LAAM SECURITY - ŁÓDŹ

Łódź

Opinie o LAAM SECURITY - ŁÓDŹ

hubert

@bogun, no i jak tam po aplikacji? Może ktoś wie jakich pytan spodziewać się tutaj podczas rozmowy kwalifikacyjnej, czy raczej przyjmują każdego, kto przebiegnie 100 metrów?

bogun

Odnoszę wrażenie, że ten kto będzie chciał ten odniesie w firmie spory sukces. Ja sam próbuję swoich prac po raz pierwszy i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak na razie przymierzam się do złożenia CV więc życzcie mi szczęścia i powiedzcie jakiej kasy można się spodziewać na start to by mi wiele dało. DZieki

michał

no i warto Waszym zdaniem czy nie warto tak naprawde? sam mam już dylematy straszne z tego powodu i nie wiem co zorbić, może lepiej by było faktycznie jakby osoba obecnie pracująca coś o tym powiedziała, bo to zawsze pewniejsze informacje niż jakieś spekulacje byłych pracowników na temat tego jak to jest teraz.

aaaa

Praca strasznie nudna i bardzo słabo dochodowa. Zgodziłem się na nią ponieważ mój korordynator powiedził mi że pracuję się ile się chce. W pierwszym miesicu zarobiłem troszke ponad 900 prosiłem o większą liczbe godzin ale nic z tego. Ogólnie jest to praca dla ludzi nie miejących wyjścia

były agent

Życze wszystkim agentom szczęśliwego nowego roku i nowej lepszej pracy.

magda

agent - 2009-11-16 17:17:00 dzisiaj 16sty a wypłaty nie ma !!!! co za shit A wedlug ciebie kiedy miala byc ?

agent2

A ja juz mam !!!!!!! Co za shit Ty moze daruj sobie ten bank spoldzielczy

agent

dzisiaj 16sty a wypłaty nie ma !!!! co za shit

kolega

Pawelku leniuszku ty jestes straszny i okropnie sie z toba pracowalo

pawel

straszna firma ten laam

(usunięte przez administratora)Jak to wypłata nie wpływa na czas? Dzwoniłem po pierwszym miesiącu i w księgowości mi powiedzieli, że przelewy wysyłają 15 każdego miesiąca. U mnie kasa jest 16 lub 17-go. I tak jest od paru miesięcy. Kiedyś zdarzyło się ze przelew przyszedł 19 ale wtedy był długi weekend... A robota czasami faktycznie nudna

Rychu

Praca nudna , non stop stoisz kasa słaba :(

Zostaw opinię o LAAM SECURITY - ŁÓDŹ - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LAAM SECURITY - ŁÓDŹ