Opinie o Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o. (Firma w likwidacji) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o. (Firma w likwidacji). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o. (Firma w likwidacji) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o. (Firma w likwidacji) w Warszawa

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o.?

Życzliwy Nowy wpis

Radzimy się tam nie zatrudniać. Jest dużo więcej profesjonalnych firm tego typu w Warszawie.

Filomena

A przecież wystarczy tylko dobrze pracować i byłoby dobrze. Firma zasługuje na dobrą opinię, i nie róbmy magla z tego forum.

niee
@Filomena

Nie zasługuje ani trochę. Nepotyzm, kumoterstwo i (usunięte przez administratora) I ta nieprofesjonalna płaczliwa liderka... Ta firma od początku nie miała szczęścia do zarządzjących.

Tak polecam ją Nowy wpis
@niee

Znajdziesz tą miłość w firmie ;) Pan Kevin jest partią pewnie do zerzniecia :)

Dow Jones Nowy wpis
@niee

Dziękuję za ten wpis, czyli to nie tylko moje odczucia.Liderka jest słaba i tępa jak siekiera do rąbania cukru:)

kkk

Dzień dobry, jak wygląda sytuacja Sarens Ssc w czasach koronawirusa? Czy zwolnią panią kierowniczkę? To by odświeżyło firmę.

Pyt
@kkk

którą kierowniczkę? tę co jeździ na motocyklu?

@kkk

kkk - daj już spokój, wypisujesz bzdury tutaj zmieniając tylko nick. Zainteresowani wiedzą że zostałaś zwolniona ze względu na kompetencje (a raczej ich brak) i od tego czasu ciągle atakujesz byłą przełożoną...

Pytajnik
@alex

A kto to pisze? Za to pani kierowniczka to taka fachura, ze nawet przy pracownikach, których zwalniała, nie potrafiła powstrzymać swojej nienawiści do kierowniczki, która do tej pory widnieje w krs. Za to ona nie widnieje w krs. Najwyraźniej nie mają do niej zaufania :) I wcale się nie dziwię.

@alex

Kompetencji to nie mają ci wszyscy "księgowi" co tutaj pracują. Wraz z panią kierowniczką, ona to chyba nic nie robi, oprócz matactwa, którym się zajmuje w firmie. Księgują jedno i to samo, nie rozwijają się i nie wiedzą jak wyliczyć podatki :) Dlatego ja już tutaj nie pracuję, robię całość związaną z księgowością i innym zatrudnionym polecam to samo.

alex

to typowy poziom kompetencji dla SSC, nie oszukujmy się. tym bardziej świadczy to umiejętnościach koleżanki, która wyleciała za brak kompetencji i od tego czasu pluje tutaj jadem...

hi hi
@alex

Jedyne miejsce, gdzie można się wyżyć. Teraz nowa praca ,znacznie lepsza od SSC, przede wszystkim lepiej płatna z premiami, nowy , służbowy samochód . Nie ma na co narzekać:)

Trauma
@alex

nic nie można z tego zrozumieć co napisalas

@Trauma

czego nie można zrozumieć? Po prostu na tym forum bardzo aktywnie działa koleżanka, która została wcześniej zwolniona i oczernia firmę i kierowniczkę, która ją zwolniła.

Pyt

Była twoją koleżanką?

@Pyt

Nie koleżanko, nigdy nie byłem Twoim kolegom jeżeli masz na myśli jakieś osobiste relacje. Napisałem "koleżanka" w sensie wspólnego miejsca pracy.

nice
@alex

Jak na księgowego czy księgową to fatalne błędy ortograficzne robisz. No cóż współczuć tylko należy, że nie sprawdziaz, a napiszesz. Taka jakość twoja w tej "wspaniałej " firmie Sarens.

@nice

No masz rację strzeliłem orta, nie mogę spać z tego powodu... ;) Co do jakości, to pomyśl jak to o Tobie świadczy skoro zwolnili Cię z tak słabej firmy bo nie ogarniałaś...

@alex

Nikt mnie nie zwolnił. Nie przedłužyliśny sobie umowy za marne grosze, które oferowali:) A chociaż wiesz jaki bŁąd popełniłeś?

@Nice

Nie "nie przedłużyliśmy sobie", tylko praodawca nie przedłużył Tobie umowy bo za słaba byłaś. Swoją drogą właśnie się odkryłaś - teraz wszyscy z sarensa wiedzą kim jesteś i widać dlaczego piszesz te oczerniające komenty. Bez odbioru.

@alex

Nie odkryłem siebie bo wiele osób nie miało przedłużonych umów ze względu na niskie zarobki gamoniowata istoto. Zajmij się lepiej swoją urodą:)

@alex

I lepiej zainwestuj w okulistę i napraw swojego zeza :)

@Nice

Brawo, dowiodłaś właśnie że poza brakiem kompetencji w obszarze księgowości cechuje Cię jeszcze zupełny brak kultury osobistej. Dla mnie to już koniec konwersacji, nie będę schodził do Twojego poziomu i ubliżał innym. PS dałaś dobrą rozrywkę, właśnie ludzie w biurze zaczęli Cię znowu wspominać...

