Opinie o Sertop w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sertop. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sertop o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sertop w Tychy

Konrad

Najważniejsze, że firma jest dobrym pracodawcą. Trzeba jedynie robić dobrze swoje.

@Konrad

albo podlizywać komu trzeba

Pytaja
@Miki

Jaka jest stawka na pakowaniu ????

Majkel
@Pytaja

Całe (usunięte przez administratora) tam zarobisz. Szkoda czasu.

Pyta

Ile można zarobić na produkcji albo na pakowaniu

Pyta

Ile można zarobić na produkcji albo na pakowaniu

Rezo

Uciekać

Aplikowałeś do firmy Sertop? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Kadrowiec

Sertop szuka nowej kadrowej. Polecacie tam prace w kadrach? Jest to nowe stanowisko?

Kasiaa

Jak wygląda praca w biurach ? Jaka atmosfera, jakie widełki wynagrodzeń ??

Milusia
@Kasiaa

to praca leżąca, nie narobisz się. Wiadomo od roboty jest produkcja

zmęczony

Praca na 1 zmianę od 6.00 do 18 od poniedziałku- do czwartku 2 zmiana od 18 do 6.00 od od poniedziałku - do środy Oczywiście dotyczy produkcji - biurowiec od 7.00 do 15 od poniedziałku do piątku

Marianek
@zmęczony

I awaria za awarią na co ma wpływ zerowa wiedza pewnej osoby.

Jo

Adam z Lędziny mechanik zamknij tą jadaczke bo bzdury opowiadasz

Lolo
@Jo

a ty co pupilek, masz coś obiecane

Niki
@Jo

odezwał się ten co to mu teczkę nosi ha ha ha

Monstrum
@Niki

za noszenie teczki ma się wszystko pochytane i robić nie trza

Przemek K.

Bardzo fajny zakład z miłymi ludźmi i dobrymi warunkami zatrudnienia.

Julka

co za brednie wypisujesz

@Julka

Nie musisz się zgadzać z moją opinią, może po prostu nie dostrzegasz możliwości jakie daje nam nasz zakład. Ja jestem szczęśliwy, że mogę tu pracować.

Monia
@Przemek K

a kto jest twoim przełożonym że taki szczęśliwy jesteś?

@Monia

Jeśli już chcesz wiedzieć, pracuję na dziale produkcyjnym. Chwalę sobie majstrową i kierownika, bardzo mili i pomocni ludzie.

@Przemek K

Dziękuje, że podzieliłeś się swoją opinią na temat pracy w firmie. Czy możesz powiedzieć nam coś na temat benefitów pozapłacowych w tym miejscu pracy? W swojej wypowiedzi napisałeś także, że w firmie panują dobre warunki zatrudnienia. Czy możesz powiedzieć nam więcej szczegółów?

@Przemek K

a gdzie indziej juz tak rózowo nie jest

@Miki

Być może dużo zależy także od podejścia pracowników do pracy? Co według Ciebie należałoby w firmie zmienić lub poprawić by pracowało się lepiej? A może już nastąpiły minimalne zmiany na lepsze? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

przemek c.

dobre warunki zatrudnienia - chyba to twoja 1 praca młody

@przemek c.

Czemu nazywasz mnie ''młody'' jak nawet nie masz pojęcia ile lat mam? Nie masz też pojęcia o moim wcześniejszym zatrudnieniu. Ja się z kolei Ciebie zapytam, czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy Sertop?

Mira
@przemek c.

dobre zatrudnienie maja tylko ci przy prezesie. Ci są doceniani, dodatkowe premie, ciągłe podwyżki a nam kity wciskają

@Mira

Co chcesz przez to powiedzieć? O jakich "kitach" mówisz? Premie zazwyczaj otrzymuje się za wykonywanie ponad podstawowych obowiązków. To czy dany pracownik dostanie taką premie czy nie zależy także od kilku innych czynników. Być może podwyżki w firmie otrzymują osoby, które dobrze wykonują swoja pracę, nie uważasz?

prezes
@Przemek K.

Jakie dobre warunki??????Umowa przez agencje pracy!Bez możliwości przejścia po zakład.Wsać se w (usunięte przez administratora) ten zakład.

@prezes

Proszę byś wyrażał się w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin Czy w momencie podejmowania zatrudnienia wiedziałeś o rodzaju umowy, jaki Ci zaoferowano? A może z czasem taki typ umowy przestał Ci odpowiadać?

@Dominika

dobre umowy dostaje tu tylko pupilki prezesa, którzy na czyiś plecach dalej udają że coś wiedzą. A jak nie wiedzą to świetnie udają. Zresztą jak się jest blisko prezesa to wszystko można sobie załatwić. Cała reszta przyjmowana jest żeby tyrać a jak słowo się powie to nie masz prawa bytu.

@Miki

Nie do końca rozumiem. Charakter konkretnej umowy zależy od indywidualnych ustaleń z pracodawcą, jednak najczęściej ustalenia te obejmują wszystkich pracowników w konkretnym dziale/na konkretnych stanowiskach. Czy nie wystarczy być po prostu zaangażowanym i odpowiedzialnym pracownikiem by w firmie pracowało się dobrze?

@prezes

Widocznie nie jesteś pracownikiem, któremu warto dać umowę, bo akurat były przyjęcia.

@Przemek K

Wnioskuję, że masz wiedzę na temat aktualnej sytuacji w firmie. Czy powiesz nam, jak konkretnie wygląda kwestia umowy? Jest tu wiele sprzecznych informacji i warto, aby ktoś podał nam te właściwe. Czekamy na odpowiedź.

zzz

wiele się zmieniło od zatrudnienia Pana S.

Emeryt
@zzz

Na lepsze czy gorsze?

zzz
@Emeryt

a jak myślisz??? aby zagłuszyć swoje braki pewnym osobom ...... a ostatnio to pokazał co potrafi :)

Byly Kolega Iksa

XXX przyznaj się dlaczego cię zwolniono z Sertop? Dobrze wiemy, że nie z powodu braku znajomości ortografii :):):) Nawiasem mówiąc długo tam nie zabawiłeś:)

XYZ

serdecznie nie polecam tego zakładu najniższa krajowa na wózku, praca fizyczna w bardzo niekomfortowych warunkach . Zamiast zatrudnic ekipe sprzatającą pracownicy robia to za nich . (usunięte przez administratora)Ogólnie odradzam komukolwiek pracy na wózku praca przez agencje zero benefitu zero niczego !

seba
@XYZ

najlepiej się mają pani prawa ręka i pan lewa ręka prezesa.

Dominika

@Przemek K., czy możesz powiedzieć nam coś więcej? Jak wygląda kwestia warunków pracy w tym miejscu? Czy dla pracowników dostępne są benefity pozapłacowe? Jeśli tak to w jakiej formie? Podziel się z nami swoją opinią na ten temat.

Dominika

@XYZ, może podzielisz się swoim doświadczeniem związanym z pracą w Sertop? Jak oceniasz zatrudnienie w tej firmie? Czy ktoś z obecnych na forum chciałby wypowiedzieć się na temat rozwoju w firmie?

Dominika

Jak prezentuje się sytuacja w Sertop? Czy warunki zatrudnienia uległy zmianie? Jak obecnie wygląda atmosfera w firmie? Czy sprzyja ona pracy w zespole? Czy zatrudnione osoby w Sertop czują się doceniane przez pracodawcę? Zachęcam do aktywności na forum.

Nostradamus

Imperium Romanum AD 476

ostatnio kierowniczek/inżynierek skarżył sie na naszych chłopaków, że musi robić za zaopatrzenie, używać prywatnego samochodu, poświęcac swój cenny czas na robienie za Was i jak to okreslił "za co prezez im płaci skoro nic nie robią" a on biedak robi w tej firmie juz wszystko i za wszystkich. Tak więc chopaki uwaga bo prezes bedzie sie teraz Wam przygladał a on sam wykopie was szybciej niz myślicie. W końcu wykonuuje Wasze czynności to po co mają Was tu trzymać.

Dominika

Czy firma Sertop prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Na jakie stanowiska potrzebuje kandydatów? Jakie są wymagania na poszczególne stanowiska? Jak wyglądają warunki zatrudnienia i atmosfera w pracy? Zachęcam pracowników firmy do wypowiedzi, gdyż okażą się pomocne dla osób poszukujących pracy w Tychach.

Jacek

Czyli nie można się dostać do firmy bezpośrednio tylko przez agencję?

@Jacek

tylko przez agencję. Jak to mówią jaka firma takie przyjęcia

Dominika

Czy ktoś z obecnych pracowników, wie coś o otwartych rekrutacjach w Sertop? Jak przebiega proces kwalifikacyjny do pracy? I jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Zapraszam do wypowiedzi. Są one cenną wskazówką dla osób chętnych do złożenia CV w tej firmie.

Czarek

Sertop to firma z opinią dobrego pracodawcy. To że ktoś jest dobry nie znaczy, że donosi

@Czarek

jaki tam dobry. opiera się na tym co słyszy od innych a potem sprzedaje jako swój pomysł. Sertop jako firma jest ok tylko nie wszyscy są lojalni. A Ty Czaruś to pewnie jeden z tych którzy skaczą koło niego żeby nie podpaść u prezesa. Przyjrzyj się jak biega do prezesa i jak prezes go traktuje a zrozumiesz. Nawet jak popełni błąd to i tak prezes klepie go po ramieniu i zawsze wszystko mu uchodzi. A dlaczego bo zawsze wytłumaczy, że to nie jego wina tylko nasza. Nigdy nie słyszałem, żeby przyznał się do błędu. Przeciwnie zawsze wskazuje winnego wśród nas. Dlatego ma takie poparcie. A przy nas udaje dobrego kumpla. Pozorant. Przekonasz się kiedyś sam

Dominika

Może jednak spróbujcie rozmowy z tym kolegą z pracy. Przecież Wasza atmosfera w pracy w Sertop jest bardzo ważna i powinniście o nią zawalczyć. I może rozmowy do skutku spowodują, że ten pracownik przestanie się tak zachowywać i zatruwać wam atmosferę? Czy mimo wszystko nie warto próbować do skutku?

księżyc
@Dominika

to osoba uwazająca sie za wszechwiedząca i wszechmocna a że kabluje prezesowi to nic sie nie zmieni. To taka nasz gwiazda, która oby szybko zgasła.

Olaf
@Dominika

popada w zbytnie spoufalanie się a potem przekręca, że cała wiedza pochodzi tylko od niego. Tego jednak nie da sie zmienic bo za dobrze sie ustawił i ma plecy. kabel

@Dominika

a co zrobic jak lubi dominować i narzucać swoją wolę. A to że donosi do ...... to odrębny temat.

Miro
@Marek

wczoraj znowu nadawał. Jak potem może spojrzeć koledze w oczy. Udaje takiego kolege a za plecami donosi a potem w biurze jak gdyby nigdy nic. mysli ze to sie nie wyda.

MIŚ
@Dominika

to nadmuchany bufon i nie reformowalny

Miro
@Dominika

kolejna awaria a on znowy nadaje na innych, tym razem na swoją dobra koleżanke a potem jak gdyby nigdy nic grucha do niej nasz gołąbek. obłuda w najlepszym wydaniu

Kicia
@Dominika

pieniądze i kariera wydają się być dla niego najważniejsze. Władcza natura. Traci kontrolę nad swoim postępowaniem. Większość planów i spraw Pana Andrzeja nie rokuje pomyślnie. Odpowiedzialne decyzje woli zrzucać na innych a on tylko do zbierana oklasków i klepania po ramieniu przez prezesa. Zawsze demonstruje swoje „ja”

Miś
@Kicia

niestety to pupil prezesa. Sam prezes poklepał go i olał te wypowiedzi. Dla niego taki kapuś to idealna osoba w firmie i dzięki AS teraz wie o wszystkich to co chce. Tylko tacy są tu doceniani finansowo

Zostaw merytoryczną opinię o Sertop - Tychy

• Jak się pracuje w Sertop?

Zobacz opinie na temat firmy Sertop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sertop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sertop
2.6/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Przemysłowa 58
    43-100 Tychy