Parta Sp. Z o.o.

Katowice

Opinie o Parta Sp. Z o.o.

krokres

Z takiej pracy tylko uciekać! Zarobki na poziomie 1.500 zł, przy ciągłym dymie od fajek pracodawcy, który siedzi obok i dyktuje tekst e-maila. Praca w stresie. Jesteś zatrudniony na inne stanowisko a odbierasz telefony i umawiasz spotkania i wyjazdy osobiste prezesa. Brak podziału obowiązków, wszyscy robią to samo a potem robi się burdel... A Kobiety są tu traktowane jak głupie baby i upokarzane na każdym kroku.

Słowa kojarzące się z Parta Sp. Z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako żaden Atmosfera i ludzie tam pracujący są fajnia ale niewszyscy Od jakiej stawki można negocjować pensję 1000 Najbardziej podobało mi się w Parta Sp. Z o.o.: projektowanie Najbardziej nie podobało mi się w Parta Sp. Z o.o.: ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Parta Sp. Z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Parta Sp. Z o.o.