LAAM Security

Wrocław

Opinie o LAAM Security

wunker

wojtek, słuchaj na ochronie to raczej nikt nie dba o warunki dla pracowników. Podobno niektórzy swoje ugrali.

Effer

Z tegp co wiem to został postawiony pozew zbiorowy przeciwko firmie Laam Security Sp. z o.o. za łamanie praw pracowniczych. Niestety nie wiem jak zakończyła się cała sprawa ale obecnie wielu informacji na temat tej firmy niestety znaleźć nie można, a szkoda bo pada kolejna firma która utrzymywała wielu pracowników

jasiu

zawsze tam gdzie Ty.. ładna piosenka, Laam jest ok, nie wałują na wypłatach jak Solid, Delta i mam normalną stawkę na umowie ,a nie 5 zł + premia, wtedy ostatni miesiąc pracy w takiej firmie jak Delta to porażka, bo masz gołą stawkę 5 zł,

ania

a gdzie we wrocławiu są ochroniarze z laamu? pierwszy raz słyszę o tej firmie.

bolo

a ja życze wszystkim ochroniarzom z Laam nowych lepszych pracodawców. Właściwie każdy nowy to będzie lepszy, bo Laam to straszne dno

były agent

Życze wszystkim agentom szczęśliwego nowego roku i nowej lepszej pracy.

niepełnosprawny

niepełnosprawny

T@deo - 2009-12-30 10:09:20 Oto przykład ogłoszenia o pracę LAAMu, najlepsze jest to o niepełnosprawnych i że nie wymagają doświadczenia. Mam nadzieję że LAAM nigdy nie będzie ochraniać miejsce w którym mieszkam, albo np. szkołę gdzie chodzą moje dzieci. OGłoszenie firmy LAAM: Agentów ochrony chętnie studentów, uczniów, rencistów lub osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. do pracy w: WARSZAWIE, KATOWICACH, BYTOMIU, BIELSKU BIAŁEJ, ZABRZU, RUDZIE ŚLĄSKIEJ tel. 665-190-089 do pracy w: SOSNOWCU, CZELADZI, DĄBROWIE GÓRNICZEJ, BĘDZINIE tel. 669-180-010 Nie wymagamy żadnego doświadczenia! LAAM Security Katowice, ul. Dąbrowskiego 22 tel. 032 781 74 71 (g. 8-16) mail: katowice@laam.pl Ja jestem niepełnosprawny. Pracuję w laamie. Tu dali mi szansę bez względu na moją niepełnosprawność i tu nauczyli mnie zawodu ("Nie wymagamy doświadczenia"). Moje oczy i uszy nie są gorsze od twoich. Nie musze byc komandosem zeby zlapac zlodzieja, od tego są Grupy interwencyjne. A to co piszesz to podła DYSKRYMINACJA. WSTYDŹ SIĘ

T@deo

magda

Tak jak myslalam, poprostu klamiesz...

magda

jestem w ciezkim szoku stary facet podpisuje sie "grześ" Jest to dosc wymowne... Ale zapytam dlaczego nie dostales calej wyplaty? Moze jakies szczegoly...

grześ

bzdura, ja do dzisiaj nie dostałem pełnego wynagrodzenia od (usunięte przez moderatora) z Laamu

jasiu

może być , nie najgorsza, wypłaty są 16tego

magda

barberys - 2009-10-31 14:48:05 Laam to firma, ktora nie powinna dzialac na rynku ochrony. Egzystuja tylko dlatego, ze zatrudniaja niby niepelnosprawnych i ciagna kase z PFRON. To naciaganie , bo jak moze niepelnosprawny byc sprawnym ochroniarzem? generalnie pracowalem tam i nie polecam! w takim razie nie powinny też działać Impel, Solid security, Konsalnet-Scorpion, Stekop itp. długo można wymieniać.

koledzy

barberys - 2009-10-31 14:48:05 Laam to firma, ktora nie powinna dzialac na rynku ochrony. Egzystuja tylko dlatego, ze zatrudniaja niby niepelnosprawnych i ciagna kase z PFRON. To naciaganie , bo jak moze niepelnosprawny byc sprawnym ochroniarzem? generalnie pracowalem tam i nie polecam! berberys kłamco poznajemy cie, WYWALILI CIĘ ZA KRADZIEŻ przez ciebie nam się też oberwało

barberys

zebek

Info dla Krzycha. Dzień przelewu to 15 następnego miesiąca. Do tego musisz doliczyć 1-3 dni roboczych kiedy pieniądze idą między bankami. Wszystko zależy do twojego banku a dokładnie daty księgowania. Znajoma w banku mi powiedziała, że jeżeli przelew jest wysłany np. w piątek to drugi bank księguje go dopiero w poniedziałek ok 13. A w międzyczasie bank zarabia na twojej kasie.

daro

ty co ty pitolisz, ja dostaje na czas a moze nie wiesz kiedy jest dzień wypłaty?

Krzychu

Ta firma to porażka! Z kasą zawsze się spózniają ODRADZAM

daro

pracuje od kilku miesiecy, w sumie nie jest zle

Zostaw opinię o LAAM Security - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LAAM Security