Opinie o Valeo w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Valeo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Skawina

jurekts

Praca operatora ciężka , dużo noszenia?

Dymek

Baj, baj jak czówka wejdzie. A tak niech każdy szczeli sobie w kolano w firmie

Alkoholik

Smród, (usunięte przez administratora) i ciągle pretensje że za mało zrobione. Dział chłodzenia silnika to j.....any kołchoz bez nadziei na lepsze jutro. Nie polecam no chyba że ktoś ma nóż na gardle i na gwałt szuka roboty.

Stefan

Nie polecam . Tylko ilość się liczy i żeby za dużo nie mówić . Biurowi czują się jak nadludzie i patrzą z góry na "maszyny " pracujące w pocie czoła.

Zrobiłam to, co zawsze. Dałam dvpy i dostałam zatrudnienie. Jestem workiem na nasienie więc nie było problemu.

Czy daję zawsze? Zawsze

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Skawina
Volvo Trucks Polska
Aga

A jakie macie opinie i zarobki o pracy jako recepcjonistka?

Psorek

HR w Valeo w Skawinie to jet jakaś kpina. Banda gówniarzy przyjętych po studiach, która nie posiada najmniejszego doświadczenia w tym co robi. Wytarte formułki, slogany, kłamstwo to chleb powszedni (Czy te małolaty: Konrad, Małgorzata itd) naprawdę sądzą, że doświadczeni pracownicy nabierają się na ten bełkot HR-owy i nieudolne mijanie się z prawdą?) Żenująca postawa, niemająca nic wspólnego z profesjonalnym HR. No i płace. Chcieli by mieć super doświadczonego pracownika za miskę ryżu. Te czasy się skończyły. Nawet nie potraficie otwarcie ludziom w oczy powiedzieć, że Was nie stać na pracowników lub poziom kompetencji przewyższa wymagania. Zamiast tego brniecie Drodzy Państwo w bajki. Wstyd!!

@Psorek

Niestety, ale muszę potwierdzić. Kto tych ludzi przyjął do pracy????!!!! Co do permanentnego kłamstwa się zgadzam. Kłamać trzeba umieć, więc w pokera to całe to nieletnie stadko sukcesów raczej nie osiągnie.

Dominika

@Operator, czy możesz napisać coś więcej o pracy w Valeo w Skawinie. Jaki jest system pracy, ilugodzinny? Czy nie ma problemu z wzięciem urlopu? @anonymous, czy chciałbyś podjąć pracę w Valeo? Jakie stanowisko Cię interesuje? @Wesoly_baleron, brałeś już udział w procesie rekrutacyjnym czy jeszcze się nie zdecydowałeś?

Operator
@Dominika

Praca albo na 3 zmiany albo na 4 brygady zależy od działu. A jeśli chodzi o urlop czasem trzeba się prosić a w ostateczności brać na żądanie. Zdarzają się sytuacje gdzie urlopy są wstrzymane a nawet z wczasami pod grusza bywają problemy bo jak więcej osób chce w jednym terminie trzeba albo zmienić datę albo mniej dni wziąć.

Operator

Zero poszanowania dla operatora. Traktowanie ludzi jak rzecz która można przenieść z kąta w kąt bez jakiegokolwiek wyjaśnienia. Człowiek nie może się odezwać nawet nie ma z kim porozmawiać o problemie bo wszyscy są tacy sami. I odpowiedzi kierowników "nikt was na siłę nie trzyma" . Później się dziwią że brakuje ludzi chętnych do pracy. W takich warunkach nie da się spokojnie pracować

heh
@Operator

Co się dziwisz, to jest moloch tam się człowiek nie liczy generalnie, jesteś częścią mrowiska, ludzie przychodzą i odchodzą, a plan ma być wykonany i tyle. Chcesz być traktowany po ludzku znajdź mniejszą firmę, gdzie ludzie sie znaja, wiedza o swoich problemach.

Vick

Słuchajcie ludzie w NPA w Skawinie szukają pracowników. Lepsze warunki i fajni ludzie. Z tego co wiem teraz szukają operatorów maszyn i elektryka

lider

2400 stawka dla pracownika valeo, a adecco ma około 2600. Kabaret, bo stary, doświadczony pracownik np z 5 letnim doświadczeniem często zarabia tyle samo co świeżo przyjęty. Tym sposobem w valeo pracuje garstka ogarniętych, stado niedojd i mnóstwo świeżaków.

@lider

Chodzi o kwoty netto czy brutto?

Wesoly_baleron

Czesc, czy ktos ma doswiadczenie z dzialem symulacji ? Jak atmosfera i zarobki ?

Romano

Praca dla desperatów, którzy nie mają co jeść.

Róża
@Romano

Być może przyjdzie taki czas , że Pan nie będzie miał co jeść. Proszę uważać, bo Pan desperatem może również zostać.

trebor

może mi ktoś przybliżyć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do księgowości?

mmmm
@trebor

hej. byla juz u cirbie rozmowa ? ja jestem juz przyjeta i niedlugo zaczynam.

kloc
@mmmm

Jakie zarobki w ksiegowosci? AP / AR?

Lwc

Witam, czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy na metrologii? W ogóle to jest tam akredytowane laboratorium z prawdziwego zdarzenia, czy wygląda to bardziej jak akwarium na środku hali? Interesuje mnie również jak wygląda kwestia z tempem pracy...

MP75
@Lwc

Dostałem zaproszenie na lidera metrologii. Ciebie też chcą zatrudnić? Byłeś na rozmowie może?

Irek

Jesteście przekonani, że nie można napisać coś pozytywnego?

Była pracownica

100%nie polecam szkoda zdrowia nerwów.Praca ciężka w ciężkich warunkach.Zapylenie na hali.Zmarnowane lata.

Dominika

@unknown, piszesz, że śmieciówka na początku, czy później można liczyć na bezpośrednie zatrudnienie w Valeo? Jeśli ogarniasz swoje obowiązki, jak to napisałeś i kierownictwo to zauważa, to może, można w późniejszym czasie liczyć na jakąś podwyżkę, albo awans?

@Dominika

Jeśli ogarniasz swoje obowiązki, to kierownictwo w żaden sposób Cię nie wynagrodzi- wręcz przeciwnie będą próbowali Cię coraz to bardziej ruch*ać, wykorzystywać, dokładać obowiązków. Najlepiej w tej firmie udawać debila bez mózgu, wtedy masz przynajmniej spokój

jeeeeee

Czy można zarobić 2500 netto na początek?

@jeeeeee

Tyle to możesz zarobić po 3 latach

Qwerty

Czy to prawda ze Oddz.Chłodnic nie ma roboty i zwalnia prcowników?

abcd
@Qwerty

oddział chłodnic to największy (usunięte przez administratora) lepiej samemu się zwolnic szkoda zdrowia i nerwów

Lider

Valeo zwalnia Polaków zostawiając sobie Ukraińców! Mechanizm działania metody w tym filmiku https://www.(usunięte przez administratora).com/watch?v=hxQJPkurF9k&feature=share

chłod
@Lider

dokładnie tak było w mojej sytuacji wyszkoliłam ukrainkę na moim stanowisktu a za dwa tyg zakończyli ze mną współprace. tak poza tym valeo wyzyskuje ludzi. (usunięte przez administratora) . nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Skawina

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 217.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 49 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 82 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo