Opinie o HR Consulting w Poznań

Jesteśmy firmą Doradztwa Personalnego i Agencją Pracy Tymczasowej z centralą w Poznaniu. Działa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Consulting w Poznań

Man

Szkoda że opinie wystawia tutaj kilka osób pod różnymi nick'ami a nie właściwi pracownicy. Osoby pracujący w formie HR nie są chyba na odpowiednim stanowisku. Większość z nich nie ma zielonego pojęcia o swojej pracy. Kobieta proponowana mi umowę podajac błędna nazwę firmy w której miałem pracować. Chwile przed pracą otrzymywalem smsa że jednak mam nie przychodzić (byłem juz w drodze). Straszono mnie ciągle karami. Wpisywano pracę na siłę nawet kiedy mi to kompletnie nie odpowiadało. Nie polecam! W momencie kiedy skladalem wypowiedzenie było ze mna 5 innych osob, wiec to nie tylko mi nie odpowiadalo . Dziekuje, tyle w temacie.

ja nie mam problemu z ta firmą , zasadzie sam wybieram kiedy chcę pracować, podaje co tydzień swoją dyspozycyjność, pani która jest konsultantem co jakiś czas dzwoni i pyta czy praca się podoba i czy jest ok. na wynagrodzenie też nie mogę narzekać.

pl
@pracownik

Taaa... sam wybierasz kiedy chcesz pracowac ale jak nie mozesz isc w swieta to kara. Hahahaha

ss

Ja pracuję przez tą agencję 2 miesiące, w biurze pani zaproponowała mi taką ofertę abym mógł pogodzić ją ze studiami, z pracy jestem bardzo zadowolony z wypłaty rownież , polecam ją wszystkim , którzy się uczą a chcą tez sobie dorobić!;)

ona

mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że mam fajną pracę w tej firmie. Grafik mam ustalany na każdy tydzień, chodzę w te dni , które mi najbardziej odpowiadają . Jeśli ktoś chce pracować to można z paniami się dogadać. Ja również nie miałam sytuacji zeby nie dostać wynagrodzenia! Chyba nie dostali jej ci , którzy nie chodzili do pracy.

Pracownik Produkcji

Żart

Żadnych prawie

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
maciej

Nie zgodzę się tutaj z niektórymi opiniami. Praca w HR Consulting to uczciwa i dobrze płatna praca jeśli zacznijmy od tego chce się pracować! Firma ma zawsze kilka ofert pracy , każdy coś dla siebie znajdzie. nie zdarzyło mi się również nie dostać wynagrodzenie - jest zawsze na czas! Przed rozpoczęciem pracy każdy podpisuje regulamin wiec wie na co się pisze. nie zdarzyło mi się również nie dostać wynagrodzenie - jest zawsze na czas!

bylem tam

Obecnie szukaja do roboty w magazynie bros w murowanej goslinie!szczerze nie polecam socjal tragiczny stolowka taka ze polowa ludzi musi jesc w szatniach,przerwa z powodu temperatury na magazynie z niechecia przyznana,brygadzista jakis mlody pajac ktory zachowuje sie jakby zdzarl wszystkie rozumy a jest zwyklym cepem, na dodatek premie zabieraja za byle co np za minute spoznienia z przerwy,lepiej tam nie probowac

Witam Pracowalem przez HR z Poznania w Gnieznie Pani która się nami zajmowala na początku podpisałem umowę i w sumie w miesiącu pracowałem przez tydzień i do tego sam musialem wydzwaniać do pani ażeby dowiedzieć się jak i czy wogole ide do pracy Teraz porzuciłem prace znalazłem cos innego lepszego a pani wstrzymala mi wypate za przepracowane zeszy miesiąc Koszmar jakiś Umowa smieciowka to jeszcze moje zarobione pieniądze wstrzymane Przeciez oni w tych firmach pośredniczących pracują wlasnie dzięki takim jak my A zablokowanych pieniędzy nie podaruje Mimo ze to umowa zlecenie była sa przepisy i paragrafy w sadzie cywilnym na odzyskanie własnej kasy Nie polecam bo uwielbiają brac czyjes pieniadze

Nati

hr ma wysokie stawki! a praca nie jest ciężka ! Polecam wszystkim;)

robert m.

HR Consulting ma bardzo dużo ofert pracy dla studentów zaocznych i dziennych ! każdy coś dla siebie znajdzie :) wynagrodzenie zawsze na czas i elastyczny grafik . Polecam każdemu. Sam pracuję już tam 2 lata!

Asia S.

Pracuje przez ta agencję od początku moich studiów czyli 3 lata, pracuje przez cały rok akademicki gdyż hr pozwala na elastyczny grafik. Są sytuacje kiedy praca w jednej firmie się kończy - wtedy Panie proponują inna ofertę. U nich nigdy nie będziesz bez pracy. Wystarczy chcieć pracować :)

Mirek z Pcimia dolnego

nie ma w Gdańsku? Centrum Biurowe Neptun (PARTER) ul. Grunwaldzka 103A 80-244 Gdańsk mało tego - Panie pseudospecjalistki od hr z agencji pracy "wyg HR" - gdy słyszą, ze nie interesuje mnie współpraca z ich agencją chrząkają pod noskiem bo znów nici z prowizji. tylko nie popłaczcie się - bo przecież wątek nie dotyczy Gdańska. Miłego dnia wszystkim życzę

Taktak
@Mirek z Pcimia dolnego

Nadal myli Pan firmy.

kate

szczerze polecam, mają kilka fajnych ofert, każdy może wybrać coś dla siebie, nie ma problemu z grafikiem i pieniędzmi ;)

hihi

Ważne że wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań.

pracownik hrc

pracuję z ta firma od kilku lat, zawsze wszystko na czas, dla nowych pracowników maja ciekawe i dobrze płatne prace :)

długo z HR

Wszystko ok i złego słowa nie powiem na tą agencję, ale ten termin wypłaty. Mogliby zrobić ukłon w stronę ludzi i jeśli 17-ty przypada w weekend, mogliby te przelewy realizować wcześniej, żeby w piątek już pieniążki były u każdego na koncie. Większość firm tak robi, tylko w HR jest to właśnie ogromny minus. Teraz weekend bez kasy :/

lida

jak co roku zgłosiłam się do pracy przy czekoladkach w przexmierowie. polecam wszytskim. co do grafiku mozna się dogadać, atmosfera w pracy rewelacyjna a i kasa niezla :)

$$$

może się wypowiedzieć ktoś kto pracuje przy produkcji mebli w robakowie za 19,00 zł? jak praca? atmosfera fajna? Stawka rzeczywiście jest taka jak podają?

karla

i po pierwszej wypłacie :) megazadowolona

karol_ina

wynagrodzenie chyba zelży od firmy, w każdej jest inne, ja pracuje za 14 na godzine

karol_ina

razem ze znajomymi pracujemy przez hr w czekoladach w przeźmierowie od kilku sezonów, fajna atmosfera pracy, niezłe zarobki, polecamy

Zostaw merytoryczną opinię o HR Consulting - Poznań

• Jak się pracuje w HR Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy HR Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 38 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Consulting?

Kandydaci do pracy w HR Consulting napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Consulting