Opinie o Schneider Electric Polska w Bukowno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Schneider Electric Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Schneider Electric Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schneider Electric Polska w Bukowno

Żabcia Nowy wpis

Witam Dostałam ofertę pracy jako monterka,pracownik produkcji. Przy wloncznikach. Czy ktoś boś na ten temat mi powie? Jakie normy na 8 h? Czy można spokojnie wyjść do toalety? Jakie panują tam teraz nastroje ? Jaka Kadra zarządzająca? Praca na 3 zmiany przez firmę zewnętrzną. Uprzejmie proszę o informację zwrotną. Tylko bez koloryzowania;) Dziękuję

Sushi Nowy wpis
@Żabcia

Jakie normy na 8 h? - Trudno konkretnie odpowiedzieć, zależy od linii / referencji - do zrobienia, jak się sprawnie przebiera rączkami i nie ma awarii. Czy można spokojnie wyjść do toalety? - na luzie Jakie panują tam teraz nastroje ? - trudno powiedzieć, pewnie mieszane jak zawsze Jaka Kadra zarządzająca? - zmienili się ludzie, ale zbyt wiele to nie wnosi nowego do rzeczy związanych z samą pracą

Jorgos Nowy wpis

Jaka agencja rekrutuje do Schneider?

Sushi Nowy wpis
@Jorgos

Adecco, Trenkwalder, NegoTrust, Ukraińców - EWL, zatrudniają też przez firmę Kontur z Kolejowej.

Praca

A na święta pracownicy dostają coś. Dodatkowo?? Wiadomo wszędzie dobrze gdzie na nas nie ma. Jakiw zarobki oferuje firma. Shneider? Może. Ktoś. Powiedzieć??

@Praca

Od stycznia SEIP daje podwyżkę 4600 brutto obecnie jest 3600 brutto oczywiście to jest jeśli jesteś pod Schneiderem a z tego co wiem Schneider przyjmuje przez firmy zewnętrzne więc dodatek na święta się tym osobom nie należy.

Czy Schneider Electric Polska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Schneider Electric Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Czy w Schneider Electric Polska zatrudniani są obcokrajowcy?

Ahab

Ukraińcy. dobrze, że nie jest to ta masówka pracująca po 12h, ale nawet młodzi 18-19 nie do końca chcą robić jak trzeba

Ahab

kadra zarządzająca sie pozmieniała, i są pierwsze znaki, że jednak nie na lepsze. Poklepali po ramieniu, że ankieta ładnie napisana, potem, że wizytacja ładnie wyszła, a teraz normy w górę.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Schneider Electric Polska?

Dzien dobry. Pojawiło się ogłoszenie do Scheidera na stanowisko inzyniera ds dostawców. Czy możecie polecić mi ta prace? Dużo się dzieje? Dział/ludzie są ok? Kierownik ok? Dziękuję

Nie polecam pracy w firmie Schneider gdyż zarabia się najniższą krajową .To jest najmniejsza stawka w okolicy jeżeli chodzi o produkcję Normy w tej firmie są stale podnoszone . Nie długo przy odprawie nie tylko będą dawane rękawiczki do pracy ale również pampersy gdyż norma musi być . Nowy pracowniku chcesz się poczuć jak robot firma Schneider zaprasza.

Martyna 1985

Jestem nowym pracownikiem praca ok ale osoby które pracują dłużej jak rok znęcają się psychicznie nad młodymi pracownikami. Myśli że dłużej pracuje to będzie dojeżdżać młodszych pracowników ????????????

dag
@Martyna 1985

Trzeba im pokazać że nie dasz sobie pozwolić po sobie jeździć, najlepiej to coś odpysknąć i przypomnieć że oni też kiedyś byli nowi…

Losia

Jak wyglada sytuacja obecna w pracy odnośnie wirusa?? Jestem na L4 i jestem ciekawa czy jakieś środki ostrożności zostały wdrażone czy jak zwykle Olewka i bhp. Inne zakłady w Polsce zostały zamknięte

My
@Losia

To nie miejsce na tego typu wywody Jeśli jesteś pracownikiem napisz lub zadzwoń do jakiejś koleżanki.

hahahahahaha
@My

Koleżanki? a to w tej firmie można kogoś nazwać "koleżanką"? same plotkary.. plotkarzy. Aż wstyd, że ta firma istnieje i funkcjonuje. Ale jak barany pracuja to co sie dziwic. jaka firma tacy ludzie.

@Losia

jak wrocisz to zobaczysz

Koleżanka
@hahahahahaha

W tej firmie nie ma znajomości. To jedna wielka rodzina....

Czy Schneider Electric Polska zapewnia kartę multisportu?

Olga

Szkoda trochę a na jakie inne benefity można w takim razie liczyć? Pisali kiedyś, że są ale nie zauważyłam, żeby zostały wyszczególnione.

XxxX
@Olga

Tylko jest platforma benefitowa na której zbiera się punkty 1pkt to 1zl. Co miesiąc pracownik dostaje 40pkt na platformę i może je wymienić na bony zakupowe np na allegro,do biedronki itp, albo na bilet do kina itp. Także za cały rok można uzbierać 480pkt=480zł.

YyyY
@Olga

Oczywiście, że jest karta sportowa, tyle że Medicover - ale dokładnie to samo co Multisport

@YyyY

Czyli konkurencyjna a wszystko identyczne? A jeśli chodzi o warunki socjalne to na jakie wszystkie dodatki od tej strony można tu liczyć? Wprowadzili coś od nowego roku?

