Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QT Swiss Engineering Sp. z o.o. w Gliwice

Chętny do pracy

Podpowiecie czy firma potrzebuje fachowców? Sporo dobrego słyszałem o RW Swiss Automation i forum również dobrze o nim pisze!

Robotic
@Chętny do pracy

Firma cały czas potrzebuje inżynierów robotyki, specjalistów Eplan, czy konstruktorów CAD. Dla fachowców zawsze znajdzie się miejsce :)

Dobra Rada
@Chętny do pracy

CV można wysyłać tutaj: rekrutacja@qt-swiss.eu :)

Amd

Jakość pracy podobna jak w konkurencyjnych firmach. RW ma jednak tą przewagę, że jest zarządzana przez ludzi bardziej świadomych biznesowo, co widać choćby po projektach.

Marek W

Jakieś opinie na temat firmy od osób, które się tu zatrudniły na przrestrzeni ostatniego roku?

@Marek W

Firma trochę chaotyczna, ale nie ma tragedii. Generalnie jest ok. Zarobki raczej rynkowe, więc jak znasz branze, to wiesz czego się spodziewać.

Newsman

Tu sie pracuje, a nie szuka "njusów"!

Programista PLC

Rozmowa zaczęła się bardzo fajnie od opisu jak mniej więcej wygląda praca i jej organizacji w firmie. Od tego momentu poczułem, że jako programista PLC będę zobowiązany do rysowania E-planu.)) No dobra, jak jest. Ale dalej zaczęły się fikołki. Rekruterzy zaczęli osobie z doświadczeniem z zachwyceniem opowiadać o tzw. „delegacjach” i jak to jest dużo, że mój kitometr po prostu się złamał. Po takiej opowieści zapytałem, czy są dodatki do np. projektów w stanach, bo dieta w stanach jest bardzo mała w stosunku do cen, na co dostałem odpowiedź, że można nawet na 30 dolców na dobę przeżyć)). Na samym końcu padło pytanie, ile chciałbym zarabiać. Kiedy w tej kwestii odniosłem się do widełek, dostałem odpowiedź, że nie znają żadnych widełek. Czyli jak?) Zapraszają osobę i nie mają budżetu?) Bzdura. Dla mnie oczywistym jest fakt, że goście poszukują ludzi, którzy w ogóle nie wiedzą ile kosztuje ich praca, czego dowodem jest fakt, iż mają ogłoszenia po całej Polsce. Moim zdaniem osobie z przynajmniej rocznym doświadczeniem nie ma co tam robić. Odradzam P.s. Oczywiście po dwóch tygodniach nikt ze mną się nie skontaktował

Co to są wejścia/wyjścia na sterowniku? Co wiesz o profinecie, profibusie itd. Co zrobić, żeby silnik zaczął się kręcić w drugą stronę?

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
RobRob

Co nowego w Swissie?? Jakies njusy?

alojzy

Wszedzie dobrze tam, gdzie nas nie ma...

MK

W ostatnim czasie sporo zmieniło się w firmie na plus. To nie to same RW, co kilka lat temu. Firma mocno się rozwinęła, sensowniejsi ludzie sa i powazniejsze projekty. Czasem nie wszystko jest dograne na delegacjach, ale patrzac na inne firmy, to tam wygląda to zwykle jeszcze gorzej.

Wojt

A ja powiem, że w RW da się pracować ;). Delegacje oczywiście bywają czasem męczące, ale taka branża i na projekty trzeba jeździć zwykle albo do Zachodniej Europy, albo do Stanów. Można jednak przywyknąć, a w razie czego można później popracować trochę stacjonarnie w biurze.

rndy

Słowa klucze: jak ktos lubi pracować :)

Robotek

Pracuję w firmie RW Swiss Automation już kilka lat i jestem bardzo zadowolony z tego. Wprawdzie mam zasadę, że jak pracuję to z pełnym zaangażowaniem i może to było widać dla kierownika. Nie narzekam na kasę i na pracę, polecam jeśli ktoś lubi pracować!!

Niekrytykrytyk

@DW no jedni są bardziej bilscy inni mniej :)

Robotka

Co słychać w firmie? Tak mało piszecie a dobrze byłoby coś poczytać zanim będę aplikować . Może ktoś znajdzie moment?

Robot

Wszystko się zgadza, ale żeby były pieniądze trzeba na to zapracować . Jak mówi przysłowie -Nawet Salomon z pustego nie naleje. RW Swiss Automation Sp. z o.o. to spoko firma , jak ktoś chce pracować!!

Div x

Jak są pieniądze, to i chęci do pracy zawsze są lepsze, hehe

Radek

Miło się pracuje jak wszystko idzie zgodnie z założeniami. Są wówczas pieniądze i można nagradzać ludzi. To jest najlepszy bodziec mobilizujący załogę do efektywnej pracy.

Eng

I właśnie otwarli nowe biuro na Łotwie. Dobra robota!

KUKA27

Swissowcy na fali widać. Nowe oddziały, samochody, oby to tylko nie chwilowa koniunktura.

DW

Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził :)

Niekrytykrytyk

Nagradzają samochodami to fakt, ale czy najlepszych tutaj kwestia sporna....

Pragmatyk

W Swissie chyba jakiś urodzaj, że nagradzają najlepszych pracowników samochodami. No, no, no.

Zostaw merytoryczną opinię o QT Swiss Engineering Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w QT Swiss Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy QT Swiss Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QT Swiss Engineering Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 29 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy QT Swiss Engineering Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w QT Swiss Engineering Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 365 ocen.

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.