Opinie o Dakri w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dakri. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dakri na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dakri w Łódź

ren'n

W tej chwili jest to tak zrobione aby nie było żadnych nadgodzin, zazwyczaj dni do odbioru, a jak już to 50 albo setki w zależności od ich widzimisia

Olaf

Jak wyżej "dr" nie polecam tej firmy, bo to jest jedna wielka porażka, cisną ludzi za grosze, ciągle patrzą jak zabrać i tak już groszową premię za byle co , nie istnieje w tej firmie bhp, profesjonalne zapoznanie człowieka z pracą, czy maszynami zabierają dni z grafika byle mniej zapłacić, zmuszają ludzi do pracy w święta pod groźbą zwolnienia z pracy !! w firmie jest brud i smród i w takich warunkach produkuję się żywność w tej firmie. Ludzie od jakości w ogóle nie znają się na swojej pracy, są jak najgorsze kapo, bez którego w tej firmie każdy pracownik dałby sobie radę bo oni i tak nic nie robią, poza ślepym zapisywaniem w swoim notesiku jakiś produkcyjnych wpadek, omijając prawdziwe problemy które doskwierają na produkcji , dosłownie prawdziwe problemy są nie zauważane !! Może po prostu przerastają czerwoną elitę. Firma swoje działania opiera na zatrudnianiu taniej siły roboczej ze wschodu, dzięki czemu Polski pracownik jest lekceważony i zmuszany do pracy w nie ludzkich warunkach . Kto nie zaznał pracy w tej "firmie" nie jest w stanie sobie wyobrazić co się tam dzieję i lepiej, aby nie próbował się przekonać.

jebać czerwonych
@Olaf

Po części się zgodzę , lecz największy problem tego zakładu, to nadmiar ludzi którzy nie robią nic konkretnego , a biorą za to kasę zrobiono 4 kierowników prod,( a w najbliższym czasie planują ponoć jeszcze zrobić dwóch , po, ki h.j ?) + 2 paniusie od spisywania surowców, 4 osoby z jakosci + kierowniczka jakości + 2 nowe uczennice, (też nie wiadomo po jaką cholerę ten harem ) pani technolog + 2 przydupasów technolog , kierownik surowców, kierownik magazynu, kierownik mechaników(ten grubas z wąsami) itp, itp i najśmieszniejsze jest to że jak jest sobota i niedziela wszystkie działy zapierdzielają to nie ma nikogo , a Madzia chodzi połamana i pier..li trzy po trzy i jakoś się kręci

dr

nie polecam tej firmy nikomu ,pracowałem w tym syfie dwa lata . Każdemu radzę kto tam pracuje szukajcie lepszej pracy .Bo można ,tam nie ma przyszłości .cwaniactwo nawet wśród brygadzistów kto umie dobrze d lizać to ma się bobrze szczególnie na zmianie B rządzi kochanica brygadzisty U .S i operator tylko oni mają dodatkowe premie o których nikt nie wie . piszę o cukierni i spasionym świętym Marianku . ludzie przejrzyjcie na oczy gdzie indziej życie jest lepsze bez snajpera ,żyrafy ,ołówka,czarnej mamby.pozdrawiam całą resztę ,bo było tam trochę fajnych ludzi

olapp
@dr

jestescie bandom debili

cccc
@olapp

A ja polecam słownik ortograficzny

Ren

Tak, tyle też tak jest że jak pokażesz że potrafisz zapier...ć, to później może obrócić sie to trochę przeciw tobie gdyż będą więcej wymagać ale więcej nie zarobisz, no chyba że nadgodziny ale z tym też różnie, ogólnie z zakładu nie zwalniają, chyba ze karnie jak coś odwalisz, a teraz jak podpadniesz tym baranom z jakości

nia
@Ren

Tak tylko ze te nadgodziny sa ciągle planowane nie zgodnie z prawem pracy wracam w poniedziałek do pracy i na dzień dobry dostaje grafik po 12 godzin w grafiku na lipiec jeden z ciastowych ma w grafiku 216 godzin gdzie gdzie norma wynosi 168

pytaniec
@Ren

a kto pracuje w dziale jakości?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dakri spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
wany

I nawet lepiej idzie jak ich nie ma

kinst
@wany

zgadza sie najgorzej jak jest ta 2 metrowa idiotka

wit

Nic się nie poprawiło grafiki na lipiec też maja zaplanowane nadgodziny widać że ta osoba również nie zna prawa pracy tacy to madrzy ci czerwoni

