 5 osobowy ale tez da sie przyzwyczaic :) tak czy siak bylam zadowolona! I za 2/3 tygodnie znow jade przez jupitera :) Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Xxx

    29.09.2020 17:20

    Były pracownik

    To się niestety zdziwisz...
    ReviewUserIcon
    Honka

    05.10.2020 10:33

    Były pracownik

    Czemu?
    ReviewUserIcon
    Mody

    01.10.2020 21:51

    Inne

    Porobisz miesiac ruznie od6 godz od14,5 w ciagu dnia a potem ci na wolne daja a swiezych na twoja robote daja jupiter grzypki jupiter numer fresh itd
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    28.09.2020 19:12

    Kandydat

    Pracował ktoś może z was na magazynach Lidla, na przepakowywaniu produktów? Mam tam zacząć pracę i chciałam zapytać jak to wygląda. Jak z godzinami? I jak z zakwaterowaniem przez Jupitera? Pokoje są jednoosobowe? Jak warunki na domkach?
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona

    30.09.2020 16:46

    Były pracownik

    Napisz mi swojego maila to Ci napisze co tam się dzieje byłam tam parę dobrych miesiecy
    ReviewUserIcon
    Cuba Libre

    01.10.2020 20:46

    Były pracownik

    Pracowałem tam kilka miesięcy. Poczytaj opinie. Wszystkie negatywne są prawdziwe, a inne są napisane przez osoby z biura. Ostatnio mój wpis został usunięty przez administratora, bo napisałem, że jupiter (usunięte przez administratora) na wypłatach. To bylo wlasnie w tym magazynie.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    28.09.2020 17:28

    Kandydat

    Witam chciałam się dowiedzieć czy ktoś tam pracuje można więcej informacji. Praca na magazynie dystrybucyjnym Lidla polegająca na przepakowywaniu produktów do nowych opakowań. Okolice Venlo.
    ReviewUserIcon
    Renata

    15.09.2020 21:13

    Pracownik

    Witam Mimo wiele tak negatywnych opini na temat Biura Jupiter muszę zareagować ponieważ nie zgadzam się z nimi. Pracuje w Jupiter już 2 lata i nie mogę powiedzieć złego słowa na temat biura . Przez pierwszy rok pracowałam na sortowaniu marchewki na Harries ,obecnie pracuje na Bankenie przy pakowaniu pieczarek . Przez te dwa lata nie spotkałam się z wieloma sytuacjami jakie wy tu opisujecie. Jestem w stu procentach zadowolona z współpracy z biurem Jupiter. Mieszkam na parku w Maasbree gdzie jest dużo domków jest także hotel w którym są dwuosobowe pokoje Tak jak na domkach tak i w hotelu są bardzo dobre warunki mieszkaniowe ,jest zawsze gorąca woda ,zima jest ciepło naprawdę niema powodów do narzekania Dziewczyny z biura są zawsze gotowe do pomocy nigdy nie zostawia w potrzebie tak samo koordynatorzy ,naprawdę liczą się z ludźmi którzy chcą pracować. Jestem gotowa powtarzać to zawsze i wszędzie że biuro Jupiter jest godnym polecenia osobom które CHCĄ PRACOWAC ,które przyjeżdżają w celu zarobkowym. Wlasciciele biura JUPITER zapewniaja kazdemu pracownikowi darmowy dojazd do pracy ,dbaja o to aby na kazdej lokacji byly dobre warunki mieszkaniowe. Wszystkie sprawy z którymi przychodzą do biura pracownicy są zawsze pozytywnie załatwione. Bardzo dużo ludzi pracuje tu przez wiele już lat ponieważ jest tu naprawdę życzliwie. Z całego serca polecam JUPITER Biuro jest warte i godne zaufania
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona

    24.09.2020 19:30

    Pracownik

    Oj słyszałam że Pani płacą za te dobre opinie i wystawianie ogłoszeń w internecie a prawda jest całkiem inna
    ReviewUserIcon
    Cuba Libre

    25.09.2020 21:13

    Były pracownik

    Podjąłem pracę jako operator wózka typu reachtruck, a jupiter wysłał mnie pakować owoce, żeby moje stanowisko dać komuś innemu też na parę dni, bo ciągle ściągacie ludzi nie mając dla nich pracy. Napisałem to dlatego ze mówicie o negatywnych opiniach tylko od ćpunów i leni. Ja nie jestem ćpunem ani leniem. Cały czas pracuję w Holandii, ale dla biura które szanuke moją pracę i nie (usunięte przez administratora) na wypłatach.
    ReviewUserIcon
    Tymek

    12.08.2020 00:50

    Kandydat

    Ja mam 17 lat i chciałem pojechać coś zarobić , tylko po tych opiniach trochę się wacham:/
    ReviewUserIcon
    Ja

    18.09.2020 09:00

    Były pracownik

    Pracowaliśmy zapłacili do warunków mieszkalnych klasztor idzie przywyknac beztragedi
    ReviewUserIcon
    Kama31

    15.09.2020 16:31

    Pracownik

    Szczerze polecam Agencje Jupiter ja z mężem pracuje prawie 3 lata i złego zdania nie mogę powiedzieć. Zdarzały się przestoje ale panie zalatwialy godziny pracy żeby były . Ja jezdze do pracy i będę jeździć i przestancie pisać bzdury na temat Jupitera. Ja z mężem zawsze będziemy za Jupiterem
    ReviewUserIcon
    Kama31

    15.09.2020 15:38

    Pracownik

    Szczerze polecam agencje Jupiter nie mam do tej agencji żadnych zastrzeżeń . Jeśli był przestoj to ja Zawsze do pracy jezdzilam tzn z łapanki byłam. Ja z mężem jestem.prawie 3 lata w tej agencji i złego zdania o jupiterze nie powiemy. A ci co bez sensu komentują to albo do pracy nie jeździli albo pili. Ja jestem na lepszym stanowisku i nie chodzi tu co niektórym ze w dupe wchodze Jupiterowi. Ja ciężko pracuje moj maz tak samo i przez to jestem na lepszym stanowisku . Jak chcecie bez sensu komentowac to sobie komentujcie. Ja i mój maz zawsze będziemy za jupiterem. I nie piscie mi bzdurnych komentarzy
    ReviewUserIcon
    Ania

    10.09.2020 13:34

    Były pracownik

    MASAKRA! Nikt tam niczego nie potrafi ogarnąć. Ludzie przyjeżdża i w ten sam dzień uciekając stamtąd. W domkach śpicie w pokoju z obcą osobą. Pokoi ani domku nie można nawet zamknąć na klucz!! Ludzie siedzą tam po miesiąc czasu, A maja przepracowane tylko 8 godzin. Przyjechalam z chłopakiem o 00:00 i ciężko było znaleźć jakieś spanie dla nas. A Pan Waldek z agencji pracy obiecywał takie super warunki i zarobki. TRAGEDIA. OMIJAĆ TO MIEJSCE!
    ReviewUserIcon
    Luki

    08.08.2020 13:28

    Kandydat

    Witam pracuje ktoś na rozładunku i załadunku kontenerów dla Lidla proszę o opinie
    ReviewUserIcon
    Cuba Libre

    12.08.2020 17:33

    Były pracownik

    Ja byłem pracownikiem. Najgorsze miejsce pracy w mojej 20 letniej karierze

    Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.