Opinie o Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe w Warszawa

counter
3 12 5 5 1
Jane Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam! Panie są bardzo nie uprzejme, o wszystko trzeba je niemalże błagać jak w jakimś urzędzie. W konwersacji mailowej nigdy nie napiszą "dziękuję", nie odpisują na zadane pytania. Nie księgują kosztów na podstawie faktur elektronicznych (mimo że prawo nie wymaga faktur drukowanych) . Proszone o wysłanie zestawienia do vat do wglądu klienta (żeby ew donieść brakujące dokumenty itp) nie wysyłają ich, wysyłają prosto do US. Potem okazuje się ze koszty były nie zaksięgowane, ale urząd skarbowy juz siedzi na koncie i zabiera kilkadziesiąt tysięcy. Wpółpracowaliśmy z wieloma biurami księgowymi przez lata, żadne nie było tak fatalne, jak to. Moje sugestie dla Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe: Lepsza obsługa klienta- teraz ma się wrażenie, że panie robią łaskę że w ogóle odpiszą. Księgowanie kosztów wysyłanych mailowo- to są normalne obowiązujące dokumenty

Marzena Nowy wpis

@anonymous a na jakie stanowisko aplikowałaś? Coś konkretnego Cię przekonało do tej firmy? Jestem ciekawa Twoich przemyśleń. Pamiętaj o regulaminie portalu.

Marzena Nowy wpis

Czy ktoś z obecnych użytkowników forum Gowork pracował lub pracuje w firmie Avalis i mógłby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat warunków płacowych oraz atmosfery pracy w tym przedsiębiorstwie? Wielu z nas na pewno się przyda taka wiedza. Dzielcie się swoimi opiniami na ten temat.

anonymous Nowy wpis
@Marzena

Ja pracowalam

Andy

jeśli szukasz wyścigu szczurów:)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe
3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Puławska 182