SZARP

Opinie o SZARP

hejj

Musisz wejsc na stronę internetową i tam czegoś sie dowiedziec, widizsz jaki tu poziom.

anonim2

Prężnie rozwijająca się firma . Pajace , którzy wypisują te bzdury to po prostu zazdroszczą .

już eks pracownik

Firma z podejściem rodzina rodzinie. Jak chcesz robić tylko to za co masz płacone czyli jak byc powinno - nie wypali. Nie polecam. Biurokracja przypomina tą 10 lat temu a podejście Pana Piotra nowobogackiego szczyla przypomina średniowiecze. Jak lubisz układy układziki ręka rękę myje szukaj tam pracy...

byly pracownik

cwaniak (usunięte przez administratora) w ladnym bmw

Zostaw opinię o SZARP - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SZARP