Opinie o Schneider Electric Polska w Bukowno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Schneider Electric Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Schneider Electric Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schneider Electric Polska w Bukowno

Śruba

Czytam wszelkie opinie i troszke jestesm zdziwiona tym co czytam. Jesli ktoś ma odwage mowic tutaj o rożnych sektorach to czemu na sptkaniach nikt sie nie odzywa. Nic mnie tak nie denerwuje jak to ze na sptkanich z kierownictwem nie ma zadnych pytan( nie liczne jednostki maja cos do powiedzenia) a po wyjsciu co nie którym buzia sie nie zamyka nagle maja duzo do powiedzenia,tylko podejsc i dac plaskacza! co do zarobkow oczywiscie za naszaprace malo zarabiamy z tym sie zgadzam. Co do auto maja stanowisko nie funkcję a to jest roznica.Natomiast co do przerw nie chce sie tu wypowiadac bo wiecie ze liderki kombinuja tak aby nam bylo dobrze. Wszystko zalezy od podejscia do pracy i ludzi. Zawsze mozna sie dogadac. Mozna by wiele i dlugo pisac ale nie o to chodzi aby obwiniać sie wzajemnie. Niech kazdy spojrzy na siebie czy jest sumiennym pracownikiem aby móc wypowiadac sie o innych. Jezeli my produkcja nie bedziemy trzymac sie razem tylko skakać sobie do gardel to nic z tego dobrego nie bedzie. Sektor sektorowi nie rowny to fakt ale ktos musi pracowac na którymś sektorze. Nie każdy nadaje sie na wszystkie sektory jesli tak jest to sa jednostki osobowe ktore powinne byc bardziej docenione. Ale tak nie jest. I co mozemy ? Nic. Korporacja to korporacja. Zawsze w kazdym zakładzie sie narzeka ,zawsze znajdzie sie cos co nam bedzue przeszkalszalo lub draznilo, czy to praca czy ludzie. Tak to jest. Jesli sami nie umiemy sie wpasować lub dogadac to albo zmienic prace lub zacisnac zeby i praciwac. Tylko pracowac a nie obserwowac kto co inny robi. Zycze pozytwnego myslenia i zacznimy od siebie a pozniej oceniajmy innych.

Załamana

Ludzie, nie widzicie tego, że wzajemne(usunięte przez administratora) i skakanie sobie do gardeł jest totalną głupotą ! Opamiętajcie się, bo to przyniesie nam więcej szkody niż pożytku !

Ewelina

Praca jak praca. Lepiej wspomnieć o sektorze AUTO na którym ciagle wychodzą, obchodzą cała hale zamiast pracować. Na przerwach rozpowiadają jak to się super nie maja, zarabiają więcej niż my- normalni pracownicy którzy musza zapieprzac na normę. Na auto sobie siedzą i nic nie robią a maja więcej płatne. Jak to możliwe??? To ma być fair wobec pozostałych pracowników???? Dziewczyny z auto ciagle chodzą sobie na papierosa bo widzę je na palarni, i to nie podczas ich przerwy jak to jest?? My wyjdziemy ma chwile do toalety i od razu afery są a oni sobie robią jak chcą nie polecam pracy w schneiderze małe zarobki problemy z urlopami żadnych dodatków

Edi

Ludzie tu jest taki zapierdziel że za te pieniądze nie warto, już nawet ludzie z Ukrainy odmawiają, swoją drogą linie gdzie jest najwięcej pracy mają być zautomatyzowane tym samym około 10 osób do zwolnienia, od koleżanek, które pracują na najnowszym sektorze gambit słyszałam że mają zamykać te linie bo nie ma zamówień, praca na chwilę nic więcej tyle w temacie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Schneider Electric Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Lu

Same sobie jesteście winne. Same doprowadzacie do podwyższania norm i same dajecie się robić w konia. Gdzie ten niby strajk? W Bukownie wszyscy w innych zakładach śmieją się z kobiet w Schneiderze ze jakby kazali im robić w pieluchach to by napewno robiły. Nie potraficie się postawić, nadrabiacie na przerwach. A później jest wielki płacz. Same sobie zgotowalyscie ten los

My
@Lu

Zielone koszulki...one cisną my musimy. Co my zwykły szeregowy pracownik mamy do gadania. Ma być zrobione one cisną muszą się pokazać żeby wypaść dobrze. A my na samym dole drabiny każdy na nas sr.. każdy ma nas gdzieś. Tylko gadają że niby dla nas bo KE do bonusa

L
@My

To nie potraficie się postawić? Jakby kazali wam pracować po 24h tez byście pracowały?

Szerik

Witam jakie zarobki teraz w firmie Schneider?

@Szerik

a minmalne wynosi chyba 2600 brutto teraz, to tyle będzie innej podwyzki na wiosne pewnie nie bedzxie, bo wszedzie cięcia robią

Robol
@Szerik

Nie zarabiamy nawet minimalnej Nasza stawka nie zmieniła się zarabiamy poniżej minimalnej krajowej.

@Robol

do płacy minimalnej wchodzi nie tylko podstawa wynagrodzenia

barb

Fajnie że się możemy solidaryzować, kobitki jestem z wami i też nie przychodzę w piątek Ciekawa jestem czy ktoraś jeszcze się odważy?

Nieznany

Zacznijmy od tego że piątek to nie 30 tylko 31

ktosik

Pracowałem tam i powiem tak.(Napisze)Gnębienie ludzi.Oczywiście upatrzonych przez MISTRZYNIE.Jedni machają nogami,opierdalają się a drudzy?No cóż,trzeba ich rzucać po wszystkich liniach bo Ty dasz sobie radę i jeszcze mają wielkie ale.Ale jak te mistrzynie miały by pracować na linii to niestety wysiadają bo ....kręgosłup boli i idą na chorobowe.Pracowników mają za nic.No i właśnie karma wróciła do jednej z nich.NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU!

Obserwator

Tam w biurach podobno jeden z drugim urzeduje I towarzystwo sie dobrze bawi,nie pracuje tam ale slyszalem plotke czy to prawda?

Kryśka

A może warto zlikwidować kilka sztucznych stanowisk w biurze , żeby poprawić rentowność firmy...

Bacha
@Kryśka

Kryśka, masz rację, w biurze jest kilka osób, które nie wiadomo za co dokładnie odpowiadają, a zwolniono fajnego, kompetentnego koordynatora !!!. To była zła decyzja!!!

@Bacha

bardzo zla decyzja - wszystkich z tego zwolnionego grona nie znam, ale ona absolutnie odstawala od reszty na+ napewno wyzej niz ktos kto chyba miał za zadanie audytowac palarnie

@Kryśka

na palarni cos mowily ze rekrutacja bedzie, zeby miał kto zarzadzac pracą z agencjami

Czy firma Schneider Electric Polska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jaa

Szkolenia to biuro a nie wiem czy ktoś z biura wchodzi na ta stronę No chyba żeby laurki napisać jak komentarz poniżej ????????

na produkcji tak - tylko czasem trzeba po jakichs jaworznach np jeżdzic za sep czy innymi rzeczami

Robol

Kulfonie i pracowniku bc Laurka piękna pytanie w którym dziale w biurze siedzisz jakieś specjalne stanowisko Pracownikiem BC jestem od wielu lat minimalna krajowa za tą prace to kompletny brak szacunku do człowieka Ale co mówić i nas "robolach" jak nie szanują ludzi na stanowisku którzy pracowali kupę lat na stanowisku mistrza. Dziewczyna miała kompetencje w wielu kierunkach a została zwolniona bo rentownosc musza zwiększyć. No ok tylko czy właśnie ta osoba. Ktoś kto ma mniej kompetencji i stażu doswiadczenia na stanowisku mistrza pozostał.........

@Robol

cpo? ponoc były brane pod uwage wyniki, ale z tymi wynikami to pewnie kordynatorki maja tak jak liderki kiedys mi jedna dziewczyna mowila, że rozliczaja ja z ilości zgloszeń bhp - musi pisac, choćby zmyślac ktoś kto ma dobry sektor ma dobr wyniki

Dd

Zmienilam prace bo jak dla mnie to co dzieje się w tej firmie to wyzysk. Brak płacy adekwatnej do obowiązków, problemy z urlopami, brak pewnej pracy(zależność od zamówień). Polecam sie zwolnić i szukać innej pracy! Ci co piszą ze jest ok to (usunięte przez administratora) którzy dają się wyzyskiwać za marne grosze

Kulfon

Praca w schneiderze nie jest zla to sami ludzie tworzą sobie atmosferę .faktem jest że parę lat do tyłu było inaczej każdy wiedział co może do kogo powiedzieć a teraz wchodząc na linie żartujesz ze starym pracownikiem to młodzi patrzą jak na debili.wynagrodzenie za pracę też jest ok .adekwatne do wykonywanej pracy.pracowalem w kilku firmach i wiem co piszę jak ktoś niechce pracować bądź nie umie się dostosować to żadna praca mu się nie spodoba a nikt nie wywali ci kolo3000 za to że łaskawie przyszłej do pracy .to jest korporacja i na naszym terenie nie ma za dużo firm które zapłacą lepiej a mnie się narobisz więc proponuję zajadać rękawy i pracować a nie narzekać i opeprzac się

@Kulfon

Drogi Kulfonie przedstaw się a powiem Ci czy wypłata była adekwatna do Twojej pracy.

Pracownik BC

Pracowalam na lini BC,chyba najcięższa na hali, ludzie jak ludzie.. kazdy inny, jeden przyjemny a drugi nie, wyplata za miesiac pracy adekwatna do pracy na produkcji. Wracam tam z wielką przyjemnością po dwóch latach pomimo że nie było latwo. Firma fajnie zoorganizowana, dbająca o pracowników, marudzą Ci którym się nie chce robić, marudzą nawet na najlżejszych liniach wiec porównanie porównaniu nie równe

V

I znowu kombinacje z urlopami! Co to ma znaczyć ze kto pierwszy ten lepszy?!

Mazur

Praca ciężka,niedoceniaja wogole ludzi. Kasa marna.Ludzie coniektorzy wredni. Tu coś tłumacza, że niby z dobrej woli, a potem obrabiaja (usunięte przez administratora) za plecami, że muszą pomagać, albo lecą odrazu do mistrza nakablować. Jeśli ktoś nie ma ambicji to praca wsam raz dla niego, ale jeśli chcesz coś osiągnąć w życiu to omijaj to dziadostwo z daleka. Na szczęście ja zmieniłem pracę na inną i samej premi mam tyle co w tej nieudolnej firmie, niespominajac oczywiście o wypłacie. Tak że jeśli chcesz ostrzec się o apsurd wpadaj do Bukowna do shnaidera.

Krzynka

mam pytanie - te czy ćwiczenia, co liderka nam mówi, żeby zrobić przetd zmianą, to są jakoś obowiązkowe? Przeciez na umowie pisze, że mam być monterem, a nie robić jakieś cwiczenia. Dziwne to trovche.

były+pracownik
@Krzynka

Ja bym sobie odpuścił, bo zielone koszulki (usunięte przez administratora) żeby tylko mieć odrobinę więcej niż Ty przy wypłacie, ogólnie mimo głoszonych przez pracowników superlatywów nie da się trafić gorzej, praca dla umysłowych ameb, bez poczucia własnej wartości.

Suchy

Firma jak firma. Pomocni pracownicy. Ciagle nowa rotacja osób. Jedni odchodzą, drudzy przychodzą i tak się to kręci. Pracuje tam 5 lat i jestem zadowolony. Ludzie są nienajgorsi, Z 2/3 dziewczyny na hali fajne jest na co popatrzeć jak się dowozi.

Firma zdecydowanie lepiej by funkcjonowała, gdyby na stanowiska mistrzów i liderów przyjmowali ludzi dobrze wyszkolonych w zakresie zarządzania, niestety niektórzy w ogóle nie mają podejścia do ludzi i mimo długiego stażu pracy nie są chyba w ogóle świadomi o własnym stanowisku...(usunięte przez administratora)

Maja
@Anonim

Z tego co widzę firma Schneider Electric Polska nie prowadzi obecnie rekrutacji na żadne stanowisko. Więc chyba świadczy to o tym, że pracują tam Ci sami ludzie. Nie ma kolokwialnego przemialu. W takim razie w czym tkwi problem w tej firmie? Widzę same ogoly a żadnych konkretów.

@Maja

Problem tkwi w tym, że są ludzie, dla których narzekanie w pracy / na pracę jest jak tlen. Albo, nie potrafią zaakceptować, że choć pracują na produkcji, to pracują w typowym korpo, gdzie rzeczy po prostu nie działają.

Maja

Oczywiście - na pewno masz sporo racji. W dalszym ciągu interesują mnie warunki, jakich można się spodziewać, podejmując zatrudnienie w Schneider Electric. Może wobec tego Ty mi powiesz, na jakie mniej więcej wynagrodzenie można tam liczyć "na start"?

@Maja

Warto zauważyć, że ogłoszenia o pracę firm zewnętrznych Adecco, bądź Trenkwalder nie zawierają podstawowej informacji w swojej treści - nazwy firmy Schneider Electric. Jest tylko enigmatyczna "praca na produkcji", lub coś podobnego - więc można odnieść wrażenie, że nie przyjmują wcale.

Sylwia

Rzeczywiście - należy przyznać Ci rację. Ale ponownie weszłam na oficjalną stronę Schneider Electric i teraz już pojawiły się oferty pracy bezpośrednio od nich. Możesz mi wobec tego powiedzieć, jak wygląda tam cały proces rekrutacji? Chodzi mi o konkrety.

@Sylwia

Przykro mi - szeregowych pracowników na halę przyjmują tylko przez pośredników. Warunków rekrutacji do biura nie znam.

Sylwia

Czyli rozumiem, że do pracy w Schneider na produkcji można dostać się tylko przez agencję. A wiesz może, jaką umowę wtedy oferują i na ile? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Sylwia

Chyba 2 tygodnie - max miesiąc, nie wiem, czy 1/2 czy 1/1 etatu, stawka też chyba ta sama - nie doceniają doświadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Schneider Electric Polska - Bukowno

• Jak się pracuje w Schneider Electric Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Schneider Electric Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schneider Electric Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Schneider Electric Polska