P.P.H. CAMRO

Sopot

Opinie o P.P.H. CAMRO

Maja
użytkownik zarejestrowany

@Mcdalej pracujesz w firmie? Rozumiem, że jesteś zadowolony ze swojej pracy. Chętnie usłyszymy więcej na temat możliwości rozwoju w Camro.

Mc
użytkownik zarejestrowany

Pracuje się miło, zapewniona umowa o pracę, możliwości rozwoju także są @kjhbsljh. Wiadom, czasem jest sporo roboty, ale zdarzają się i lżejsze dni :)

Majonez

Ile mozna zarobić

yesus

Firma tajemnicza bo nie zależy im na rozgłosie i głupich wpisach. To pierwsza firma gdzie czuję się doceniany. Ile włożysz tyle dostaniesz. Nie ma nad tobą kierowniczka z przerostem ambicji który jest u ciebie co dwa tygodnie. Masz święty spokój i dobry produkt. Reszta to twoje zaangażowanie.

kupis
użytkownik zarejestrowany

hah, zgadzam się z Tobą ;) okulary przeciwsłoneczne na zimę ? to chyba tylko do jakiegoś prezentu na wyjazd w słoneczne góry :p a już tak na poważnie to @reasta, sprawdziły się Twoje przewidywania co do tworzenia nowych miejsc pracy ? bo kiedy je tworzyć , jak nie własnie na samym początku roku :) ??

pifpaf

z powyższych wpisów wynika, że już rekrutowali :(, ale trzeba próbować szukać, jeśli interesuje Cie ta branża

rewer

miał ktoś rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie? jak przebiegała?

loko

no to mamy podobny problem. nigdzie nic nie jest napisane o tej firmie i pracy w niej, a ogłoszenie wygląda bardzo ciekawie..

pracuś

polecam pracuję już rok i jestem bardzo zadowolony,

bella

jakaś kpina!

loko
@bella 31.10.2014, 16:26
jakaś kpina!

tzn ? o co chodzi?

Zostaw opinię o P.P.H. CAMRO - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. CAMRO