Rejdych Jerzy Jusyr

Opinie o Rejdych Jerzy Jusyr

Jacek

Zapraszam was do nowych wpisów w temacie firmy Rejdych w Chrzanowie, najnowsze wieści dotyczące obecnej kondycji firmy oraz kwestii związanych z warunkami pracy, będą bardzo pomocne dla innych. Wspomnijcie też, czy aby ten pracodawca w ostatnim czasie nie poszukiwał nowych pracowników? Jeszcze raz zapraszam was do nowych komentarzy w tym wątku!

Jan

Solidna,rzetelna firma.Jan Dworakowski

Klient
@Jan 24.07.2017 16:00

Jeśli chodzi o sklep w Oświęcimiu to jest jakaś kpina i naciąganie ludzi buty popękane a sklep odmawia reklamacji żenada

Klient
@Jan 24.07.2017 16:00

Żetelnie to ludzi oszukują!

Zostaw opinię o Rejdych Jerzy Jusyr - Chrzanów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rejdych Jerzy Jusyr