Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

Opinie o Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

łukasz

Trudno ustosunkować się do negatywnych i anonimowych opinii, gdy dotyczą one ogólnych zdań, bez podania kontekstu. Być może się powtórzę. Prowadzimy działania, która mają na celu pomóc rozwiązywać problemy naszych klientów. Jeśli pojawiają się trudności komunikacyjne z naszymi doradcami zachęcam do kontaktu z dyrektorem czy menadżerem danego oddziału. Rozumiem, że to miejsce (ten wątek) daje możliwość upustu negatywnych emocji pytanie tylko, na ile takie działania zmierzają do rozwiązania sytuacji. Bardzo nam zależy na osiąganiu satysfakcji klientów z naszych działań stąd moja prośba o bezpośrednią komunikację. Niektórzy z tej możliwości skorzystali i problem został rozwiązany.

klient freedom
@łukasz

Panie Łukaszu jak trudno sie ustosunkować do negatywnych komentarzy - Pan doskonale wie jak wygląda sytuacja w firmie Freedom Olsztyn - Agencci wiecznie zajęci brak kontaktu ze sprzedającym , brak realnych klientów do kupna nieruchomości , wieczne pretesję i niestosowne zachowanie agentów . ogólnie Freedom to mydlenie oczów , brak kontaktu , narzucanie swojego zdania . Brak klientów skutkuje tym ze nieruchomości duzo zaniżona bo zależy mi na szybkiej sprzedaży nie może się sprzedac bo jest zle prowadzona i Pan o tym doskonale wie !!! Powiem więcej Pan temat zna - wie i zna również moje potzreby jako klienta Panstwa firmy - potzrebuję bardzo szybko sprzedac nieruchomośc nadmienię ze atrakcyjną ale ktoś Pan wie kto zaniedbał swoją pracę i myślę ze bede miał problem ze sprzedażą . Pozdrawiam

@klient freedom

Prowadzę tutaj komunikację, ponieważ zależy mi na pozytywnym wizerunku marki i realnej pomocy. Niestety szczegółów opisywanej przez Pana sytuacji nie znam, stąd zachęcałem jednak do bezpośredniego kontaktu, ponieważ nie ma takich problemów których nie można rozwiązać. Z drugiej strony, czuję się zasmucony kiedy na podstawie jednostkowych przypadków konturuje się opinie na temat całej firmy, wszystkich doradców.

eleonora

Widzę,że dużo nas już tu jest niezadowolonych z pseudofirmy Freedom!!!! W większości siła. Brak słów-dla nich nie liczy się człowiek-najważniejsze sprzedać i mieć dla siebie zysk. Na początku współpracy mili, w (usunięte przez administratora) włażą-ale i tak dyktują każdy krok. Jak nie po ich myśli-aroganccy i z ironią traktują.!!! Gówniarstwo wzięło się za biznes (franczyza) i kokosy zbijają na nieświadomych klientach. Ja niestety mam przykre doświadczenia z nimi!!!!! Straciłam zaufanie do ludzi,kawał zdrowia i dużo pieniędzy. Czytajcie ich umowy-najlepiej z prawnikiem. Ponieważ mają je tak skonstruowane,że tylko- w razie rezygnacji przez klienta-oni są na plus. NIE POLECAM!!!!!!

kosmitka

własnie zaczynam działać, m.in w Federacji Praw Konsumenta i przygotowywuje wypowiedzenie umowy

niezadowolony
@kosmitka

A moge wiedzieć w którym oddziale tak fajnie się Tobą zajeli , moge jakis kontakt do Ciebie bo również chciałbym dowiedzieć sie co mogę zrobic by móc sprzedać swoją nieruchomość - bo nie wierzę ze Freedom i jej pracownicy to zrobią!!! Ta firma to jeden wielki absurd

