Grupa Progres

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Progres

Robert

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko zaglądacie na forum?

To może w takim razie jako pracownik dodam coś od siebie: 1) System premiowy: jest jak Yeti, wszyscy o nim słyszeli, ale jakoś mało kto go widział :) Gdy przekraczasz target nagle się okazuje, że twoje biuro ma jakieś zobowiązania wobec centrali i niestety z premii nici. Bardzo częsta praktyka. W innych agencjach niedopuszczalna, ale nie w progres 2) Umowy: głównie tymczasówka lub zlecenia, odnawiane co miesiąc, także w każdej chwili można zostać zwolnionym, zwłaszcza gdy ktoś zaczyna domagać się umowy o pracę, która mu obiecano. 3) Benefity: mało kto z nich korzysta,dofinansowanie jest tak niskie, że zwyczajnie się to nie opłaca, no chyba, że mówimy o "managerach" oni maja niezłe dofinasowanie. 4) Atmosfera: beznadzieja - liczne przypadki mobbingu i poniżań ( niektóre zgłaszane do sądu ). 5)Rotacja: bardzo wysoka ( pracowałem w wielu firmach, a jeszcze z taką rotacja się nie spotkałem ). Nie ma co się przyzwyczajać do kolegów i koleżanek bo w następnym miesiącu i tak już ich nie będzie

Wacław

Tak teraz jest, że pracownicy często zmieniają pracę i to z różnych powodów. To nie jest wina firmy

bgb

Ciągła rotacja personelu. Nie polecam pracy tam nikomu. Co jakiś czas wyrzucają pracowników.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grupa Progres. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
klama

witam Grupa progres Koszalin tragedia nie polecam pracowałe 4 dni przez ta firme na fajerwerkach muszę teraz się prosić o pieniądze najpierw musiałem pójść po kartę pracy pozniej ja odnieść dzwonić bo cos nie pasowało i od pierwszego stycznia jeszcze do 19 stycznia kasy nie ma i dalej dzwonie i sie proszę jak cos w biurze w Koszalinie pracuje Ewelina ul.mlyńska nie polecam na poczatku mila i sympatyczna a jak skonczylem prace to ma poprostu (usunięte przez administratora) na czlowieka jak smiecia go traktuje i tyle

Carlo

Bardzo miła obsługa. Wynagrodzenie na czas. Jestem zadowolony i z pełną odpowiedzialnością polecam.

tak

Również nie polecam. Błędy w wyliczaniu wynagrodzeń i zwykłe chamstwo w traktowaniu pracowników

Patrycja

@Yog a do jakiej pracy byłeś w agencji zatrudniony? Możesz napisać coś więcej? Jak tłumaczy się z opóźnienia pracodawca? Więcej dodatkowych informacji pozwoli bardziej zrozumieć sytuacje.

Yog

Nie polecam agencji, jestem przez nia zatrudniony i czekam na swoją wypłatę od dwóch tygodni oczywiście po terminie, ciezki kontakt z ich strony i za każdym razem inna wymówka. Odradzam!

Patrycja

@ScHiZm a jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane i zapisane w umowie? Jak wyglądał proces rekrutacji? Te informacje pomogą przyszłym pracownikom odpowiadającym na oferty pracy.

ScHiZm

Właśnie dostałem się do Technicoloru w Piasecznie poprzez HR Progress, praca na magazynie. Ktoś posiada jakieś doświadczenie lub aktualnie pracuje poprzez HR w Technicolorze? Jak z wypłatami? Czy na czas są wypłacane? Czy faktycznie co miesiąc jest premia w wysokości 600 złotych?

Wiktoria

Nie polecam tej firmy! Jedno wielkie kłamstwo. Każde ich słowo jest nic nie warte, obiecują wszystko- nie oferują nic. Prawda wychodzi na jaw dopiero w trakcie pracy! Jechałam ponad 70km do pracy, wróciłam dzień później przez chamskie i bezczelne potraktowanie mnie przez "szefową"! Tą "firmę" powinno się zlikwidować. Nie pozdrawiam. Ps nie zostawię tak tego :)

Jessi

Witam,nie polecam,hamy i oszuści. Nie wywiazuja sie z umowy. Pieniadze nie placone na czas,ciekawe czy wogóle zapłacą. Jak dzwonie i chcę się dowiedziec cos na temat wypłaty to albo tel odrzuca,albo wyłącza. Oszuści !

nonkonformista

Witam czy pracował ktoś na słuchawce w grupie progres w Olsztynie? Proszę o opinie pozdrawiam.

nonkonformista

radzia

a możesz złociutka napisac konkretmie na jakie stanowisko się wybierasz? a byłaś już na rozmowie kwalifikacyjnej? jak coś to opisz prosze jak ona wyglądała ze szczegółami bo ja też wysłałam cv do nich wcvzoraj

Asik

A czy ktoś wie jaka atmosfera w samym biurze? bo dostałam ofertę pracy w ich oddziale w Poznaniu

lala1623

Dla mnie ta agencja jest chora i tylko chcą zarobić w każdy możliwy sposób po pierwsze za wszystkie nadgodziny i wekkendy płacą tą samą stawkę a co najlepsze jeśli podejmę pracę w ciągu 3 miesięcy od skończenia z nimi umowy lub gdy firma która wynajeła progres mnie zatrudni w tym okresie to ja agencji mam zapłacić 5 stów kary za to ze przeszłam na umowę firmy w której wykonuję zlecenie.Chore to jest.Podjęłam pracę kilka dni temu a umowę dopiero dostałam i co teraz?

Ala

Czy ktoś z Was posiada informacje na temat pracy na stanowisku Konsultanta ds. Telefonicznej obsługi klienta w Grupie Progres? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki i informacje.

elektro

4000 zł. to w chwili obecnej jakieś 720 funtów brytyjskich. W Anglii za takie pieniądze nie warto nawet wychodzić z domu. W ogóle nie trzeba pracować, żeby mieć taką kase. Oferty dla Master of Electronics zaczynają się od 3000 funtów na miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres - Gdańsk

• Jak się pracuje w Grupa Progres?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres?

Grupa Progres