wasbruk

Opinie o wasbruk

pamiętasz?

kasiczku by dokonywać wpisów na kogoś trzeba być samej w porządku....a Tobie daleko do tego i nie po drodze, przy okazji pozdrawiam.

Patrycja

@Kalina nie do końca rozumiem tego, co piszesz o stawce. Przecież wysokość minimalnego wynagrodzenia jest określona ustawowo. Wysokość wynagrodzenia jest też ustalana podczas podpisywania umowy. Mogłabyś wyjaśnić tą kwestię?

klaudia
@Patrycja 25.09.2017 11:43

U Pana sochoni żadne zarobki nie są ustawowe on sam ustala kto ile zarabia jak chce to da a jak nie to Ci da ile uważa za stosowne on gra własnymi kartami i nie boi się kasewekcj za oszukiwanie ludzi na kasie

PRACOWNIK
@ELonora 18.11.2017 11:54
No cóż, nie sprawdziłaś się to Ci nie przedłużyli umowy.

PIĘKNIE DOWALIŁAS,

DOBRA CIOCIA

patrząc na Wasze opinie śmiech mnie bierze, dlaczego? nikt na siłĘ do pracy na stacje Wasbruk nie zatrudnia, każdy z własnej woli przychodzi i umawia warunki pracy. TYM CO SIĘ STAŁA KRZYWDA NIE MÓWIĄ POWODÓW ZWOLNIENIA TYLKO WIELCE PŁACZĄ JACY TO NIESZCZĘŚLIWCY I STĄD TEN MÓJ ŚMIECH. kasik , kalinka i szereg innych to osoba ta sama, nie zastanawia się nad tym dlaczego ją zwolniono, przez grzeczność tylko nie wrzucę jednego z 80 filmików bo uważam , ze nie jestem z tej kategorii co autorka wpisów. KASIU, KASIEŃKO I KALINKO I KLAUDIO NIE PŁACZCIE A WEŹCIE SIĘ SUMIENNIE DO PRACY, WTEDY CIOCIA WAS WYNAGRODZI. POZDRAWIAM

Kalina

Jestem pracownikiem tej stacji i uwierzcie mi trzeba zmienic prace unas ludzie przychadza na 4 dni i sie zwalniaja. Stawka 4 zł na umowie a jak ci dadza to od nich zależy raz masz 8 zł na godzine raz 11 to zależy od kadr i pana kierownika. Ludzie zastanówcie sie najpierw czy chcecie tak pracowac. Nie ma stawek nocnych ani światecznych. Owszem jest na niektorych stacjach luz ale unas sie pracuje samemu przez 12 godzin a jak cos sie stanie to musisz sam pokrywac koszty tego np. kradziez paliwa wlasnie zapłaciłam za to mało bo tylko 47 zł ale zapłaciłam a znowu ciocia mojego kierownika w niedziele miala kradziez i nie zapłaciła bo kierownik jej tego nie potracił. Czysta dyskryminacja

Kasik
@Kalina 14.09.2017 15:20

Ja bym na twoim miejscu uważała na ciocie pana kierownika znam ja od wielu lat i to jedna wielka nie powiem co. Ona nigdy nie placi bo ona jest tam szefem

Taki sobie

A pro po logistyka w tej firmie to pojęcie obce. Zakładamy - jest stacja sprzedaje dziennie 2000litrow Lpg. Pracownik ma podstawę + od litra. Cysterny nie wyrabiają rozwozić towaru bo jest ich za mało lub zła logistyka. Więc Pan A. podnosi cenę bo jemu to lata,sprzedaż spada, a pracownik dostaje bardziej po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo sprzeda mniej litrów. Ale już nie braknie !! Ten czlowiek dorobil się dlatego że ruch... Państwo polskie na akcyzie na LPG w czasach kiedy można było. A pracowników rucha po dziś dzień. Jedno może to powstrzymać lub ukrucic a mianowicie wpłata wynagrodzeń tylko na konto.

byly pracownik
@Taki sobie 14.10.2017 01:48

Świete słowa pan S wali ludzi w (usunięte przez administratora) równo na kwitku do wypłaty wypisane 1990 +premia i stazowe a do ręki 1450 +stazowe prewia wliczona w wypłatę jeden wielki (usunięte przez administratora) i prostak człowiek biedny ma więcej godności niż on rznie w (usunięte przez administratora) ludzi jak i zus i skarbowke i się dorabia na wszystkim a jak człowiek się upomnie o swoje to zaraz ze go nie stać na podwyżki i ze stacja nie rentowna ze musi dokładać do interesu nie płaci nadgodzin ani dodatku za prace w nocy i swienta tak samo daje jedna stawke

a ja powiem tak....każdy dostaje umowę i tam okreslona jest stawka na godzine, podpisales i wiesz wszystko, wiec nie rozumiem tych jałowych dyskusji...pozdrawiam.

Patrycja

@dddd rzeczywiście, warto jest zapoznać się z opiniami zostawionymi przez wszystkich użytkowników. Pozwala to między innymi na zobaczenie jakie zmiany zaszły na przestrzeni czasu w firmie. Dlatego też dopytuję o sytuację obecną, czy też o aspekty, które nie były do końca jasno wyjaśnione. Wątek ten jest odwiedzany przez wiele osób, które szukają informacji o swoim potencjalnym miejscu pracy. Dodatkowe informacje będą dla nich bardzo pomocne.

Mikusia
@Patrycja 13.09.2017 14:01

witam jestem pracownikiem stacjiii Wasbruk kilka lat temu wylecialam do Sydney ale rodzina zmusial mnie bym wróciła i oczywiscie przed wylotem pracowałam na Wasbruku jak i po powrocie bo łatwo było złapać prace na chwile. Ale warunki od ponad 15 lat sie nie zmieniły na umowie 4 zł brutto

Patrycja

@Ttttczyli pracownicy z Ukrainy pracują na innych warunkach? Ktoś z Was również miał takie doświadczenia? Piszesz też o tym, że brakuje rąk do pracy. Oznacza to, że obecnie warto zgłaszać się do firmy, bo łatwiej jest dostać pracę? Czy widać, by ten brak pracowników przekładał się na jakieś zmiany w warunkach zatrudnienia, tak by zatrzymać dobrych pracowników oraz zachęcić kandydatów do aplikacji?

dddd
@Patrycja 21.08.2017 10:15

To się staraj o pracę w firmie i się wtedy wypowiedz. Polecam. Albo lepiej poczytaj posty wszystkich ludzi na forum. Pozdro

Tttt

Co się zmieniło nic a nic. Ale to się skończy bo nie ma rąk do pracy za takie pieniądze. Obywatele Ukrainy więcej zarabiają. Wstyd.

Patrycja

@taki sobie czy w ciągu kilku ostatnich miesięcy coś w firmie się zmieniło? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy obecnie? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w wasbruk oraz jak oceniasz firmę jako pracodawcę.

Lol

Za 264 godziny 1900 zł idę się uchlac w trupa.

@Lol 10.02.2017 22:32
Za 264 godziny 1900 zł idę się uchlac w trupa.

taki sobie
@były 12.02.2017 17:30
jak tak faktycznie jest to nawet spoko pewnie z dodatkami i premiami to lepiej niż kiedyś 1200-1400.......

kolego spoko to by było gdyby było 264 x 8,5 zł czyli 2244 zł . Tak to średnio wychodzi 7,2 za godzinę ?! Już nikt tu nie mówi o pięćdziesiątkach czy setkach za nadgodziny. Po prostu uczciwa stawka według minimalnej krajowej !!

były

dziś to sie działo w całym kraju na wasbruku dzień wypłaty sie zbliżył i jak wrażenia po..............?????????????

wdzieczny

ja ci nie będę pisał na jakiej stacji pracuje tylko jakim szefem jest pan Arkadiusz S jak dla mnie i wielu pracowników Wasbruk jest ok godny polecenia i szacunku

Taki sobie
@wdzieczny 09.02.2017 16:29

Gościu weś nie pier.... A oszukuje od nadgodzin które robi sie za połowę stawki godzinowej z minimalnej krajowej. Po urlopy. A na zwolnieniach lekarskich kończąc. Więc takie bzdury możesz opowiadać ale komuś kto nie pracował na stacji u Pana S. Wcale bym się nie zdziwił gdybys teraz siedział na Modlinskiej w biurze.

wdzieczny

Ludzie co wy tu wypisujecie pan S to najlepszy pracodawca w Polsce on płaci ludzia godziwe stawki i nawet premie i staże nie ma lepszego na terenie naszego kraju pracodawcy on jest jedyny w swoim rodzaju i nie zastąpiony .Dziękuje panie Arkadiuszu za uczciwe wypłaty i za szacunek do pracowników swoich i dbanie o ich interesy

@Taki sobie 09.02.2017 14:19
Gościu idź do lekarza leczyć nogi. Na głowę już za późno.

a co ci nie pasuje w panu Arkadiuszu S ze go tak nie nawiedzisz gościu z klasa i szacunkiem do drugiego człowieka uczciwy człowiek

kozak
@wdzieczny 09.02.2017 14:00

jak taką super opinie masz to napisz na jakiej stacji pracujesz lub pracowałeś, to tam sie zatrudni każdy bo na innych tak niema fajnie

mądry po szkodzie

i taka racja jak napisałeś (ja tu tyłem) wszystko to ludzie robią. dla nędznej pensji po tyle godzin i bez wolnego.

JA TU BYŁEM

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE MIAŁO BYĆ FAJNIE LECZ WYSZŁO JAK ZWYKLE CZYLI KICHA NA MAKSA I NIKT Z TYM NIC NIE ZROBI I DLA CZEGO BO KAŻDY Z NIM PRZEGRA JAK POLSKA SIĘ ZMIENI TO BĘDZIE WSZYSTKO TAK JAK JEST DO TEJ PORY A TY TYRASZ JAK GŁUPI PO PONAD 240- 260 GODZIN LECZ TERAZ SŁYSZAŁEM ŻE MNIEJ A ZA TĄ SAMĄ STAWKĘ JEST 2017 ROK I NIC SIĘ Z NIM NIE DZIEJĘ ROBI TO SAMO A TO WINA LUDZI BY SIĘ POSTAWILI TO MOŻE COŚ W KOŃCU BY UGRALI. LUDZIE NIE DAJCIE SIE KOPAĆ W DUPE BO NA WSZYSTKIM TYLKO SKĄPI KASE {[GODZINY +NADGODZINY+NOCKI+ŚWIĘTA+PREMIA+STAŻOWE+(BUTLE PRZYCZEPY)}]================= ZASRANA WYPŁATA NAWET NIE MINIMALNA KRAJOWA A JESZCZE WSPOMNĘ O URLOPIE HA HA HA TYLKO JAKIM PRACOWNIKÓW CZY ARKADIUSZA. S. (PRACOWNICY DNI WOLNE TYLKO TE OD PRACY LUB ZAMIANA Z KIMŚ I 800 ZŁ ZA URLOP) (ARKADIUSZ. S. URLOP ILE CHCE I KASA NIEOGRANICZONA Z PRACOWNIKÓW) POZDRO DLA PRACOWNIKÓW Z W-WY

@JA TU BYŁEM 08.02.2017 20:01

dobrze opisałeś pozdro

kozak
@JA TU BYŁEM 08.02.2017 20:01

samo życie nic inaczej ino zacisnąć zęby i pracować w tej firmie na garba własnego :-}}.

taki sobie

no właśnie nie wiem. Może mu to sprawia satysfakcje że widnieje 4 zł na umowie. Cały czas w pale mi się to nie mieści. Powiem jeszcze jedno, że według polskiego (poje...) prawa taka umowa jest w pełni legalna w tedy gdy na pasku widnieje że w miesiącu bierzesz minimalną krajową za niby 160-168 godzin pracy. To co się dzieje w tym kraju to woła o pomstę do nieba !!

Adamm

Super firma

pazerny
@Adamm 12.10.2016 21:56
Super firma

Nie pitol. pochwał się na której stacji w W-wie takie kokosy zarabiasz. ? Już słychać że A.S. się boi ustawy o minimalnym wynagrodzeniu na przyszły rok. Jak by takie kokosy zarabiali ludzie w tej firmie to by Pan S nie drapal się w głowę jak tu obejść Nowe przepisy.

Adamm

Jestem pracownikiem na stacji Wasbruk w Warszawie . Polecam każdemu , kto chce zarobić uczciwe pieniądze

Poznaniak

Dzisiaj ta firma zafndowała nam w Poznaniu niezłe utrudnienia bo jej pracownik albo właściciel ma w (usunięte przez administratora) przepisy: (usunięte przez administratora)

nie wierzący

zadam Ci proste pytanie ? Ile zarabia człowiek opiekujący się myjnią bezobsługową i czy robi za mechanika-technika, kanalarza ? To ja Ci odpowiem za miesiąc opieki ja mam dla siebie 20 zł z tego tytułu na zmianę wychodzi 2 zł. I wysłuchiwanie klienteli - panie to nie działa,tamto nie działa - tylko że instrukcji obsługi to nie raczył przeczytać. Inna sytuacja następuje awaria dzwonię na "serwis" mówię że klienci zgłaszają że ciśnienie za małe, a on do mnie to zobacz tam i tam pogrzeb tylko klientela na gazie stoi i się denerwuje. Jeszcze jedna sytuacja część do wymiany ponieważ nie nadaję się do naprawy/regeneracji przez to brak należytego ciśnienia do mycia auta, a prezes na to ale jeszcze działa ? jak działa to wystarczy. Kolejna słyszałeś kiedyś o naprawianiu węża do LPG ( tak między dystrybutorem a pistoletem) taśmą izolacyjną ja słyszałem od prezesa (ciśnienie robocze około 10-12 BAR) a węża zapasowego na stacji brak. Schowaj swój wywód głęboko......

poMocny

Wiesz ten co nie mógł znaleźć pracy albo ten co krótko pracuje może i będzie uśmiechnięty. Ja powiem tak w tej firmie szefostwo nic ... dosłownie nic dla pracownika nie zrobi. Już nie mówiąc o wyposażeniu,remoncie swojego biznesu... Ja też pomimo swoich zarobków staram się być miły na tyle na ile wystarcza mi cierpliwości. Są tacy klienci co raz się krzywo na nich spojrzysz albo będzie miał gorszy dzień i coś odburkniesz to od razu już podpie.... mają z tego chyba satysfakcje. Ostatnio byłem w toalecie, kolega został sam już ludzie chcieli dzwonić bo czemu jeden pracownik na stacji. Nosz kur.. jakie to polskie !! Jakbym mógł nie jeden by dostał w zęby za wygląd ... A po 12 godzinie pracy rzygać mi się chce jak słyszę pewne słowa. Z jednej strony dobrze że chociaż pracuję gdzieś gdzie pracuje się we dwoje. Jest do kogoś możliwość do kogoś się odezwać i zawsze trochę raźniej. Niemalże 10 lat pracy a pieniądz gówniany, żadnych perspektyw, świątek piątek i niedziela, nie wybrzydzając że muszę pracować w święto. Niemalże nie chorując. Ostatni raz na zwolnieniu byłem w 2013 ? Tak panowie i panie tak mamy poszanowanie siebie na wzajem. Nauczyłem się dzięki tej pracy szanować pracę innych chociaż czasem brak mi zrozumienia dla innych to staram się zrozumieć dla czego tego czy tego nie można, nie da się. Inni mają to w du..pie. Miłego dnia.

@poMocny 19.04.2016 01:44

Ps. I żeby było śmieszniej dotyczy to osób (klientów) którzy są stałą klientelą a na tej stacji względem systemu pracy nic od 5 lat się nie zmieniło.

poMocny

jeśli pracowałeś w sieciówce typu orlen, lotos, shell, bp (czytaj normalniejszej firmie) to pensja na pewno cię nie będzie satysfakcjonować

poMocny

co do awansów to nie ma takowych. Chyba, że albo jesteś konfident albo długo pracujesz i kierownik się sam zwolni to wtedy można liczyć na jakiś awans ale to też trzeba popracować jakiś czas. Ten który jest obecnie kierownikiem został nim z polecenia swoich kolegów i tymczasowego kierownika a pracował ponad 5 lat jako pracownik stacji. Sam kierownik też nie ma kokosów tym bardziej jeśli nie będzie wyrabiał godzin stojąc na stacji.. Jedyny plus pracy tutaj to musisz sporo na broić aby sami chcieli zwolnić więc na stabilność zatrudnienia można liczyć (przynajmniej na razie).

sebekas

ta parka baranow z kutna znowu szuka parobka na stacje hehe

poMocny

Kurde czy ja za mało postów napisałem ??? robię 240 godzin miesięcznie. Nie chcesz to nie wierz. To o jakiej normie 168 godzin ty tu się pytasz ? Przecież możesz spróbować tylko nie wiem jak na to zapatrywać się będzie reszta współpracowników łącznie z kierownikiem bo ktoś musi te resztę godzin wyrobić. przy 168 godzinach na początek tak orientacyjnie ostatni miesiąc stawka 6zł z małym hakiem i dodatek 350 zł ( a tyle raczej na wejściu nie dostaniesz). Liczymy 168 x 6 = 1008 zł + 350 zł = 1358 zł ? + ewentualnie sprzedacie na stacji 200 butli miesięcznie po 1 zł co daje 200 zł na 4 czyli po 50 zł Zadowala Cię taka wypłata z odpowiedzialnością za pieniądze ? Tak co do urlopu to tak ja pisałem wyżej nie zmieniam tego co napisałem wygląda to następująco idziesz na urlop po powrocie podpisujesz pasek że pieniądze dostałeś a realnie liczysz ręcznie ile godzin przerobiłeś. Więc np jeśli idziesz od 1 do 14 wypada zależenie od ułożenia twoich zmian 5 lub 6 czyli 120 lub 144 godziny. To jeśli przerobisz jeszcze 4 zmiany to dostaniesz 96 x 6 = 576 zł + 350 zł = 926 zł a te 600 czy 800 może da pod koniec roku zależnie jakie ma imć prezes widzi-misie. Jestem ciekaw komu przeszkadzał mój wcześniejszy komentarz... Co do ostatniego komentarza to fakt ktoś tam podobno odszedł ;)

poMOCNY

za 2 miesiące nowa stacja na Kauflandzie w Konstantynowie łódzkim. będzie potrzeba 2-3 osób.

roBol

ja nie uogólniam na tle innych firm zarobki marne, tylko tyle że zależnie od kierownika może być spokój a może być ciągły stres.Czas pracy rozliczany na kartkach papieru nijak do rzeczywistości. Dużo zależy z kim będziesz pracował na stacji, jacy współpracownicy Ci się trafią. Jeżeli zgracie się jako ekipa na stacji to jest duża szansa na wyrwanie "kawałka tortu" który się należy jak psu zupa. Np pieniędzy za urlop gdzie podpisujesz kartkę, że byłeś cały miesiąc od razu i za to dostajesz 600 zł, a powinieneś dostać przynajmniej wynagrodzenie minimalnej krajowej. Teraz zaczynają się kombinacje z czytnikami które będą rejestrować czas pracy i pewnie myślą że będziemy się podbijać za kogoś tak żeby oni mieli czyste papiery. Bardzo się zdziwią jak każdy będzie nosił swoją kartę przy tyłku. Także jeśli masz nóż na gardle próbuj i najlepiej jakby to była paliwowo gazowa. Bo jak trafisz na gazową to zarobisz 1300 zł za 240 godzin pracy.

nikl

firma jak wszystkie

lolo

I tak najlepiej mają kierownicy. Prezesi im ufają,dobrze płacą i myślą że plomby gwarantują im niemożność kombinacji.He he. Po takich przejściach powinni chcieć rozmawiać z pracownikami to by się dowiedzieli co kiero robią. Ale nie oni wolą usłyszeć że wszystko jest w porządku

@lolo 30.01.2015 20:47

Jest w tym ziarnko prawdy co piszesz. Niestety zachowanie Pana Arkadiusza nie przystoi na prezesa takiej firmy o czym nie raz się przekonałem. Gdyby żył dobrze z pracownikami a nie traktował ich jak hołotę to pewnie uratowali by mu te bańkę którą kierownicy ( w przeszłości ) mu przepuścili. Niestety tutaj jest miejsce dla lekarza specjalisty, albo i może nawet i już na takiego za późno. Jak się słucha że on jest szczęśliwy jak kogoś przyłapie na spaniu lub innym kombinowaniu to jest strasznie szczęśliwy, ale jak on kombinuje zamiast płacić uczciwie to jest dobrze. Nigdy nie będzie normalnie w tej firmie, z resztą w kraju też nie jest, więc nie ma co się dziwić. Trzeba żyć każdemu w tej firmie i w innych życzę godziwej wypłaty aby nie trzeba było się zastanawiać "jak przeżyć od 10 do 10 ".

mmmmmmmmmm

śmieszny jestes jak myślisz ze tyle zarobisz chyba ze za 500 godz bedziesz w pracy

@mmmmmmmmmm 30.11.2014 16:09

Tyle NIE zarobisz legalnie. To mogę Ci powiedzieć. Jeśli wiesz o co chodzi w tym fachu to może tyle uzbierasz.

były pracownik

Pracownik w tej firmie jest traktowany jak przysłowiowy murzynek. Tania siła robocza. Zdrowie pracownika nie ma żadnego znaczenia. Warunki BHP to fikcja. Jeśli ktoś chce pracować regulaminowo to lepszym rozwiązaniem będzie np.praca na kasie w biedronce. Jak ktoś lubi adrenalinę i pracuje w dobrym punkcie to jest w stanie wyciągnąć 2500-3000 na rękę. Sochonie z góry zakładają że pracownik sam sobie dorobi i dlatego dają takie śmieszne stawki. Zanim "nowy" zauważy że robią go w wała to i tak są do przodu . Pozdro

FFFFF
@lm 03.11.2014 23:26
a skąd kolego takie złe zdanie o tej firmie? pracowałeś tam? jeżeli tak, to podziel się z wszystkimi doświadczeniami....

a masz jakąś dobrą opinie? To już zastanawia. A wiem jak jest bo po prostu wiem. A nie chce mi się pisać bo po co i tak masz wszystko napisane we wcześniejszych postach tylko poczytać.

@FFFFF 10.11.2014 18:24

kolego studencie jeśli lubisz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 240 h w miesiącu za 1500 zł na początek to polecam ;). Umowa jest na 4 zł na godzinę brutto + nagrody według uznania pracodawcy. Prawnie wychodzi tak że mniej niż minimalnej krajowej brutto dać niby nie może. A prawo sobie a życie sobie ! Po za tym to zależy od kadry jak zapatrywać się będzie na twoją naukę (jeśli oczywiście się uczysz) bo tutaj nie ma że potrzebujesz wolny weekend, więc albo ktoś się z tobą z twojej placówki zamieni albo staniesz przed wyborem ;). Pomimo lat tu przepracowanych p. Arkadiusz zaskakuje zawsze swoim zachowaniem.

Do rzeczy

A co to ma za związek z forum o zarobkach i pracodawcy ?? Mają stronę na której każdy może się dowiedzieć co za działalność prowadzi firma wasbruk. A teraz właściwie wasbruknowa sp z o.o. Jeżeli reklamujesz firmę miło z twojej strony, ale to forum dla pracowników o pracodawcy.

ass

A gdzie są wszystkie urzędy, inspekcje w Polsce sprawdzające takie wykorzystywanie pracowników, na dodatek z taką odpowiedzialnością. Nie ma nawet najniższej krajowej. Dorabiania się na krzywdzie ludzi gratulacje.

Też pracownik

To nie wierz. Ostatnio mieliśmy 240h x 5,3 + wspomniane 320 + 80. Łącznie 1672 zł za 240 godzin pracy.

Też pracownik

We wpisach wyżej pisałem z resztą kilka postów wyżej mnie cytował. Cirka po 8 latach pracy mam tyle ile napisałem. 1200 zł za 240 godzin, 320 zł łącznie staż + premia ( to niby pieniądze za nadgodziny )100 zł około z wielu innych rzeczy które dzielimy na całą ekipę czyli za butle itp. To widzicie same kokosy !! W tym roku po 8 latach pracy doczekaliśmy się kurtek i polarów. Lepiej późno niż później...

Też pracownik

@do poprzedniego komentarza .... Kolego pokaż mi gdzie masz te 2000 zł netto ????? bo ja tyle nie mam a nasza stacja jest jedną z lepszych jakie szefostwo ma !!!!! więc nie wciskaj kitu !! ja mam łącznie 1700 zł jeśli wszystko działa. Bo jeśli pracujesz to wież że np od myjni która stoi obok naszej stacji mamy jakiś tam procent. Wysiada wrzutnik monet na jednym ze stanowisk. Człowiek który konserwuje myjnie nie ma wrzutnika przez 3 tygodnie bo szef skąpi pieniędzy. Kto dostanie bardziej po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prezes czy ty nie wspominając że np za obsługę myjni miesięcznie nie osobę wychodzi zawrotna suma nawet nie 50 zł za osobę !!?? Tak jest z każdym dodatkiem. Zastanów się nad swoją wypowiedzią !! i nie chrzań bzdur !! Gdyby nie biznes który doskonale wszyscy znają którzy pracują na stacjach to praca by się nie opłacała. Bo obowiązków multum a płaca jak dla sprzątaczki a o odpowiedzialności nie wspomnę. Fakt, że przyzwyczaiłem się do tego trybu pracy i ciężko mi pomyśleć, że miałbym się przestawić na inny tryb i dlatego utkwiłem na tym padole. A co do pieniędzy to z wypłatami nie mogą być spóźnieni bo i tak pracujesz przy pieniądzach. Więc na upartego można wykonać samowolę i wziąć należną pensję. Po za tym nie płacą na konto bo można by ich było łatwo oskarżyć o płacenie pod stołem. Bo na pasku jak zwykle co innego.

Witam wszystkich wypowiadających się byłych pracowników firmy Wasbruk którzy pewnie wylecieli z firmy za mega kombinacje. Prawda jest taka że stawki w Polsce pozostawiają wiele do życzenia, i dotyczy to nie tylko tej firmy ale i większych koncernów, ten wie co gdzie indziej pracował. Wszyscy którzy obecnie pracują jakoś nie narzekają i nie znam osób które by w między czasie szukały innego źródła dochodu Stawki faktycznie zaczynają się od 4zł ale suma-sumarum na stacjach paliwowych minimalna pensja to 2000 netto, i to nie za 240h. Może 6 lat temu na stacjach gazowych było inaczej ale to już przeszłość. Ważne jest to że umowy są na stałe i pensje zawsze na czas ( a to różnie z tym bywa w prywatnych firmach ). Jeśli chodzi o jakość paliw to dodam tylko że 2-3 razy w tygodniu są one sprawdzane pod kątem jakości, bo niestety certyfikaty które dostaje firma z baz paliw czasami mijają się z prawdą, a takie paliwo jest przez Prezesa z automatu wycofane ze sprzedaży. Co do wypowiedzi forumowicza pablooo - jeśli uda ci się spuścić 6 litrów gazu z dystrybutora na moich oczach bez uruchomienia licznika to stawiam ci kratę piwa. .... Czy rozliczenie utargu ,odśnieżanie i utrzymanie czystości w miejscu pracy to jakaś nowość dla pracowników? to pozostawiam bez komentarza.

luka

Masz to napisane wyżej..."Jako pracownik W firmie wasbruk zarabia się od 4,2 do 5zl na godzinę. W miesiącu robisz godzin 240. Zmiana to 24h. Gdzie moze cos tam uda kimnac w nocy. Stażowe to 20zl ( smiechu warte ) razy ilosc lat przepracowanych. Plus premia 100 zl jesli nie byles na zadnym zwolnieniu. Za sklep cala ekipa dostaje 2% od kwoty obrotu. Za butle 1zl zysku dla ekipy od sprzedanej sztuki. Jesli przy stacji znajduje sie parking czy myjnia jest dodatkowo parę groszy". Tak jest naprawdę. Chyba że nie chodzi o pracę na stacjach...