@alex

Miło, że ktoś mnie wspomina w niedzielę w Walentynki (usunięte przez administratora)

Mateusz

Czy szefostwo wam odpowiada? Jaki jest klimat w pracy?

nick
@Mateusz

Nie, to takie k..wy co myślą tylko o sobie, a nie o innych:)

Księgowa

Poszłam na umówione apotkanie w sprawie pracy, a pani , która miała ze mną odbyć spotkanie się nie pojawiła w pracy.Ponoć szefowa warszawskiego biura. Kazano mi czekać nie wiadomo ile czasu,więc podziękowałam

Jak wyżej

Jakie są mocne strony pracodawcy Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o.?

Firma nie ma mocnych stron. JAk zmieni się kierownictwo to jest szansa, że będzie miała.

Grażyna

@Nick, widzę, że nie jesteś zadowolony. A co powiesz o rekrutacji? To prawda, że Sarens nie zatrudnia już pracowników z zewnątrz, bez polecenia?

hela
@Grażyna

Tak to prawda. Kierowniczki potrafia jedynie zarządzać znajomkami. Poza tym nie jest prawdziwe ssc

aaaaa

@Ciekawa 01.10.2018 10:03 Ciekawa (usunięte przez administratora), zapewniam Cię, osoby, które pracują obecnie w Sarens doskonale wiedzą co się stało z prezentem. Chyba lepiej by było zainwestować trochę energii w poprawę kultury osobistej. Podszkolić się z wiedzy merytorycznej niż wylewać wszelkie frustracje na firmę, w której w tej chwili nie masz pojęcia co się dzieje.

aka
@aaaaa

Tak patrzę na to z boku ale za prezent dla kierownika to chyba powinna płacic firma a nie ciągnąć od pracowników , którzy zarabiają poniżej przeciętnej krajowej.

@aaaaa

Pani (usunięte przez administratora) to kłamczuch.

@aka

Też patrzę z boku (pracuję gdzieś indziej), ale u nas to standard, że przy czyimkolwiek odejściu (nawet głównej szefowej) są organizowane zbiórki wśród pracowników (5-10 zł). Ktoś chce to daje. Ktoś nie chce to nie. Odchodziła główna szefowa to ja się nie dorzuciłem (za krótko pracowałem i jej nie poznałem). Nikt mi nie robił wyrzutów. Jedyna konsekwencja to, że mój podpis nie widnieje na kartce z życzeniami. Czy tutaj była zbiórka przymusowa? Ktoś kogoś przymuszał?

Jaki
@Księgowy

Tutaj ludzie bardzo mało zarabiają (poniżej średniej krajowej) i jeszcze brać od nich na prezent dla głównej szefowej, która zarabia krocie to jest działalność poniżej pasa. Ja tak myślę.

bmw
@aaaaa

Tylko małpa może tak napisać, jesteś małpą ty aaaaa

@aaaaa

To jest odpowiedz kierowniczki firmy. Czy wydaje się Wam z tego co napisała, ze jest to miła osoba? Odpowiedźcie sobie sami:)

ccc

Przeniesiona do Sochaczewa.

haha
@ccc

Czyli tam gdzie jej miejsce- na prowincję:)

nick
@haha

sam jestes prowicja...

haha
@nick

Ale piszę poprawnie i nie zjadam literek:)

mix
@nick

I znam dobrze język angielski w przeciwieństwie do ciebie. Pani Ania też tak uważa.

Zbigniew
@mix

Jesteś pracownikiem firmy Sarens? Jeśli tak, to napisz proszę czy Twoim zdaniem to dobre miejsce do rozwoju zawodowego, liczę na szczerą odpowiedź.

Workgo
@Zbigniew

Szczerze- nie!

Kamila
@Workgo

Możesz powiedzieć nieco więcej o pracy w firmie Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o.? Czy pracodawca zapewnia pracownikom odpowiednie szkolenia? Jest szansa na otrzymanie podwyżki?

czwartek
@ccc

Chodzi o kierowniczkę

paul
@Kamila

Nie ma szkoleń. Podwyżka tylko dla tzw. "zaufanych" lub gdy złozysz wypowiedzenie. Z resztą firma juz wypadła z rynku pracy. Wiosną osoby zarządzające ogłosiły na spotkaniu, że nie będzie juz rekutacji zewnętrznych. Od tamtej pory przyjmowani są tylko znajomi i z polecenia, w większości z wątpliwymi kwalifikacjami. ps. znajomymi najłatwiej zarządzać ;)

Enod
@paul

Pani Ania zatrudni wszystkich swoich ziomków ze wsi:)

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

ni

Chyba nie ma sensu pisać o warunkach zatrudnienia, jak szefostwo nie dotrzymuje tych warunków. Sprawdzone na własnej skórze.

Sylwia
@ni

Czy wobec tego możesz napisać czego należy się spodziewać? Skoro Twoim zdaniem inne warunki widnieją na umowie a inne są realizowane to na co najbardziej należy się przygotować? Innymi słowy - jakie warunki pracy przestrzegane są w praktyce?

abc
@Sylwia

Możesz liczyć na komputer, biurko i krzesło. Nie zawsze woda jest dostępna, na przykład podczas upałow nie była kupiona woda przez więcej niż 2 tygodnie. Na specjalne herbatki nie ma co liczyć. To chyba tyle.

Edward
@abc

A jak oceniłbyś warunki płacowe, które pracodawca ten aktualnie oferuje? Ciekawi mnie, czy podstawa wynagrodzenia jest atrakcyjna dla nowo zatrudnionych osób.

@Edward

Nie jest. Pracownik np chce tyle i tyle, to mu zmniejszą to wynagrodzenie. Oczywiście nie ma przymusu i można się nie zatrudniać. Gorzej niż w niektorych polskich biurach rachunkowych. Po prostu sieczka.

Boss

Stosunek szefostwa do pracowników jest karygodny.

ssc

(usunięte przez administratora) chyba czuje się zawiedziona,że nie została wiceprezesem firmy, hi hi.

Hot

A jak tam? Sauna w firmie w te upały, bo nie na porządnej klimy?

Interesujące jest , ze jeden kierownik został zdegradowany i nadal tam pracuje. Smutne.

@179

Na własne życzenie... czego sie nie robi dla pieniędzy. Dla niektórych kasa jest wazniejsza od stanowiska czy dobrej opini

Coonpowie
@215

Co on powie headhunterowi jak będzie szukał nowej pracy?:)

hihi
@215

Jaka kasa?:) Przecież zarobki w tej firmie to obraz nędzy i rozpaczy.

timeforchange

Końcem września firma zmieniła sie w 100% korpo. Kurtyna.

Kima

A czy nadal pracownik musi finansować firmę nie dostając zaliczki na delegację?

Agata
@Kima

Chciałabym się Ciebie zapytać, czy koszty związane z delegacją są w późniejszym terminie przez Sarens Polska Shared Service Center zwracane w całości? Warto poruszyć ten temat, aby osoby zainteresowane pracą w firmie miały wgląd na to, jaki ma ona stosunek do wypełnianych obowiązków przez pracownika.

Kima
@Agata

Trzeba się dopominać o nie, zwracają po kilku miesiącach.

asb

A pamiętacie jak był taki straszny upał co w biurze nie można było wytrzymać bo klimy nie mają odpowiedniej i wody zabrakło dla pracowników?:)

Agata

@jfh, mobbing oznacza powtarzające się obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników. Pamiętaj, że jest to poważny zarzut, a wypowiadając się na forum publicznym, informacje w nim zawarte powinny być zgodne z prawdą. Zatem, czy takie sytuacje mają rzeczywiście miejsce w Sarens Polska Shared Service Center?

alks
@Agata

Tak mają.Degradacja jest mobbingiem prawda?

kaja
@alks

Jeszcze dodam, że kierownictwo firmy nie dotrzymuje warunków uzgodnionych podczas rozmowy kwalifikacyjnej po zatrudnieniu.

kajko
@alks

Jak widać to jest sposób na rezygnację z pracy przez samego pracownika. Niezłe kierownictwo. Na czym pokega ich praca? Bo jak widać z wpisów to nie na menadżerowaniu.Nie polecam tej pracy nikomu.

New
@Agata

Tak pani Agato, nowa pani kierowniczka uprawia szeroko rozumiany mobbing. Ciekawą rzeczą jest to, że pracownikom na wejściu dają papiery do podpisania o mobbingu.

@New

Ale dostajesz informację, że będziesz mobbingowany w tej firmie? Bo czegoś tu nie rozumiem...

@alks

Czy możesz podać więcej szczegółów? Na czym polegała degradacja? Czy powodem degradacji było to, że ktoś się na Ciebie uwziął? Czy może to, że nie sprawdziłaś się na danym stanowisku?

Kika
@Księgowy

Sama wiesz najlepiej dlaczego mobbingowałaś swoją pracownicę. Możesz teraz to opisać.

ionka

Nawet kuchni nie zrobią pracownikom, malutki kącik inna stojąco. Wszyscy jedzą przy biurkach.Klasa.

kkk

Praca dla mało ambitnych i nie dbających o swoje prawa ludzi.

Out of ssc
@kkk

Tam nie pracują prawdziwi księgowi. Nie wyliczą podatku:)

Ciekawa

Ciekawe co nowa kierowniczka zrobiła z tym prezentem , ktory kupila na pożegnanie starej kierowniczki? A stara koerowniczka się nie pojawiła na przekazanie prezentu.Zbierała pieniądze od pracowników.

Jaki

To prawda, nawet największemu wrogowi nie życzyłbym kontaktu z tą panią...

Obserwator

A podczas wizyty szefa z Belgii i spotkania z pracownikami razem z panią A i rozmowie z jednym z pracowników, szef się pytał czy pracownik się boi, na co pracownik odpowiedział, że nie, po niedługim czasie pracownik odszedł:)

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o. (Firma w likwidacji)?

Kandydaci do pracy w Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o. (Firma w likwidacji) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o. (Firma w likwidacji)
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.

Sarens Polska Shared Service Center Sp. z o.o. (Firma w likwidacji)