Opinie o Valeo w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Valeo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Skawina

henryk

Czy wiecie może ile zarabia tam inżynier młodszy, starszy? Czy sa jakies dodatki, premie? Jeśli tak to w jakiej wysokosci? Ktos jakie widelki? Bardzo prosze o odpowiedz, czy oplac ami sie przeprowadzac do Krakowa z Poznania.

@henryk

daj spokój, nie ma w poznaniu porządnych firm? przenosić się do krakowa dla pracy w valeo to szaleństwo

Henryk
@ja

Tez za dziewczyną jade, dlatego pytam. Zna ktos wynagrodzenie premie itd ile wynosza?

@ja

Dlaczego masz tak negatywne zdanie o pracy w Valeo? Rozwiń swój komentarz o więcej szczegółów.

Józek.
@Łukasz

Heniek,dawaj z Poznania do Krakowa.Nie ma lepszej firmy od Valeo na terenie Polski.Już pół Ukrainy tam pracuje.Premia rzadko,ale będziesz miał darmowy transport-pod warunkiem,że trafisz na produkcję. A wtedy kasiora wpada taka, że nie wiesz,co z nią zrobić.

Były
@Józek.

Ale niech Heniek podejmie pracę w Valeo jeśli jest ambitny bardzo szybko zorientuje się gdzie wylądował a to zmobilizuje go do poszukiwania normalnej pracy????

@henryk

Napisz inżynier od czego i z jakim doświadczeniem. Czasem opłaca się relokacja.

John
@Łukasz

Tu sama kadra kierownicza.napisz rozwiń a może powiesz zadłużone to będziemy wiedzieć kim jestes

Mariisz

Nie polecam .praca dla masochistów

@Mariisz

Dlaczego masz takie zdanie na temat firmy? Co sprawiło że nie polecasz pracy w Valeo, możesz podać więcej szczegółów na ten temat? Zastanawiam się jaka panuje tam atmosfera, liczę że powiesz coś więcej.

Kamil

Mam pytanie jakie wynagrodzenie godzinowe jest obecnie na rękę na produkcji i jak oceniacie tam pracę wiadomo nigdzie nie jest idealnie ale czy jest aż tak źle?

Chłop
@Kamil

Jest dobrze skusił bym się z tezą że rodzinne zarobki

Broken
@Kamil

13 zlych plus dodatek za nockę i niedzielę i święta też.

Nie ma co się złościć karzy ma swoj rozum i ręce w swojej dziedzinie :)

Zrobiłam to, co zawsze. Dałam dvpy i dostałam zatrudnienie. Jestem workiem na nasienie więc nie było problemu.

Czy daję zawsze? Zawsze

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Volvo Trucks Polska
logo firmy Key Account Manager
Skawina
teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.
Apu4

Co z emergency Wojtuś apu4 cos nie tak haha poszlo ?

Ciekawy

Co masz na myśli pisząc brednie? Konkurencja powstała nie w Katowicach tylko w Zabrzu ale projekty z Valeo wygrywa inna sprawa jaki poziom reprezentuje. Konkurencja to się śmieje z tego co dzieje się w Valeo i nic nie musi inspirować a atmosfera w pracy też jest daleka od idealnej.

Nieciekawy
@Ciekawy

Dziękujemy za kalendarze. Będziemy pamiętać duuuuuużo aby było dobrze!!!!

Kuba

@Pezor A ja mam wrażenie, że konkurencja mocno zachęca do napisania tych bredni.

Pezor

Słyszałem że w firmie szykują się zwolnienia. W Katowicach powstała firma która wygrywa przetargi. Valeo wisi kasę dostawca czy to prawda

Nieprawda

Moisek
@Pezor

Prawda prawda, Niemcy już wiedzą, Francuzi, Polacy nie wiedzą jak zwykle. Styczeń pokaże...

@Pezor

Jak mogą być zwolnienia jak generalnie brakuje ludzi. Ponieważ jest spowolnienie gospodarcze więc ostrożniej się zatrudnia ale zwolnień nie ma.

Jack
@Moisek

Zwolnienia? Manpower ludzi szuka i nie ma chętnych , ukraincy też się zwalniają , prawie każda firma w Krakowie szuka ludzi o czym ty piszesz

Misio
@takijeden

W prototypowni brak pracy dla wszystkich wiele osób przesuniętych na produkcję pewnie bez prawa powrotu. Kilka osób się zwolniło ale to pewnie przez menagera oszusta. Generalnie nie jest dobrze.

Staszek

Nie mogłem i musiałem trzymamy kciuki za ciebie Filip :)

Misiaa_k

mam pytanie , da sie na produkcji zarobić 2700 netto? zastanawiam sie nad zmiana pracy ale tylko ta stawka wchodzi w gre wiec nie wiem czy oplaca sie rezygnowac z tej co mam teraz. mam doswiadczenie na produkcji i jako operator maszyn.

@Misiaa_k

Model biznesowy zakłada max 4k brutto dla operatora na chwilę obecną.

Lider

Kasa się liczy :) co nie

Mniam
@Lider

Człeku o czym ty piszesz ??

Słodki

Nie stać ich na telefony służbowe a będą coś pisać o kominie !

Pezor

Czyli coś w trawie piszczy. Może ploty ale dowiemy się w styczniu.

zor

pracujac w waleo mozna dosta c raka zadne pieniadze

fox
@zor

poco pracowac jak nie dostanie sienawet emerytury jak sie zachoruje naraka

Franciszek
@fox

Uważasz, ze praca w firmie jest szkodliwa. Możesz napisać na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski i dodać więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia?

Były
@Franciszek

Praca w Valeo jest szkodliwa i tyle w temacie

Rahell
@zor

Rak to na deser, najpierw zwapnienie kosci i wypadające włosy.

@Rahell

Co takiego ma miejsce w firmie, że tak ostro oceniacie pracę w Valeo? Mógłbyś się do tego odnieść i dokładnie to opisać tak, żeby i kandydaci mieli pełny obraz sytuacji? Dzięki.

Rahell
@Łukasz

Łukaszku, wpisz sobie na wyszukiwarce w Wyborczej tak: RAK VALEO SKAWINA. Potem poczytaj. Miłej lektury. Pozdrawiam

Adrian
@zor

Gdzie szkodliwie chłodnice czy wycieraczki ?

Byly pracownik

mobbing i ponizanie ludzmi , pracowalem tam 15 lat i kierownik zdjoł mnie ze stanowiska lidera tylko dlatego ze wziolem L4 na dziecko (3 letnie) ktore mialo operacje serca w prokocimiu w szpitalu.Pozatym zaklad jest szkodliwy bylem swiadkiem wymieniania probek ktore byly rozlozone po hali i mialy na celu zbierac zapylenie , niestety wymieniono je po 5 dniach na nowe .

Były klient/pracownik

Ludzie nie dajmy się!!! zamknijmy ją i inne firmy. Skawina nie zbiednieje przez to...

BOLO

Żurawiec zbyt osobiście podchodzisz do pracy. Nie komplikuje się tym przekazywaniu informacji innym ;) ile możesz wymagać! od osób które nie są po studiach!

Szukamy magazyniera polecacie kogoś ?

Kierowniku, ile proponujesz?

ona

a jakie są wymagania?

@ona

to od was ludzie zależy czy będzie się opłacało, czy nie. Wskaźnik produktu zgodnego do zbędnego. Polecam to drugie

Operator.
@Michał

Proszę o kontakt do Pana. Chciałbym dopytać o szczegóły.

Gabriel
@Operator.

Lepiej nie bo ci skrzydła utną jak mi... buhahha

J@kubek

Komuś bardzo zależy żeby wejść do zakładu, dla nich będziecie tylko cyfrą na koncie.Ludzie też myślą że związki dla nich coś zrobią ,pewnie jeszcze za nich .Czemu jak w innym zakładzie są 4 związki niema tam cztery razy lepiej,czemu niema jednego, wszak pracowniczy.Pracownicy utrzymują tych nierobów a oni i tak idą na układy mydląc ludziom oczy poprawiając sobie słupki kto ma więcej członków i kto ważniejszy.Płacicie im co miesiąc i na co liczycie.Ludzie poczytajcie sobie o zakładach w których związki są ,opinie pracowników o nich.nie dajcie się ogłupiać i tak za was nic nie zrobią.

@J@kubek

Jakubek czy kubek mądrzy ludzie muwią nie dyskutuj z idjotą bo cię zaraźi swoją głupotą koniec cytatu koniec dyskusji

Gosia
@J@kubek

Hahaha jak będą pilnować porządku będą się brać za (usunięte przez administratora)i tego typu sytuacje to już warto płacić te marne 18zl!!!! Baby nagrały jednego i co z nim zrobili ? Awans ze zmianowego na dziennego ? Zmianę rozwalili i tyle z konsekwencji. Buraki jesteście! Liczę na conajmniej jedno zdegradowanie! Sama doniosę na zastępcę z Apu2 i teraz nie będę się bała zeznawać w sądzie! On chodzi na przerwy a liderka się boi i nie może nawet zjeść jak należy tylko je miedzy maszynami!!! Nieraz mnie gnoil szczyl jeden! Doczeka się już niedługo!

J@kubek
@Pokemon

Mądrzy Mòwią bo wymienia się na mowa dla tego z tobą nie dyskutuje sam sobie odpowiedziałes

Wera
@Gosia

Na APU 4 zm D liderka sobie za duzo pozwala znowu, żadzi Agata a ona jej slucha , gebe ma od ucha do ucha , jest bezszczelna ma swoje ulubienice powinna sie wziac do roboty bo geba to nie wszystko . Mamy czasem dosc tej baby.

Wera

Chodzilo o o B sorry

@J@kubek

Kubek nie doceniłem cię, skończyłeś jednak zawodówkę i jesteś pewno kierownikiem w Valeo, ta twoja mądrość aż razi. Nie ma się co dziwić że w Valeo jest mobbing jak kierownikiem zostaje gość po zawodówce nie potrafi zarządzać zespołem ludzi. Brak swojej inteligencji przyzwoitości i szacunku do drugiego człowieka nadrabia zastraszaniem upakarzaniem i poniżaniem podległych mu pracowników. A gdzie miał się szacunku i kultury nauczyć w zawodówce albo klepiąc buty. Tak że kubełek nie broń tej bandy kolesi chyba że jesteś jednym z nich no to rozumiem.

Czyżby pani Dorota K.

Kiełkowicz
@Pokemon

Dorotka ze Skały czy tam innej wichury? Plantator truskawki eheheheh Stały wypróbowany kapuś! Donosiciel jakich mało. W głowie pustka ale cóż spodziewać się po ekipie Rysia. A potem zdziwieni, że nie ma kto robić . Ją to powinni jak Jagne na wozie z gnojem z zakładu wywieźć

@Kiełkowicz

Kto ich liderami porobił? Nie do wiary! przecież te osoby nic nie potrafią! już nie wspominając o pracy z ludźmi czy zarządzaniem,tworzeniem atmosfery itd itp

B...
@ja

Boguska, Dorota, itp najwyzsza pora zmiana liderostwa panie niech sie wezma do roboty

anomim
@B...

One się pewnie nie mogą wziąć do roboty bo poza donosicielstwem nic nie potrafią

.......?
@Pokemon

Nie, Dorota nie ma takiej w brzydkim wyrazeniu gęby jak Boguśka to jest wkurzajaca baba mysli ze wszystkie rozumy postradala ale tak jest jak nie nauczona pracy tylko rzadzenie w glowie , no cóż wiele takich osob jest ze im sie wydaje kim oni nie sa, ale jej darcie jednym uchem wpada drugim wypada raczej nikt sie nie przejmuje jej gadaniem dziewczyny przynajmniej sa takie ktore nie pozwola sobie na takie zachowania w stosunku do siebie. Valeo taki zasob ludzi posiada jaki posiada potwierdza sie nie obrazajac nikogo ze ludziom ze wsi brakuje kultury i rozumu .

xyz
@.......?

Jedna prawie wyleciała jakiś czas temu jak jedną z operatorek popychała, szarpała itp, a druga cudem się uchowała bo zmieniono jej kierownika, który miał ją na dniach zdegradować za brak mózgu. Takie to gwiazdy.

Pablo

Cała prawda

hhh
@ja

zawsze wybierają takie osoby, Ci, ktorzy umieją pracowac nie zotaną liderami bo za dobrzy są w produkcji. lider ma byc (usunięte przez administratora) i donosicielem

Iwona
@Pokemon

Czy mige prosic o kontakt z tobą

dupajas
@Wera

kazda liderka ma swoja ulubienice ktora jej d.upe lize

D

Tak jest mam źle ???

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Skawina

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 49 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo