bestpol

Poznań

Opinie o bestpol

miska

Olek' to skłąd budowlany i siedzibę mają w Białymstoku.Posiadają bogatą oferte materiałów budowlanych. Jeżeli chcesz aplikowac na stanowisko magazyniera czy na halę jako doradzca to masz pewnie szanse, oni na miejscu też szkola ludzi wiec nic nie skzodzi aplikować.

(usunięte przez administratora) ale fajny nik sobie wybrałeś

Franek

dla mnie firma oki a Ty gościu przestań pierdolić głupoty albo inaczej ślepy umowy nie podpisuje. Jak się komuś nie chce pracowac to problem ma. Ja pracowałem 4 lata i nie narzekałem a że, skończyła sie budowa i były redukcje to trzeba było szukać sobie innej pracy Ty byś chciał żeby Cię niańczyli do renty????

trol

Mili forumowicze mam nadzieję na podjęcie wątka. Firma Bestpol z Poznania to firma która traktuje pracowników instrumentalnie, zrobiłeś co swoje to kopa w ...... Nie zapewnia dłuższego frontu robót, zatrudnia na polskich warunkach na kontrakty w Niemczech do 183 dni przy tym nie płacąc podatku w Niemczech, blokując dalszą pracę w tym kraju. Stawki mizerne a do tego o dietach i urlopach można zapomnieć ( idą do kieszeni prezesa ). Wszystkie opłaty związane z pobytem na kontrakcie ( mieszkanie nawet dojazd do miejsca pracy ) są opłacane ze stawki pracownika a i to co zostaje jest jeszcze okrojone. Przy zatrudnieniu mówią tak a robią zupełnie co innego. Nie polecam i przestrzegam przed tą firmą, choć myślę że i tak znajdą się chętni ale to wtedy będzie ich problem.

Słowa kojarzące się z bestpol (np:.solidna, profesjonalna, rozwojow Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .oky Od jakiej stawki można negocjować pensję?od kwalifikacji Najbardziej podobało mi się w bestpol:atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w bestpol:oky

Zostaw opinię o bestpol - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bestpol