@niezadowolony

ja niestety zleciłam oddziałowi z Gdańska mój mail to exlinda@wp.pl

kosmitka

Ja osobiście nie jestem zadowolona z tej firmy. Widze że ich działania są w kierunku szybkiej sprzedaży ale po cenie znacznie niższej, na co nie chcę się zgodzić i usłyszałam że nie chcą mieć na swoim portalu długo wiszących nieruchomośći. Jak znalazłam potencjalnego kupca i skierowałam go do biura to nagle została odwołana prezentacja przyszła umówiona prezentacja bo rzekomo klienci zrezygnowali bo okazałao się za drogo. Dziwne że jak zgłaszali się na prezentację to nie było za drogo. Po za tym jak skontaktowało się ze mną biuro nieruchomości z potencjalnym klientem i też skierowałam je do mojego opiekuna z freedom to ta pani opowiedziała potencjalnemu klientowi o mojej sytuacji rodzinnej, bo niby skąd by wiedział??? Teraz moje działania mają na celu rozwiązanie z nimi umowy, nawet jakby miało to się skońćzyć u rzecznika praw konsumentów, w sądzie i mało być nagłośnione na całą Polskę.

niezadowolony
@kosmitka

Ja również osobiscie znam sytuacje w tej firmie i również jestem niezadowolony. Fakt mieszkanie poniżej ceny rynkowej wykorzystują bardzo sytuacje klienta i ich problemy , gorzej jest jednak z tym ze ich olewatorski sposób podejścia do klienta jest nie do zniesienia. Wiem ze moich klientów tez odsyłali z kwitkiem nie umawiali sie na spotkania , nie mowili wszystkich potrzebnych informacji i w moim przypadku do dnia dzisiejszego nie udało im sie sprzedać mojej nieruchomości chociaż jest wystawiona w bardzo atrakcyjnej cenie. Opiekunowie jak Pani wyzej napisała nie maja czasu nawet by odebrac telefon wiecznie zajeci nie maja czasu na spotkania , bez planu bez pomysłu na sprzedaż nieruchomości , czytam te wszystkie komentarze i jak bym wiedział o tym wczesniej nigdy nie podjąl bym wspólpracy z tą firmą. Żerują na kłopotach ludzkich i chca sprzedac nieruchomosc po niskiej cenie ale nic nie robią by ją sprzedac by znaleść klienta - wieczna odpowiedz ze to nie jest jak kupowanie ciasta tylko w moim przypadku potencjalnych klientów nie było a nieruchomość jest w super cenie. Ja akurat zawiodłem się i nie wiem co robić dalej mój opiekun jest wiecznie zajęty niby spotkaniami z innymi klientami tylko nie potencjalnymi dla mojej nieruchomości .Kosmitka może warto znależć wiecej niezadowolonych klientów tej firmy i złozyć wspólny wniosek u rzecznika praw konsumenta - w grupie siła czym więcej tym lepiej.Nie polecam bo żerują na ludzkich problemach a i tak nie potrafia sprzedać czegoś co i tak jest bardzo atrakcyjne - pytanie dlaczego bo moja nieruchomosc spełnia wszystkie aspekty atrakcyjności - poprostu nikt przy mojej nieruchomości z firmy Freedom nie postarał sie zeby ja sprzedac! Kosmitka jestem chetny podjąc kroki wobec tej firmy jesli beda inni zainteresowani prosze o kontakt. Do Pana powyżej nie sensu zgłaszanie się do Dyrektorów oddziałow bo Oni doskonale wiedza co sie dzieje w firmie pokazuja tylko efekty o nieruchomosciach ktore cięzko sprzedac nawet nie mówią - poprostu wpisują to na straty a po co gdzies zglaszac jak wszyscy o wszystkim wiedzą. Wiem z doswiadczenia ze pozniej robią wszystko aby nieruchomosci nie sprzedać . Mysle ze własnie nagłosnienie sprawy pomoże nam klientom tej firmy.

Agent Nieruchomości

masakra - wyimaginowane oczekiwania i bezsensowne uwagi

klient

Czytając te wszystkie komentarze - jestem Państwa klientem , czy zadowolonym czy nie okaże sie jesli uda sie sprzedac nieruchomośc - chcę byc pełen nadziei i wierze ze sie uda . Czy moga mi Państwo powiedziec jak wyglada taka wspołpraca bo wiem co podpisywałem ale chce wiedziec jakie sa realne szanse u Państwa szybkiej sprzedaży ??? Nie ukrywam ze komentarze mnie zaniepokoiły czy sprzedaż nieruchomości może przedłużać sie w nieskończoność czy macie jakis zakres czasu w którym realizujecie się z dana nieruchomością?? Czy czekacie tylko na przypadkowych klientów???Nie ukrywam ze mam obawy nie chce sie teraz z nimi dzielić zebym nie wyszedł na tym zle ale prosze o odpowiedz bo niestety też moja wspólpraca z agentem jest dziwna , niezadowalająca ale może tak ma byc - może za bardzo chcę szybko sprzedac . Przepraszam ze tutaj ale naprawdę te opinie mnie trochę przeraziły . Pozdrawiam

@klient

Rozumiem, że jeśli podpisywał Pan umowę, to nasz doradca przedstawił pomysł na sprzedaż Pana nieruchomości? Proszę być spokojny. Komentarze faktycznie mogą budzić skrajne emocje, jednak najbezpieczniej w takich wypadkach odwołać się do swojego opiekuna i z nim podzielić się swoimi wątpliwościami. W internecie często zamiast sposobu na rozwiązywanie dylematów, można znaleźć wrzutki do ich tworzenia. Co do pytania o skuteczność. 82% przyjmowanych przez nas nieruchomości sprzedajemy w ciągu pierwszych dwóch kwartałów. Jeśli Pana współpraca z agentem jest niezadowalająca bardzo proszę skontaktować się z dyrektorem danego oddziału i podzielić się spostrzeżeniami. Tylko w taki sposób można rozwiać wątpliwości :)

czytam i oczom nie wierze wspolpracowałem z firmą freedom w Olsztynie z Panią Kasią W super fajan konkretna babka - wszystko sprawnie i pełnym zaangażowaniem. Myslę jednak że te osoby które się tutaj zle wypowiadają to te którym się nie udało sprzedać lub kupić - czyli poprostu swoją złość wylewaja tutaj na stronie .Kazdy ma prawo do krytyki konstruktywnej jesli jest prawdziwa , jesli byly ustalenia inne albo ktoś zawinił trzeba o tym mowic a nie chować glowe w piasek - wiadomo ze niezadowoleni klienci nie sa wizytówką firmy .Ja moge z pełną swiadomościa potwierdzić ze bylem zadowolony ale moja współpraca była krótka i owocna i dla mnie zakończyła się pełnym sukcesem zapewne ze względu na Pania Kasię W - polecam jako agenta nieruchomości właśnię ją - super dziękuję i owocnej pracy i samych zadowolonych klientów zycze , klient niezadowolony - to zapewne taki który miał inne wyobrażenie o rynku nieruchomości a on niestety nie jest latwy .Powodzenia i mam nadzieje ze te opinie sie zmienią jesli klienci beda zadowoleni czyli zapewne jesli kupia lub sprzedaja nieruchomosc.Wysokich lotów Buziaki Pani Kasiu W

mkmkmk

Nie wiem ale wydaje mi się , że napewno część tu piszacych mają rację - mam kogoś z rodziny który oddał własnie do freedom Olsztyn swoje mieszkanie i to wszystko o czym jest napisane w komentarzach powyżej jest chyba prawda. Nie wiem czy to zły agent/agentka czy brak checi bo nie wierze ze brak klientow na tak atrakcyjną nieruchomość - nikt nie chce się do Pana zgłaszać Panie Łukaszu bo wszyscy sie martwią , że straca mozliwość sprzedaży nieruchomości mam nadzieję ze Pan przyjży się dokladnie pracy agentow/agentek bo czasami to własnie ich brak zaangazowania jest powodem niezadowolenia sprzedający każdy wie ze klient jest najważniejszy tylko co zrobic jak klientów brak a agent nie potrafi zrobić nic by ich zdobyć - komentarze wyzej są zapewne od tych osób niezadowolonych dlatego takie dosadne , zapewne wszyscy ktorym się szybko udało sprzedać czyli mieli fajnego agenta który zajął się dobrze sprzedażą zapewne wystawią pozytywne komentarze - ja na ta chwilę wiem że Panstwa klient a moja rodzina ma poważne problemy ze sprzedaża nieruchomości . Mam nadzieję i chcialabym w to wierzyć ze to się w niedalekiej przyszłości zmieni jednak z opowiesci mam wrazenie ze dopoki ten agent/agentka będą zajmowali się jego nieruchomościa niesety nie . Nie zgadzam się z komentarzami wczesniejszymi ze liczycie na pieniadze bo kazda ze stron zarabia tylko trzeba postawić sobie pytanie czy ludzie pracujący w Freedom Olsztyn pracują tylko w tej firmie a moze kilku innych jeszcze dodatkowo ??? Tak się sklada ze jestem emocjonalnie związana i zapewne nie obiektywna ale niestety chyba czas przyjżec sie pracy pracownikom bo jesli dalej bedzie tak wygladala wspolpraca to nikt nie bedzie chcial u Panstwa sprzedac. Jesli ktos zainteresowany poczyta sobie opinie na Panstwa temat to zasatnowi sie kilka razy zanim podejmie z Panstwem wspolprace a przeciez mogloby to wszystko inaczej fajnie wygladac ! Chyba trzeba pamietac o komunikacji i dązeniu do rozwiązaniu problemów a nie traktowaniu klienta z góry i jako zło konieczne . Prosze o sprawdzić czy aby napewno wszyscy pracują tak by i sprzedający i klient był zadowolony tylko co zrobic gdy klienta od dlugich miesiecy poprostu brak!!

