Grupa Progres

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Progres

Kamil

Powiem szczerze pracowałem kilka ładnych miesięcy przez agencję Progress, albo ja mam szczęście, albo mieliście pecha. Jak jesteś studentem to naprawdę fajną pracę znajdziesz niekoniecznie stałą ale fajną. Przez 3 miesiące w markecie w Rumii pracowałem i co miesiąc zarabiałem około 2000 zł. Potem wysłali mnie na zlecenie do Rumi też ale do innego marketu na 7 dni i zarobiłem kolejny 1000. Przerwałem tylko współpracę ze wzgledu na praktyki. Nie odejmują za różnicę kasowe, więc nie ma się co martwić tylko trzeba chcieć. Uważam że można sporo zarobić, biorąc od nich życzenia i napewno po zakończonej praktyce planuje wrócić do współpracy z nimi, przynajmiej narazie. Jeśli zaś chodzi o wypłatę w 9/10 przypadków otrzymywałem wcześniej, nawet raz się zdarzyło że 15 dnia miesiąca co mnie zaskoczyło. Raz się zdarzyło że otrzymałem później ale ładnie mnie przeprosili za problem i dla mnie to wystarczy pamiętajmy każdy jest człowiekiem i ma prawo się pomylić, wszystkie niedogodności można bardzo szybko i w przyjemny sposób załatwić. Więc nwm skąd te negatywy, napewno nie myślcie że będziecie grube miliony zarabiać pracując przez agencję, ale troszkę chęci i można rozumu i przez miesiąc można dobre pieniążki zarobic.większość spóźnień z zapłatą wynikała pewnie że sami zaniedbaliście dostarczanie list, a niestety jeśli chodzi o kary to jest to rzecz normalna, dają ci zlecenie a kary są za opuszczenie bez usprawiedliwienia stanowiska więc ..... jak zadzwonisz się dogadasz to nie zapłacisz a sam osobiście znam osoby, które jak miały jakieś problemy zdrowotne, bądź jakiś wypadek to nie płacili kary. Pamiętajcie tam też pracują ludzie którzy chcą zarobić jak jesteś mily dla innych oni też będą dla ciebie. Serdecznie pozdrawiam wszystkich z grupy Progress, którzy zawsze mnie poratują jak nie mam pracy a dzięki ich zleceniom moge połączyć studia i zlecennia ich i mieć dobre pieniążki dzięki którym mogę sobie pozwolić na moje zachcianki.

brak szmalu

Opinia Negatywna , Nie Dotrzymuja danego słowa przelewy 21-22 haj bedzie na koncie lipa zaraz 23 i tez pewnie lipa nie polecaam Odradzam ... PS Fario 50 + osób równiez czeka :)

karola

Firma Do Niczego placą grosze a jak dasz zwolnienie lekarskie odrazu Cię zwolnią nie dajcie nie nabrac firma porażka

agnieszka

Grupa Progres jest najlepszą agencją z jaką miałam okazję pracować. Pełen profesjonalizm. Nie mam pojęcia skąd tyle negatywnych opinii. Polecam ze szczerego serca.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grupa Progres. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
maniek

Oferty pracy w wiekszosci dla fizycznych, albo w telemarketingu no i jeszcze na kasie mozna siedziec w marketach. Taki jest obraz rynku pracy w 3city. To samo jest w Holandii, Niemczech i Wielkiej Brytani. Wnisek, lepiej emigrowac, bo za granica przynajmniej sie wiecej zarabia.

Lili

Masakra, jakiś czas temu byłam u nich na rozmowie, w Poznaniu, były dwie panie, jedna przesympatyczna, druga (blondynka) straszna - sprawiała wrażenie, jakby walczyła na ringu, pokazywała na każdym kroku swoją wyższość. Poziom rozmowy był co najmniej niehumanitarny...Jej ton głos do dziś brzmi mi w uszach - niemiłe doświadczenie. Ostanie miejsce na ziemi, gdzie chciałabym pracować...

paulo991

Mnie spotkała dziwna sytuacja z tą niekompetentną agencją pracy. Zostałem zatrudniony na magazynie poprzez Progres i za 3 dni zostałem zwolniony od tak bez praktycznie żadnego powodu. Miałem już nie przychodzić do pracy,nie zadzwonią nawet do mnie o co im chodzi. Nie polecam w ogóle tej agencji. Totalny wyzysk,mają pracowników gdzieś bo zwalniają z dnia na dzień bez podania przyczyny i nic im nie można udowodnić. TOTALNA PORAŻKA,NIKOMU NIE POLECAM TEJ AGENCJI.

father

Regres HR Z nami na pewno się cofniesz (nawrócisz)...:)

emigrant

Takich agencji jak ta jest kilkaset w każdym większym mieście w Wielkiej Brytanii. Dlaczego miałbym we własnym kraju pracować dla agencji, skoro równie dobrze mogę pracować dla takiej agencji w Anglli i Niemczech za dużo lepsze stawki, chociaż nadal minimalne. Nie ma żadnego racjonalnego powodu dla którego ktokolwiek powinien pracować dla Regresu. Lepiej emigrować jeśli w 3city pracodawcą może być tylko miernej jakości agencja pośrednictwa pracy.

dibidum

Najgorsza agencja w 3city. Nie polecam.

pudel

jestem pracownikiem przez dwa miesiące bylo spoko myslalam ze lepiej nie bedzie az nie złożyłam wypowiedzenia od tamtej pory jest wieczny problem. Kasa do 21 zawsze jest ale podjescie kadry, chamstwo glupota i wygórowane mniemanie osobie. Nie polecam, i odradzam osoba o słabej psychice.

niesia22

To ja opiszę sytuację jaka mnie spotkała ze strony agencji pracowałam tam jako młoda osoba Pani na rozmowie oglądała moje cv czytała ofertę z kartki kasę o dziwo dostałam ale reszta bez komentarza. Miałam pogrzeb w rodzinie dlatego, że nie mogła być w jednym dniu wypisano mnie z agencji ogólnie nie polecam chamstwo Pani z którą rozmawiałam i nie uwzględnianie stanu zdrowia.

misza

Ja wyczytałem tylko, że3 HR Progress jest częścią Grupy Ever, świadczącej usługi outsourcingowe na najwyższym poziomie. Na rzecz imponującej listy Klientów, codziennie swoją staranną pracę wykonuje 2000 osób zatrudnianych przez Grupę a jak to wyglada od srodka to sam jestem ciekaw, bo ktoś pisał wcześniej że kasy nie wypłacają wiec warto sprawdzić ich dokładniej przed podjęciem współpracy

xxx

gprszych świrów nie spotkałam! tylko dla osób o stalowych nerwach.

robert

ten kto twierdzi że ta firma jest ok ,to chyba miał jedyny szczescie do wypłaty pieniedzy.to firma beznadziejna ,która nie wypłaca kasy.ich umowy są guzik warte.nikt z moich znajomych nie dostał kasy za wrzesien do tej pory.uwazajcie.

johny

Hr-owcy to często ignoranci bez znajomości języka angielskiego, obsługi komputera. To ludzie pozbawieni wyobrazni, którzy wysyłają informatyków do pracy w magazynach i fabrykach, a do tego wymagają jeszcze licencji na wózek widłowy.

aga.aga.spoko.pl@autograf.pl

Dostałem propozycje pracy przez agencje pracy progres w gdansku,Umowa na stałe bezposrednio u niemca.Czy ktos tam pracuje jaka jest wasza opinia.

blondi
@aga.aga.spoko.pl@autograf.pl

hmmm...może kierowniczka odstąpiła ci jakiegoś niemca na wochenende, bo jeszcze nie słyszałam ,że przez tą agencje można pracować bezpośrednio u niemca, no chyba ,że wiadomo..jak

johny

Nie od dziś wiadomo, że ludzie pracujący w HR są bezużyteczni. To beztalencia, bez wyobrazni i jakiejkolwiek kultury umysłowej. (usunięte przez administratora)

asd

Ludzie od HR to jakaś kpina, źle im z oczu z patrzy. Brak jakiegokolwiek przygotowania do rozmowy, obiecanej odpowiedzi na temat rekrutacji jak nie było tak nie ma. Milion ogłoszeń tygodniowo na trojmiasto.pl ... to mówi samo za siebie :)

xyz

Witam Byłam ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie,określić to można całkowitym brakiem profesjonalizmu tej firmy!Rekrutowała mnie pani,która nie wiedziała chyba jakie pytania mi w ogóle ma zadawać.Nie widziała wcześniej na oczy mojego CV,więc nie wiem po co człowiek im takowe wysyła??? Całą ofertę pracy czytała z kartki,równie dobrze mogłabym ją sama sobie przeczytać,gdyby wysłali mi ją np. mailowo (nie traciłabym czasu na dojazd do nich).Rozmowę rekrutacyjną przeszłam,jednak sama odmówiłam pracy dla tej ,,agencji" ,ponieważ jeśli firma zajmująca się poszukiwaniem pracowników i ich rekrutacją nie umie takich rozmów przeprowadzać to jak ma wyglądać ,,nasza" dalsza współpraca?! Totalny brak profesjonalizmu. Nie polecam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres - Gdańsk

• Jak się pracuje w Grupa Progres?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres?

Grupa Progres