Opinie o Prefamax Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Prefamax Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prefamax Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prefamax Sp. z o.o. w Warszawa

Były Prac. Segenthal

Nie polecam, upał 35 stopni pracodawca nie zapewnią wody dla pracowników, za przejazdy trzeba płacić z własnej kieszeni, warunki mieszkalne masakra, brak podwyżek dla pracowników kierownik śmieje się prosto w twarz pytajac go o podwyżkę, jeden z kierowników woli sam sobie zarobić jeżdżąc polska-niemcy co weekand z ludźmi i brać od nich pieniądze niż dać im busa. Tragedia !

Brajan
@Były Prac. Segenthal

To, że ktoś podwozi ludzi prywatnym autem za np. zwrot kosztów paliwa to zrozumiałe. Pytanie, czy bus jest własnością kierownika? Albo czy w umowie było coś na temat kosztów dowozu do i z pracy?

Zadowolony pracownik

Bardzo gorąco z czystym sercem polecam kierownika Szymona Wojtachnio, który to z głębokim zaangażowaniem spełnia się w pracy w swojej roli. Pan Szymon jest człowiekiem godnym zaufania, pełen opanowania i zrozumienia dla pracowników. Jest otwarty i przychylny względem wszystkich i traktuje każdego z ogromnym szacunkiem i na równi. Cechuje go charyzma i uczciwość, a w dzisiejszych czasach ciężko o takich ludzi. Sam również ceni sobie u innych pracowników uczciwość i chęci do pracy. Pan Szymon jest żywym przykładem na to, że uczciwość i ciężka praca przynosi dobre owoce. Zawsze z chęcią pomaga wszystkim zarówno w pracy jak i prywatnie. Jest bardzo przychylny ku pomocy innym jak i zarówno nie przechodzi obojętnie obok ludzkiego nieszczęścia. Jest osobą bardzo ugodową, radosną z ogromnym poczuciem humoru, pałający optymizmem. Prawdziwy kierownik na medal. Jest to osoba, która godnie reprezentuje firmę Prefamax na swoim stanowisku i nie wyobrażam sobie kogoś innego na to miejsce. Polecam serdecznie.

Bartosz
@agentspecjalny25

Tyle tu wpisów o robocie za granicą, to od razu spytam, czy pracuje się również w kraju? Jestem zbrojarzem, ale na tym etapie nie interesują mnie dalekie i długie delegacje w niewiadomo jakich warunkach lokalowych. Nie miałbym również nic przeciwko, by poznać, ile tu się płaci.

Adii78

Firma porażka jeśli chodzi o zarobki, nie płaca nadgodzin to dwa. Warunki mieszkaniowe słabe,brak internetu na hotelach. Nawet przy wysokich temperaturach nie masz zapewnionej wody. Obecnie pracuję innej firmie i zarobki są netto takie jak tam brutto oraz warunki mieszkaniowe normalne

Rade.zz

Jak sobie sam zrobisz to bedziesz miał kurs bo tu firma nie robi takich rzeczy, na godzinę wyjdzie może z 10 na czysto . Delegacji nie masz żadnej ,ani za przejazdy nikt nie płaci tak jak w innych firmach

Zadowolony pracownik Nowy wpis

agentspecjalny25 Nowy wpis
@Zadowolony pracownik

zgadzam się, całkiem miło wspominam czasy współpracy z tym panem, wiadomo zdarzały się różnice zdań jednak dało się je w kulturalny sposób rozwiązać

Bartosz Nowy wpis
@agentspecjalny25

były

W Prefamaxie pracy nie polecam, ale od 2 lat pracuje w Pekabexie - darmowe mieszkanie, praca 10h dziennie, wypłata na czas i to spora, zjazdy na weekend, dojazdy za free, składki płacą od całej kasy

@były

Dlaczego nie polecasz? Ciekawi mnie czy te warunki, o których piszesz, są dużo słabsze w tej firmie czy to po prostu twoje osobiste odczucia jakieś. Zakwaterowanie jest zawsze płatne w tej firmie? Z wypłatą na czas były problemy wcześniej?

