E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o E NET PRODUCTION Sp. z o.o.

wymiatacz

teścik był : wyboru i trzeba było dopisać odpowiedzi ogólnie prosto, co do kasy to musisz sam zadbać o siebie, co do atmosfery jest bardzo spoko, ogólnie pracy sporo, widzę że niektórzy robią coś w domu, ale jak z nimi gadałem to za dodatkowy chajs i jak opowiadają to nie psi, ale tego nie widziałem:). faktycznie kończą przepisywanie silnika sklepu na symfony2, naprawdę szacun, widać że się napracowali, co do php , ja byłem na kliku rozmowach i tylko tu bez pierdnięcia zgodzili się na moje warunki, może sporo potrafię ;-); jak pisałem skończę okres próbny to napiszę co i jak, ogólnie ja polecam PS.mój lider team bardzo spoko co merytoryki to bardzo ok

php

Jako były pracownik mogę potwierdzić że wbrew temu co piszą atmosfera wcale nie jest przyjemna, dużo jest tematów na wczoraj (bo już klientowi obiecali), są oczekiwania że ludzie będą zostawać po godzinach ale żeby za to zapłacić to już nie bardzo. Team leaderzy w większości mało kompetentni, jeden przez drugiego włazi prezesowi wiadomo gdzie, winą za ich błędy obarczani są pracownicy. Więc jeśli ktoś lubi pracować 15h na dobę za dość przeciętne pieniądze to polecam, w przeciwnym razie tylko w celu zdobycia doświadczenia.

wymiatacz

Właśnie jestem po rekrutacji (na PHP) w tej firmie, w Katowicach mają dwa budynki ale w odległości 100m od siebie, pisze bo wpadłem do tego gdzie siedzą sami programersi, a rozmowa była w drugim, obydwa bardzo fajne. Kasę dostałem taką jaką chciałem, był test kompetencji, dla mnie łatwy (pytania baza i mysql) Pierwszy look bardzo fajny, napiszę za 3 miechy.

ninja

Jestem, pracownikiem e Netu od 3 lat, praca super , czasami jest ciężko, ale ciekawie, wcześniej zaliczyłem dwóch znanych pracodawców , których nazw przez grzeczność nie wymienię, pensja z tego co się orientuje jest zależna od umiejętności, ja zaczynałem od programisty i miałem ok, teraz jestem starszym programistom jest bardzo ok. Jest tu sporo prac dodatkowych dla zainteresowanych na których można bardzo ładnie zarobić, Jeśli chodzi o doświadczenie tu zdobywam największe, fajnie bo od roku firma przesiadła się na Symfony 2.0 i już widać tego efekty. PS. do gtr, Samsung gratulował sam słyszałem :), co do kasy to musisz Sobie pogadać z działem zatrudnienia praca@enp.pl, na pewno odpowiedzą Ci na twoje pytanie.

toronto

Dzieki wszystkim za info:) ja tez chce tam aplikowac bo kumpel ktory tam robi mowi ze lepszego doswiadczenia nie znajde nigdzie na Slasku, a moze i w Polsce:)

mpl

No cóż, jak ktoś myśli że w takiej pracy siedzi się pół dnia na fejsie to niech lepiej poszuka sobie innego zawodu. Byli u nas tacy, którzy chyba na to liczyli. To się przeliczyli. Jak wspomniał Rokyy estymacje wyznaczają pracownicy i to na tej podstawie są wyznaczane terminy. Czy praca jest wymagająca? Owszem jest. Ale czyż nie piszą wszyscy dumnie w swoich CV że szukają ambitnego zajęcia i chcą się rozwijać? E NET daje takie możliwości. Pracodawca potrafi też docenić zaangażowanie pracownika i efekty jego pracy. Wspólne wyjścia na piwo wskazują że chyba z tą atmosferą nie jest źle jak tutaj się pisze.

Rokyy

(usunięte przez administratora) NBA ja byłem pracownikiem e Net Production 3 lata chciałem zobaczyć jak to jest w innych firmach i zminiłem firmę na lidera sprzedaży biletów lotniczych, teraz jestem w trzeciej firmie , zdecydowanie praca w enecie była najfajniejsza, no i potwierdzam tam nauczyłem się najwiecej, a z tym ciśnieniem to tam było najmńiejsze z tych firm w których pracowałem i to ja podawałem terminy realizacji , inna sprawa nie zawsze mi się udało ich dotrzymać :), a wszyscy z mojego pokoju tak pracowali , mam sporo kumpli od piwka z tej firmy i nic się tam nie zmieniło,

toronto

@kalwi daj znac bo ja slyszalem, ze pracy jest sporo ale to przez jakis projekt nowej platformy ktora jest na ukonczeniu. Podobno puszaja cos calkiem nowego w symfony co maja miec u siebie napisane i co jak slyszalem moze byc naprawde jednym z lepszych rozwiazan. Podobno nawet jakis szef z samsunga gratulowal i mowil ze zaczynaja po kilku miesiacach przodowac w europie na tym rozwiazaniu? W sumie fajnie ze tacy goscie osobiscie dziekuja za wspolprace. Tam gdzie teraz pracuje nigdy sie nie zadzylo zeby jakis klient nam dziekowal za cokolwiek, a co dopiero szefo samsunga..

Wilhelm

@kalwi Powiedz proszę czy rzeczywiście na każdym stanowisku w katowickim e net production wszystko oparte jest na presji, poganianiu i kiepskiej atmosferze? Zastanawiam się więc, gdzie miejsce na otwartość, własne pomysły, bo takie powinny być najbardziej pożądane przez pracodawcę. Nawet w branży e-commerce czy pozycjonowaniu.

Bart

Pracy dużo, wymagania wysokie a atmosfera kiepska (wbrew temu co piszą na swojej stronie)

gtgt

Z tego co słyszałem to w enecie praca jest ciężka. Znam kilka osób, które z enetu odeszły z tego względu właśnie. Jak lubisz cały czas (usunięte przez administratora) kod to praca dla ciebie. No i wymagania spore.

Kita

Mają się odezwać tylko po wysłaniu formuarza z ich strony? Takich osób są setki. Ja zawsze biorę CV i idę do firmy. Najlepsza metoda na znalezienie dobrej pracy ;)

Zostaw merytoryczną opinię o E NET PRODUCTION Sp. z o.o. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E NET PRODUCTION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E NET PRODUCTION Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w E NET PRODUCTION Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E NET PRODUCTION Sp. z o.o.