Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

Opinie o Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

bartoSZ

Super firma, świetni ludzie i bardzo sprawne działanie. Zdecydowanie polecam!!!!

Kinga
@bartoSZ

To jest forum o opiniach o danym pracodawcy. Czyli jak rozumiem pracował albo pracuję Pan w tej firmie? Jeśli tak to może powie Pan coś co oferują pracownikowi.Bo ogłoszenia mają enigmatyczne:) Będziemy wdzięczni.

bartoSZ
@Kinga

faktycznie to profil o pracodawcach, ale nawet nie zauwazylem. Bardziej widoczne są tu opinnie klienów. Ja nim byłem i jestem zadwolony.

anka b
@bartoSZ

Nie wiem ilu jest zadowolonych a ilu ich nie jest ja jestem ta klientka ktora nie jest zadowolona z współpracy z Freedomem mieszkanie w Olsztynie centrum mieszkanie w bloku jak zadzwonili by podpisać z nimi umowę byli mili zachwalali wszystko bylo super później umowa sesja ogłoszenia i pierwsi klienci i co na pierwszych sie skonczylo od 5 miesięcy nie ma nikogo a co na to firma Freedom bo mieszkanie na wysokim piętrze a to cos sciana nie tak pomalowana a to może cos poprawić widac ze nie robią nic po za ogloszeniami i to jest niestety straszne nie polecam czekam na odpowiedz adwokata co mogę zrobić by zerwać umowę.

gość 1256

Na stronie 100 specjalistów ,30 brokerów, 34 dyrektorów i żadnego agenta:-

agata p.

Witam! Jest tu dużo opinii klientów biura. A czy ktoś może powiedzieć jak się pracuje w tym biurze. Czy jest duża trudność z pozyskanie ofert na wyłączność. Bo wiele klientów za nim rozpocznie się z nimi rozmowę zaraz zaznacza, że tylko nie wyłączność. Dlatego bardzo proszę o opinie pracowników tej firmy i jak jest ze sprzedażą, przeciętnego agenta. Bo akurat w moim mieście za dużo transakcji - patrząc na oferty z pieczątką sprzedane. Przeglądałam też popularne portale ogłoszeniowe (teren kujawsko-pomorski) i szczerze mówiąc biuro freedom nie było na pierwszych strona tylko o wiele dalej. Oraz czy atmosfera biura jest jak w typowej korporacji czyli nastawiona na zysk i bardzo mocne uzależnienie od pracodawcy. POZDRAWIAM AGATA

Orzecznictwo sądowe - poczytajcie - a jak się komuś nie chce tych kilkudziesięciu stron wertować i go to nudzi to rzućcie wzór umowy na email bpion07@gmail.com

Agent Nieruchomości

masakra - wyimaginowane oczekiwania i bezsensowne uwagi

eleonora

Wydaje się proste...Ale jeśli zerwiesz umowę,musisz IM (FREEDOMOWI !!!) zapłacić prowizję jak za zrealizowaną transakcję!!!!!!!! Niestety taka jest rzeczywistość!!!! I ponownie-koło się zamyka-ICH UMOWY!!!!! To porażka a nie agencja nieruchomości!!!!!

@eleonora

Pani Eleonro, jeśli mnie doświadczenie nie myli, to zawsze przy zerwaniu umowy obligującej obie strony do konkretnych działań, są tego konsekwencje.

Zainteresowany tematem spytam inaczej. Jak agent może Was ukarać nieprzyprowadzaniem klientów skoro macie Waszym zdaniem atrakcyjną nieruchomość ? Jak agent może wymusić obniżkę ceny ? Skoro np. mam mieszkanie i wiem, że jest ono warte np. 190000 a agent ( nawet z wyłącznością ) każe mi je sprzedawać za 160000 to wypowiadam umowę pośrednictwa i sam daję ogłoszenie i biorę 30 000 zł więcej.

barbara k

Jesli chodzi o Freedom Olsztyn - nie mam zdania mój mąż znalazł ta agencję do sprzedaży domu minęło 5 miesięcy oprócz obniżki domu , zmiany agenta nic a nic się nie dzieję .Klientów było może z 5 z czego chyba jeden taki realny nie wiem czyja to wina i jak to sie zakończy wiem jedno ze nie musimy sie martwić to Oni zajmują sie wszystkim mam tylko taka nadzieję ze dom zostanie szybko sprzedany bo cena jest wydaje mi się okazyjna

marta k. ZADOWOLONA

Ja osobiscie jestem bardzo zadwolona ze współpracy z freedom. Będąc psychologiem z zawodu wiem, ze mamy naturlaną skłonność winic innych za nasze, nawet dorbne niepowodzenia. Szczególnie gdy do głosu dochodza emocje. Nie znam opisywanych tu sytuacji, lecz mi freedom z olsztyna bardzo pomógł w przeprowadzeniu sprawnej trasakcji. A najbardziej podobała mi się ich stanowczość i pewność podejmowanych decyzji. Zdecydowanie więc polecam współprace z nimi. Kilu moich znajomych również korzystało z ich usług i wypowiadają się w samych superlatywach. Gorąco pozdrawiam!!!

Rozumiem - to w takim razie jeśli chce ktoś oceny czy i jak można rozwiązać bez konsekwencji lub Z to poproszę na podany email wzorzec.

A umowy ( nawet na wyłączność ) nie możesz rozwiązać albo przymusić do realizacji ? Jeśli chcielibyście mogę coś podpowiedzieć jako prawnik. Prosiłbym tylko o wzór umowy ( oczywiście bez danych osobowych - proszę o ich ukrycie ) - bpion07@gmail.com

@Andrzej

Umowa na wyłacznośc na rok nie moge wymusić realizacji bo niby klientów brak !!!! Zerwać umowy tez nie mozna bo niby robią - ogloszenia , info na ich stronie , jesli chcesz zerwać umowę bedzie trzeba oplacic koszty sesji , dojazdu , ogloszeń czyli kwota taka jak za pośrednictwo . ja podejrzewam ze w moim przypadku zakonczy sie tak ze bede za poł roku dalej z niesprzedaną nieruchomościa i dodatkowymi problemami.Freedom Olsztyn naprawdę sprzedający zasatnówcie sie czy powieżyc im swoję nieruchomości !!!naprawdę jak sprzedający ma trochę inne zdanie niż oni zrobią wszystko by przyblokowac sprzedaż!!!!

Dzięki za szybką odpowiedź. Na temat trafiłem przypadkowo. Zainteresowało mnie to trochę od strony zawodowej ( jestem prawnikiem - specjalizacja obrót nieruchomościami ). Jeśli możesz napisać - co tzn., że "sprzedaje ich nieruchomosci w zanizonej cenie budują swoj wizerunek na cudzych problemach" ? Przecież jak nie chcesz sprzedać w danej cenie to żaden pośrednik Cię nie zmusi do tego. O co chodzi ?

@Andrzej

Andrzej np mieszkanie warte jest 250 tys ale ide do freedomu mówie ze chciałabym szybko sprzedać bo potrzebuje szybko pieniędzy bo mam problemy rodzinne a Agenci Freedom oczywiście super my robimy sesje , zmieniamy mieszkanie wszystko super a potem a bo to nie tak a tamto nie tak oczywiście umowa na wylączność i mieszkanie niby licza ile jest warte z jakiegoś wskaznika z urzędu i tym podobne nie znam się i mówia że mieszkanie jest warte 239 tys po czym mówia że mieszkanie nie ma zainteresowania trzeba obnizyc i obniżamy na 219 tys i jesli zaczynma drązyc zadawac pytania , agentowi nawet nie chce sie pokazywać nieruchomości wiem bo miałem podstawionego czlowieka który zadzwonil o moja nieruchomość i pani odrazu ze te mieszkanie to takie ale ona poleca inne i w tym rezultacie ja od ponad 6 miesiecy z umowa na wylaczność nie moge sprzedac mieszkania bo oni go nawet nie polecaja nie pokazuja nic sie nie dzieje to jak sprzedać. FREEDOM OLSZTYN to banda dzieczaków którzy bawia sie ludzmi ich uczuciami i czasami udaje im się zarobić na cudzych klopotach i problemach bo sprzedający widzi napis szybka sprzedaż naopowiadają cudownych rzeczy nijak sie to pozniej ma do rzeczywistości - NIE POLECAM!!!!!

@niezadowolona

Obserwuję Panią już od dłuższego czasu i zauważam dużo niespójności w tym co Pani pisze. Z jednej strony chce Pani szybko sprzedać nieruchomość bo potrzebuje pieniędzy. Z drugiej brak reakcji na preferencje rynku (w Olsztynie sprzedaje się średnio 110 mieszkań miesięcznie. Wystawionych jest ponad 4.000 ofert. Przeszacowanymi ofertami nikt się nie interesuje). Dalej, szczysci się Pani "podstawianiem" klienta a całą złość zamiast rozwiązać w bezpośrednich rozmowach wylewa Pani anonimowo w interencie. Naprawdę nie jest łatwo sprzedać nieruchomość, gdzie sam właściciel tę sprzdaż utrudnia. Może w tym jest problem.

Ludzie nie bardzo rozumiem o co Wam chodzi.O to, że agent nie przyprowadza mnóstwa oglądających ?

@Andrzej

Andrzej chodzi o to ze freedom wykorzystuje sytuację sprzedających i sprzedaje ich nieruchomosci w zanizonej cenie budują swoj wizerunek na cudzych problemach ale maja wyni i zysk . Jesli pojawia sie problem nieruchomosc zbyt dlugo wisi u nich staje sie dla nich niewygodna czyli nie inwestuja w nia nawet nie chca pokazywac a jesli klient zbyt mocno napiera na sprzedaż - Freedom zachowuje sie jak banda dzieciaków narzucaja swoje zdanie , agenci jesli nieruchomosc wisi zbyt dlugo nawet nie chca pokazywac nieruchomosci odrazu w rozmowie telefonicznej ukzauja jej bezzasadny powodod obejrzenia.Agenci bezczelni i braki zaangazowania !!!Naprawde nie polecam - brak kontaktu z agentem brak porozumienia.Freedom Olsztyn naprawde czytajcie umowy nie chcijcie byc nabijani w butelkę!

@Andrzej

Andrzej o jakich klientach Ty mówisz? właśnie że nie przyprowadzają klientów bo się postawiłam i nie chcę sprzedac po cenie którą chcieli mi narzucić, po zaniżonej cenie łatwo sprzedać a po cenie rzeczywiśćie odzwierciedlającą wartość nieruchomośćo to dzieciaczki nie mogą sprzedać, albo im się nie chce

wkurzona

Uwaznie czytajcie umowy FREEDOM !!! Czytajcie zanim podpiszecie i sie zdecydujecie !!! NIE POLECAM Freedom Olsztyn i ich Agentów szczególnie p.Paulii zadufana egoistka nie polecam!!!!

@wkurzona

Z doświadczenia wiem, że faktycznie zanim się podpisuje jakiekolwiek umowy warto je czytać.

FREEDOMOWI MÓWIMI STANOWCZO NIE
@łukasz

Panie Łukaszu ja rozumiem, ze pan pracuje w tym pierdolniku i musi Pan bronić, ale wiemy ze każdą umowę można na dwojako zrozumieć a później można mieć u was problemy. Trzeba powiedzieć, jeżeli chcesz podpisać umowę to trzeba przyjść z radcą prawnym.

Olsztynianka

Nie ma roznicy czy sprzedaje mieszkanie czy dom - zgłosiłam sie do Was bo obiecywaliście złote góry - super oferta, przygotowane zdjecia , zapach pieczonego ciasta , klienci umawiani na jeden konkretny dzień , mijajacy sie w drzwiach , wszystko super tylko dalej efektów brak czyli klientów i zerowe zaangazowanie Freedomu czyli agenta nieruchomoscia , brak klientów , bark zaangażowania naprawdę wszystkie te ich pomysły i obiecanki z realizacja sprzedazy kwartał max do 2 kwartałow sa psu na bude - nie polecam , FREEDOM czas sie wziąść do pracy a nie nabijanie sprzedającego w butelke !!! Panie Łukaszu na nie wyobrażam sobie ze pojde i Panu opowiem co i jak mnie boli bo nic nie sprzedacie a na tym najbardziej mi zalezy!!!

@Olsztynianka

Naprawdę trudno mi odnieść się do sytuacji i znaleźć rozwiązanie, kiedy na moją propozycję rozmowy reaguje Pani - "nie" - a zaraz dalej pisze, że zależy Pani na sprzedaży. Nie piszę tutaj sobie ot tak, lecz by poznać probelmy i szukać rozwiązań. To jestem w stanie zaoferować. Działania, o których Pani wspomniała są elementami pracy nad ofertą. One nie gwarantują sukcesu, ponieważ ten zależy od bardzo wielu czynników np. aktualnego popytu, koniunktury, ofert konkurencyjnych, czy samego cyklu sprzedaży. Żadna agencja nie jest w stanie wytowrzyć klientów, ponieważ to nie fabryka. To, co na pewno realizujemy, to systematyczna praca nad ofertą i reagowanie na zmieniającą się sytuację. I z całym szacunkiem, lecz bez konrketego przykałdu nie mogę uwierzyć, że ktoremuś z naszych doradców brakuje tu zaangażowania.

Olsztynianka

Freedom Olsztyn w Olsztynie nie polecam - agent brak zaangażowania w sprzedaż domu , brak kontaktu - tak naprawdę to młodzi ludzie którzy bawią sie sprzedaj,ącymi i ich mieszkaniami . Nie polecam - brak reakcji zarządu na sytuacje w firmie , brak kontroli i zaangażowania - nie polecam .Nachalni przed oddaniem nieruchomości do agencji i podpisaniem umowy na wyłączność naprawdę nie polecam - obniżają cenę aby szybko sprzedać ale brak wyników sprzedaży , brak form sprzedaży - nie polecam , brak perspektyw i pomysłu na sprzedanie mieszkania , może lepiej udać się do prawnika i zrezygnować z umowy która jest krzywdząca dla sprzedającego , naprawdę nie polecam !!!!

Obserwatorka
@Olsztynianka

Sprzedaje Pani dom czy mieszkanie? bo z tego wpisu w sumie nie wiadomo co...

@Obserwatorka

a co za różnica czy dom czy mieszkanie? czy jedno czy drugie to Freedom nieruchomości powinno rzetelnie zająć się sprzedażą, dbając o klienta a nie tylko o swoje szybkie zyski

@Olsztynianka

Myślę, że warto pamiętać iż proces proces sprzedaży polega na współpracy: pośrednika z właścicielem. Już pisałem, jeśli pojawiają się sytuacje które budzą zastrzeżenia co do naszych działań, proszę o kontakt. Z tego wątku kilka osób już to uczyniło i po rozmowie okazało się, że wszystko można wyjaśnić. Ci, którzy chcą rozwiązywać probelmy widać, że mogą. Anonimowe strzelanie negatywnymi emocjami, zamiast rozładowywać napięcie tylko zwiększa frustrację. Cieszę się natomiast, że negatywne opinie jakie się tu pojawiają należą do zdecydownej mniejszości. Gdyby było inaczeh nie zwiększalibyśmy rok w rok naszego udziału na olsztyńskim rynku, nie pomgajacym tym samym naszym klientom rozwiązywać ich trudne probelmy.

@łukasz

rozwiązywanie trudnych ludzkich problemów poprzez rzeczywiście szybką sprzedaż nieruchomości po zaniżonej cenie? gratuluje podejścia biuro z ktorym wspolpracuje tez probowalo tej zagrywki i nawet innemu posrednikowi ktory zglosil sie z klientem, opowiedzialo o mojej sytuacji liczac na to ze drastycznie obnize cene

zadowolona

Dziwne... Mialam okazję wspołpracować z firmą Freedom z Olsztyna i mogę z czystym sercem stwierdzić, że współpraca zakończyła się sukcesem. Ku mojemu zaskoczeniu nieruchomość została sprzedana za cenę przekraczajacą moje oczekiwania. Pan, który był moim doradcą mimo młodego wieku okazał się nadzwyczaj profesjonalny. Najpierw miałam obawy przed podpisaniem umowy na wyłączność ale jak się okazalo zupelnie niesluszne. Uwierzcie mi, że byłam w ciężkim szoku, że młody mężczyzna może mieć taką wiedzę (zarowno techniczna jak i rynkową) na temat nieruchomości. Pomógł mi, choć to nie należało do jego obowiązków, wyprostować pewne nieścisłości prawne związane z moją inną nieruchomoscia. Zaangażowanie doradcy było ogromne. Wiem co piszę, bo sama pracuję w branży sprzedażowej i nie należę do "łatwych" klientów. Podczas podpisywania aktu ntarialnego i rozmowie z kupującymi moj dom usłyszałam, ze oni również są bardzo zadowoleni ze wspolpracy z panem z Freedom i zamierzaja powierzyc mu sprzedaz swojego mieszkania. Tak wiec obie strony zadowolone. Serdecznie polecam...FREEDOM!!!

@zadowolona

Myslę ze jesteś jednak w mniejszości "Zadowolona" albo poprostu miałaś szczęscie którego niestety nie mieli inni tu piszacy i niezadowoloni z Freedomu. z tego co wiem strasznie narzucają swoje zdanie nie liczą się ze zdaniem klientów sprzedających jesli miejscowośc jest odległa nawet nie chce im sie umawiać spotykanie z potencjalnymi klientami. Bazują tylko na bazie klientów z ogłoszeń z poratali nic na własną rekę - nie wiem moze jestem nieobiektywna bo moja wspólpraca jeszcze sie nie zakończyła ale niestety nie posiadaja pomysłu na sprzedaż mojej nieruchomości i też jestem zdziwiona bo gdy zaczynałam wspólpracę z firmą Freedom ale akurat w Warszawie słyszałam tylko super opinie teraz niestety słusze więcej negatywów i pozytywów . wiem ze w dzisiejszych czasach jest ciężko o klienta ze ciężko jest sprzedać klienta ale Freedom ma tką politykę ze szuka klientów którzy maja noz na gardle i sprzedają nieruchomośc poniżej ceny rynkowej stąd ich wysoka sprzedawalność , niestety jesli zaczyna coś wisieć dłużej jest dla nich niewygodne i próbują ucieć od problemu i wine zrzucic na sprzedających . Akurat firma Freedom to ludzie którzy chca szybko sprzedawac i ludzie podpisujac z nimi umowę na wyłącznośc oczekują szybkiej sprzedaży jesli pojawiają sie klopoty uciekają od nich , nie kontaktując sie z klientem nie odpowiadają c na kontakt z klientem - jesli upatrzą sobie inna nieruchomośc nie skupiaja sie na rozwiązaniu problemu tylko brudy zamiataja pod dywan tak jak w moim przypadku !!! Nie polecam kontakt z agentem nie ciekawy , brak perspektyw i pomysłow na szybka sprzedaż nieruchomości.Życze powodzenia wszystkim tym którym sie udało z Freedom ja jednak do nich nie należe i zapewne po tym wpisie zrobią wszystko abym nie należała do szczęśliwych klientów firmy Freedom . Bawią sie w sprzedaż sloganami , praniem mózgów klientów i bawią sie kosztem sprzedających mającym nie małe problemy dla których sprzedaż nieruchomości tak jak w moim przypadku to rozwiązanie kłopotów . Pozdrawiam nie polecam Freedom

freedom klient

Działaj Kosmitka powodzenia - trzeba wszystkim pokazac co Oni robia z ludzmi

kosmitka

ja po konsultacji z radcami prawnymi z mojej firmy, chcę w tygodniu rozwiązać z Freedom Gdańsk umowę, pokrywająć wątpliwe koszty jakie ponieśli przez ten niecały miesiąc, czyli jeden dojazd przy podpisaniu umowy, dojazd na sesję fotograficzną (dużo rzeczy na sesję musiałam kupić sama), koszt ogłoszenia. wybieram mniejsze zło, nie chcę żeby mnie reprezentowali gdyż po zgłoszeniu im mojego stanowiska w sprawie ich poczynań nagle nie ma klientów, podejrzewam że chcą mnie za to ukarać i odstraszają klientów

freedom klient

Jak tu mozna mówic o pozytywnym wizerunku firmy jak firma Freedom to naprawdę porażka - banda dzieciaków które bawia się cudzym kosztem , uczuciami i emocjami . Dom ponizej wartości cena super ale co z tego jesli agent który sie tym zajmuje nie ma czasu odbierac telefonów przez 4 miesiące było może z 5 klientów reszta to tzw wirtualni.Panie Łukaszu moj agent znał moja sytuacje od podszewki i co nic to nie dało jak kupców nie było tak nie ma . Posiadacie umowe na wyłącznośc niestety nie wiem co bedzie dalej jestem w takiej sytuacji ze musze dom sprzedać jak najszybciej juz w tym momencie jest on poniżej swojej wartości . Moj agent nie miał czasu zając sie potencjalnymi kupcami poprostu mowil ze ich nie ma - cięzko mi w to wszystko uwierzyc ale w obecnej sytuacji z powodu braku zaangażowanie agenta moj dom dalej jest nie sprzedamy nie ma na niego chetnych nikt sie tym nie zajmuje bo nie ma na to czasu - nie wiem co robić bo jestem juz u kresu wytrzymałości ale niestety firma Freedom nie potrafi sprzedac nie potrafi zając się klientem zalezy im tylko na zyskach i jesli ktos ma problem i chce skontaktowac sie z agentem wiecznie on nie ma czasu , wiec jesli ode mnie nie odbiera moze od potencjalnych klientów rowniez nie odbiera. Wiem ze tutaj mozna wywalic wszystkie swoje negatywne emocje tak jest latwiej prosciej bez obaw ze jesli sie do Was przyjdzie po zlosci wogle nie sprzedacie mojej nieruchomosci - w obecnej sytuacji nawet nie wiem jak wyglada ta wspolpraca bo nikt sie nie zajmuje domem nie mam kontaktu z agentem !!!Brak słow brak profesjonalizmu - nie polecam Freedom Olsztyn

winiarska j

Co tu duzo pisać Freedom to porażka!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Freedom Nieruchomości sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Freedom Nieruchomości sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Freedom Nieruchomości sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Freedom Nieruchomości sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Freedom Nieruchomości sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Freedom Nieruchomości sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Freedom Nieruchomości sp. z o.o.