Opinie o Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe w Warszawa

Jane Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam! Panie są bardzo nie uprzejme, o wszystko trzeba je niemalże błagać jak w jakimś urzędzie. W konwersacji mailowej nigdy nie napiszą "dziękuję", nie odpisują na zadane pytania. Nie księgują kosztów na podstawie faktur elektronicznych (mimo że prawo nie wymaga faktur drukowanych) . Proszone o wysłanie zestawienia do vat do wglądu klienta (żeby ew donieść brakujące dokumenty itp) nie wysyłają ich, wysyłają prosto do US. Potem okazuje się ze koszty były nie zaksięgowane, ale urząd skarbowy juz siedzi na koncie i zabiera kilkadziesiąt tysięcy. Wpółpracowaliśmy z wieloma biurami księgowymi przez lata, żadne nie było tak fatalne, jak to. Moje sugestie dla Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe: Lepsza obsługa klienta- teraz ma się wrażenie, że panie robią łaskę że w ogóle odpiszą. Księgowanie kosztów wysyłanych mailowo- to są normalne obowiązujące dokumenty

G. Nowy wpis
@Jane

Niestety ostatnio jako Klient się borykam z tym samym

zuza Nowy wpis

Oferowane wynagrodzenie to śmiech na sali! 3000 brutto dla asystentki to jest mniej niż zarabia pani sprzątająca, z całym szacunkiem dla takiej pani. Lata nauki i odpowiedzialność za (usunięte przez administratora) warunki. Nie polecam! Jest wiele innych miejsc, gdzie księgowe (od asystentek po samodzielne księgowe) są doceniane i szanowane.

Anika Nowy wpis

Bardzo dobra i profesjonalna firma a przy tym dobry pracodawca szanujący swoich pracowników.

Marzena

@anonymous a na jakie stanowisko aplikowałaś? Coś konkretnego Cię przekonało do tej firmy? Jestem ciekawa Twoich przemyśleń. Pamiętaj o regulaminie portalu.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Marzena

Czy ktoś z obecnych użytkowników forum Gowork pracował lub pracuje w firmie Avalis i mógłby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat warunków płacowych oraz atmosfery pracy w tym przedsiębiorstwie? Wielu z nas na pewno się przyda taka wiedza. Dzielcie się swoimi opiniami na ten temat.

@Marzena

Ja pracowalam

Andy

jeśli szukasz wyścigu szczurów:)

Zostaw merytoryczną opinię o Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe - Warszawa

• Jak się pracuje w Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Avalis sp. z o.o. Biuro Rachunkowe
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Puławska 182
    02-670 Warszawa