Handlowa Spółdzielnia Gorzków

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Handlowa Spółdzielnia Gorzków

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Genowefa Bochenek

Pracownik firmy - Prezes Zarządu

09.10.2023 02:10

Czym zajmuje się Państwa firma?

Genowefa Bochenekikona wywiad

Handlowa Spółdzielnia „GORZKÓW” prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Jesteśmy dystrybutorem wielu znanych i cenionych producentów takich jak: Henkel, Schwarzkopf, Burnus, INCO, Krosno Glass S.A, Paclan, Agro Chemat, Dynamic Technology, EloPol. Zajmujemy się także sprzedażą produktów firm: Almusso, Politan, SNB, ARTGOS. W asortymencie branży przemysłowej posiadamy szeroki wybór chemii gospodarczej (środków piorących, środków czystości), kosmetyków, papierów toaletowych, artykułów gospodarstwa domowego, szkła i porcelany oraz artykułów sezonowych.

Gdzie znajduje się siedziba Państwa firmy?

Genowefa Bochenekikona wywiad

Nasza siedziba mieści się w Nowym Sączu przy ul. Magazynowej 1. Posiadamy także oddział hurtu przemysłowego w Krośnie.

Jaka jest historia Państwa firmy?

Genowefa Bochenekikona wywiad

Firma powstała 1975 roku w wyniku przekształcenia Wojewódzkich Związków Gminnych Spółdzielni. Jesteśmy firmą o wyłącznie polskim kapitale.

Do kogo skierowane są Państwa usługi?

Genowefa Bochenekikona wywiad

Nasi przedstawiciele handlowi obsługują klientów głównie z województwa podkarpackiego i małopolskiego.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Genowefa Bochenekikona wywiad

Obsługujemy sklepy i hurtownie związane z branżą chemiczną i przemysłową, więc konkurencja, z którą mierzymy się na co dzień, jest bardzo duża. Nie zmienia to jednak faktu, że na rynku radzimy sobie bardzo dobrze.

Ile osób Państwo zatrudniacie?

Genowefa Bochenekikona wywiad

Zatrudniamy 110 osób. Za zatrudnienie w naszej firmie odpowiada dział kadr. Na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji, ponieważ mamy wystarczająco pracowników.

Łysy Nowy wpis

Chciałbym przeprosić wszystkich których skrzywdziłem moimi wpisami . Miałem duży problem z alkoholem . Kocham żonę nad życie i bardzo skrzywdziłem ja jak i wielu w firmie narobiłem problemów. Teraz patrząc trzeźwo ze świeczka w ręku szukać takiej firmy jak i szefostwa. Co to są wogule za ludzie . Narobiłem tyle smrodu a oni dali szanse pani. Przepraszam jestem chorym człowiekiem uzależnionym od alkoholu. Pomału staje na nogi . Dziękuje za szanse dla żony

Aktualność
Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i liczne opinie. Czytamy je wszystkie z dużym zainteresowaniem i cenimy każdy głos. Chcemy włączyć się w prowadzoną tutaj komunikację i pokazywać, jaką jesteśmy firmą.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników.
Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.

Z poważaniem,
Zarząd HS "Gorzków"