4 Change Akademia Biznesu

Dolnośląskie

Opinie o 4 Change Akademia Biznesu

Agata

@rew czy od momentu, w którym umieściłeś komentarz na forum, starałeś się o pracę w 4 Change Akademia Biznesu? Może mógłbyś opowiedzieć o procesie rekrutacyjnym i warunkach zatrudnienia, jeżeli podjąłeś decyzję o aplikowaniu do firmy? Pomoże, to osobom, które podobnie jak Ty, myślą o zatrudnieniu u tego pracodawcy.

rew

No właśnie właśnie ktoś mógłby się coś wypowiedzieć na temat tego jaka tutaj atmosfera w firmie panuje i na jakie zarobki można liczyć tak mniej więcej?

Wiele osób zastanawia się nad podjęciem pracy w firmie 4 Change Akademia Biznesu? Dodaj komentarz i pomóż im podjąć im decyzję.

Zostaw opinię o 4 Change Akademia Biznesu - Dolnośląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4 Change Akademia Biznesu