Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe

Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe

Opinie o Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe

Marzena

@anonymous a na jakie stanowisko aplikowałaś? Coś konkretnego Cię przekonało do tej firmy? Jestem ciekawa Twoich przemyśleń. Pamiętaj o regulaminie portalu.

Marzena

Czy ktoś z obecnych użytkowników forum Gowork pracował lub pracuje w firmie Avalis i mógłby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat warunków płacowych oraz atmosfery pracy w tym przedsiębiorstwie? Wielu z nas na pewno się przyda taka wiedza. Dzielcie się swoimi opiniami na ten temat.

anonymous
@Marzena 30.03.2018 13:01

Ja pracowalam

Andy

jeśli szukasz wyścigu szczurów:)

Zostaw opinię o Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe