Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

Opinie o Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

łukasz

Naczelną zasadą jaką kierujemy się we współpracy jest kontaktowanie. Przedstawiamy nasze oczekiwania, słuchamy jakie oczekiwania ma klient. Jeśli wszystkie strony to akceptują, czego potwierdzeniem jest umowa, a potem pojawiają się głosy(zapłaciłam za drogo, to tylko marketing), to warto zapytać siebie o granice własnej odpowiedzialności.

Karol W.

Witam, czytając te posty muszę powiedziec że są mało obiektywne. Nie ma tutaj żadnych konkretów a przecież opieramy swoje zdanie na podstawie konkretych informacji. Prawdopodobnie zapłaciła Pani 8 tys za obsługę w sprawie sprzedaży nieruchomości, w skład której wchodzi przygotowanie oferty, promocja, marketing, umawianie klientów, przygotowanie prawnie umowy przedwstępnej i końcowej, negocjacje zadatku itp. PAtrząc na te wszystkie czynnosci nie powiedziałbym ze to nic zważając na to, że sprzedała Pani nieruchomość. Kolejna kwestia to zgodziła się Pani na to podpisując umowę, gdzie wyraźnie napisane było ile będzie prowizji do zapłaty. Czy przed podpisaniem umowy nie była Pani świadoma kwoty prowizji? Aby nie posądzać mnie o stronniczość to powiem, że jestem osobą, któa stara się podjąć pracę w tej agencji i zawsze w takim sytuacjach sprawdzam opinie na tym portalu.

olsztyn

moje zdanie to jest firma która stawia na marketing i na nic wiecej. brak profesjonalizmu tylko podpisanie umowy w której jest tyle paragrafów abuzywnych że działa tylko na szkodę klientów. gratuluje i życzę powodzenia w tym działaniu

klientka:(

[usunięte przez moderatora] Mają tak sporządzone umowy,że trzeba uważać. Dla nich klient to zero-liczą się tylko cyferki na koncie!!!!! Niestety doświadczyłam tego!!!! Uważajcie na F R E E D O M!!!

Agent Nieruchomości

masakra - wyimaginowane oczekiwania i bezsensowne uwagi

klient

zaplaciłam 8 tys za nic ich prowizje to jakas masakra! nie dajcie się na to nabrac

Zostaw merytoryczną opinię o Freedom Nieruchomości sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Freedom Nieruchomości sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Freedom Nieruchomości sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Freedom Nieruchomości sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Freedom Nieruchomości sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Freedom Nieruchomości sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Freedom Nieruchomości sp. z o.o.