Macin9999

Firma porażka ,umowa słaba.Pracując cały miesiąc ciężko zarobić 2 tyś euro ,tak w 21 wieku zarabia się mniej niz 2 tys ! Warunki mieszkaniowe to czasy naszego PRLu,internet tylko z nazwy ,pokoiki małe i na dwie osoby - a masz siedzieć tam lata ! Firma nie zapewnia transportu do domu albo nie zwraca kosztów zjazdu ,nie dają aut do sklepów ,tak tak a to jest norma na zachodzie !

@Macin9999

To ile tak realnie można wyjść na rękę w ciągu miesiąca? Po dłuższym czasie przepracowanym w tym miejscu są jakieś dodatki? Z tym noclegiem to co było nie tak, można samemu mieszkać jak ktoś woli? W łazience był pełny sanitariat?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Prefamax Sp. z o.o.?

Zbrojarz

Tylko patrzą aby podpisać wszystkie papiery a jest ich sporo. Za wszystko płacisz sam nawet dojazd do pracy, ubrania itp. Nawet ubezpieczenie musisz sobie sam oplacać bo ta firma nic nie gwarantuje poza duża ilością godzin.

Kłamią w żywe oczy. Co innego mówią w biurze a całkiem jest inna rzeczywistość w Niemczech na miejscu.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Były Prac. Segenthal

Pracownik Segenthal
@Były Prac. Segenthal

Potwierdzam przede mówcę warunki mieszkaniowe tragiczne " z myszami na barku jesteś na Ty " . Jeden z kierowników otworzył psełdo firmę transportową Polska -Niemcy jak z nim jeździsz to wszytko gra jak wybierasz inny środek transportu to stwarza problemy. Żadnych podwyżek nie mam. Nie polecam nikomu szkoda zdrowa

Elka
@Były Prac. Segenthal

A co z mieszkaniem nie tak? Daj znać, jak na tym wyszedłeś w sumie z kasą, chcę jeszcze to chociaż wiedzieć. Ile tam na rękę się dostaje, mniej niż w podobnych firmach?

MaRio
@Elka

Wchodzisz na pokój a wykladzina jakby ktoś (usunięte przez administratora)po tym. Brak internetu ,łazienki i kuchnia jak za (usunięte przez administratora) - nigdy w Polsce z takim syfem się nie spotkałem . Pieniądz kpina - robisz 200 godzin i nawet 2 kola nie wyjdzie . Firma nie płaci za zjazdy do domu i nie płaci delegacji - a to standard już

Kobieta
@MaRio

Brak łazienki? To gdzie pracownicy załatwiają swoje potrzeby? Brzmi trochę nie realnie wręcz. To za 200 godzin pracy ile w takim razie wychodzi?

Brajan

Kamil

Ta kwota 2200 euro to już na rękę, po odliczeniu kosztów transportu, zakwaterowania i wyżywienia? I co sobie życzyli, by kandydat miał, czy umiał? Coś jeszcze poza znajomością rysunku technicznego?

Jagna
@Adii78

Czy oprócz braku wifi są jeszcze jakieś problemy z mieszkaniem? A co do nadgodzin to bym tak samo chciała wiedzieć, jak to zostało rozwiązane. Oddają jako wolne?

@Jagna

Czasem brakuje cieplej wody pod prysznicem ????Kapiel wspolna oczywiscie .Nadgodzin nikt nie płaci, wręcz im więcej godzin tym mniejsza wypłata - z tym się pierwszy raz spotkałem

@Jagna

Nadgodziny są płatne jak zwykłe godziny ,to są śmieszne umowy i śmieszne zarobki ,laza jakieś robale w pokojach jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe ,bywają problemy z ciepłą wodą. W pracy suwnicami jeżdżą wszyscy ,a papiery ma kilka osób. BHP w tym zakładzie nie istnieje i jest łamane na każdym kroku

@Rade.zz

Skoro i bez uprawnień można obsługiwać suwnicę, to czy wystarczą dobre chęci i zapał do pracy, by tu robić, by samemu czymś takim jeździć? Jakby mnie tam na kurs dali, to już praktykę bym mioł. Bo chyba opłacają ludziom jakieś kursa? I czemu do licha nikt nie poda, jaką godzinówka oraz czy jest dodatek za delegację?

Rade.zz

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Prefamax Sp. z o.o.?

Marian

Robiłem w tej śmiesznej firmie. Szkoda zdrowia i nerwów. Teraz pracuje w Austrii dokładnie Wiedeń od pon do czwartku i w czwartek zjazd i niedziela powrót do Wiednia. Za przejazdy miesięcznie place 160 euro plus place za nocleg 180 euro. Pracuje miesięcznie 160 godzin. Wypłaty 1750 euro. Ja jestem zadowolony robota spokojna jak wypadnie święto w tygodniu to siedzę na (usunięte przez administratora) w Polsce i tak mam za to płacone. Dieta dziennie 24 euro. A wy co tam macie? Siedzicie jak tubylcy i codziennie się modlicie do Pana Bogu za pracę w prefamax.

StefanZawadzki
@Marian

Jakieś namiary? Do tej Austrii? Ponoć podatki wysokie teraz koszą i sporo odpada

Małgorzata

No to powiesz, jaki ten socjal dają? Dobrze byłoby wiedzieć konkretnie, na co się człowiek pisze ewentualnie. Jest karnet na siłownię chociaż, jakieś wczasy pod gruszą?

......

opiszę ktoś warunki mieszkaniowe? Zbrojarnia sengenthal

Były pracowników
@......

No jakie po 10 jednej kwaterze z jedną łazienką, upchani na maxa po pokojach, zero prywatności. Tam nikt długo nie pracuje, każdy ucieka oby dalej.

Jan
@Były pracowników

A to nie jest praca na miejscu w Warszawie, tylko same delegacje? Bo szukam roboty, jako cieśla ale z codziennymi powrotami do domu. Jaka tam była za Twoich czasów stawka?

Romek
@Były pracowników

Metalowe kontery połączone z sobą

Aneta
@Romek

A ile to kosztuje? Znaczy, pracodawca potrąca sobie kasę za te kwatery, czy ona jest darmowa dla pracowników? Jeśli płatna, to ile biorą za te mieszkania miesięcznie?

Kamil

Ta firma to jedna wielka porażka , sama (usunięte przez administratora)tam pracuje nikt poza tym normalny ,musisz podpie.... Do szefa bo inaczej się nie utrzymasz ,

Dorota
@Kamil

Ktoś to faktycznie jakoś sprawdził, że pracują tam ludzie pod wpływem narkotyków? I czy to ma jakiś wpływ na pracę w tej firmie? Ty tam pracowałeś tak?

Firma porażka nie warto polecać nikomu w komentarzach negatywne opinie to sama prawda w niemczech jest masę innych firm szkoda tu czasu omijajcie ja

Emilia

Trochę słaby argument z tym, że jest wiele innych firm, bo to normalna sprawa przecież. A widać, że opinie są tutaj rozbieżne, więc od czego to zależy?

krótko i na temat - Firma do zamknięcia. Łamanie każdego punktu prawa.(usunięte przez administratora)

Ba
@Anonim

Mobbingu wszechobecny i to nie tylko że strony kierowników ale i że strony samego Kierownictwa Firmy, żałuję że nie pozwalam w czasie mojej rezygnacji z pracy sz.p dyrektora do sądu. Ale zgadzam się z tym postem w 100%

Ryszard
@Ba

Napiszesz coś więcej? jak ten mobbing wygląda? Co takiego robią kierownicy?

Haha

No, no super firma aż chce się pracować w takiej firmie

Tegi adrian
@Haha

Bardzo dobrze zorganizowana firma lenie ktorzy licza tylko na 500 plus nie chca wyrabiac zadanw pracy itylko narzekaja Pracowitym placa w miare dobrze Na tych nierobow musza pracowac inni ktorzy do zadan produkcyjnych podchodza uczciwie

Bis
@Haha

Bo to klamstwo

@Bis

A wyjaśnisz, czemu kłamstwo? W sensie, bo ja tam bardziej sarkazm wyczułam

Precownik

Za grudzień firma proponuję nam pracę na czarno_ a ja myślałem że pracuje w poważnej firmie. ?!?!

Norbert szczygłowski
@Precownik

Wydaje mi się ze to kłamstwo pracuje na 4 werku tej firmy i pierwsze słyszę

Pospolity Robol
@Norbert szczygłowski

4 werki i 8 mieszkań... muszą cie tu strasznie rozchwytywać w tej ,,firmie"

Fello
@Norbert szczygłowski

Nie jest zle tylko wiecej optymizmu wezmy sie zauczciwa wydajna prace to i zadowoleniew nas wstapi a to oczysci nasze zle ocenianie tematu dlaczego niektorzy dobrze pracujaainni a inni tylko narzekaja opieprzaja sie eliminujmy leni

Dario
@Fello

Nie bede pracowal na siebie plus na cwaniakow ktorzy nic nie robia przeciez oni psuja przerob i dlatego nieraz mniej jestplacone

Anoni
@Dario

Niedługo za ten przerób to życie oddacie. Jak było na podkładach do 40 stołów dziennie? Najlepiej to według niektórych zrezygnować całkowicie z rodziny i cały rok siedzieć na werku

Seb
@Fello

Zacznij od siebie

Kolo

Najlepsza firma na świecie

Heeheheheh
@Kolo

Środki czystości kupujcie sobie sami bo kierownik wywozi do Polski. Libenau. Pozdrawiam pracujący ????????

slk
@Heeheheheh

Kieronik? Który to?

Oio
@Heeheheheh

I co nie cisniecie tego kierowniczka otesrodki czystosci jego psim obowiazkiem jest dac

Hanna
@Oio

Może kasy nie ma na to albo coś w tym stylu?

Emilia

Nie ma to jak konstruktywnie swoją opinie o firmie napisać. ;p Chyba, że spróbujesz?

Ktoś

Nie polecam firmy 3/4 ludzi przychodzą lub piją w pracy 1/4 biega po halach po używkach kierownictwo na to nie zwraca uwagi bo ważne jest ze € się zgadza

Norbert szczygłowski
@Ktoś

Mieszkałem w tej firmie na 8 różnych mieszkaniach nie spotkałem się z czymś takim

ArekRTS
@Ktoś

Całokowicie się zgadzam.Przepracowałem tam teraz od jesieni 2021 do wiosny 2022.I miałem tam w *Sengenthal*skręcenie stawu skokowego!Zero pomocy od kIEROWNICTWA!POzdroeienia dla sMOLUCHA!

Andreeee

Nie polecam.zarobki słabe. Kierownictwo bez wykształcenia nastawione na zysk dla firmy. Pracownik jest nikim.

Dorota
@Andreeee

Na każdym stanowisku wg Ciebie są słabe zarobki? Chętnie bym się dowiedziała ile zarabia się w tej firmie, ale lepiej powiedz widełki, co by nie było, że jestem bardzo ciekawska :D

Wiecie, czy Prefamax Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Seba

Bardzo przydatne przy betonowaniu????????

Co za papiery są potrzebne do podpisania umowy?

Noby

To ta firma nazywa sie prefamax czy lugra nic juz nie rozumie jest ten sam telefon iadres ktora jest lepsza

Tregla

Nie polecam, rodzina grygów codziennie melduje wszystko Artkowi a jemu mało co flaki nie pękną od mety

Zostaw merytoryczną opinię o Prefamax Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Prefamax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prefamax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prefamax Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 3 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prefamax Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prefamax Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prefamax Sp. z o.o.
  • Karczunkowska 172