BLYCOLIN POLSKA SP. Z O.O.

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o BLYCOLIN POLSKA SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BLYCOLIN POLSKA SP. Z O.O.

wiktor

podoba mi się ta firma, nie tylko działa prężnie na rynku zaopatrzenia hoteli ale ma fajne akcje pomocy np bezdomnym pieskom, @Art czy warto wysłać im swoje cv jeżeli nie ma aktualnej rekrutacji, sa szanse na prace w tej firmie ?

jarek
@wiktor 19.04.2016 19:31
podoba mi się ta firma, nie tylko działa prężnie na rynku zaopatrzenia hoteli ale ma fajne akcje pomocy np bezdomnym pieskom, @...

Kolego Ty będziesz bezdomnym piesków pomagać czy ręczniki prał? Co ma pomoc psiakiem do oceny pracodawcy w stosunku do pracownika ?

Art

Firma praktycznie rodzinna. Mało pracownikuw ii dużo spokoju. Niestety plany dla przedstawicieli handlowych wysokie i to jest duży minus. Gdyby były niższe to byłoby ok. Oczekuje sie dużo samodzielności. Nie ma GPS i sprawdzania ale trzeba pisać raporty. Pensje zawsze na czas, dobre samochody i nażędzia pracy. Jak nie masz wynikuw to popracujesz najwyżej pare miesięcy

Nick

Czy ktoś słyszał informacje na temat całkowitego wycofania się firmy z Polskiego rynku?

obiektywny-byly-pracownik

@zainteresowany - Dużo tu ściemy,ironi i pewności siebie. Twój wpis brzmi jak wpis nie tyle prokurenta firmy jak dziewczyn które pracują w biurze. Firma z kapitałem holenderskim zatrudniająca 3 os. w centrali i 4 handlowców w terenie. Firma jako pierwsza wprowadziła na rynek leasing tekstyliów dla hoteli. Obecnie ma konkurencję i na tle innych firm wypada jako najdroższa firma na rynku. Dodatkową konkurencją są same pralnie którę oferują inną usługę ale boją się wejścia podobnych usług na rynek Polski. Niskie zarobki,brak możliwości rozwoju to przyczyna małej firmy, zarządzania przez osoby bez większęgo doświadczenia, czasami sprawiających wrażenie, że robią coś na intuicję. Baaardzo duża rotacja. Cały tydzień praktycznie po za domem. jedynym plusem plusem jest możliwość rozwinięcia kontaktów w hotelarstwie i dla nie których płytkich ludzi może być plusem pojeżdżenie służbowym Passatem. Tak przynajmniej uważa centrala. Podsumowanie: brak możliwości rozwoju i brak szans na stabilną pracę. Robota dla młodych nie doświadczonych i nie mających domu ludzi.

Adam

Interesująca firma, przynajmniej moim zdaniem.

Zainteresowany

Drogi Przedmówco, właśnie staram się o pracę w Blycolin i nie wiem dlaczego tak piszesz? Napisz coś o sobie, jak długo pracowałeś w Blycolin i co dokładnie robiłeś? Z tego co wiem, to jeżdżą tam VW Passat, mają iPhone i pensje o wiele wyższe niż średnia krajowa. Dlatego bardzo mnie interesuje, skąd takie rozgoryczenie?

Moritz

Serdecznie polecam pracodawcę osobom bez kręgosłupa moralnego lubiących ściemniać/ obiecywać a potem nie wywiązywać się z obietnic/ szukających \\\'jeleni\\\' do ogolenia. p( usunięte przez administratora )twierdzi, że jest lepszy od Ciebie i jest Panem, a ty jego niewolnikiem. Zrobi wszystko, wykorzystując ludzi wokół siebie.

Zostaw opinię o BLYCOLIN POLSKA SP. Z O.O. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BLYCOLIN POLSKA SP. Z O.O.