Opinie o Valeo w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Valeo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Skawina

Stakery

Ludzie obudźcie się ! Nigdy niczego nie dostaniecie od zwiazku zakładowego tworzonego przez kierowników! Czemu w radzie teraz same biurasy ? A No po to żeby nie było niewygodnych tematów. To samo będzie ze związkiem! Dlatego trzeba zaufać zewnętrznemu sierpień 80 jeśli nic nie zrobia zawsze można się wypisać! Skoro na vezuwiuszu wywalczyli dodatek stażowy to u nas tez im się uda! Zapisujcie się! Może w końcu będą nas traktować jak ludzi. Związki to nie tylko kasa ale tez szacunek do pracowników! Każdy kto dopuszcza się zastraszania i mobbingu będzie miał doczynienia ze związkiem. Każda sytuacje będzie można zgłosić. Co to znaczy ze jest problem z pójściem do toalety ? Albo czemu teraz pracujemy za dwóch ?! Najwyższa pora zadbać o samego siebie! Narzekać narzekają wszyscy a jak jest szansa na poprawę warunków pracy to się boicie nie wiadomo czego !

@Stakery

Wpisz sobie valeo chrzanów opinie gowork i poczytaj komentarze. Tam mają związek od bardzo dawna a (usunięte przez administratora) większy niż w Skawinie

Mirko
@Gadziałka

Tam jest związek zakładowy. Nie porównuj jak nie masz pojęcia co mówisz. Sprzedali się i tyle! Tu jest związek zewnętrzny. Zobaczycie co się będzie działo jak ludzie przestaną się bać.

Mirko
@Stakery

Najlepiej narzekać na swój los i nic z tym nie robić. Wszyscy narzekają na złe traktowanie i słaba kasę a jak jest okazja coś zrobić to strach większy niż nie powiem co! Weźcie się w garść jak sami o siebie nie zawalczycie to dyskrecja nic wam nie da!

@Mirko

A to różnica? Jak tak to jaka? Tam jest NSZZ SOLIDARNOŚĆ więc to raczej ogólnopolski związek... Chwalący się, że są największą w Polsce organizacją pracowników

Apu
@Gadziałka

Hahaha tam pracownicy założyli i na początku działał. Do czasu aż sie nie posypały awanse i podwyżki. Chcesz siać propagandę to zrób to lepiej niż PiS ???? znam valeo w Chrzanowie i nie masz racji. Czyby kierownik ? Pewnie do twoich lepiej się zapisać ? I co dadza jak od samego początku nie dopuścili do związków i każdego zwalniali !!! Nagle związki zrobili ? Co oni myślą ze ludzie pójdą na 1zl ? Hahha nawet PiS dał 500+???? buraki i tyle. Teraz grożą ze jak zaczniemy strajkować to przeniosą zakład ? A gdzie cała świta pójdzie jak poza valeo wieszkosc nie ma przyszłości ani prawa bytu!

@Apu

Ja to bym baaaardzo chciał aby ten zakład przenieśli, zamknęli itd itp

Niewygodny
@Mirko

Tylko tu nie przestaną się bać i dalej będą zapiepszać za dwóch lub trzech i jeszcze chwalić sobie będą.

Pppp

Związek za 1zł pod patronatem dyrektora "żeby było tak jak było"

Mniam
@Pppp

Znacie Ewelinkę jaka ona słodka ;)

takijeden
@Pppp

A może daj im szansę. Wybraliście w mojej ocenie dość charakternych ludzi a dyskusje z dyrekcją nie należą do gładkich. Tam nie ma glaskania się po głowach. Jeżeli myślisz że tak łatwo coś wywalczyć to zapraszam na spotkanie. A przedstawiciele rady i tak potrafili coś ugrać mimo że jako Rada nie mają realnych narzędzi nacisku. Jako związek takie narzędzia już się pojawią.

Pokemon
@takijeden

Jak masz głupio pisać lepiej niepisz nic

lol

Jestem z Chrzanowa ,u nas przewodniczący związków zawodowych jest na garnuszku Valeo.Nie robi nic poza kilkoma imprezami,załatwia tańsze bilety do parku rozrywki,nie wiem jak z ochroną pracownika,ale jeśli chodzi o negocjacje finansowe to totalna porażka.W zeszłym roku podwyżka była na poziomie 50-60 złotych netto,jak to jest wynegocjowane to ile dyrekcja Valeo chciała nam dać 10-20 zł.

Zniesmaczony

Dlaczego panowie kierownicy wadli w popłocho i stwożyli związek w ekspresowym tempie i za złotówkę? Nie poto żeby działać jak to ładnie opisali w sfojej ulotce związkowej . Bo się dowiedzieli że w Vesuvius Sierpień 80 doprowadził do tego że dwóch mistrzów ma sprawę w prokuraturze za znęcanie się nad pracownikiem. Znowu wykorzystują nas pracowników do tego żebyśmy się nie zapisywały do uczciwego i pożdądnego związku jakim jest Sierpień 80 który broni pracowników przed takimi ludźmi jak oni. Tę ulotkę napisał ktoś kto ma rozum Kubusia Puchatka. Nie wierzycie zapytajcie Przewodniczącego Sierpień 80 numer telefonu macie

@Zniesmaczony

Opinię o związku słyszałem od pracowników vezyviusza żywią i bronią.a gdzie pan sierpnia przyjmuje bo chyba nie w valeo

Zrobiłam to, co zawsze. Dałam dvpy i dostałam zatrudnienie. Jestem workiem na nasienie więc nie było problemu.

Czy daję zawsze? Zawsze

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Skawina
Volvo Trucks Polska
Przemek

Najbardziej bawi mnie tekst z profesjonalnym związkiem zawodowym. Z której oni siebie nazywają profesjonalnym ? Związek który ma 2 dni :)

operator

Tu już jest za późno o jakieś 5 lat na jakiekolwiek działania. Śmieszne to valeo jest, niby się stara coś zrobić, ale to tylko pozorowanie! Ludzi brakuje? A ilu się zwolniło bo miało dość kierowników typu Xxxx czy Yyyy i ich pomagierów nakręcanych dodatkowo przez swoich menadżerów? 5osób czy raczej 100 osób? 200? A może i więcej! Kto tak dokręcał gwint, że go zerwał? Pani z recepcji? Poniósł ktokolwiek konsekwencje takiego odpływu ludzi? A kierownik któremu dziewczyny z apu3 zarzuciły to i owo poniósł jakieś konsekwencje? Czy nadal był/jest kierownikiem? A klika panów kierowników z magazynu to jak się ma? Choćby i 100 związków powstało to pajęczyna układów, układzików jest nie do rozerwania. Ludzie odeszli i nie wrócą, bezrobocie praktycznie nie istnieje, konkurencja o te resztki bezrobotnych (jeszcze takich żeby się do czegokolwiek nadawali) ogromna, Ukraińcy od 2019 będą mieli pozwolenie na pracę w Niemczech za kilka razy lepszą stawkę a tym samym ich pośrednicy na lepszy zarobek, więc jak myślicie co się z nimi stanie? Zostaną? Adecco itp agencje wspaniałomyślnie zrezygnuje z niemieckiego rynku i kasy z nim związanej? Buahahahahahaah A niech ta Stajnia Augiasza padnie, niech ją przeniosą na Białoruś czy Ukrainę! Powietrze przynajmniej w Skawinie będzie lepsze!

Robert

Powiem wam tylko tyle. Związek zakładowy z kierowników jest żadnym związkiem. Gdyby byli to operatorzy którzy znają problemy to jeszcze może bym się zastanowiła ale znając sytuacje w Chrznowie ich tez by kupili po czasie. Związek zewnętrzny nie zostanie przekupiony kasa ani awansami. Oni nie będą się z nimi patyczkować. Czemu blokowali spotkanie z nami od samego początku ? Boja się i tyle. Przewodniczący zwiazku zakładowego sam był operatorem i chciał założyć związek to dali mu awans na kierownika! Która pójdzie na skargę ? Żadna się nie odważy a jeśli już to zamiotą podndywan jak wszystko. Naprawdę im wierzycie ? Mało razy nas zawodzili ? Normy do gory ludzi coraz mniej robimy za dwoje. Szacunku żadnego. Kasa śmieszna. I jeszcze ci powiedzą żebyś się cieszyła bo masz prace. Jest okazja wywalczyć coś dla siebie. Sierpień 80 jest doświadczonym związkiem. W Wezuwiuszu wywalczyli nie jedno i są tam tyle lat. U nas tez się da tylko trzeba chcieć

@Robert

Wezuwiusz? Przecież to taki sam (usunięte przez administratora) jak valeo. A już W3 sami nazywają wydziałem karnym. Ludzi im ciągle brakuje. Dawno temu to było tam lepiej ale kosztem fizycznie ciężkiej pracy. Wejdź poczytaj opinie no gowork.

Meduza
@Gadziałka

Gadziałka wszędzie jest patologia wiesz jaka jest różnica między vesuvius a valeo ano taka że związki walczą w vesuvius z tą patologom a w Valeo kierownicy zakładają związek żeby tą patologie utrzymać bo się boją że związek z zewnątrz zewnątrz i z tym skończy

Nękana

Jeszcze nie zaczęli działać a już straszą! Każdy ma rozum i wybierze co chce ale lepiej nie wybrać nic niż ich. Ludzie zrozumieją jak będą chodzić i prosić a nic nie dostaną jak pójdą poskarżyć się na kierownika jak było z Bryłą i Zalasem a tylko ich przeniosą i inni potem mają problem. Nie maja adwokatów, ochrony niczego! Ta ulotka propagandowa jest śmieszna Jaruzelski lepiej potrafił manipulować. Związek zakładowy a pisze że nie może ochronić swoich????!!!! ze przeniosą po strajku ??! A gdzie przeniosą !! żenada.Mam dość poniewierania mam dość podnoszenia norm ze robię za dwóch albo i trzech bo on ni panimaju ! dość że kierownik i lider po mnie jeździ, że nie dają mi podwyżki na którą zasłużyłem że na angaż też się nie nadaje !!!! 20 lat nie pozwolili na związek a teraz nagle oświeciło ich że tak im na nas zależy

Apu
@Nękana

Później będzie za późno jak zostaną z ręka w nocniku. Rozmawiać nie wolno do tolateny nie wolno stosowanie kar jest norma! Gadasz albo się stawiasz na piec!!! Taki jeden młody ambitny podpierdalacz ma taktykę! Nie jedna przez niego płakała. Mało to razy ktoś zrobił pod się siebie bo nie pozowolili iść do wc! Ludzie czy wy już naprawdę mózgu nie macie ???? Żenada to mało powiedziane. Nie dziwi mnie ze jest tu tak beznadziejnie jak barany o swoje walczyć nie potrafią !

Meduza
@Nękana

Wyobraźcie sobie że pracownik idzie do przewodniczącego związku zawodowego który jest kierownikiem i skarży się że jego kolega kierownik go poniewiera. Wyobrażacie sobie że ten związek będzie bronił zwykłego szarego pracownika. Przeciesz ci panowie nie będą we własne gniazdo (usunięte przez administratora) mam nadzieję że macie muzgi zamiast steropianu i nie uwieżycie w tęn piękny esej pod którym żaden stych panów nie miła odwagi się nawet podpisać. Mam nadzieję że Sierpień 80 jest związkiem zawodowym i pospsząta tą stajnie ałgiasza.

Magazyn
@Meduza

Najlepszy tekst w tym wszystkim o propagandzie dyskrecji ???? a przepraszam cała ta świta to nie dyskrecja ? Kierownictwo. Brakuje tam tylko tego oskarżonego o molestowanie seksualne i drugiego oskarżanego o mobbing. A niedawno pan przewodniczący zwiazku valeo powiedział ze trzeba czekać na kwiecień to może coś dostaniemy :) inny ze w ogóle powinnismy się cieszyć ze nam płaca ???? i te barany pracujące po 10 czy 15 jak nie 17 lat wierzą tym biurasom! Dadza wam! Ryja z was zapewne ze naiwni jesteście jak stado baranów ???? (usunięte przez administratora) was od każdej strony a później płacz bo kłamią do donasza niespiawiedliwe zapieprzac trzeba za dwóch a podwyżka marna! Idźcie to valewoskiego zakazu(usunięte przez administratora). Nawet najmniejszej pierdoly nie chce im się dla ludzi zrobić coraz gorsze warunki pracy a wy czekacie nie wiem na co????

Pokemon
@Magazyn

Tolerowali przez lata(usunięte przez administratora) nie wiem czy to coś co schowali na trzy lata mogę nazwać człowiekiem a teraz związek zawodowy zakładają!!! oni go założyli nie poto żeby pracownikowi pomagć tylko poto żeby uczciwy związek zawodowy blokować. Który uczciwy i szanujący się związek zawodowy straszy pracownika zamknięciem zakładu. Ta ulotka na kilometr śmierdzi obłudą zakłamaniem i prostactwem.

Nnn

Nie polecam jak najdalej od tej firmy Moje sugestie dla Valeo: Szanowanie pracownika bo sami ukraincy zostana zreszta oni tez odchodza i godziwe zarobki

ups

Na jakie godziny są zmiany w Valeo?

Stakery
@ups

6 14 22

Ale składka za 1 zł będzie ciągnąć ludzi jak owce ! I co za tą złotówkę?? Gdzie prawnicy gdzie ekspertyzy z czego to ???

Romek
@Ewa

No jak to co będzie ? Obiecają jak z awansami i znów mało kto dostanie! Chcą nas wydymac! Nie ma się co oszukiwać jsk chcemy mieć lepiej trzeba dać szanse związkom !!!

On

On 10.11.2018 22:13 Jakie Zarobki mechankow i utrzymanie ruchu?

Luke Skywalker

Noooo światełko w tunelu się tam u was pojawiło. Tylko ciekawe czy związek ogarnie lata zaniedbań. Na pewno łatwo nie będzie i nie ma co liczyć na cuda z dnia na dzień. Na pewno już tak nie będą się was pozbywać za byle uwagę do kierownictwa bo o zwolnienie muszą sie kontaktowac ze zwiazkami jeśli ktoś jest członkiem. Tak jak było u nas. Związki dodały odwagi, a resztą zajeliśmy sie sami.

Operator

Sierpień 80 pomoże n napewno więcej nic związek Zborzynskiego i Stali. Nic nie zrobili tyle lat! Teraz po tym jak nas potraktowano przy angażach powinniśmy się zmobilizować. Szkodliwe jak w vesuviuszu, posiłki a nie żarcie dla świń . Nie bądźcie naiwni obudźcie się w końcu robimy ponad miarę przynosimy milionowe zyski a nic z tego nie mamy. Możemy dostać większy udział w zyskach podnieść 4 brygadowke, i inne dodatki

Roma

Czy związki zawodowe będą działać również na wycieraczkach czy tylko na chłodnicach

Anka

Jak nie teraz to nigdy. Chcę chodzić do pracy w której szanuje się człowieka

A
@Anka

Dokładnie związki tez zajmą się ludzmi którzy pozwalają sobie na za dużo :) aż jestem ciekawy czy któryś emergency zostanie zdegradowany :) mam nadzieje ze ten o którym myśle tak bo ludzie się go boją a on robi co chce i pomiata ludźmi. Gówniarz z przerośniętymi ego ale valeo takich donosicieli lubi :)

Ola

Plotka mówi ze kierownictwo chce założyć związek zakładowy. Ludzie nie dajcie się nabrać ! Skoro tyle lat blokowali związki nic dobrego nie zrobią!

Maczeta
@Ola

Tyle lat było to blokowane przez was samych, ilekroć ktoś poruszał ten temat, to ambitna dusza leciała i mówiła kierownikowi lub biegła wyżej. Kończyło się to tym że osoby były stosownie "wynagradzane" za chęć założenia związku, a osoby które "podzieliły" się dostawały kilka pkt u przełożonych. Sami sobie zgotowaliście taką sytuację w firmie, tu się śmiejecie ze sobą a jak się ktoś odwróci to patrzycie jak mu nóż w plecy wbić, kończy się tym że w firmie jest wroga atmosfera.

Rob

Co z tymi związkami ? Gdzie szukać informacji ? Czemu nikt nie zbiera podpisów ? Jak się zapisać ?

Scyzoryk
@Rob

Zadzwoń pod nr. telefonu podany wyżej, związek jest już założony więc żadne podpisy nie są wymagane ^^

Rob
@Scyzoryk

Ale zapisać się trzeba :) i kiedy jakieś żądania podniesienia płac :) oby coś z tego było i w końcu zaczną nas traktować poważnie !

Ryszard apu4

Obyście działali lepiej niż związek w Chrzanowie... poczytajcie jak tam kolorowo https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,12559 a związek mają od dawna... Tutaj związek musi działać twardo, referendum, mediacje i zatrzymanie zakładu! Oczywiście w odpowiedniej kolejności i zgodnie z prawem. Działać trzeba ostro i zdecydowanie. Żadnych półśrodków

Maczeta

Widzę że komuś niesmak jeżeli chodzi o związek zawodowy i skasował nr. telefonu (usunięte przez administratora)

Cienki

Pamiętajcie sami na siebie kupę robicie.. Zapytajcie liderów dlaczego tak jest napewno odpowie :)

Zniecierpliwiony

Wiadomo co z tym grafikiem na święta ?.

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Skawina

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 216.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 49 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo