Sertop

Tychy

Opinie o Sertop

Tadeusz

Jeszcze za mną zatęsknicie.

Marek
@Olek 12.12.2017 17:29
udało się coś????

nie licz na zmiany. Wrócił z urlopu i może już być tylko gorzej, bo podejscie i wiedza bez zmian

anonymous
@Tadeusz 29.11.2017 11:02
Mogę spróbować z prezesem porozmawiać w tej sprawie, ale nie wróżę by coś w sprawie pana Andrzeja miało się zmienić....

panie Tadeuszu czy coś się zadziało w tym temacie? Pan za chwile nas opuszcza i liczyłem, że jednak coś się zadzieje ale ostatnie dni pokazują, ze bedzie tylko gorzej po przejęciu władzy przez wiadomą osobę

Dominika

@Staś a ten emeryt została zwolniony? Widzę, że w ostatnim czasie dyskusja na wątku firmy Sertop skupiła się na jednym pracowniku. Nie wiem czy wiecie, że obowiązuje tutaj regulamin i tzw. "obgadywanie" jednego z pracowników firmy nie jest na miejscu i nie powinno się tego tutaj robić.

Monia
@Dominika 07.12.2017 09:39

pomijając fakt o kim tu pisano należy jednak zwrócić uwagę na jedno - nic tak nie ułatwia pracy jak wzajemna życzliwość i fachowość - więc tak ważne jest jacy ludzie powinni tu pracować

Ania

czy w firmie obecnie trwa jakiś nabór?

anonymous

Pan Andrzej S chce tu być panem i władcą. Niestety zero wiedzy, doświadczenia. Skąd ktoś taki trafił do nas. Czyzby preses nie widział jaka to chodzaca obłuda - byle tylko utrzymac sie na stołku. Nie ma kogos odważnego kto by prezesowi wytłumaczył w czym tkwi problem, bo narazie chopak świetnie gra tylko jak długo mozna bedzie ślizgac sie na plecach innych

Marek

widzę ogłoszenia na mechanika ale zastanawiam się aplikować bo podobno nowy inżynier to kolejny wyzyskiwacz myślący tylko by się wybić bez żadnej wiedzy i starzy mechanicy szukają już innej roboty bo jego planowane czegokolwiek to porażka. Napiszcie proszę jaka atmosfera bo zmienić pracę i sobie tylko pogorszyć mija się z celem

Jaś
@pracownik 20.11.2017 18:17
A ja mam inne zdanie.

to jesteś chyba tym nielicznym. Postaw mu się a zobaczysz kim jest. Niestety jego wiedza jest mierna a jak zostanie sam to chyba będzie tu nocować bojuż sobie nie radzi :)

ja
@pracownik 20.11.2017 18:17
A ja mam inne zdanie.

pewnie Ci coś obiecał? Ale uważaj na niego bo możesz tylko stracić jak się mu sprzeciwisz

Nasz Andrzejek poszukujesz poklasku i popularności, nie jest obiektywny a jego projekty to koszmar. Zero zaangażowania, jest bo jest a efektów brak.

Adaś

popieram wypowiedż Pana Tadeusza: : "Pan Andrzej to niestety przerost ambicji nad treścią, nie to co ja". Słyszałem, że wynegocjował sobie świetne warunki a jak zostanie sam na stołku to już zapowiedział pewnej osobie, że dopiero pokaże nam miejsce w szeregu. Może warto by było to właśnie jemu pokazać, że na niczym sie nie zna poza klikaniem w klawiaturke. Nauczył sie jakiegos programiku kiedyś i mysli, że bedzie sie ślizgac na tym. Czas mu pokazać, że nie zna sie na niczym a to udawanie wszechwiedzącego niech mu wyjdzie bokiem. Chłopaki trzeba sprowadzić go do parteru bo za chwile moze być za późno. ludzie jego pokroju nie powinni mieć pod soba ludzi bo tulko potrafią niszczyć a ten to widać, że lubi rządzić

"wszyscy tu rządzący to frustraci i dyktatorzy a im krócej pracuje tym gorsza zakała" to świete słowa. Ja tam przygladam sie temu nowemu i widzę, ze to dopiero bedzie niezłe ziółko jak tylko sam zostanie i obejmie władze nad nami. Chłop na niczym sie nie zna ale świetnie udaje i jak widac większość sie na to nabiera. Cóż takich to przyjmuja na umowe o prace za świetne pewnie pieniądze ale nie sprawdzaja ich kompetencji. Widac że poczuł władze i lubi rządzic ludźmi a to dopiero początek

zainteresowany

widzę, że są u was przyjęcia: mechanik, elektryk,automatyk. Napiszcie jakie warunki zatrudnienia i jaka atmosfera bo od znajomych słyszę raczej opinie negatywne ale chcę uzyskać opinię w tym temacie od Was bo chcę zmienić ale nie wiem czy nie wtopię.

Pracownik GiGroup

Sertop- PLUSY: wyroby pyszne, firma porządna, warunki przyzwoite, wekendy wolne. Sertop- MINUSY: brak umów pod firmę, gówniane zarobki, złośliwe sflustrowane współpracownice, Prezes - dyktator.

KLAUDIA
@Pracownik GiGroup 05.11.2017 19:46

DUUUŻO PROSTO Z DOMU ZAROBISZ TU! https://www.money2money.com.pl/rejestracja-partnerow/?idPartner=102114

Norbert
@Pracownik GiGroup 05.11.2017 19:46

Monika

Napiszcie czy są przyjęcia a jeśli to na jakie zarobki można liczyc i jak atmosfera

@Monika 09.10.2017 18:55

przyjęć to tak naprawdę nie ma. Niestety nie dzieje się najlepiej

Dominika

@smutna ciężko z Twojej wypowiedzi wywnioskować o kim piszesz. Czy mogłabyś bardziej sprecyzować swoją wypowiedź i nam wytłumaczyć co dokładnie chcesz przekazać swoim kolegom z forum o firmie Sertop?

Staś
@Dominika 09.10.2017 11:14

koledzy wiedzą o kim piszę a zwłaszcza ci, którzy siedzą z nim w biurze :(

smutna

szkoda naszego emeryta, wykruszają się wspaniali ludzie. Nowy jakoś sobie nie radzi, błądzi jak dziecko we mgle. Uważa że wszystko wie ale daleko mu do ...........

Niki
@smutna 06.10.2017 21:49

no ale d... doceniają jak widać.

Śruba
@smutna 06.10.2017 21:49

no niestety za chwilę zacznie rządzić sam a już widać że ma zakusy do rządzenia i poniewierania innych. Wiedzy niestety mu brak i doświadczenia ale uważa że jest najmądrzejszy. Jak tak dalej będzie to zaczniemy szukać pracy a mechaników, automatyków każda firma przyjmie. Teraz fachowców z doświadczeniem poszykują i może zostać sam na pokładzie

Dominika

@Ambitna a czemu nie ma szans na przejście na zatrudnienie przez zakład? Jak byłaś na rozmowie z szefem Sertop to jaką dostałaś odpowiedź? Czym jest to uwarunkowane? To ważne dla osób myślących o pracy tam.

OLO

a tych wartosciowych zatrudniaja tylko przez pośtredników - niestety.

Praca na Sertopie nie należy do wymagających ale co za tym idzie też nie zarobki nie są jakieś wysokie. Co do samej pracy: lekka dość monotonna (zależy od działu) i w miarę spokojna. Zaś co do atmosfery to już bywa gorzej. Starzy pracownicy (nie tylko etatowi) patrzą tylko jak Cię tu wykorzystać a samemu w c...a pograć. Prezes nie przyjmuje pod firmę wiec nawet nie ma co pytać. Zarobki to minimum krajowe i czasem jakaś premia, ale nic porywającego. Pracuje tam prawie 2 lata i już się nie mogę doczekać aż się wyrwę. Dla kogoś kto nie oczekuje kokosów i nie chce [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak murzyn w bawełnie to może być, ale ja jestem bardziej ambitny niż marne 1900 zł...

Pracownik 2
@Pracownik 09.08.2017 23:39

atmosferę tworzą tu ci na "krzesełkach w biurach", maja za nic tych co faktycznie robia na nich, bo gdyby nie my to oni zbędni.

koleka Mańka

Dominiko to jakich pracowników ostatnio zatrudniają odzwierciedla poziom firmy. A jak jest w firmie poczytaj. Zatrudnienia czasowe bez szans na pozostanie a stawki głodowe.

Dominika

@Maniek przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

alinka

praca przez agencje przez kilka lat za marne grosze tu jest czysty wyzysk ludzi żenada

Ewa
@Ambitna 18.08.2017 23:13
Kobieto, kto normalny idzie do pracy za marne grosze i bez możliwości przejścia pod zakład i robi przez agencję kilka lat, sko...

@Ambitna z tym brakiem bezrobocia w Tychach to się nie zgodzę. Chyba że mówisz o tym rejestrowanym podanym przez GUS. Prawda jest taka że większość bezrobotnych nie rejestruje się w UPach. Nie ma bezrobocia? No nie wiem, od 6 miesięcy szukam pracy, mam 40lat i nie mogę nic znaleźć poza umowami zlecenie, które mnie nie interesują. Pracowałam tu w Sertop 3 miesiące w zeszłym roku, ale musiałam zrezygnować z powodu problemów z kręgosłupem. Mam 3 grupa inwalidzka na kręgosłup.

Miro
@Mirek 22.08.2017 06:01
szczera prawda tutaj tylko darmozjady sa satrudniani pod zakład za duże pieniadze a my do roboty to o przejsciu pod zakład tylk...

to fakt, ostatnio to zatrudnili takiego jołopa, no ale akurat tacy są potrzebni prezesowi. Na dźwięk telefonu prawie mdleje :) jakby mógł to ze strachu by nie oddychał

Adam

Witam wszystkich Bardzo prosze o informację, czy firma w chwili obecnej prowadzi jakiś nabór do pracy

MONIKA

CZY MOZNA LICZYC NA JAKIES PRZYJECIA DO WAS

xyz

czytam te wszystkie posty i widzę, że nie jest dobrze. Czy ktoś mógłby napisac jak teraz jest w Sertopie, jakie zarobki i jakie umowy. Mam zostać mistrzem ale nie wiem czy warto zmieniać prace

znudzony

oferta faktycznie nie aktyualna. Wczoraj juz pojawił sie nowy :(

BYŁA PRACOWNICA ;)
@Antoś 17.06.2017 22:52
z tego co widzę to niezbyt ogarnięty, no ale tu byle kogo biorą

Nie oceniałabym tak ludzi. Każdy jest jaki jest. Po co takie słowa?? Problemem tego zakładu nie są ludzie pracujący na produkcji ale ich przełożeni.... którzy mają zwykłych pracowników za nic.

Antoś
@BYŁA PRACOWNICA ;) 23.06.2017 10:13

Wybacz, to nie ocena ludzi na produkcji to ocena właśnie tych co rządzą tutaj i właśnie kolejny taki pojawił się i nie wygląda, że będzie lepszy. Już widać jak biega koło prezesa, zostaje po godzinach byle tylko mu się podlizać. A my mróweczki robimy na takich.

Andrzej

no własnie słyszałem o jakims naborze do utrzymania ruchu, czy to prawda. I jaka jest podkległość takiej ososby - czy bezposrednio pod Prezesa o którym jak widze nie przychylnie sie wyrazacie

Antoś
@Andrzej 10.05.2017 06:50

chyba oferta nie aktualna. Podobno już kogoś znaleźli. Stanowisko bezpośrednio pod prezesem, a tu ciężko o porozumienie. Proponuję szukać czegoś podobnego gdzie indziej

Marian

Nie wiecie czy szukają jeszcze na inżyniera utrzymania ruchu. Podobno miejsce się zwolniło.

Praca niewymagająca dużego nakładu fizycznego czy intelektualnego, jedna z 'lżejszych' pozycji w Tychach jeżeli chodzi o pracę na produkcji - analogicznie zarobki niestety również niższe. Pracowałem tam łącznie ok. 3 miesięcy po czym odszedłem ze względu na atrakcyjniejszą ofertę. Do Pana prezesa słów kilka; wykazuje się Pan niemałą pyszałkowatością wypisując tak zuchwałe frazy jak 'kup se słownik', 'nieudacznik' itp. Niestety w lustrzanym odbiciu zauważyłby Pan również zarówno brak poszanowania do zasad interpunkcji jak i nieudaczną próbę zatrzymania na stanowisku pracy nowoprzyjętych osób na okres dłuższy niż dwa tygodnie(może warto dopuścić jednak do siebie myśl że JEDNAK MOŻLIWE że coś jest nie tak?). Trochę pokory i autorefleksji, podobno jest Pan prezesem a zachowuje się jakby wszedł na to stanowisko jedynie dzięki szeroko rozbudowanym plecom podtrzymywanym przez dosyć giętki kręgosłup moralny. Pozdrawiam.

jak

tak?

Tadek
@Były pracownik 27.04.2017 17:06

Na bank to stary faktycznie przeczyta. Pewnie już rezygnacje drukuje.

emeryt

PREZES- szanuje pracowników - to podstawa budowania zespołu, w firmie pracuje wielu ludzi, mają różne charaktery, a dobry szef powinien wszystkich zrozumieć; - jest kompetentny - dobry szef musi znać się na swojej pracy, jest fachowcem, autorytetem w swojej branży; n charakteryzuje go świetna organizacja pracy - to bardzo ważna cecha menedżerów; - łatwo komunikuje się z załogą - nie trzeba więc domyślać się o co mu konkretnie chodzi, bo powie to bez ogródek ; - jest sprawiedliwy - lider zespołu nikogo nie wyróżnia tylko dlatego, że np. znają się dłużej; - dobry szef to dobry człowiek - traktuje ludzi tak, jak sam chce być traktowany. Z dobrych pracowników często wyrastają przecież dobrzy szefowie.

@emeryt 21.03.2017 11:39

człowieku co ty za bzdury wypisujesz

obecny pracownik
@Adam 12.06.2017 12:55
człowieku co ty za bzdury wypisujesz

a ten nowy cień prezesa. Masakra

Znudzony

Widzieliście co daje SPM w swoich ogłoszeniach! Warunki płacowe: Stawka godzinowa 13,77 pln brutto 15 pln netto dodatku za każdy dzień pracy 300 pln brutto premii miesięcznej 31 pln netto na miesiąc dodatku na pranie odzieży 100% do stawki godzinowej za pracę w weekendy Danone, Żabka i Dayco też podgonili Robi się ciekawie

Paweł

Zakład godny polecenia. Szkoda jedynie, że prezes faworyzuje tylko wieloletnich pracowników przydzielając im ciągle dodatkowe bonusy finansowe za wysługę lat itp.

Janek Gaweł

Nie wiem czy za tymi trzema kropkami kryje się on czy ona, więc może ustrzelmy coś pośrodku i niech będzie ono. Jeśli chce się dostać odpowiedź od prezesa, to najszybciej się do Niego chyba umówić, ale tutaj też można czasem się czegoś doczekać. Nie wiem na jakich warunkach pracujesz w firmie Sertop, ale jeżeli pracujesz przez agencję pracy tymczasowej to Cie polski kodeks pracy nie obowiązuje, więc możesz sobie czytać, ale ja radzę spożytkować ten czas na coś co faktycznie może okazać się owocne w przyszłości dla Ciebie http://allegro.pl/2-tomowy-slownik-jezyka-polskiego-pwn-36000-hasel-i6543651907.html Całkiem atrakcyjna oferta cenowa :). Co do pracowników firmy Sertop, jeżeli ustają, że nie musieli przychodzić, to po co przyszli? Pozdrawiam

PRAWDOMÓWNY
@Janek Gaweł 14.03.2017 20:49

"to po co przyszli" - bo nigdzie indziej roboty nie znaleźli a tutaj wszystkie ... gdzies się załapią.

Zazu

No ja Ci powiem, że bywa różnie, nigdy tego przecież nie wiadomo co kim motywuje i w jaki sposób, nie wolno tak mówić o ludziach, moim zdaniem żadna praca nie hańbi

zszokowany

Tak czytam wasze komentarze i zastanawiam się jakim to trzeba być nieudacznikiem aby pracować za 1200-1300zł miesięcznie, licząc na prace w nocy że coś wpadnie za dodatek nocny. Znam prace na produkcji i przeważnie do lekkiej nie należy i godzicie się pracować za taką stawkę - żadna praca nie hańbi ale zarobki jakie wam oferują przy obecnych cenach w Polsce to żenada.

Derlodz

Przeczytałem wsystkie opinie. Każdy patrzy jak byłoby mi dobrze i jak tu urwać jak najwięcej kasy. Prawda jest niestety surowa. Właściciele nie mają za bardzo mocy,by zatrudniać sami,koszty jakie generuje taki biznes są bardzo wysokie. Ceny serów do topienia na dacie nie spadają,energia drożeje,klient chce tanio,pracownik chce podwyżki,etc. Osiągnąć kompromis w tej sprawie się da,ale pisanie,czy są benefity to musiałby pisać to kompletny laik. Rozumiem tych,którzy nie lubią agencji-sam uważam to za nienajlepszy pomysł. Lepsza jest własna załoga.

obserwator

Przedsiębiorstwo Fair Play 2015 nic dodać nic ując.Każdy kto tam pracuje wie jak to wygląda od wewnątrz

Wojciech Najszybszy

Kręć ją dobrze :)

byla pracownica

Nie jest najgorzej dla pracowników zakładu. Dla tych z agencji nie ma możliwości przejścia pod firmę i zarobki to najnizsza krajowa plus smieszna premia swiateczna. Ja jak pisałam pracuje w jednej z firm Automotive i po 4 mcach przeszłam pod zakład i teraz nieźle zarabiam. Jak jest premia mam nawet dobrze ponad dwa tysiące ale nawet na początku pod agencja więcej zarabiałam niż w zalosnym Sertopie.

byla pracownica....

Tak slabe zarobki. Najnizsza krajowa. Beznadzieja. Głupie i wredne wspolpracownice. Teraz pracuje w jednej z firm motoryzacyjnych i mam od 1700- 2100 na rękę.

absolwent

Sertop - słabe zarobki, brak stabilizacji (umowy przez pośredników) ... ale ... w porównaniu z innymi firmami z terenów przemysłowych zakład porządny, warunki pracy przyzwoite, liderzy oraz kierownictwo nie jest tak upierdliwe i nastawione na wynik jak w firmach motoryzacyjnych gdzie trzeba wyrobić tzw. normę!! jeśli nie mierzysz zbyt wysoko spróbuj, popracuj, wyrób sobie własne zdanie pozbawione trucizny z netu...

zniesmaczona

Jedna z najgorszych firm w których pracowałam. Praca przez agencję pracy, śmieszne pieniądze, debilni współpracownicy nie potrafiący się wysłowić najczęściej po podstawówce czy gimnazjum. Odpady których nikt w innych firmach nie chciał zatrudnić. Brygadzistka gestapowiec wymagajaca za smieszna kasę nie wiadomo czego. Głupi ludzie którzy rywalizują ze sobą kto więcej palet zrobi a i tak na nic sie to nie zdaje. Pol roku stracone w moim przypadku, dobrze ze teraz mam lepsza pracę pod każdym względem. Pozdrawiam wszystkich naiwnych pracujących w Sertop

Wojciech Najszybszy

Serek Piękny Serek Złoty Weźcie się ch... do roboty

szkoda czasu

Vvv ale w Sertopie nie ma przejścia pod firmę. Prezes nie chce zatrudnić pod firmę nikogo.

Szkoda czasu

Szkoda czasu na te firmę. Praca tylko przez agencję pracy i za śmieszne pieniądze

kasia

Wystarczy poczytać na OLX. Każdego tygodnia ogłoszenie z Gi Group typu pracownik produkcji w branży spożywczej. Ludzie nieraz uciekają po pierwszym dniu pracy.

Iza

Dla jakiego zmylenia ? Nie ma szans na normalne zatrudnienie, bo prezes nie chce tego robić. Jeśli się sprawdzasz i chcesz pracować to pracę będziesz mieć ale tylko przez agencji. Ważne, że to umowa o pracę a nie zlecenie.

kasia

Jak to nie ma rotacji? Praca tylko przez agencję GI Group co chwila ludzi szukają. Ludzie uciekają bo nie chca za 1200 robić.

Kasia

Wszystkim normalnym osobom, nie chcącym byc wyzyskiwanymi polecam firmę. Dayco. W Sertopie pracowałam kilka miesięcy i to byla strata czasu, bo kasa żenująco niska. Co to za pieniadze 1200 z groszami?hahaha ja teraz pracuje w Dayco i bez sobot i nadgodzin zarabiam 1700pln. Z sobotami, niedzielami i nadgodzinami można nawet 2500 zarobić a wy naiwniaki dalej wypruwajcie zyly za kieszonkowe i do tego przez agencję pracy.

Pracujący

Do "pracująca": jesteś beznadziejna skoro nawet w Sertop nie chcą takiego nieudacznika. Na drugi raz zanim coś opublikujesz, sięgnij po słownik orotograficzny ;) Pozdrawiam serdecznie

pracująca

Hej ta firma to badziewie. Pracuję tu króciutko ale mam dość pracy za marne grosze. To praca dla desperatów których nikt nigdzie nie zatrudni praca dla ludzi max po zawodówce. Zaluje ze tu przyszłam wszędzie płacą wiecej i ludzie pewnie lepsi bo tu to same %!&@!!. Pora się zwijać szkoda mi czasu na te firmę mam średnie wykszt. i nie będę za takie grosze zapierniczać nie mając szansy na zatrudnienie pod zakład. A i tych serków nie polecam pelno w nich chemi.. Szukajcie dalej naiwnych za 1200zl.

Alamtea

Co do wszelkich (ładnie to ujmując) "złych" opinii o warunkach panujących w tym zakładzie chciałabym napisać drobne sprostowanie. 1. Wychodzenie przed 23? Przez pare lat pracy w Sertopie miałam tylko jedną taką sytuację - w tym przypadku, tak samo jak z wychodzeniem MAXIMUM 20 minut po czasie, byliśmy dzień lub 2 później puszczani wcześniej do domu. 2. Mycie maszyn - przykro mi czytać, że jednak istnieją ludzie z cukru... a jeśli masz uczulenie na chlor bądź jakiś środek dezynfekujący? Brygadzista/stka dadzą Ci wysokie gumowe rękawice. Wystarczy podejść. 3. Naśmiewanie się z osób niepełnosprawnych? Prędzej z tych niepełnosrytnych, którzy piszą na forum co im ślina na język przyniesie. 4. Niewykfalifikowani pracownicy pracujący przez agencję... - no cóż nie każdy w pierwszy dzień załapie wszystko, niektórym najwidoczniej nie udaje się nawet po pół roku - chociaż wszyscy wiedzą, że pani m. pracowała raptem 2 tygodnie, ale nie mi tu oceniać, ponieważ - i tu najważniejsze - pracuję na innej zmianie, w tej chwili na nockach, czyli sławetnej 3, którą pani m. uważa za najgorszą nie mając nawet możliwości poznania połowy tej załogi. Dziękuję za uwagę i mimo zatrudniania tylko przez agencje serdecznie zapraszam do składania aplikacji. Zrobiło się trochę miejsca :P

AgnieszkaO-F.

Witam szanownych czytelników owego sławetnego forum. Zazwyczaj nie udzielam się na forach ale z pewnych względów muszę tutaj się wypowiedzieć, ale z góry zaznaczam, że będzie to mój pierwszy i ostatni post. Otóż nie rozumiem z jakiego powodu stałam się że tak to ujmę sensacją w firmie, a co za tym idzie tutaj w internecie. Nie będę odnosić się do wszystkiego, co zostało napisane na tej stronie na mój temat, ponieważ zwyczajnie nie mam ochoty na to i ale też czasu. Może najpierw napiszę, jak pracowało mi się w firmie Sertop. Pracę polecam, jest fajna i lekka, zakład bardzo czysty, jest jadalnia, palarnia, dodatkowa przerwa oprócz tej standardowej. nie jest to żaden [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak tutaj ktoś chyba będąc pod wpływem jakichś substancji odurzających napisał. Nie jest tez prawdą, jakoby mycie maszyn odbywało się po godzinach pracy, jak to wspomniała tutaj pewna pani ukrywająca się pod nickiem "m". Warunki pracy też oceniam jako dobre, firma dba o przestrzeganie przepisów BHP. Może najpierw odniosę się do pani "m". Proszę pani, zapoznałam się z pani wypocinami i muszę przyznać z uśmiechem, że chyba ma pani schizofrenię albo inną chorobę psychiczną, skoro takie głupoty pani tutaj wypisuje. Otóż oświadczam, że to co pani pisze o rzekomym konflikcie między mną a brygadzistką jest kłamstwem i chamstwem z pani strony, ponieważ dobrze mnie i pani majster się współpracowało i nie rozumiem skąd pani przyszło do głowy, że ona mnie dyskryminuje. Droga pani "m" choroby psychiczne leczymy u lekarza, który nazywa się psychiatra. No, ale przystąpmy do sedna sprawy, albo raczej postu:) Ktoś tu napisał, że ludzie w Sertopie są różni. To prawda i o tym właśnie chcę napisać kilka zdań. Otóż pracowałam w owej firmie przez okres dwóch tygodni i z większością ludzi potrafiłam znaleźć wspólny język, a przynajmniej nie wywoływałam konfliktów. Ale niestety były też osoby, które przyczyniły się do tego, że musiałam podjąć decyzję o rezygnacji z pracy. Pomijam już fakt, że tutaj na forum mnie ośmieszono i że niektóre osoby ze mnie szydziły i się podśmiewały ze mnie chyba tylko dlatego, że jestem osobą niepełnosprawną (np. Damian z Piotrowic). Moja decyzja o rezygnacji z pracy była spowodowana złośliwymi plotkami na mój temat i obarczaniem mnie za błędy innych na stanowisku pracy. W skrócie m.in. w poniedziałek ubiegłego tygodnia na tzw. banderolkach ktoś zapakował do pudełek mniej niż wymagane opakowań Z SERKAMI. Przyszedł brygadzista i nam o tym powiedział, ja do tego momentu robiłam kartony. Na maszynę weszłam później, po całej akcji no ale oczywiście ktoś puścił rozgłos że to ja puściłam nie do końca wypełnione pudełka. Dziękuję tej osobie oraz Sylwii K. za zwalenie winy na mnie i puszczenie w obieg tej niezgodnej z prawdą informacji. A teraz szczególne podziękowania dedykuję Wojtkowi, który w czwartek i piątek na hali rozgłaszał opinię, jakoby pani majster powiedziała, że nie nadaję się do tej pracy i że nie przedłuży mi umowy i że od poniedziałku czyli od 10.08. mam już w Sertopie nie pracować. Drogi Wojtku, otóż mobbing oraz ośmieszanie publiczne innych osób plus kłamstwa są karane sądownie (dlaczego w twoje kłamstwa wciągasz panią majster?!) i wiedz, że tylko mojemu dobremu sercu zawdzięczasz to, że nie wejdę na drogę sądową a powinnam, bo m.in. dzięki Tobie musiałam podjąć decyzję o rezygnacji z pracy. A tak bardzo chciałam tu pracować i dalej chcę, ale Ty uczyniłeś ze mnie idiotkę i debilkę, chyba tylko dlatego bo jestem osobą z grupą inwalidzką, ale muszę Ci powiedzieć i innym osobom tu przeze mnie wspomnianym z imienia, że jestem osoba inteligentną i posiadam wyższe wykształcenie więc nieładnie tak kogoś osądzać po pozorach. Na koniec dodam, że mam nadzieję, że za to co zrobiłeś odpowiesz przed przełożonymi, a teraz położę wisienkę na torcie - pani majster przedłużyła mi umowę, mam w komórce smsa od agencji pracy z info o przedłużeniu umowy, więc to ja zrezygnowałam z pracy dzięki takim jak Ty palantom. Dziękuję za uwagę.

