Amasol

Częstochowa

Opinie o Amasol

roman

Szef intrygant zaloga to alkoholicy i narkomani. Mobning 0 kodeksu pracy. Praca do oporu za marne grosze

ola

Poszukiwali Handlowca, jednka jak przeczytalam kilka powyzszych opini to chyba mi sie odwidzialo tam pracowac a t wszystko za sprawa tego, ze panuja tam straszne warunki niesprzyjaajce pracy gdzie jest zimno.

młooody

Robota dla ludzi którzy nie mają zobowiązań domowych, dla szefa nie ma Świąt pracuje się jak każdy normalny dzień najlepiej po 24h masakra, a pieniądze takie dobre można zarobić przy dużych godzinach....nie zdarzyło mi się kiedy kolwiek wyjść po 8h zawsze po 10 a nawet 20............nie polecam nikomu szkoda zdrowia bo nikt ci go nie zwróci. Pozdrawiam.

Radimezz

Cześć wszystkim! W Amasolu pracuje się po 12h czasami dłużej, a ogólnie do oporu. Wkurwiająca i stresująca praca, mało kto zostaje na dłużej, a zwykle przychodzą tam do roboty i po pierwszej wypłacie arrivederci a prestol! Włascicielem jest Hiszpan i czasami drze ryja, poza tym jak to w robocie, trzeba tyrać, jak wszędzie :) Nikt kto tam pracuje nie powie, że lubi te robotę. Wielu zmusza sytuacja.. Co do płacy, dopóki Cię nie zarejestrują dostajesz hajs do ręki raz w tygodniu, stawka godzinowa to 8.75 a nadgodziny dyche, za pracę którą wykonujesz jest to mało kasy, pozdrawiam i nie zapraszam do firmy!

Słowa kojarzące się z Amasol (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Amasol: Najbardziej nie podobało mi się w Amasol:

Zostaw opinię o Amasol - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amasol