Opinie o Wasbruk w Barcin 4 Stycznia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wasbruk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wasbruk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wasbruk w Barcin 4 Stycznia

Kamil

Paliwo super polecam bo warto za taka cene o 12groszy taniej niz Orlen i to jest super niech Orlen padnie w kócu w tym Barcinie bo sie szezy tylko skoda mi tej pary dzisiejszej ze zmiany by musiala odejsc a przynajmniej on bo wali fajami jak by pracowal w wytfurni fajek a nie na stacji taki zwykly smierdziel fajkowy i zlska wychodzi a tak to ok tylko szkoda ze brak kompresora na stacji Pomyslcie o tym bo sie przydaje.

„śmierdziel fajkowy”
@Kamil

Gościu jak Ci sie coś nie podoba to zapraszam na Orlen z tego co się orientuje w pracy nie musze pachnieć fiołkami, a to że pale papierosy to chyba moja sprawa co nie? Zamiast powiedzieć mi to prosto w oczy pizdeczk* wolałeś wziąć telefon i wypisać głupotki ;) Jeżeli Ci ulżyło to fajnie, bardzo się ciesze z tego powodu

Slawomir

Stacja ok ceny spoko najtaniej w miescie ale jak czytam wpisy tych ludzi to mi ich zal sie robi takie bzdury pisac ... Pozdrawiam

Shaggy

Witam tematem mojej opinii jest wczorajszy dzien. Otóż zostałem niemile i chamsko obsłużony. Chamsko się oddzywal ten z czerwonego Opla Tigra. A ta pani się cały czas na mnie patrzyła jak zesrany kot na papier toaletowy. Stacja ta w Barcinie schodzi już tak nisko że to jest buredllo bum bum. Dziękuję bardzo za uwage

MIREK

Stacja mala nawet zadbana i czysta ceny przyzwoite szkoda ze taki nieprzyjemny zapach piwa papierosow i to od rana 31.03 tak to bylo by super???? ale warto wjechac po paliwo na ta stacje z trasy bo jest dobre Pozdrawiam.

Czy po rozmowie w Wasbruk rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
klijent

chyba w końcu ten stary wyleciał z pracy i w końcu będzie tam obsługa w pozadku

grudzien

wczoraj na zmianie byl ten młody pracowniki sam ale naprawdę sam miał wszystko na głowie i ogarnął caly cepen nie było kolejek a jak we wigilię i w poniedziałek 25 byli Ci starzy to była jakaś totalna porażka czekaliśmy po 20 minut zanim nas obsuzyli widać że ten pracownik tam pasuje bo wszędzie to pełno i wszystko w biegu tam idzie więcej takich ludzi a tych starych spakować do domu na zasłużony odpoczynek

Racja masakra w te święta pech jak nic że akurat Wigilia przypadła w Niedziele tylko że zawsze w Niedziele jest jeden człowiek. To pewnie wina szefa bo on zatrudnia ludzi i wymaga mógł pomyśleć o tym żeby obstawić stacje w 2 osoby. A tego co obsługiwał 24, 12 to Faktycznie widziałem go pierwszy raz na tej stacji mam nadzieje że nie na stałe.

roksana piatek

pozdro dla tego starszego Pana jest pan mistrzem na tej stacji

Co za chamstewo na tej stacji jest

Maciej K
@Marek

Święte słowa tam same chamy pracuja i pijak

Sławek to

Co wy myślcie ze Wasbruk Barcin to materiał na książkę czy lekturę. Piszecie brednie i myślicie że dostaniecie za to Nobla chyba w postaci bobla czy Oskara . Takie pisanie bredni to nie jest ani śmieszne ani ciekawe tylko tragiczne jak coś macie ochotę napisać to pisać tu (usunięte przez administratora) prawdę a nie jakieś obraźliwe brednie. Zanim coś napisze jeden z drugim to niech się dobrze dwa razy zastanowi czy warto pisać.

Sławek

Jestem ciekaw kiedy te (usunięte przez administratora) głupoty przestaniecie w końcu pisać bo to juz si (usunięte przez administratora) nudne robi tak jak msza w kościele. Opisujecie brednie na pracowników co tam pracują chyba czas z tym skończyć do (usunięte przez administratora) Pana a ty klientka po pukaj się w ten swój pusty łeb zamiast mózgu masz sieke albo siano głowie

Jacek

Ja tam często tanieje samochody w dzień i w nocy i nigdy nie było od nikogo czuć alkoholu i nigdy nikt nie był do mnie nie przyjemny. Chyba ktoś szuka posadzki do kogoś z rodziny ze takie głupoty wypisuje na pracowników. Co myślałas ze takie bzdury napiszesz to ktoś wyleci z pracy żal mi takich głupich i wrednych ludzi co piszą tu bzdury. Jak nie masz co w domu po nocach robić to się zajmij własną dupa a nie wypisujesz jakieś upośledzone wrażenia. A co ty wychaczy ludzi czy śmierdzą może sama smierdzialas alkoholem i ci z mordy zaleciło i poczułas a zegnalas na pracownika wstyd tylko takich ludzi. Jak następnym razem coś napiszesz to się dwa razy zastanów bo kiedyś ci ktoś mordę oboje głupia babo

@Jacek

Dobrze napisane Jacek internet jest dla ludzi mądrych co wiedzą do czego służy ludzie to hamy ktoś z zazdrości to napisał ze na tej stacji piją alkohol

XaX

Klientka. Skoro wyczułaś woń alkoholu od pracownika to trzeba było powiadomić policję, by przyjechali i potwierdzili fakt. Ja bym tak w każdym razie zrobił by zapobiec wypadkowi

@XaX

A ty zamiast się zastanowić co piszesz to możesz zadzwonić do swojego psychiatry bo widzę ze cie oszukuje i powinien się tobą bardziej zająć i objąć cie większą opieka. A na policje dzwonią konferencji i kapusie.Najlepszy lekarz psychiatra jest w Bydgoszczy na Karłowicza tak samo głupi jak jego pacjenci

Klientka

Stacja Wasbruk jako sam cepen to jest ok jakoś paliw bardzo dobra z porównaniem do Orlenu towar ze sklepu tez w przyzwoitych cenach.Wszystko by było z ta stacja ok żeby nie to ze w pracy są pracownicy pod wpływem alkoholu nie raz zdążyło się wyczuć woń alkoholu od pracowników co tam pracują. Nie rozumie tego jak w takim miejscu można pracować po spożyciu alkoholu ostatnia sytuacja jaka miała miejsce na tej stacji to 16.02 w nocy był tam pracownik podwplywem alkoholu

Amar

Ta z stacja to totalna porażka nikomu tego nie poleca burdlu wyzysk i wielkie oszustwo

radek

Pracowałem na tej bożal boże stacji Wasbruk i nie polecam nikomu tej firmy to jedno wielkie oszustwo i krentactwo niby miała być najniższa krajowa to dali zlecenie a na umowie 500 zł 200 złoty premi i 20 złoty stażowego stawka godzinowa 5 złoty razy godziny ktorych trzeba było przekracowac 200 oszukuja ludzi na kasie i na wszystkim a jak brkowało to trzeba było minusy i braki w towarze oddawac hamy i złdzieje jednym słwem

MISIA
@radek

MNIE SIE PRACUJE OK

radek
@MISIA

ok powodzenia w tej firmie wasbruk

Jaras

Widocznie zatrudniają po jakichś znajomościach, bo w 2015 składałem tam cv. W ogłoszeniu było napisane że zatrudnimy pana a przyjęli wtedy dziewczynę. A z ciekawości, napiszcie ile się tam zarabia i jaka atmosfera panuje??

rafał

to swieta prawda ten młody człowiek sie na niczym nie zna to juz ten pan starszy z brada jest bardziej sprawniejszy i ma jakies pojecie a młody to jak kasuje to jak by miał zaraz umrzc dośc ze na niczym sie niezna to jeszcze jest bardzo chamski i beszczelny nie ma zadnego podejscia do klijenta

iza

Iza to jest do kierownika stacji kogo pan zatrudnia na tej stacji. chodzi mi o tego młodego w okularach co od niedawna pracuje u was na stacji ten młody pan to jakiś muł jest bo ma ruchy jak by miał zaraz umrzeć przyjechałam zatankowac gaz do auta to zanim wyszedł to mineło z10 minuta chcialam olej do silnika10 w40 do podał mi hipol to ja kobieta mwiem jak on wyglada a co dopiero on zapytałam sie go o żarówke h7 to powiedział ze niewie czy sa wogóle na stacji on sie nadaje tylko do kopania rowów a nie do pracy na stacji człowiek pracujacy na stacji to powinien sie troche moim zdaniem znac troche panie kierowniku jak bedzie miał pan takich pracowników ja ten młody to napewno bedzie duzo klijentów nawaszej stacji

Piotr S

ta stacja to nie jedyna na której bywam. wiadomo że klient nasz pan i trzeba odnosić się z szacunkiem, fakt człowiek ma czasem dobry i zły dzień lecz też klient musi się zachować. trafiałem na tego pana z opla nie raz i nie tylko na jego zmianę nie zdarzyło się ,żeby ktoś nie był uprzejmy w stosunku do mnie a wręcz odwrotnie to klient był nie uprzejmy wobec obsługującej go Pani i zwróciłem mu uwagę. a tak po za tym to stacja dla mnie na plus

Zostaw merytoryczną opinię o Wasbruk - Barcin

Wasbruk