Palant W
@AgnieszkaO-F. 12.08.2015 09:21

Droga Agnieszko dziękuje serdecznie za to iż wyzwałaś mnie na tym forum od palantów i dziękuje iż cała winę za swoja niechęć do pracy zwaliłaś na mnie i inne osoby radze ci zacząć wreszcie brać odrobinę odpowiedzialności za swoje czyny bo wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy prawo do pomyłek tak jak z tymi kółeczkami, jednak ty próbujesz zwalić winę za to na innych pracowników którzy wtedy z tobą pracowali pomimo tego iż są już doświadczonymi pracownikami i nigdy wcześniej nie zdarzyła im się taka sytuacja, Chodź w moich oczach tez nie są bez winy bo miały cie pilnować i ci dobrze to wytłumaczyć o co chodzi w danym stanowisku czego widocznie nie zrobiły, jednak to był jeden z kilku incydentów z twoim udziałem przez te dwa tygodnie dzięki którym ludzie zaczęli gadać ze zostaniesz zwolniona choćby to jak byłaś na tak zwanych setkach przypomnij sobie ile sera lądowało na ziemi i gdyby nie wyżej wymieniony Damian który ci pomagał i zbierał z dwóch maszyn było by go zapewne jeszcze więcej, oraz ja nie wyobrażam sobie jak można po 2 tygodniach pracy już przywalić bumele i powiedzieć ze się zaspało oraz Kolejny raz chować za grupa inwalidzka. a co do twojego wyższego wykształcenia szczerze tez mam wątpliwości bo mylisz najłatwiejsze pojęcia jako jako ja ciebie oczerniałem gdyż z Sylwia jako pierwsi po wszystkich plotkach na twój temat zapytaliśmy się ciebie czy ci przedłużono umowę wiec jeżeli to w twoich oczach to jest oczernianie to ciesz się ze nie widzisz co w tej chwili po twoim wpisie dzieje się w zakładzie bo chyba naprawdę byś teraz poszła do sadu ze wszyscy śmieją się z twojego wpisu gdyż zrobiłaś z siebie totalna idiotkę.

Były

W sertopie szału nie ma ale pracujac tam godziłem sie na 1200 świadomy praw i obowiàzków.. Jak ktoś chce sie zahaczyc na chwilke lub na jakis czas to polecam, jesli szukasz czegoś stałego stabilnego sertop sobie odpuść. Zakład czysty, ludzie różni jak wszędzie..

Zostaw opinię o Sertop - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sertop