Opinie o Dakri w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dakri. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dakri na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dakri w Łódź

labo

czerwoni nie można planowac nadgodzin ani przejsc miedzy zmianami krótszymi niż 11 godzin jezeli sie cos komus stanie to sąd pracy was obwini że zmuszacie pracowników do pracy ponad norme

xx

per

Zarobki mizerne 2060 2200 operator ale socjal calkiem niezły jak na ten bajzel pare toalet pare natryskow stoly krzesla na jadalni lodowka czajnik mikrofala a i papier jest w toalecie

biur
@per

W biurze mamy expres do kawy

mała patologia
@biur

Długie nogi i cycki na wierzchu, to też bardzo ważne

nem

Czerwoni znowu ponad prawem poraz kolejny zrobione grafiki na pazdziernik z zaplanowanymi nadgodzinami

rockko
@nem

Tyle że tym czerwonym też ktoś kazał, bo jak wiadomo ważny ważniejszego pogania w tym zakładzie, po nowym roku jak zwolni sie jeszcze z 20 % ludzi to na jednym dniu nadliczbowym się nie skończy.

luki
@rockko

Przypominam po raz kolejny że nie można planowac nadgodzin w grafikach jest to niezgodne z prawem pracy i powinniśmy to w końcu zgłosić do inspekcji pracy co inneg jeżeli pracownik przychodzi na nadgodziny z własnej woli

Carlito
@luki

Ten zakład już dawno powinien być podany do inspekcji pracy, a to że jeden dzień nadliczbowy to jest pikuś w porównaniu z tym co wyprawia się w tym zakładzie, zakład rozporządza się TWOIM URLOPEM jak im się żywnie podoba, pracownik często schodzi z pracy o 2130 by potem przyjsć na rano o 5 30, bo jak nie to straszą czerwone ćwoki ze premie ci zabiorą, oraz mobing i ukryty akord, podkręcanie maszyn do granic ich wytrzymałości a potem wszystko rozpiepszone, do tego dochodzi jakość która jest na żenująco niskim poziomie, która ma na celu tylko udupić pracownika za wszelką cenę

dakriimpotencja
@Carlito

i kto tam jeszcze pracuje ? jak trzeba być bezsilnym żeby pracować w tak idiotycznej firmie, z tymi głupkami czerwonymi na czele elyta baranów . kuba I love you :D

Kabuz
@dakriimpotencja

Ten zakład to nie strefa ekonomiczna łodzi, a strefa starych ludzi, średnia wieku to od 45 -60 lat, nie licząc Ukraińców i Jakości, szanse rozwoju w tym zakładzie są zerowe, młodzi ludzie spiepszają z tego zakładu gdzie pieprz rośnie, a praca w tym zakładzie nie jest tyle co ciężka, a uciążliwa, cisną ludzi za psie pieniadzę wiekszość ludzi pracujących w tym zakładzie to mili fajni ludzie, ale niestety przemęczeni i sfrustrowani przez chory, karygodny system pracy (grafiki), po nowym roku zwolni się jeszcze kilku najważniejszych funkcyjnych i pracowników i wtedy zobaczymy komu będzie do śmiechu, no chyba że prezio sprowadzi więcej sobie Ukraińców ze wschodu ( już jest ich wiecej niż Polaków)

Woodyallen

Zdecydowanie polecam ta firmę, zapewnia wysokie zarobki, stabilne zatrudnienie, rozwój zawodowy, oraz bardzo miła atmosferę w pracy a też zaznaczyć tu trzeba daje możliwość pracy w międzynarodowej grupie ludzi bo jest to firma otwarta na zatrudnienie wielu fachowców za granicy od których możemy dużo się nauczyć . Polecam i w pełni popieram zdanie osób piszących o tej firmie jako opcji naprawdę dobrej bo taka jest .

Ciaran
@Woodyallen

Cieszymy się panie kierowniku że jest pan zadowolony z pracy

Zabor
@Woodyallen

O, dodałbym troskę i szacunek dla pracowników. Zaznałem tego.Radzę,jeśli jesteś coś wart szukaj innej pracy,masz szansę być doceniony,w tym zakładzie jest to wykluczone.Przepracowałem w Dakrii dużo lat,znam ten zakład bardzo dobrze i nie polecam nikomu.Zabor.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dakri spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Bialamewa

Było ogłoszenie na stronie UP jakiś tydzień temu mniej wiecej, czy nadal jest nie wiem :)

ter

NIe pokazało i nie pokaże się żadne ogłoszenie bo wolą ukraińców przyjmować

zz

Tak jeżeli jesteś podejrzany o kradzież i w obecności danego pracownika

horn

Na poniedziałek 05/09 czarna mamba zaplanowała kolejny nalot na szafki pracowników oczywiście jest to niezgodne z prawem

Sandra

Pracownicy zakładu Dakri powinny śpiewać pieśnie pochwalne o swoich wspaniałych kierownikach i kłaniać się im nisko .......

Burdello
@Sandra

Oni są tak potrzebni jak wrzód na dupie, bez nich praca idzie znacznie lepiej, bez tych kretynów z jakości i kierowniczków co to tylko morde potrafią drzeć

białamewa
@Burdello

to ktoś tam jeszcze pracuję ? :D

Vinnsoomer
@białamewa

Jak tak dalej pójdzie to nie będzie miał kto pracować, dobrzy ludzie się zwalniają, a zostają tylko stare zapijaczone mordy, zresztą nie ma się co dziwić, przy takim systemie pracy, młodzi mają w (usunięte przez administratora) ten zakład, prezio chyba jest tylko najbardziej zadowolony mu mamona leci w dużej ilości na konto, lepiej poszukać sobie nowej pracy, mniej płatnej ale za to z wolną sobotą i niedzielą w dwóch- trzech zmianach niż je...ć jak dziki osioł i użerać się z tymi pajacami z jakości i kierowniczkami co to nie mają zielonego pojęcia o produkcji

@aaa

Jestem pracownikiem owej firmy.. czy jest tutaj ktoś, kto składał wypowiedzenie za porozumieniem stron? Da się z nimi dogadać czy jednak trzeba zachować te pier... 2 tygodnie wypowiedzenia?

bbb
@@aaa

Raczej się dogadują żeby nie narobić im jakiegoś bałaganu przez te 2 tygodnie

Lou
@bbb

Raczej nie będą robić problemów, gdyż są i tak już zdrowo zesrani, i sprzedali by własną starą byle by nie zlecieć ze stołka

patryk

nie oczerniajcie ludzi ,nie macie co robic

patryk
@patryk

racja

mit
@patryk

Nikt nikogo nieoczernia nigdy niebylo w zadnym wpisie podane nazwisko żadnej osoby a reszta to wszystko prawda

pat

to co piszecie to totalne bzdury

zakręcony

Rotacja to tu jest co godzine szczególnie jak dowodzi snajper albo traktor ludzie latają ze stanowiska na stanowisko i nikt nie wie o co im chodzi

Nadgodziny

Ludzie ale piszecie bzdury!!! Jasno jest określone kiedy się płaci 50 a kiedy setki za nadgodziny. A nie tak jak pisze "REN'n" albo albo. Jeżeli nie wiesz jak rozlicza się nadgodziny to się doucz. Pod tym względem zakład jest uczciwy, nie ma płacenia pod stołem czy do ręki. Wszystko jest na pasku i od tego są odprowadzone podatki. Co do odbierania nadgodzin też się uśmiałem, w poprzednim zakładzie w którym pracowałem był system rozliczania nadgodzin kwartalny i pod koniec trzeciego miesiąca jak się ich miało za dużo to dostawało się tydzień wolnego (i po nadgodzinach), to było dopiero dymanie pracownika (oczywiście wszystko zgodnie z polskim prawem :) Tutaj na szczęście tego nie ma i za nadgodziny płacą :)

iiiiiiii
@Nadgodziny

(u, zakład jest uczciwy ale na swój wygodny sposób, zakład nieustannie rozporządza się twoim urlopem w przypadku wolnego nie pytając cię nawet o twoje zdanie, grafiki robione tak że,albo przekraczają dopuszczalne normy godzinowe,albo teraz jest tak to kombinowane że każą ci przychodzić i pracować po 12 godzin przy czym nie masz ŻADNYCH NADGODZIN !

Maniek

Witam. Jestem pracownikiem firmy już pare ładnych lat . Czytając wasze opinie jestem w szoku. Faktycznie z niektórymi niestety muszę się zgodzić co do czarnej mamby czasami przechodzi samą siebie no ale taka jest jej praca. Narzekacie na godziny pracy to że są zastępstwa jak ktoś jest na urlopie no cóż chcesz przychodzisz nie chcesz to siedź w domu i tyle. Narzekacie a tyle jest ofert pracy na rynku nie lepiej poprostu zmienć zakład? Jeśli jesteś dobrym pracownikiem a nie lecisz w (usunięte przez administratora) to napewno zostaniesz doceniony. Pozdrawiam

lims

Przy tak ciężkiej pracy to zarobki raczej niskie 1750 w tym wliczony dodatek 200zl za 4zmiany i premia 100zl

made i china

zwykły szary robotnik ok 1750 pln na czysto , operator produkcji w zalezności od stanowiska 1900- 2200 pln ( oczywiście za normowany czas pracy)

horn

Uwaga pilne na jutro czarna mamba zaplanowała nalot na szafki pracowników

lims
@horn

Żyrafa tez ma być swoim fachowym okiem zerknie na wyższe półki. Tak właśnie działa jakość w tym zakładzie zajmowanie się pierdołami żeby kogoś pozbawić premii.Nie widzą problemów na produkcji dopiero jak przychodzi jakaś wizytacja to dostają obłędu.

kukuryku
@lims

Cała ta j.b..na jakość w tym zakladzie ma IQ na poziomie kaczki

REN'n

Już wyjaśniam wszystko, W całym zakładzie jest system 4 brygadowy, i planowane grafiki które przekraczają wiele razy o 1-2 dni ustawowe dni pracy, i ludzie o to się wku...ą, zwłaszcza młodzi pracownicy, bo nieraz nie ma w miesiącu wolnej ani jednej soboty czy niedzieli.choc z tym też różnie to bywa. Obecnie trwa sezon wakacyjny (urlopowy) i bardzo dużo ludzi chodzi na urlopy, przy czym inni muszą pracować za tych co poszli na urlop albo po 8 lub 12 godzin dziennie, za nadgodziny płacone są 100-tki ,albo 50-tki, tylko nie raz jest tak że zarząd kierownictwo leci sobie w hoja i jak trafi się wole to z tych nadgodzin ci zabierają

luki
@REN'n

Tylko że pracodawca nie może stale zlecać pracownikom pracy w godzinach nadliczbowych. Stanowi to naruszenie przepisów o czasie pracy, naraża go na odpowiedzialność za wykroczenie i karę grzywny od 1 tys. do 30 tys. zł.

sss

wszystko zależy od działu

need

Tak jest niestety też mam grafik z przekroczonymi godzinami i nikt z czerwonych nie bierze pod uwagę czy mi to odpowiada

Zostaw merytoryczną opinię o Dakri - Łódź

• Jak się pracuje w Dakri?

Zobacz opinie na temat firmy Dakri tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dakri?

Dakri
2.1/5 Na podstawie 299 ocen.
  • Tymienieckiego 22/24
    90-349 Łódź