UNIMIL S.A. (Grupa Kapitałowa Ansell)

Kraków

Opinie o UNIMIL S.A. (Grupa Kapitałowa Ansell)

rfgb

@paweł no wlasnie od dluzszego czasu nikt sie tutaj nie wypowiada nie wiadomo dlaczego pewnie wszystko w firmie jest w prozadku

Ja

Nie polecam, unikajcie szerokim łukiem!

KejtAB

Mozesz napisac cos wiecej? Wydawalo mi sie,ze Ansell to powazna firma i nie pozwolilaby sobie na jakis "przekret".

LESKO-GOŁDA

To była bardzo dobra firma, dopuki, nie został zrobiony przekręt przez jej ostatni zarząd. Firma została zniszczona, a cały jej majątek sprzedany i wytransferowany na zachód i do wcale nie do Ansell. Oficjalnie tak, ale nieoficjalnie to w Krakowie jest tylko hurtownia, a pieniądze są gdzieś w Jersej lub wyspy dziewicze itp. Ostatnia emisja była po to, żeby ściągnąć pieniądze z rynku po 40 PLN, wytransferować je i odkupić akcje po przysłowiowej złotówce. OFE, dawny Uniwersal itp. brały w tym udział. Była kasa i nie ma kasy, kolejna afera na kilkadziesiąt milionów.

ted

Praca ana stanowisku salesa to jedna wielka gehenna!!

krak

beznadziejna firma...

Karina

Bardzo proszę o informację dotyczącą zatrudnienia u w/w pracodawcy na stanowisku PH-Sales Executive. Każda informacja będzie bardzo pomocna. Jakie zarobki, pensja podstawowa, narzędzia pracy, ogólna atmosfera..?-po prostu cokolwiek pomocnego! Dziękuję!

Zostaw opinię o UNIMIL S.A. (Grupa Kapitałowa Ansell) - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNIMIL S.A. (Grupa Kapitałowa Ansell)