Anette
@wit

Bo lipiec to miesiąc gdzie większość osób bierze urolpy wakacyjne i nie ma kto robić, a czerwoni też maj (usunięte przez administratora) bo ile kroś jest tak że nie ma nawet jednego kierownika czy kontrolera na zmianie i jakoś produkcja idzie dalej

wany

Nie jestem z kadr ale sądząc po liczbie ludzi zatrudnionych za wschodniej granicy to narazie oferty raczej się nie pojawiają

jebać czerwonych

O podwyżkach możecie zapomnieć, trzeba najpierw zapewnić dobry byt darmozjadom w beretach koloru czerwonego, jakosć, kierownicy i tak dalej

wany

Dzisiaj odbędzie się tajne zebranie na temat podwyżek zobaczymy ile nam nawalą

pip

To że nadgodziny są to dobrze tylko że byly one planowane w grafikach co jest nie zgodne z prawem pracy operatorzy i ciastowi mieli grafiki bez dnia wolnego lub przejscie po 8 godzinach na następna zmiaine norma to 11 godzin przerwy ostatnio sie troche poprawilo jak grafiki uklada inna osoba

Roxen

Tak są płatne, 50-ki lub 100-ki ale wszędzie są zrobione 4 brygady, i jest to tak zrobione aby pracownik miał tych nadgodzin jak najmniej

xx

Nie chodzi o ilość godzin tylko o to, że zakład wywala ludzi z tych godzin-nadgodzin w taki sposób że jak zakład robi wolne, poważna awaria, przestój w pracy to wtedy masz nadgodziny do odbioru, bądź zabierają ci twój urlop

zz

Umowy chyba mają ale raczej pracują niezgodnie z prawem pracy pracuja po 12 godzin dziennie bez dnia wolnego

xxxxxxxxxxxxxxx

Raczej mało prawdopodobne, gdy wolą przyjmować ludzi zza wschodniej granicy

do czerwonych ped...w

Jesteście zwykłą bandą sukinsynów dla których pracownik może nawet zdechnąć, na stanowisku pracy,byleś na wpół przytomny zapierd..ł,bez wolnego, no bo po co ci wolne lepiej przyjsć i popatrzeć na czerwonych głupków, godziny pracy, to koszmar, jakość, i kierownictwo to zwykła banda idiotów, a słowo Awaria powinno być głównym słowem przewodnim zakładu, zwolni się jeszcze paru ważniejszych ludzi z tego zakładu i będzie czarna (usunięte przez administratora)

200+

zaczyna się podział na lepszych i gorszych w tym zakładzie jeden z operatorów map któremu kończy się umowa dostał od szefa propozycje podwyżki 200 zeta

Made in China
@200+

W tym zakładzie podział jest tylko na czerwonych i na tych którzy (usunięte przez administratora) aby czerwonym było dobrze, tyle że czerwoni czy są, czy ich nie ma to i tak produkcja będzie iść dalej, ale gdy jest to w odwrotną stronę wtedy zaczyna się problem,i tak jest niestety na kilku działach a że typ dostał 200pln to może dla tego żeby nie odszedł z zkaładu bo nie ma kto robić niestety i też sobie zapracował,albo długo pracuje, bo nie w porządku też jest to że jeden operator pracuje 8 lat na stanowisku, a nowy operator po pół roku pracy ma już taką samą stawkę co ten który robi 8 czy 10 lat

Nie ma rekrutacji ponieważ pracuje tam dużo pracowników z Ukrainy za 8 zeta.

xxx

Tak rzeczywiście poprawiło się... kierownikom

----uj w d...e t..u z....i

Atmosfera to jedna wielka porażka, w tej firmie, ludzie mają kompletnie wypierdol...e na ten zakład, każdy próbuje dorobić się stołka tylko czyims kosztem, kierowniczek kierowniczka pogania, są tylko ważni i ważniejsi, a pracownik jest w tym zakładzie niżej niż na dnie,nawet nażreć się w pokoju socjalnym w spokoju nie można bo co już przychodzi jhakaś pi..da z jakości w czerwonym czepku i pier...i swoje mądrości.linie maszyny, wszystko jest rozpier...ne, na naprawy kasy nie ma ale na kierowniczków i kamerki to kasa jest

xxx

Atmosfera nie jest taka zła, zależy od ludzi, największy problem tego zakładu to stosunek do pracownika, na żadne benefity,awanse,bony,cuda za swoją sumienną prace nie licz, kiedyś w zakładzie można było naprawde zarobić niezłe pieniądze,ale te czasy dla szarego robotnika się skończyły, w zakładzie jest teraz masa "kierowniczków" na których szary lud musi zapier...

Zostaw merytoryczną opinię o Dakri - Łódź

• Jak się pracuje w Dakri?

Zobacz opinie na temat firmy Dakri tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dakri?

Dakri
2.1/5 Na podstawie 299 ocen.
  • Tymienieckiego 22/24
    90-349 Łódź