@mkmkmk

Bardzo dziękuję za komentarz. Proces weryfikacji tego, jak pracują nasi doradcy już uruchomiliśmy. Chociaż może to się wydawać dziwne, negatywne opinie nas bardzo nas martwią. Aby wyeliminować błędy - jakie być może powstały - potrzebowałbym wiedzieć z czyjego działania one wynikają. Zapewniam, że nikt nie straci możliwości sprzedaży bo przecież byłoby to wbrew logice. Raczej zyska, ponieważ będziemy mogli wyeliminować elementy, które być może nie satysfakcjonują sprzedającego. Na tym mi osobiście zależy. Tak jak Pan/Pani napisał/ła. Proces sprzedaży nieruchomości nie jest łatwą sprawą. Wszystko jest jednak do przejścia kiedy jest komunikacja o wątpliwościach. Bezpośrednia.

mkmkmk
@łukasz

Panie Łukaszu , jeśli pracownik Państwa firmy agent/agentka umawia się z klientami i pokazuję nieruchomośc a na drugi dzień z tymi samymi klientami umawia się już jako pracownik innej agencji - to ja się nie dziwię , że moja rodzina ma tak ogromny problem ze sprzedażą swojej nieruchomości bo klientów nie ma .Nie wiem jakie panują zwyczaje w firmie Freedom Olsztyn , wiem ze jest ogromny problem na rynku nieruchomości ale komunikacja i zaangażowanie jest naprawde bardzo ważne. jesli tylko uda się sprzedać nieruchomość udzielę Panu wszelkich informacji bo w obecnej sytuacji niesety mam obawy ze moze być to krzywdzące i Państwo nie sprzedadza nieruchomości a na tym w obecnej sytuacji najbardziej nam zależy. Widze ze moje komentarze i opienie nie sa jedynymi opisujące sytuację w firmie Freedom Olsztyn.Naprawde chyba w dzisiejszych czasach komunikacja i chęć realizacji powieżonych działań a przede wszystkim zaufanie - bo w takiej sytuacji ktos Państwu poprostu zaufał.

@mkmkmk

mkmkmk - coś czuję, że sytuacja o której Pan/Pani pisze dotyczy faktu, że współpracujemy z innymi agencjami przy sprzedaży nieruchomości. Doradca może prezentować nieruchomości w imieniu biura, z którym współpracujemy. Myślę, że to akurat dobra praktyka. Jeśli natomiast tak nie było, to mam ogromną prośbę. Proszę w prywatnej korespondencji do nie opisać sytuację. Gwarantuję, że jeśli zaszły nieprawidłowości w działaniu naszego doradcy natychmiast zmienimy Pani opiekuna. W takim przypadku jesteśmy również gotowi zrabatować nasze wynagrodzenie i podjąć zdwojone działania, by szybko sprzedać nieruchomość.

Kupująca
@łukasz

Z całym szacunkiem, ale jak ktoś pisze, ze ma bardzo atrakcyjną nieruchomość i brak zainteresowania ze strony klientów, to powinien się zastanowić sam nad sobą i nad swoimi oczekiwaniami, a nie przerzucać winę na swojego agenta, czy po prostu osoby trzecie. Ludzie- może macie zbyt wygórowane oczekiwania? Szukając mieszkania wystarczy wziąć kalkulator do ręki i wyliczyć ile kosztuje NOWE mieszkanie od dewelopera + koszt wykończenia i zrobić to samo na rynku wtórnym. Wszyscy którzy sprzedają ŻYJĄ MARZENIAMI I BUJAJĄ W OBŁOKACH dodając po kilkanaście tysięcy do ceny za swój okropny INDYWIDUALNY styl, szafki na wymiar, kafle w łazience sprzed 10ciu lat określając je jako ostatni trend i dodatkowa opłata "za serce które włożyli w remont". To jest śmieszne!!! Uczucia i emocje są niepoliczalne, a metry kwadratowe i nadkłady na remont tak! Przejrzyjcie na oczy. Kupowanie mieszkania odrobinę tańszego od nowego, które i tak wymaga remontu mija się z celem, bo koszty wyjdą i tak wyższe. Nigdy nie wiadomo co trzeba będzie zrobić, bo zaczynając taki remont w trakcie wychodzą jakieś "kwiatki". Cenię ludzi, którzy realnie podchodzą do rynku i nie traktują nas kupujących jak naiwniaków, którzy nie potrafią logicznie myśleć.Jeśli ktoś liczy na takiego naiwniaka- to niech sobie czeka, może za parę lat się doczeka- ale chyba w takiej sytuacji lepiej kupić zdrapkę w LOTTO- większa szansa na zwycięstwo ;-) Ostatecznie kupiłam mieszkanie od dewelopera bo potrafię liczyć, a kupno używanego "m" wg cudzego pomysłu zwyczajnie się NIE KALKULUJE. Do tego trzeba doliczyć 2% PCC. Drodzy Państwo- co bardziej się opłaca?

kk

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,459044,wywiad-lukasz-kruszewski Przeczyłam Pana wpis - potraficie pięknie mówić ale nic więcej!!! Umiecie naciągać na prowizję a nie sprzedawać!!!

ania w

Do ktoś- też nie mam najlepszych wspomnien z tym biurem do w sumie do dnia dzisiejszego nie udało sprzedać im sie mojej nieruchomości i niby robią wszystko ale tak naprawdę z tą bazą klientów u nich cięzko . Zgadzam sie w 100% ze liczą tylko na szczęscie ze trafi się kupiec i nic więcej zero swojej bazy - zależało mi na szybkiej sprzedaży obiecywali tzw złote góry a tak naprawdę nic sie nie dzieje a umowy mają na wyłączność i niestety nic nie można zrobić !!!Nie liczą się klientem dla nich wszystko jest ważniejsze niż klient - wszystko ustawiają pod siebie . Od początku bazują tylko na ogłoszeniach w portalach a niestety dziś o klienta ciężko!!! Gdybym wiedziałą ze tylko na tym ma wyglądac ich tzw szybka sprzedaż na wystawieniu mojej nieruchomości w kilku portalach zapewne sama bym do tego dążyła a tak muszę zapłacić ogromną prowizję jesli pojawi się klient - czyli tzw fart jak napisał "ktoś" w komentarzu powyżej . Reasumując zero zaangażowania , bazy klientó i technik dobrej sprzedaży gdybym wiedziała to na samym początku znajomości nie podjęłabym współpracy - nie wiem czy uda im się sprzedać moją nieruchomość którą określają za bardzo atrakcyjną - jednak niestety brak zaangażowania agenta przekłada się tym ze potencjalnych klientów niestety brak!!! Nie wiem czy potrzebujecie jako firma lepszej kontroli swoich pracowników bo może tylko ja mam problem ze swoim agentem i nie wiem czy może właśnie pojedyńcze osoby psują Wam wizerunek firmy . Naprawdę NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ FRREDOM ODDZIAŁ OLSZTYN !!!

@ania w

Pani (usunięte przez administratora) bardzo dziękuję za ten komentarz. Zapewniam, że przykładamy dużą wagę do tego, aby skutecznie rozwiązywać problemy klientów. Tak jak pisałem wyżej, zaangażowanie jest cenioną przez nas wartością więc jeśli go zabrakło, to na pewno sprawdzimy z czego to wynikło. Chętnie wysłucham Pani opinii, aby zrozumieć skąd powstała taka sytuacja i móc jej zaradzić. Na pewno nie chcę, by pojedyncze przypadki wpływały negatywnie na wizerunek firmy. Zachęcam do kontaktu bezpośredniego (l.kruszewski@freedom-nieruchomosci.pl), wówczas będę mógł zweryfikować, co się stało.

ania w
@łukasz

W obecnej sytuacji boję się , że jeśli zgłoszę się dalej to Państwo wstrzymają sprzedaż mojej nieruchomości a niestety na tym najbardziej mi zależy i nie wiem jak rozwiązać problem bo najchętniej zerwałabym wspólpracę z Państwa firmą a szczególnie z oddziałem w Olsztynie. Czytam tu opinie i widzę ze nie jestem jedyną osobą z takimi odczuciami ale jeżeli nieruchomość nie jest nawet w zainteresowaniu agenta i stwierdzenie ze mam czekać bo jesli ma się sprzedać to się sprzeda niestety nie mogę!!!!Agent tak naprawdę nie jest zainteresowany nieruchomościa więc nasuwa się moję pytanie gdzie Państwa zapewnienie jak podpisywaliśmy umowę ze macie potencjalnych klientów a tak naprawdę na klientów czekacie tylko i wyłącznie z portali na których się ukazuję ogłoszenie , żadnych potencjalnych klientów nie było !!! Firmy slogan reklamowy o szybkiej sprzedaży jest fajną reklamową chwytem by zdobyc umowę i zwerbować klienta na wyłączność a pożniej czekamy na fart tak jak ktoś już tutaj napisał ..... nie wiem jakie jest rozwiązanie danej sytuacji ale nikomu nie życzę takiej wspólpracy z taką firmą bo u Państwa powinnien byc slogan - podpiszcie umowę na wyłączność a jesli będziemy mieli farta i szczęscie i ktoą będzie chciał kupić waszą nieruchomośc to chetnie na niej zarobimy na waszej prowizji!!! Nie polecam i naprawdę proszę pamiętać ze to agent powinnien zabiegać o potencjalnych klientów , powinien sie interesować nieruchomościa a nie wystawianiem i monitorowanie ogłoszeń i czekanie na szczęscie !!! żałuję podjętej wspólpracy nie mówię ze wszyscy są tacy moj agent czyli Wasz pracownik nie robi nic by mi pomóc - więc zapewne ani ja ani wy nie zarobicie !!! Napisze jeszcze raz nikomu a nikomu nie polecam wspólpracy z oddziałem FREEDOM OLSZTYN !!! Wszystkie zapewnienia kończą się w dniu podpisanej umowy na wyłączność!!!

@ania w

Pani Aniu, rozumiem, że na etapie współpracy mogły pojawić się jakieś nieporozumienia, jednak aby je wyjaśnić warto rozmawiać. Wbrew Pani obawom, naprawdę chętnie pomożemy.

qaz
@ania w

a która agencja nieruchomości ma swoją bazę klientów (w tym wypadku kupujących??????)

@qaz

Bo u nas w PL nie ma tak naprawdę rynku nieruchomości ani nie ma dobrych agencji.

@qaz

Zazwyczaj każde biuro, które ma bazę ofert, powinno mieć też bazę kupujących. freedom posiada takie bazy w każdym ze swoich oddziałów :)

ktoś

ja akurat nie mam dobrych wspomnień z tą agencją - agent zajmujący się nieruchomością zawsze jakiś miał problem i jeśli od samego początku nieruchomość oglądało tylko kilku klientów - gdzie ich baza klientów ? tekst ze trzeba czekać znam na pamięć , czekąc tylko ile obiecują złote góry a nic nie robią w tym kierunku , portale wystawiają nieruchomść ale nic więcej zero zaangażowania - jeśli to się nazywa nowoczesnym skutecznym sprzedawaniem - to nie wiem czy mają jakiekolwiek sprawdzone wyniki , moim zdaniem liczą tylko i wyłącznie na szczęscie i przypadkowych kupujących czasami poprostu zdarza im się tzw fart szczęscie - nie zyczę nikomu takiej współpracy chyba ze macie czas aby sprzedać nieruchomość - agencja bez bazy klientów to już porażka . Mam nadzieję ze chociaż skomentują mój wpis. Nadmieniam ze zaangażowanie agenta zerowe naprawdę zerowe . Pozdrawiam Freedom Olsztyn

