Inventronics sp. z o.o.

Jawor

Opinie o Inventronics sp. z o.o.

Fiona

Postu Roberto, znowu chodzi zmarszczony, Stulec znowu sie sposcil, firemka z elektronika z podstawowki, smrod bo wentylacja nie konserwowana, Post oszczedza i mota sie przy kazdej okazji brak planowania, wszystko na teraz, a wieczorami znowu pije I marszczy... Szkoda czasu na klalna. Nadgodziny o ktorych sie dowiadujesz na godziny przed to mozna sobie 'odbic', spi*rdalaj Stulec z takim stolcem, tak samo jak z praca w domu za darmo by sie 'wyrobic', Jaworska sloma my z butow wystaje

benia
użytkownik zarejestrowany

witaj @oleks jak widzisz pojawiły się nowe oferty pracy także na naszym Gowork'u. Polecam jedną z nich. Projektant Elektroniki - Hardware Designer. Żeby zaciekawić napiszę tylko że płaca podstawowa to 4500 zł netto a dojdzie jeszcze miesięczna premia za realizację celów

dfdfssd
@benia 17.05.2016, 22:55

chyba cie powalilo

xyz

Czy ktos wie jak wyglada sytuacja w tej firmie? Interesuje mnie branza elektroniczna i w takiej chcialbym pracowac, nawet jesli mialbym tam pracowac za najnizsza krajowa :). Jesli ktos cos wie niech pisze...(tylko kulturalne wypowiedzi prosze)...

Klaudia

Nie rozumiem wcześniejszych opinii pod żadnym względem. Byłam na rozmowach rekrutacyjnych w tej firmie, ale pomimo , iż mnie nie zatrudniono, uważam , że było całkiem miło i sympatycznie, i nie zauważyłam , aby ( usunięte przez administratora ) Może akurat miał dobry humor:)

Zostaw opinię o Inventronics sp. z o.o. - Jawor

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inventronics sp. z o.o.