wiha

Gdańsk

Opinie o wiha

baron

motel

niemiecka jakoś jednak zobowiązuje, i poza tym są na świeczniku bo jakieś nagrody dostaję za te narzędzia

Człowiek pracy

Może i racja, ale przy pracy w DELPHI albo Algida, to tam jest spokojnie...

Gucio

Ogólny zapievdol. Ciężko się wgryźć w starą ekipę. Pod górę każdy każdemu robi. "Przełożeni" porażka, tylko jeden człowiek na dole ogarnia co się dzieje. Reszta to jakaś pomyłka. Żrą się między sobą. Nie wiem jak teraz, ale jeszcze niedawno zatrudniali tylko przez agencje Etif i Progress. Ogólnie kiepsko. Długo tam nie zabawiłem.

nie polecam atmosfera nie do zniesienia

xyz

Prace jako tako da się przeżyć ale atmosfera jest straszna, ludzie sami sobie robią pod górkę. NIE POLECAM

masakra! praca bardzo ciężka wynagrodzenie nie adekwatne do nakładu pracy.

Zostaw opinię o wiha - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wiha