Opinie o Laam Security Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Laam Security Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Laam Security Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laam Security Sp. z o.o. w Warszawa

T@deo

a to najlepsze ogłoszenie o pracę firmy Laam ;-) super maja wymagania na stanowisko agenta ochrony ! Agencja Ochrony Laam we Wrocławiu zatrudni do ochrony,wymagane umiarkowane orzeczenie o niepełnosprawności i niekaralność, Cv proszę wysyłać pkurczynski@laam.pl lub te. 0609 34 00 03 http://www.gowork.pl/praca_wyszukaj.php?slowo_kluczowe=laam&region=&czas_w_tyl=all

do imbecyla z LAAMu

http://praca.gazetapraca.pl/200,4001,,731844,,AGENT+OCHRONY.html oto dzisiejsze ogłoszenie firmy LAAM (ta od niepełnosprawnych agentów ochrony): Jak widać jest wzmianka, że nie wymagają doświadczenia: Agentów Ochrony do pracy w CZĘSTOCHOWIE chętnie studentów, uczniów, rencistów lub osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Nie wymagamy doświadczenia! LAAM Security tel. 0669 180 010 tel. 032 781 74 71 mail: katowice@laam.pl

niepełnosprawny

niby oszust - 2010-01-04 12:01:47 podobno jestem oszustem, więc dlaczego pod poniższym linkiem znajdziecie te ogłoszenie, że LAAM szuka niepełnosprawnych do ochrony sklepów i nie wymaga żadnego doświadczenia ;-) ??? http://praca.gazetapraca.pl/200,4001,,731667,,AGENT+OCHRONY.html Jesteś [usunięte przez moderatora] BO MANIPULUJESZ I ŚWIADOMIE WPROWADZASZ W BŁĄD. Oto treść ogłoszenia jaką znalazłem pod podanym przez ciebie linkiem: "Agentów Ochrony do pracy we WROCŁAWIU, LEGNICY, WAŁBRZYCHU, JELENIEJ GÓRZE, LUBINIE chętnie studentów, uczniów, rencistów lub osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. tel. 665-891-230 mail: amoszonka@laam.pl tel. 0609-340-003, mail: pkurczynski@laam.pl LAAM Security tel. 032 781 74 71 (g. 8-16)" Gdzie tu jest informacja, że Laam szuka niepełnosprawnych do ochrony sklepów??? Albo, że "nie wymaga żadnego doświadczenia"? Podobnie zrobiłeś w poprzedniej wypowiedzi niby cytując treść ogłoszenia np. dopisałeś "Warszawie" i "żadnego" - dlaczego to robisz? TO WŁAŚNIE JEST [usunięte przez moderatora] i MANIPULACJA. Myślisz, że ludzie są głupkami? NIE WIEM O CO CI CHODZI ALE SWOJE PRAWDZIWE INTENCJE ZAWARŁEŚ W SWOJEJ PONIŻSZEJ WYPOWIEDZI: "T@deo - przedwczoraj o 15:07 odpowiedz | cytuj | do usuniecia (...) właśnie siedze w cofe heavem w wawie w złotych tarasach i nie mogę powstrzymać się od smiechu patrząc na ich "agenta ochrony" (wzrost metr pięćdziesiąt w kapeluszu i tylko mówi dzień dobry wchodzącycm), cały opryszczony, wygląda na niepełnosprawnego intelektualnie i fizycznie (...)" DYSKRYMINACJA! DYSKRYMINACJA! DYSKRYMINACJA! DYSKRYMINACJA! DYSKRYMINACJA! DYSKRYMINACJA!

śmieszny!!!

no więc kto jest [usunięte przez moderatora], chyma LAAM , kolejne ogłoszenie tej treści: http://praca.gazetapraca.pl/200,4001,,731850,,AGENT+OCHRONY.html

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Laam Security Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
niby oszust

niepełnosprawny

Do tego jesteś oszustem. Przerobiłeś treść ogłoszenia. Tylko nie wiem w jakim celu?

niepełnosprawny

Ja jestem niepełnosprawny. Pracuję w laamie. Tu dali mi szansę bez względu na moją niepełnosprawność i tu nauczyli mnie zawodu ("Nie wymagamy doświadczenia"). Moje oczy i uszy nie są gorsze od twoich. Nie musze byc komandosem zeby zlapac zlodzieja, od tego są Grupy interwencyjne. A to co piszesz to podła DYSKRYMINACJA. WSTYDŹ SIĘ

niepełnosprawny

T@deo - 2009-12-29 15:07:43 Nie polecam tej firmy. wystarczy popatrzeć na ochraniane przez LAAM obiekty. właśnie siedze w cofe heavem w wawie w złotych tarasach i nie mogę powstrzymać się od smiechu patrząc na ich to podła DYSKRYMINACJA. WSTYDŹ SIĘ

Zostaw merytoryczną opinię o Laam Security Sp. z o.o. - Warszawa

Laam Security Sp. z o.o.