Czy urlop w Schneider Electric Polska jest płatny 100%?

Tom20

Oczywiście, że tak, zgodnie z kodeksem pracy. Dodatkowo pracownicy biurowi mają dodatkowe 5 dni gratis.

Carpe Noctem

Wszystkich zainteresowanych pragniemy poinformować, że pod pretekstem dużej zachorowalności na grypę wymuszono w naszym zakładzie stosowanie masek, a załodze nic nie wiadomo, żeby przeprowadzono badania środowiska pracy pod tym kątem. Dodatkowo nowy dyrektor rzuca słowa na wiatr, ponieważ obiecywał wdrożenie tego środka tylko na dwa tygodnie, a już jest informacja o przedłużeniu.

Paulina
@Carpe Noctem

jak długo to już trwa ? czy ciezko sie rzeczywiscie w tych maseczkach pracuje? mowa o stanowiskach produkcyjnych czy takze osoby "biurowe": w nich chodzą?

Carpe Noctem
@Paulina

Od końca grudnia - aktualnie do 20 stycznia. Niby wszyscy, ale w biurze jest różnie. Jest to uciążliwe, ale ludzi chyba bardziej boli, że muszą robić coś, co zostało już na świecie dawno podważone.

Kultura firmy na odpowiednim poziomie. Wiele systemowych rozwiązań i BHP na dobrym poziomie. Poziom pracowników niestety pozostawia wiele do życzenia. Pracownicy wiecznie niezadowoleni i niezaangazowani. Podbijam wczesniejsza wypowiedz-same plotkary i sensatki. Ludzie myślą że pracujac od początku, należy im sie wiele "przez zasiedzenie". Niektórzy wręcz dosłownie,przyrosli do stołków. Kierownictwo niestety nie umie poradzić sobie z tym stadem baranów...W dalszym horyzoncie brak perspektyw rozwoju. Ta firma zginie z takim podejściem-zostanie pewnej nocy załadowana na tira i wywieziona na wschód..., bo tam taniej:)

Marusia

Mam dokładnie to samo zdanie. Ludzie roszczeniowi, niezaangazowani. Może kiedyś tu było fajniej, teraz to jedna wielka katastrofa.

Projekcik
@Marusia

Fakt, dawne czasy nie powrócą już..Jedynie dla co poniektórych czas się zatrzymał..są tam takie mądre,upasione przez dziadka Sznajdera bezpostępowe fachowczynie w każdym fachu..

Babka
@Projekcik

Upasiona jest tylko jedna:) szersza niż mądrzejsza.

Babka
@Projekcik

Haha upasiona to jest jedna jedyna i niezastąpiona upasiona kro*a - Mariola-największy tyfus zakładu;);)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Schneider Electric Polska?

Olga

:( Na uzasadnienie nie ma co liczyć? Czyli nic od wcześniejszych opinii się nie zmieniło?

jak tam sytuacja w Schneider? macie problemy z produkcja, przestoje?

2750 zł brutto w 2021 roku, gdzie najniższa krajowa wynosi 2800 zł. Nawet tego nie potrafią zapewnić, a wymagania, normy i tempo pracy są na porządku dziennym. 200 ofert pracy na olx, więc naprawdę nie wiem co za jełopy godzą się pracować w dzisiejszych czasach na takich warunkach.

@.

Ludzie przecież jak wam nie odpowiada zarobek to zróbcie zebranie ale wszystkich pracowników z dyrekcja. Bo obecnej dyrekcji nie zależy na pracownikach tylko na produkcji , zacznijcie pracować zgodnie z przepisami to i wydajność spadnie może wtedy coś zrozumią.

Nie polecam pracy jako automatyk ur. Śmieszne zarobki, chyba ze dla początkującego automatyka.

Co jaki okres czasu w Schneider Electric Polska można ubiegać się o podwyżkę?

Zależy jak często minimalną krajowa jest podnoszona...

zapytanie

w Twojej wypowiedzi wkradł się błąd - jest nim słowo "ubiegać" :)

@zapytanie

No tak prawidłowe słowo to żebrać :)

Co roku jest rewizja wynagrodzeń. Wysokość podwyżki jest uzalezniona od tego jak kształtuje się rynek (sytuacja ekonomiczna, dane stanowisko) i w jaki sposób dany pracownik pracował przez dany rok. Możemy zaznaczyć, że nawet mimo trudnej sytuacji COVIDOwej podwyżki były. Co jest ważne nie jest to podwyżka inflacyjna. Dodatkowo jest szereg innych benefitów uzależnionych od spółki w której się pracuje.

kulfon

co rok cos tam dostajesz

Sznajdek

Codziennie możesz, co za głupie pytanie

Prod.
@Monika

....w jaki sposób dany pracownik pracował przez dany rok..... HAHAHAHAHA CZY PRACUJESZ OD WCZORAJ CZY OD 20 LAT TAKA SAMA STAWKA. LEKKO PONAND MINIMALNA KRAJWA. ZA TAKA PRACE KASA MARNA A PODWYZKI NA PRODUKCJI TO POPROSTU OCHŁAPY.

Ghh

Nie można

Leszek
@Prod.

To chyba jest spora rotacja jak tylko minimalną dają? Bo nie wierzę że ludzie z własnej woli będą za tyle pracować bez możliwości podwyżek.

Still
@Leszek

Czasem nie ma wyboru i już...

Zostaw merytoryczną opinię o Schneider Electric Polska - Bukowno

• Jak się pracuje w Schneider Electric Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Schneider Electric Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schneider Electric Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Schneider Electric Polska