Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o.

Opinie o Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o.

Agata
użytkownik zarejestrowany

@Accountant2 a na jakich stanowiskach jest rotacja? Widzę na serwisie gowork.pl jedo ogłoszenie na Analityka Finansowego z językiem angielskim (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/warszawa;l?oferta_opinie=pracuj.pl5496756). Czy mowa o tym stanowisku czy innych? To może być ważna informacja dla osób szukających pracy w Sarens Polska Shared Service Center.

Accountant2

Troche już tu pracuje i "kolesiostwa" nie zauważyłam natomiast to prawda, że jest rotacja - szczególnie w tym roku. Coraz więcej pracy i nic za tym nie idzie, szkoda... Szefowej raczej nie zależy na zatrzymaniu pracowników

k8te

Uklady i ukladziki kolesiostwo, duzo osob odchodzi lub chce odejsc, praca monotonna.

Accountant

Ciekawie to nie jest, kocioł i rotacja pracowników. Zależy kto czego oczekuje od SSC, jakie ma kwalifikacje i czy chce klepać i powielać powtarzalne czynności czy myśleć.

Zastanawiające

Czy ktoś usuwa komentarze? Jest tylko jeden post od @edrf, w ktorym odnosi się do @mikal i nic wiecej...troche mnie to zastanawia, jak tam jest na prawde ? czy ktos mogl by opisac ?

edrf
użytkownik zarejestrowany

Najlepszym dowodem na to, że się dobrze dzieje @mikal jest brak jakiejkolwiek rotacji wśród pracowników, a atmosfera jest ważna.

Zostaw opinię o Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o.