Wasbruk

Barcin

Opinie o Wasbruk

grudzien

wczoraj na zmianie byl ten młody pracowniki sam ale naprawdę sam miał wszystko na głowie i ogarnął caly cepen nie było kolejek a jak we wigilię i w poniedziałek 25 byli Ci starzy to była jakaś totalna porażka czekaliśmy po 20 minut zanim nas obsuzyli widać że ten pracownik tam pasuje bo wszędzie to pełno i wszystko w biegu tam idzie więcej takich ludzi a tych starych spakować do domu na zasłużony odpoczynek

Adam

Racja masakra w te święta pech jak nic że akurat Wigilia przypadła w Niedziele tylko że zawsze w Niedziele jest jeden człowiek. To pewnie wina szefa bo on zatrudnia ludzi i wymaga mógł pomyśleć o tym żeby obstawić stacje w 2 osoby. A tego co obsługiwał 24, 12 to Faktycznie widziałem go pierwszy raz na tej stacji mam nadzieje że nie na stałe.

roksana piatek

pozdro dla tego starszego Pana jest pan mistrzem na tej stacji

Marek

Co za chamstewo na tej stacji jest

Maciej K
@Marek 06.12.2017 22:12

Święte słowa tam same chamy pracuja i pijak

Sławek to

Co wy myślcie ze Wasbruk Barcin to materiał na książkę czy lekturę. Piszecie brednie i myślicie że dostaniecie za to Nobla chyba w postaci bobla czy Oskara . Takie pisanie bredni to nie jest ani śmieszne ani ciekawe tylko tragiczne jak coś macie ochotę napisać to pisać tu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawdę a nie jakieś obraźliwe brednie. Zanim coś napisze jeden z drugim to niech się dobrze dwa razy zastanowi czy warto pisać.

Sławek

Jestem ciekaw kiedy te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] głupoty przestaniecie w końcu pisać bo to juz si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nudne robi tak jak msza w kościele. Opisujecie brednie na pracowników co tam pracują chyba czas z tym skończyć do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pana a ty klientka po pukaj się w ten swój pusty łeb zamiast mózgu masz sieke albo siano głowie

Jacek

Ja tam często tanieje samochody w dzień i w nocy i nigdy nie było od nikogo czuć alkoholu i nigdy nikt nie był do mnie nie przyjemny. Chyba ktoś szuka posadzki do kogoś z rodziny ze takie głupoty wypisuje na pracowników. Co myślałas ze takie bzdury napiszesz to ktoś wyleci z pracy żal mi takich głupich i wrednych ludzi co piszą tu bzdury. Jak nie masz co w domu po nocach robić to się zajmij własną dupa a nie wypisujesz jakieś upośledzone wrażenia. A co ty wychaczy ludzi czy śmierdzą może sama smierdzialas alkoholem i ci z mordy zaleciło i poczułas a zegnalas na pracownika wstyd tylko takich ludzi. Jak następnym razem coś napiszesz to się dwa razy zastanów bo kiedyś ci ktoś mordę oboje głupia babo

Kasia
@Jacek 28.02.2017 18:44

Dobrze napisane Jacek internet jest dla ludzi mądrych co wiedzą do czego służy ludzie to hamy ktoś z zazdrości to napisał ze na tej stacji piją alkohol

XaX

Klientka. Skoro wyczułaś woń alkoholu od pracownika to trzeba było powiadomić policję, by przyjechali i potwierdzili fakt. Ja bym tak w każdym razie zrobił by zapobiec wypadkowi

Kasia
@XaX 28.02.2017 17:28

A ty zamiast się zastanowić co piszesz to możesz zadzwonić do swojego psychiatry bo widzę ze cie oszukuje i powinien się tobą bardziej zająć i objąć cie większą opieka. A na policje dzwonią konferencji i kapusie.Najlepszy lekarz psychiatra jest w Bydgoszczy na Karłowicza tak samo głupi jak jego pacjenci

Klientka

Stacja Wasbruk jako sam cepen to jest ok jakoś paliw bardzo dobra z porównaniem do Orlenu towar ze sklepu tez w przyzwoitych cenach.Wszystko by było z ta stacja ok żeby nie to ze w pracy są pracownicy pod wpływem alkoholu nie raz zdążyło się wyczuć woń alkoholu od pracowników co tam pracują. Nie rozumie tego jak w takim miejscu można pracować po spożyciu alkoholu ostatnia sytuacja jaka miała miejsce na tej stacji to 16.02 w nocy był tam pracownik podwplywem alkoholu

Amar

Ta z stacja to totalna porażka nikomu tego nie poleca burdlu wyzysk i wielkie oszustwo

radek

Pracowałem na tej bożal boże stacji Wasbruk i nie polecam nikomu tej firmy to jedno wielkie oszustwo i krentactwo niby miała być najniższa krajowa to dali zlecenie a na umowie 500 zł 200 złoty premi i 20 złoty stażowego stawka godzinowa 5 złoty razy godziny ktorych trzeba było przekracowac 200 oszukuja ludzi na kasie i na wszystkim a jak brkowało to trzeba było minusy i braki w towarze oddawac hamy i złdzieje jednym słwem

MISIA
@radek 07.02.2017 20:16

MNIE SIE PRACUJE OK

radek
@MISIA 09.02.2017 17:43

ok powodzenia w tej firmie wasbruk

Jaras

Widocznie zatrudniają po jakichś znajomościach, bo w 2015 składałem tam cv. W ogłoszeniu było napisane że zatrudnimy pana a przyjęli wtedy dziewczynę. A z ciekawości, napiszcie ile się tam zarabia i jaka atmosfera panuje??

rafał

to swieta prawda ten młody człowiek sie na niczym nie zna to juz ten pan starszy z brada jest bardziej sprawniejszy i ma jakies pojecie a młody to jak kasuje to jak by miał zaraz umrzc dośc ze na niczym sie niezna to jeszcze jest bardzo chamski i beszczelny nie ma zadnego podejscia do klijenta

iza

Iza to jest do kierownika stacji kogo pan zatrudnia na tej stacji. chodzi mi o tego młodego w okularach co od niedawna pracuje u was na stacji ten młody pan to jakiś muł jest bo ma ruchy jak by miał zaraz umrzeć przyjechałam zatankowac gaz do auta to zanim wyszedł to mineło z10 minuta chcialam olej do silnika10 w40 do podał mi hipol to ja kobieta mwiem jak on wyglada a co dopiero on zapytałam sie go o żarówke h7 to powiedział ze niewie czy sa wogóle na stacji on sie nadaje tylko do kopania rowów a nie do pracy na stacji człowiek pracujacy na stacji to powinien sie troche moim zdaniem znac troche panie kierowniku jak bedzie miał pan takich pracowników ja ten młody to napewno bedzie duzo klijentów nawaszej stacji

Piotr S

ta stacja to nie jedyna na której bywam. wiadomo że klient nasz pan i trzeba odnosić się z szacunkiem, fakt człowiek ma czasem dobry i zły dzień lecz też klient musi się zachować. trafiałem na tego pana z opla nie raz i nie tylko na jego zmianę nie zdarzyło się ,żeby ktoś nie był uprzejmy w stosunku do mnie a wręcz odwrotnie to klient był nie uprzejmy wobec obsługującej go Pani i zwróciłem mu uwagę. a tak po za tym to stacja dla mnie na plus

BOGDAN M

JA NA TA STACJE PODJEŻDZAM Z CHĘCIĄ I NIC ZŁEGO NA NIKOGO NIE MOGE POWIEDZIEC JA NIE WIEM O KIM PISZECIE BO TAM WSZYSCY SA DLA MNIE I MOJEJ ŻONY MILI A PODJEŻDZAMY CZĘSTO

Klient stały 23

co do Wasbruk w barcinie to obsługa tam sie poprawiła od kiedy zaczęli tam pracować ci młodzi.Wiedza jak podejsc do klienta z jakim szczunkiem.Oni zawsze sa uśmiechnięci i zawsze za żartują.Ja osobiscie jeżdze tam tankować w te dni jak ta dwójka jest na zmianie bo wiem ze zostane obsłużony z szacunkiem.Bo reszta tamtych pracowników to banda chamów jak by przychodzili do pracy za kare zero podejscia do klienta.tylko tyle ze sa tam ja do nich juz nie pojade tylko do tych dwóch młodych.Wiecej takich pracowników jak ta dwójka a napewno bedzie wieksza sprzedaż i zarobek.

Michał W
@Klient stały 23 09.04.2016 17:54

Nie wiem o kim Pan pisze Ale Pan ze srebrnej astry 2 to naprawde cham . A słowa dziendobry dziekuje i dowidzenia wynosi sie z domu nie na szkoleniach . No trudno są ludzie i ludziska ten Pan należy do tych drugich. Jak bym był kierownikiem dawno bym go wywalił !! .Przez niego tracicie klientów Barciniaki jezdza na orlena Zróbcie cos z tym !

Zostaw opinię o Wasbruk - Barcin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wasbruk