@ktoś

Przyznam, że najzwyczajniej w świecie trudno mi czytać taką opinię, ponieważ jedną z naszych naczelnych wartości w sprzedaży jest właśnie zaangażowanie i determinacja. Dziwię się więc, że któryś z naszych doradców pracowałby w totalnej opozycji do nich. Rozumiem, że opis dotyczy niezbyt fortunnej w Pana/Pani odczuciu współpracy, dlatego zachęcam do kontaktu bezpośredniego, byśmy mogli lepiej zrozumieć z czego dokładnie ona wynika. Bardzo nam na tym zależy. Z naszym zespołem natomiast, już podzieliliśmy się tą opinią i na pewno położymy jeszcze większy nacisk na komunikację.

Magda

Mike, jestem franczyzobiorcą firmy freedom. Aby rozpocząć współprace z firmą zostawiłam prace w banku (dodam, że mieszkam w małej miejscowości gdzie są spore trudności ze znalezieniem pracy) i ruszyłam na szerokie wody, mimo, że wcześniej nie miałam nic wspólnego z branżą nieruchomości. Stało się tak ponieważ model działania i wartości jakie prezentuje firma są spójne z moimi własnymi. Otrzymałam gruntowne szkolenie (zarówno z zakresu formalnego dotyczącego branży nieruchomości, ich marketingu; jak i praktyczne informacje dotyczące prowadzenia działalności, zarządzania zespołem itp.) co pozwoliło mi bez obaw stawiać pierwsze kroki. Wraz z upływem czasu i ilością pozyskanych/ sprzedanych ofert pojawiają się nowe tematy, w których w razie wątpliwości mogę liczyć na szybkie wsparcie i pomoc centrali. Model działania, który opiera się na pracy z ograniczoną ilością ofert sprawdza się w moim wypadku świetnie. Tak jak zostało tu już wspomniane pozwala na kontrolę nad swoja bazą ofert, reakcje na sygnały z rynku i zapewnienie pełnej opieki klientowi, z którym pracujemy (co z informacji zwrotnych jakie otrzymuję od klientów jest bardzo rzadkie, a niezwykle istotne). Firma ciągle dba o rozwój pracowników. Systematycznie organizuję szkolenia wewnętrzne, podsuwa warte uwagi tytuły dotyczące branży, rozwoju osobistego, daje znać o wartych uwagi spotkaniach itp. I co bardzo istotne przy wszystkich działaniach nie zapomina o ludziach, a wręcz przeciwnie wspiera tak abyśmy szanowali siebie, swój czas i działania.

Łukasz

Robercie, mam nadzieję, że informacje które podajesz wynikają z Twojego doświadczenia. W mojej ocenie w tej branży przede wszystkim liczy się skuteczny model biznesowy i gwarantowanie klientom tego, czego oczekują. Dla jednych modelem może być duża baza ofert, dla innych wręcz przeciwnie. Mając dużą bazę ofert rośnie wielkość sprzedaży, lecz spada skuteczność. To właśnie w tym modelu wchodzi w grę szczęście. Przypomina to grę w totolotka. Trzeba wypełnić kilkadziesiąt kuponów i liczyć na farta. Doradca natomiast zajmujący się niewielką ilością ofert, sprzedaje co prawda mniej ale skuteczniej (na poziomie 90%). Innymi słowy możesz przyjąć 100 nieruchomości i sprzedać 40, a możesz przyjąć 40 i sprzedać 40.

Robert
@Łukasz

Panie Łukaszu ale bajki marketingowe Pan opowiadasz, taki twój cel pisania i odpowiadania nawijając makaron na uszy niedoświadczonemu narybkowi. Po prostu uśmiałem się po pachy czytając powyższą odpowiedź. Czy Pan chociaż jeden rok przepracował jako aktywny agent czy tylko jako zwykły marketingowiec w tej firmie ?? pisanie takich głupot jak "możesz przyjąć 40 ofert i sprzedać 40" to bajki i żart w tej branży, może niech Pan pisze lepiej horoskopy, tą waszą skuteczność pokazują kolejne posty klientów z umowami na wyłączność, gdzie ludzie piszą o standardach obsługi i właśnie braku skuteczności, a Pan pisze przyjąć 40 i sprzedać 40 he, he dobre. Na dzień 6.10.2014 jak pisałem mieliście w W-wie 41 ofert, może niech Pan napisze na ilu agentów warszawskiej stolicy ta liczba ofert ......)) DAM PAŃSTWU taką dobrą radę za darmo, może Pan wyciągnie wnioski: JAK TO MÓWIĄ ŻEBY SPRZEDAWAĆ TRZEBA MIEĆ TOWAR NA PUŁKACH, A JAK SIĘ MA PUSTE PUŁKI (41 ofert he, he) TO SIĘ NIE SPRZEDAJE (TYLKO LICZY NA CUD I SZCZĘŚCIE HE, HE) Pozdrawiam,

freedomka

"Mike, współpracuję z firmą freedom od kilku miesięcy. Jest to chyba jeden z nielicznych pracodawców w branży nieruchomości, który tak dba o rozwój pracowników. Szkolenia są fenomenalne, a zgłębianiu wiedzy z zakresu nieruchomości, marketingu itp. zawsze towarzyszy miła, rodzinna atmosfera. Firmę freedom tworzą wspaniali ludzie, którzy lubią to co robią i profesjonalnie podchodzą do powierzonych im obowiązków. W trudnych sytuacjach zawsze można liczyć na wsparcie i radę centrali, lub pozostałych oddziałów w Polsce. Życzę wszystkim tak pozytywnych doświadczeń zawodowych."

Robert

patrząc na ilość mieszkań wystawionych na sprzedaż w Warszawie to raczej nie liczyłbym na szybką transakcję pracując w tej agencji, każdy chyba wie, że w tej branży liczy się baza ofert, a według wyszukiwarki na portalu gratka mają tylko 41 ofert mieszkań na sprzedaż, mówię oczywiście o Warszawie, krótko mówiąc z taką bazą można liczyć tylko na szczęście że się zrobi transakcję chyba jedną na kwartał, co nie się przełoży na dobre zarobki, jak ktoś nie pracował w branży to chyba sobie nie zdaje sprawy, idąc do pracy takim jelonkom wydaje się że będą zarabiać po 6-10 tys. a później rozczarowanie bo na chleb nawet nie ma.

łukasz

Panie Jakubie, odpowiedzi na większość z Pana pytań to naprawdę kwestia indywidualna. Zarówno wysokość prowizji, forma zatrudnienia, jak i refinansowanie zależą od wielu czynników np. kompetencji, realizowanych planów czy posiadania auta ;) Jeśli jest Pan zainteresowany szczegółami serdecznie zapraszam do kontaktu prywatnego. Może Pan śmiało napisać na nasz główny adres e-mail :)

Jakub

to oczywista sprawa że zależy jak się pracuje itd, itp. ale cos więcej można prosic w kwestii wynagrodzenia: - jakie są prowizje, - forma zatrudnienia - czy jest stała podstawa, - czy zwrot za paliwo jest refinansowane - czy wynagrodzenie jest płatne po wpłynięciu prowizji od klienta czy trzeba czekac miesiąc badź chodzi i skomleć o własne pięniądze czeakając 2 m-ce to tak w skrócie, prosze o odpowiedzi na nurtujące mnie pytania pozdr.

łukasz

Wszystko zależy od tego, JAK się pracuje ;)

Kate

ile się tam zarabia?

Dominik

Jestem franczyzobiorcą Freedom Nieruchomości i musze powiedzieć, że wsparcie jakie dostajemy jest większe niż oczekiwane. Pomimo, że to nowa franczyza to z obsługą oddziałów franczyzowych radzi sobie świetnie. Bardzo się cieszę, że wybrałem tą markę i bez żadnych wątpliwości mogę polecić ją innym zainteresowanym.

Łukasz

Gimee - obecnie mamy 10 oddziałów franczyzowych i 3 własne (osztyn, warszawa i gdańsk)

Zostaw merytoryczną opinię o Freedom Nieruchomości sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Freedom Nieruchomości sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Freedom Nieruchomości sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Freedom Nieruchomości sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Freedom Nieruchomości sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Freedom Nieruchomości sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Freedom Nieruchomości sp. z o.o.