OLA

ZGADZAM SIĘ W 100 % Ale Ja dodam jedno NIE WARTO TAM IŚĆ PRACOWAĆ NIE WARTO!!!!

Co nie co wiem;)

luka

Kolego a gdzie pracujesz, to powiem czy warto....Praca w Wasbruku, nie jest szczytem marzeń...i kokosów nie zarobisz...tylko pytanie, gdzie dzisiaj można zarobić...i myślisz o pracy na stacjach, czy na innym stanowisku?

?

może i mało wiem, ale to nie jest moja pierwsza praca i ani razu się nie spotkałam z praca w której się przestrzega kodeks pracy i w tym kraju ti jest nierealne.

mandey1

Sam jesteś prostakiem , nie masz bladego pojęcia o czym piszesz , brak znajomości przepisów regulujących sprawy budowlane w tym separatory stawia Cię jako MATOŁA , człowieka który nie wie co pisze ....

HEHEE

He He oj Kobietko mało jeszcze wiesz. Zastanów się jak powinno być a nie jest. To że wychodzi Ci 5 zł na godz i 240 h w miesiącu i proszenie się o wszystko to jest ok? TO gratuluje celów i wymagań od pracodawcy.pozdr

eM.

witam. jestem od niedawna pracownikiem stacji i wiedziałam na co sie pisze, mama tam pracuje już bardzo długo, pracowałam w konkurencji i mimo tego że była ochrona i byliśmy bezpieczni to nic tego nie zmieni że zarobki miałam niższe o 600 zł ! jestem zadowolona z płacy a kierownik jest naprawdę wporzadku, na BP zapierniczalam jak ośiolek za grosze ! poza tym na BP pracownicy tankuja bez uprawnień lpg a na wasbruku każdy zrobił uprawnienia. a klienci do nas wracają i są zadowoleni z obsługi :) nikt mi nie płaci za ten komentarz, praca jest fajna, bo nikt nie krytykuje twojej pracy tak jak to się dzieje w sieciowkach :) P. suchon wcale nie jest taki zły, a to że mial swoje kanapki to może jest ich tradycją a waszych tradycji nikt nie komentuje, a na odpoczynek w nocy każdy zasługuje :)

ROBol

A bo to dlatego że jak chce się tanio to właśnie takto wygląda :). Były kierownik już raz im podpadł na grubą kaskę, to myśleli że będzie im odrabiał pracując nie wiem czy za darmo czy inaczej szczerze mam to w d..pie. Zrobił to jeszcze raz albo pracownicy i poszło na jego konto. Ja dokładnie nie wiem. Wiem że afera jest niezła. (usunięte przez administratora) to powinni się cieszyć że na innych stacjach jest w miarę spokój bo jakby pracownicy chcieli to wyj..li by ich bez mydła. Z resztą jak płacą pracownikom tak pracownicy dbają o ich interes. Niewielu tego w tym kraju się nauczyło zadbaj o pracowników, a pracownicy będą dbać o twój interes. Marzę o dniu w którym będę mógł pięknie podziękować za takie traktowanie.

A2

właściciel niesłowny wszystko zwala na kierownika stacji a obrywa pracownik. Na rawie może właściciele czekoś się naucza. Tam kierownik był "fajniejszy" a własciciel teraz w skarbowkach się tłumaczy i to nie koniec sprawy.

Robol - 2013-03-04 20:29:38 Tak jak pisałem wyżej . 4-5zl w biedniejszych rejonach plus ewentualne dodatki. Nastaw się na pracę po 240 godzin w miesiącu. Również wiele zależy od samego kierownika co potrafi załatwić.Dzięki kolego za informację, chodziło mi o stacje auto-gazu, oferują 110 zł/ dobę, nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać...

Zostaw opinię o wasbruk - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wasbruk