CBR Rock Master Sp. z o.o. sp.k.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o CBR Rock Master Sp. z o.o. sp.k.

Firma Rock Master została założona została przez Mariusza Gołkowskiego w 1990 roku. Początkowym celem jej działalności było prowadzenie szkoleń w zakresie uprawiania szeroko pojętego alpinizmu: wspinaczki skalnej oraz taternictwa. Doświadczenia nabyte w latach 80., związane z wyczynowym uprawianiem tych dyscyplin sportowych oraz wykonywanie prac wysokościowych, kilkuletnia szkolna praktyka nauczycielska, a także uzyskanie uprawnień instruktora Polskiego Związku Alpinizmu, dały Mariuszowi Gołkowskiemu podstawy do prowadzenia firmy szkoleniowej na wysokim poziomie kwalifikacji. W 1992 roku Mariusz Gołkowski otworzył pierwszą w Polsce komercyjna ściankę wspinaczkową. W 1997 roku Rock Master zmienił profil swojej działalności rozpoczynając aktywność szkoleniową w zakresie bezpiecznej pracy na wysokości. Szkolenia prowadzone są wyłącznie w oparciu o starannie dobrany sprzęt najwyższej klasy producentów.Nasze szkolenia prowadzone są zgodnie z europejskimi normami i dyrektywami, przepisami polskiego prawa, Systemem Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001, BHP oraz procedurami opartymi na brytyjskiej normie BS 8454:2006 – Kodeks postępowania w zakresie szkolenia i kształcenia do pracy na wysokości i ratownictwaOd 1999 roku firma Rock Master jest wyłącznym dystrybutorem produktów Singing Rock w obszarze przemysłowym w Polsce. Ponadto jesteśmy dystrybutorami firm Genesi, ISC oraz Tractel. Rock Master, jako pierwsza firma w Polsce, już w 2006 roku uzyskała akredytację IRATA (Międzynarodowego Branżowego Stowarzyszenia Przemysłowego Dostępu Linowego) i jest uprawniona do prowadzenia szkoleń w zakresie metod pracy opracowanych przez to Stowarzyszenie. Zgodnie ze sporządzonym na podstawie brytyjskiej normy systemem zarządzania szkoleniami wysokościowymi, trenerzy i instruktorzy Rock Master posiadają najwyższe kwalifikacje, a swoje uprawnienia odnawiają co pół roku, podlegając rygorystycznej ocenie wewnętrznej oraz co 3 lata, zdając egzaminy przed brytyjskimi asesorami. W 2012 roku firma Rock Master również jako pierwsza firma w Polsce uzyskała możliwość prowadzenia szkoleń w amerykańskim systemie SPRAT (Stowarzyszenia Profesjonalnych Techników Dostępu Linowego).O renomie firmy Rock Master świadczy także dobra opinia za granicą, co wiąże się z częstymi wyjazdami do Niemiec oraz częstymi przyjazdami do ośrodka szkoleniowego osób z Francji, Czech, Chorwacji, Austrii, Niemiec, Ukrainy, Hiszpanii, Macedonii, Albanii, Wielkiej Brytanii, Dubaju, Egiptu, Azerbejdżanu, Białorusi. Od roku 2007 Rock Master organizuje szkolenia także bezpośrednio u Klientów, stawiając w tym celu tymczasowe poligony szkoleniowe, tworzone na bazie urządzeń dostarczanych przez firmę Faraone oraz Genesi – producentów rusztowań, drabin profesjonalnych oraz systemów chroniących przed upadkiem z wysokości oraz ISC i Singing Rock – producentów środków ochrony indywidualne Obecnie firma Rock Master oferuje ponad 40 rodzajów różnych szkoleń z zakresu bezpiecznej pracy na wysokości oraz:zaopatrujemy w sprzęt chroniący przed upadkiem przeprowadzamy przeglądy sprzętu oraz systemów chroniących przed upadkiem przeprowadzamy audyty oraz opracowujemy instrukcje BHP w zakładach przemysłowych projektujemy i budujemy stałe systemy ochrony przed upadkiem prezentujemy pokazy ratownictwa i bezpiecznej pracy na wysokości Firma Rock Master cały czas się rozwija. W 2018 otworzyliśmy nowoczesne Centrum Badawczo-Rozwojowe, gdzie prowadzimy badania i testy nad innowacyjnymi urządzeniami chroniącymi przed upadkiem z wysokości.

CBR Rock Master Sp. z o.o. sp.k. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Dekarz.

Rock_Master

Jakie stanowisko Panią interesuje? Chętnie odpowiemy na pytanie.

Lidia

Staż w laboratorium.

@Lidia

Proszę napisać do nas na adres iod@rockmaster.eu lub cbr@rockmaster.eu Pozdrawiam

mateusz Nowy wpis
@Lidia

Lidia nie idź tam. Znajdziesz dużo lepszy staż, za lepsze pieniądze gdzie indziej. Dodatkowo tam się nic nie nauczysz, będziesz tylko wykorzystywana do zadań, spoza swojego zakresu obowiązków.

Nowy wpis

CBR Rock Master Sp. z o.o. sp.k. poszukuje pracownika na Pomoc Kuchenna. Czy stanowisko Pomoc Kuchenna wymaga nadgodzin?

Nie poszukujemy. Pozdrawiam

Helena Nowy wpis
@Rock_Master

A planujecie po sezonie poszerzać zespół czy też nie?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w CBR Rock Master Sp. z o.o. sp.k.? Chętnie zatrudniają?

Rock_Master

Dzień dobry, Tak, zatrudniamy m.in. stażystów w laboratorium, wymagane studia techniczne. W razie zainteresowania prosimy o maila na adres: iod@rockmaster.eu Pozdrawiamy serdecznie, Rock Master

Edyta
@Rock_Master

a na te staże można być jeszcze w trakcie takich studiów? czy wystarczy pierwszy stopień, czy musi być już drugi stopień studiów?

RockMaster
@Edyta

Dzień dobry, Wystarczy pierwszy stopień. Jeśli jest Pani zainteresowana prosimy o kontakt pod adres: cbr@rockmaster.eu lub naszą stronę na Facebooku.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie CBR Rock Master Sp. z o.o. sp.k.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Panna_Nick

Nie, nie jest.

Jak długo trwa proces awansu w CBR Rock Master Sp. z o.o. sp.k.?

Rock_Master

Awans zależy od stanowiska. Jeśli chodzi o stanowisko instruktora bezpiecznej pracy na wysokości to zazwyczaj rok czasu zajmuje przejście od asystowania do stania się instruktorem samodzielnym. Inne stanowiska nie mają ściśle określonego czasu. W razie dalszych pytań zapraszam do kontaktu przez stronę www.rockmaster.eu lub Facebook.

Jakie godziny pracy obowiązują w CBR Rock Master Sp. z o.o. sp.k.?

Panna_Nick

8:00-16:00

Lavazza

Profesjonalna firma, nigdy nie miałam problemu z wypłatą wynagrodzenia. Nie słyszałam też, żeby ktokolwiek miał. Jest dużo pracy, ale wynagrodzenie jest na wysokim poziomie. Jak ktoś nie lubi pracować to rzeczywiście odradzam, nie da się siedzieć na facebooku ;) Płatne urlopy i l4, umowy o pracę, a nie śmieciówki. Normalne godziny pracy, nie na zmiany. Zaletą firmy jest to, że nie jest to korporacja i nie ma takiej wzmożonej kontroli. Nie ma kamer w biurach. Atmosfera jest przyjazna i swobodna. Możliwość pracy zdalnej dla stanowisk, które nie muszą być na miejscu. W firmie pracują ci sami ludzie od lat. Duże możliwości zdobycia doświadczenia i rozwoju, bo firma zatrudnia też osoby zaraz po studiach.

Urszula
@Lavazza

To dobrze, że wynagrodzenie jest wypłacane tak jak powinno być, też to nie do końca plus zatrudnienia, tylko podstawowy wymóg wobec pracodawcy. Podobnie zresztą z płatnym urlopem i zwolnieniem lekarskim, to są rzeczy określone przez kodeks pracy. Co do umowy, to mam pytanie. Na jaki okres jest w CBR?

Janek

Czy ktoś ma jeszcze jakieś opinie na temat tej firmy ?

Zostaw merytoryczną opinię o CBR Rock Master Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w CBR Rock Master Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CBR Rock Master Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CBR Rock Master Sp. z o.o. sp.k.?

CBR Rock Master Sp. z o.o. sp.k.