Opinie o Valeo w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Valeo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Skawina

Lider

Valeo zwalnia Polaków zostawiając sobie Ukraińców! Mechanizm działania metody w tym filmiku https://www.(usunięte przez administratora).com/watch?v=hxQJPkurF9k&feature=share

chłod
@Lider

dokładnie tak było w mojej sytuacji wyszkoliłam ukrainkę na moim stanowisktu a za dwa tyg zakończyli ze mną współprace. tak poza tym valeo wyzyskuje ludzi. (usunięte przez administratora) . nie polecam

Aniol

6 lat zmarnowanych w tym zakładzie.Uklady ukladziki.Ludzie wstrętne zazdrość nienawiść.Szkoda nerwów i zdrowia.Nie polecam rotacja straszna.Prawdziwa nauka zycia

nie polecam

Zakład Pracy, w którym stanowisko dostaje się po znajomości. Przegrałem rywalizację z synem Szanownego pana (stali- napisane z małej litery żebyście wydzieli kogo dokładnie chodzi). Mogę tylko napisać, że podczas całego toku nauczania ( a miałem przyjemność z nim studiować na mgr) nigdy nie grzeszył rozumem, co więcej zawsze żerował na innych. Inni w tej firmie siedzą co najmniej na stażu koło roku po zakończaniu studiów, a on dziwnym trafem bez większego doświadczenia na podobnym stanowisku (w internecie jest wszystko) obejmuje je zaraz po skończeniu studiów. Także omijajcie tę "rodzinną" firmę szerokim łukiem.

Papa
@nie polecam

Oj tak zgadza się ja przepracowalrm w tym zakladzie pracy 16 lat,nigdy więcej takiego wyzysku!!!! I w cztery litery wlozcie sobie te wasze ppm.ccu.krkc.i co tam jeszcze .

kik

słyszałem że na wycieraczkach ukraincy zarabiają więcej niż pracownicy robiący po parę lat hehe, ładna lipa

Zrobiłam to, co zawsze. Dałam dvpy i dostałam zatrudnienie. Jestem workiem na nasienie więc nie było problemu.

Czy daję zawsze? Zawsze

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Winfried 84 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Personalnych (Obszar Kadrowy)
Skawina
teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.
Dominika

Rozumiem, @operator lider, to trochę dziwne w takim razie, że maszyny stoją, a ludzie nie chcą przychodzić do pracy. W sumie wiele osób pyta tutaj na forum o warunki pracy i zarobki, więc może coś się ruszy i Valeo da trochę lepsze pieniądze w związku z calą sytuacją?

szta

No właśnie jakie są zarobki po rozpoczęciu pracy, 2500 na rękę było by fajnie.

@szta

stawka obecna ok 2400 brutto na początek; czasem premia miesięczna gdy nie ma reklamacji; +dodatek za 4brygadówkę.... Praca masakra; kierownictwo i biurowi sielanka; praca w weekendy i święta obowiązkowa..... brak rąk do pracy - jest pełno ogłoszeń do Valeo; obecnie już płacą 500zł za polecenie pracownika. PATOLOGIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ludzie tam pracujący jeszcze gorsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pracowałem 3l na LINII - SILNIKI

Mmcc

Jak wyglądają tam staże? Chodzi mi konkretnie o dział jakości, bo nie wiem czy opłaca się za to brać.

Dominika

@operator lider, dziękuję z jednej strony za odpowiedź na moje pytanie, bo chociaż wiadomo na co w Valeo można liczyć. Z drugiej strony dopytuje z czego wynika taka sytuacja, jak to opisujesz? Z ofert pracy nie wynika, żeby firma poszukiwała wielu pracowników, więc o co dokładnie chodzi?

operator lider
@Dominika

ależ ogłoszenia adeccowskie są aktualizowane codziennie na portalach z ofertami pracy, braki rąk do pracy są ogromne, maszyny stoją bo nie ma kto na nich robić. Tak źle nie było nigdy.

AsrnalPL
@operator lider

Pracowałem w tej firmie 7 lat (na linii Apu2 Stackery) niedawno na szczęście z własnej winy postanowiłem odejść z tamtąd. W systemie valeo jest tak że liczy się wynik nie pracownik trzeba robić jak najwięcej bo zamówienia gonią a szanowne bmw to żyła złota ;) i każda zwłoka to niestety straty finansowe i opiernicz szanownego kierownika po zawodówce.. Co do zarobków to były do bani w takim Vesuwiuszu obok zarabiaja 3000 na start po 3-miesiącach po podpisaniu umowy na stałe 3400 więc przeskok gigantyczny.. Tyle co ja przez te 7 lat tam ludzi przeszkoliłem to w życiu nie widziałem nie spotkałem się z taką rotacją nigdzie :(

operator lider

Można liczyć na umowy tym bardziej, że nikt tutaj nie chce pracować, więc wolnych etatów jest w ch albo i więcej, a jak ktoś ogarnięty to tym bardziej spierdziela. Podwyżki są coroczne, jak ktoś wchodzi w odbyt i przytakuje to awansować też można.

unknown

Na początku śmieciówka przez adecco. Nie powiem można teraz zarobić 2500 spokojnie. Ja najwięcej 2700. Aczkolwiek jebać trzeba zależy też gdzie trafisz. Są takie miejsca gdzie robi sie lekko a są miejsca gdzie ujebiesz sie jak wół. Jak tylko zobaczą żę jesteś kumaty to będziesz szkolony gdzie się da na danym apu by zastępować ludzi których brakuje. Tak pozatym fartuchy w większości Cie nie szanują. Kierownik ma fochy jak nie ma ilości i nie chce dawać wolnego itp. Liczy się ilość nie jakość. Jak zrobisz trochę złomu to afera jak (usunięte przez administratora) Ale my głupie człowieki dla własnej satysfakcji robimy dużo i dobrze. A te ciaparuchy się cieszą. Cała prawda :). PS. Apu3

Dominika

@Trebor, może od Ciebie inni zainteresowani pracą mogą dowiedzieć się szczegółów na temat rozmowy rekrutacyjnej i warunków pracy w Valeo? Wcześniej pytałam o to, jednak nie uzyskałam odpowiedzi. Jeśli możesz napisz innym, czego mogą się po firmie spodziewać, to na pewno ułatwić im wybór zatrudnienia.

Dominika

@Trebor może wziąłeś udział w rekrutacji i możesz napisać innym, jak wyglądała? To bardzo ważne informacje, bo minimalizują stres i pomagają w przygotowaniu się do rozmowy.

Dominika

@operator na pewno stanowisko w biurze i na produkcji różni się warunkami pracy to oczywiste i na pewno warto zwracać takim ludziom uwagę na to co się dzieje - takim miejsce jest właśnie to forum. Może ludzie z tych szczebli mogliby wtedy odnieść się do Twoich uwag i odpowiedzieć jak oni to widzą.

Człowiek z produkcji

O ogromnej niekompetencji kierowników, menagerów itp osób świadczy fakt ciągłego braku osób chętnych do pracy, niesamowitej rotacji pracowników, konieczności posiłkowania się ukraińcami. Panowie wy nie potraficie stworzyć przyjaznych warunków pracy! Dlatego pracownicy produkcji odchodzą. Opinia o zakładzie jest fatalna i to wy drodzy zarządzający na różnych szczeblach za to odpowiadacie. Jesteście jednak jedną wielką kliką i żaden z was konsekwencji nie poniesie, choćby operatorzy zaczęli się wieszać na terenie zakładu pracy, nie wytrzymując atmosfery i tempa pracy. Stajnia Augiasza gdzie tylko radykalne działania przyniosłyby pozytywny efekt.

operator

Jak się trafi jakiś ludzki team leader to zazwyczaj ma problemy u kierownika. Oni mają zapie.... na wysokości lamperii rzekł o operatorach pewien menager. Człowieku z biura zejdź na ziemię, przyjdź na linię popracować parę lat to zobaczysz jak jest kolorowo. A te kamery i rozliczanie co do sekundy to zdrowe to jest? Wykończycie ten zakład panowie menagerowie i kierownicy. A właściwie to wasza niekompetencja. Świnki i krówki wam paść. Nie.... szkoda zwierząt.

człowiek z biura

Obserwuję zakład w Skawinie i czytam Wasze komentarze. Pracowałem w różnych korporacjach i zdaję sobie sprawę, że zakład zakładowi nie równy. Jednak z doświadczenia wiem, że każdy Menadżer przynajmniej na początku stara się rozpoznać temat, dowiedzieć z kim ma do czynienia i poukładać relacje z pracownikami w taki sposób aby mieć z nimi dobre relacje. W tym miejscu pojawia się często hamulec i opór materii tzn. że zanim jeszcze poznacie nowego kierownika jesteście nastawieni na niego z góry na NIE... zaczynacie mu robić pod górkę i zamiast wypracować między sobą jakąś fajną relację i współpracę to drzecie koty między sobą, a później się do dalej eskaluje. Spada produktywność, robi się zła atmosfera w pracy, ludzie zaczynają się zwalniać a jak brakuje ludzi i nie ma wyników to Wy macie problem z urlopami a dalej to po równi pochyłej w dół już idzie. Uważam, że jeżeli chcecie mieć fajną atmosferę w pracy to sami musicie o nią zadbać i stworzyć zespół z Team Leaderami a później z Kierownictwem. Każdy Menadżer wie, że najważniejszym zasobem firmy są ludzie, bo bez Was te maszyny nic nie wyprodukują. Więc kiedy firma posiada już maszyny i Was drodzy pracownicy to rolą kierownika jest zadbać o to aby zapewnić wam możliwość pracy i jej warunki w taki sposób aby nie stała się wam tam krzywda a praca była efektywna (nie mylić z efektowną). A jak to osiągnięcie to jestem pewien, że będziecie już wtedy pracować WSPÓLNIE nad tym jak pracować sprytniej a nie ciężej. Pojawią się wyniki a po jakimś czasie podwyżki, bo firma skupi się już tylko na zarabianiu a nie gaszeniu wewnętrznych pożarów. Ważne też jest aby zgłaszać na bieżąco problemy z maszynami i pilnować sobie tego, bo żeby mieć wyniki trzeba też mieć niezawodność. Życzę Wam wszystkiego najlepszego P.S. mam nadzieję, że chociaż zadacie sobie trud i przeczytacie moje wskazówki.

Arti
@człowiek z biura

Masz rację. Pracuje tu nie długo a jeszcze krócej pod valeo. Staram się robić to co ode mnie oczekują. Mamy dość zgraną grupę na linii i wszystko jest ok oprócz wypłaty. Taka kasa to jakieś 10 lat temu była by w normie.

teraz na dodatek piekielnie gorąco, nie polecam

.....

2300 adecco, 2500 w valeo z 10 letnim stażem

Tentakma

Ciekawe rzeczy tu czytam, bo praca wcale nie jest tak ciężka (chyba, że ja wcześniej trafialem na ciężkie) a zarobek 2300+ miesięcznie pod Adecco wcale nie jest najgorszy.

ania
@Tentakma

a na jakim stanowisku ? o innych zarobkach słyszałam.

Nikt

Mam pytanie do pracowników Valeo o kt godzinie odjeżdża bus do valeo z Wadowic ten pracowniczy ? Na godzinę 22 ???

@Nikt

O 4:30 z Lwowskiej

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Skawina

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 179, z czego 49 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo